Лукойл Академик   Левски   Ямбол   Черно море Порт Варна   Рилски спортист   Балкан   Спартак Плевен   Черноморец   Берое   Дунав 8806   Нефтохимик 2010   Монтана 2003   Берое Стара Загора   Хасково 2012 
Име:Гжегож Земблицки
Категория:Евролига & УЛЕБ Еврокъп
Рождена дата:23-03-1966
Родно място:Полша
Инфо:

Съдия от 1985 г., межд. от 1995 г.



Евролига | Първа фаза, група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
14-11-2013
21.45
Дворец на спорта
Киев
Будивелник74 : 84БарселонаГжегож Земблицки
Панайотис Анастопулос
Рющю Нуран
Евролига | Първа фаза, група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-12-2013
20.30
Абди Ипекчи Арена
Истанбул
Галатасарай78 : 70УникахаГжегож Земблицки
Луиш Лопеш
Панайотис Анастопулос
Евролига | Първа фаза, група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
24-10-2013
19.00
Баскет-хол
Краснодар
Локомотив Кубан68 : 53Лиетувос РитасГжегож Земблицки
Здравко Рутешич
Сефи Шемеш
Еврокъп | Първа фаза, група E
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-12-2013
19.30
Голдберг Арена
Йерусалим
Апоел Мигдал79 : 75Пънар КаршъякаГжегож Земблицки
Марко Юрас
Сергий Зашчук
Еврокъп | Първа фаза, група F
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-11-2013
19.00
ПАОК Спортс Арена
Солун
ПАОК77 : 69Химик ЮжниГжегож Земблицки
Саша Маричич
Сашо Петек
Еврокъп | Първа фаза, група H
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
27-11-2013
20.00
Хелсингин Йехали
Хелзинки
Лойма75 : 73Раднички КрагуевацАре Халико
Гжегож Земблицки
Ник ван ден Брук
Евробаскет 2014 кадетки (16) | Дивизия B (Група B)
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
31-07-2014
17.00
Спортен център TTU
Талин
Англия (16)72 : 64Израел (16)Богдан Подар
Гжегож Земблицки
Паскале Вайверс
Евробаскет 2014 кадетки (16) | Дивизия B (Група C)
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
02-08-2014
15.45
ИУ Аудентес
Талин
Люксембург (16)47 : 67България (16)Богдан Подар
Гжегож Земблицки
Думитру Стасиев
Евробаскет 2014 кадетки (16) | Дивизия B (Група D)
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
03-08-2014
19.15
ИУ Аудентес
Талин
Естония (16)21 : 54Германия (16)Василики Царуха
Гжегож Земблицки
Изела Виола Дьорди
04-08-2014
20.15
Спортен център TTU
Талин
Словения (16)76 : 70Литва (16)Гжегож Земблицки
Давид Романо
Игор Деменков
Евролига | Топ 16, група E
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-01-2014
21.45
Палау Блауграна
Барселона
Барселона83 : 79УникахаГжегож Земблицки
Панайотис Анастопулос
Реджеп Анкаралъ
27-02-2014
21.45
Медиоланум Форум
Асаго
Емпорио Армани Милано77 : 75ПанатинайкосВисенте Булто
Гжегож Земблицки
Реджеп Анкаралъ
28-03-2014
21.45
Палау Блауграна
Барселона
Барселона84 : 62ПанатинайкосБорис Рижик
Гжегож Земблицки
Марек Цмикевич
Евролига | Топ 16, група F
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
02-01-2014
20.00
Београдска Арена
Белград
Партизан64 : 80Реал МадридГжегож Земблицки
Панайотис Анастопулос
Реджеп Анкаралъ
13-02-2014
21.05
Nokia Арена
Тел Авив
Макаби Тел Авив66 : 64Байерн МюнхенГжегож Земблицки
Марчин Ковалски
Хосе Мартин
Еврокъп | Топ 32, група L
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
08-01-2014
20.15
Пионир
Белград
Цървена Звезда105 : 87Билбао БериГжегож Земблицки
Мурат Бириджик
Янис Фуфис
Еврокъп | Топ 32, група M
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-01-2014
19.00
Дворец на спорта
Киев
Будивелник96 : 93Апоел МигдалАндрей Ловшин
Гжегож Земблицки
Томислав Хордов
Еврокъп | Топ 32, група P
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
19-02-2014
19.00
Сименс Арена
Вилнюс
Лиетувос Ритас75 : 74ЦедевитаГжегож Земблицки
Мариус Чулин
Оскарс Луцис
Евробаскет 2015 мъже | Квалификации, група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
24-08-2014
21.30
Борис Трайковски
Скопие
Македония80 : 46ДанияГжегож Земблицки
Мирослав Томов
Семьон Овинов
Евробаскет 2015 жени | Квалификации, група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-06-2014
20.00
Тьольон кисахали
Хелзинки
Финландия62 : 82Черна гораГжегож Земблицки
Мартинас Гудас
Оскарс Луцис
Еврокъп | Четвъртфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-03-2014
20.30
Жалгирио Арена
Каунас
Будивелник82 : 79Цървена ЗвездаГжегож Земблицки
Пьотър Пастушак
Хуан Карлос Гарсия
Еврокъп | Полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-04-2014
21.45
Фуенте Сан Луис
Валенсия
Валенсия84 : 75БК Нижни НовгородГжегож Земблицки
Жозеф Бисан
Луиджи Ламоника
Евробаскет 2014 кадетки (16) | Дивизия B (Група F)
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-08-2014
20.15
ИУ Аудентес
Талин
България (16)50 : 73Германия (16)Гжегож Земблицки
Йоханес Сарекоски
Лука Кардум
07-08-2014
18.00
ИУ Аудентес
Талин
Германия (16)61 : 45Украйна (16)Гжегож Земблицки
Думитру Стасиев
Игор Поляншек
Евробаскет 2014 кадетки (16) | Дивизия B (Мачове от 5/8 място)
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-08-2014
15.45
ИУ Аудентес
Талин
Украйна (16)55 : 73Финландия (16)Гжегож Земблицки
Искрен Манолов
Танел Суслов
Евробаскет 2014 кадетки (16) | Дивизия B (Мач за 3/4 място)
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
10-08-2014
16.45
ИУ Аудентес
Талин
Словения (16)44 : 54Холандия (16)Василики Царуха
Гжегож Земблицки
Давид Романо

