Леброн се развихри срещу Сан Антонио, обрати за Хюстън и Милуоки

05-02-2020 10:01 | BGbasket.com

Леброн Джеймс изведе Лос Анджелис Лейкърс до успех при домакинството на Сан Антонио със 129:102. Краля отбеляза 36 точки в мача (19 през последната част), като завърши още със 7 борби и 9 асистенции. Над всички за съперника бе ДиМар ДиРозан с 28 точки, 9 борби и 7 асистенции.

Хюстън обърна Шарлът пред собствена публика със 125:110, най-вече след силни финални минути. Много силен мач за победителите изигра Джеймс Хардън, който бе близо до трипъл-дабъл със своите 40 точки, 9 борби и 12 асистенции. За гостите по 20 точки отбелязаха Майл Бриджис (15 борби) и Тери Роужиър.

Милуоки също постигна обрат при визитата си на Ню Орлиънс, печелейки със 120:108. Над всички за успеха бе Янис Андетокумбо с 34 точки и 17 борби, за домакините 32 точки отбеляза Брандън Инграм.

В другия мач, изигран тази нощ, Денвър се наложи над Портланд със 127:99. Основен принос за победата имаше Никола Йокич с 29 точки, 13 борби и 9 асистенции. Деймиън Лилард се отчете с 21 за гостите.