Евробаскет 2014 кадетки (16) | Дивизия B (Мач за 3/4 място)
ОтборМачове
Словения (16)1
Холандия (16)1
Евробаскет 2014 кадетки (16) | Дивизия B (Мачове от 5/8 място)
ОтборМачове
Финландия (16)1
Украйна (16)1
Евробаскет 2014 кадетки (16) | Дивизия B (Група F)
ОтборМачове
Германия (16)2
България (16)1
Украйна (16)1
Еврокъп | Полуфинали
ОтборМачове
Валенсия1
БК Нижни Новгород1
Еврокъп | Четвъртфинали
ОтборМачове
Цървена Звезда1
Будивелник1
Евробаскет 2015 жени | Квалификации, група D
ОтборМачове
Финландия1
Черна гора1
Евробаскет 2015 мъже | Квалификации, група D
ОтборМачове
Македония1
Дания1
Еврокъп | Топ 32, група P
ОтборМачове
Лиетувос Ритас1
Цедевита1
Еврокъп | Топ 32, група M
ОтборМачове
Апоел Мигдал1
Будивелник1
Еврокъп | Топ 32, група L
ОтборМачове
Цървена Звезда1
Билбао Бери1
Евролига | Топ 16, група F
ОтборМачове
Реал Мадрид1
Партизан1
Макаби Тел Авив1
Байерн Мюнхен1
Евролига | Топ 16, група E
ОтборМачове
Барселона2
Панатинайкос2
Уникаха1
Емпорио Армани Милано1
Евробаскет 2014 кадетки (16) | Дивизия B (Група D)
ОтборМачове
Германия (16)1
Естония (16)1
Литва (16)1
Словения (16)1
Евробаскет 2014 кадетки (16) | Дивизия B (Група C)
ОтборМачове
България (16)1
Люксембург (16)1
Евробаскет 2014 кадетки (16) | Дивизия B (Група B)
ОтборМачове
Англия (16)1
Израел (16)1
Еврокъп | Първа фаза, група H
ОтборМачове
Раднички Крагуевац1
Лойма1
Еврокъп | Първа фаза, група F
ОтборМачове
Химик Южни1
ПАОК1
Еврокъп | Първа фаза, група E
ОтборМачове
Пънар Каршъяка1
Апоел Мигдал1
Евролига | Първа фаза, група D
ОтборМачове
Лиетувос Ритас1
Локомотив Кубан1
Евролига | Първа фаза, група C
ОтборМачове
Уникаха1
Галатасарай1
Евролига | Първа фаза, група A
ОтборМачове
Барселона1
Будивелник1
Общо
ОтборМачове
Барселона3
Германия (16)3
Будивелник3
България (16)2
Цървена Звезда2
Словения (16)2
Апоел Мигдал2
Панатинайкос2
Уникаха2
Украйна (16)2
Лиетувос Ритас2
Израел (16)1
Лойма1
Литва (16)1
Цедевита1
Емпорио Армани Милано1
Финландия (16)1
Химик Южни1
ПАОК1
Локомотив Кубан1
Макаби Тел Авив1
Люксембург (16)1
Естония (16)1
Билбао Бери1
Партизан1
Раднички Крагуевац1
Реал Мадрид1
Валенсия1
Финландия1
Дания1
Галатасарай1
Черна гора1
Македония1
Холандия (16)1
БК Нижни Новгород1
Пънар Каршъяка1
Англия (16)1
Байерн Мюнхен1
LIVE
Израел България
41-28
19.00 часа
(19-19) - (22-12)
Швейцария (16) България (16)
4-2
19.45 часа
Класирания
МъжеЖени
Аматьори