2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004
всички Финали за юноши (19) Финали за юноши (19) | ФИНАЛ Финали за юноши (19) | Мач за 3/4 място Финали за юноши (19) | Полуфинали Финали за юноши (19) | Мачове за 5/8 място Финали за юноши (19) | Група A Финали за юноши (19) | Група B Финали за момчета (16) Финали за момчета (16) | ФИНАЛ Финали за момчета (16) | Мач за 3/4 място Финали за момчета (16) | Полуфинали Финали за момчета (16) | Мачове за 5/8 място Финали за момчета (16) | Група A Финали за момчета (16) | Група B Финали за момчета (14) Финали за момчета (14) | ФИНАЛ Финали за момчета (14) | Мач за 3/4 място Финали за момчета (14) | Полуфинали Финали за момчета (14) | Мачове за 5/8 място Финали за момчета (14) | Група A Финали за момчета (14) | Група B Финали за момчета (12) Финали за момчета (12) | ФИНАЛ Финали за момчета (12) | Мач за 3/4 място Финали за момчета (12) | Полуфинали Финали за момчета (12) | Мачове за 5/8 място Финали за момчета (12) | Мачове за 9/12 място Финали за момчета (12) | Група A Финали за момчета (12) | Група B Купа БФБ за момчета (16) Купа БФБ за момчета (16) | ФИНАЛ Купа БФБ за момчета (16) | Мач за 3/4 място Купа БФБ за момчета (16) | Полуфинали Купа БФБ за момчета (14) Купа БФБ за момчета (14) | ФИНАЛ Купа БФБ за момчета (14) | Мач за 3/4 място Купа БФБ за момчета (14) | Полуфинали Купа БФБ за момчета (12) Купа БФБ за момчета (12) | ФИНАЛ Купа БФБ за момчета (12) | Мач за 3/4 място Купа БФБ за момчета (12) | Полуфинали Купа БФБ за момчета (12) | Мач за 5/6 място Купа БФБ за момчета (12) | Група A Купа БФБ за момчета (12) | Група B Квалификации за юноши (19) Квалификации за юноши (19) | София-1 Квалификации за юноши (19) | София-2 Квалификации за юноши (19) | Ямбол Квалификации за юноши (19) | Стара Загора Квалификации за момчета (16) Квалификации за момчета (16) | София Квалификации за момчета (16) | Самоков Квалификации за момчета (16) | Ямбол Квалификации за момчета (16) | Стара Загора Квалификации за момчета (14) Квалификации за момчета (14) | Сливен Квалификации за момчета (14) | Ямбол Квалификации за момчета (14) | София-1 Квалификации за момчета (14) | София-2 Квалификации за момчета (12) Квалификации за момчета (12) | София Квалификации за момчета (12) | Пловдив Квалификации за момчета (12) | Сливен Квалификации за момчета (12) | Силистра Квалификации за момчета (12) | Ботевград Квалификации за момчета (12) | Русе Суперлига за юноши (19) Суперлига за юноши (19) | Редовен сезон A група за юноши (19) A група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон A група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон Региони за юноши (19) Региони за юноши (19) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място Региони за юноши (19) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/10 място Региони за юноши (19) | Добруджа Региони за юноши (19) | Загоре и Родопи, 1/4 място Региони за юноши (19) | Загоре Региони за юноши (19) | Мизия Региони за юноши (19) | Рила, 1/4 място Региони за юноши (19) | Рила, 5/8 място Региони за юноши (19) | Рила, група A Региони за юноши (19) | Рила, група B Региони за юноши (19) | Родопи A група за момчета (16) A група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон A група за момчета (16) | Изток, Редовен сезон Региони за момчета (16) Региони за момчета (16) | Витоша Региони за момчета (16) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място Региони за момчета (16) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/11 място Региони за момчета (16) | Добруджа Региони за момчета (16) | Мизия Региони за момчета (16) | Рила Региони за момчета (16) | Родопи и Загоре, 1/4 място Региони за момчета (16) | Родопи, група A Региони за момчета (16) | Родопи, група B A група за момчета (14) A група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон A група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон Региони за момчета (14) Региони за момчета (14) | Витоша (Пролетен полусезон), група A Региони за момчета (14) | Витоша (Пролетен полусезон), група B Региони за момчета (14) | Витоша, група A Региони за момчета (14) | Витоша, група B Региони за момчета (14) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място Региони за момчета (14) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/11 място Региони за момчета (14) | Добруджа Региони за момчета (14) | Загоре, 1/4 място Региони за момчета (14) | Загоре Региони за момчета (14) | Мизия Региони за момчета (14) | Рила Региони за момчета (14) | Родопи, 1/4 място Региони за момчета (14) | Родопи, група A Региони за момчета (14) | Родопи, група B ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (14) ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (14) | Редовен сезон, Група A Региони за момчета (12) Региони за момчета (12) | Витоша, 1/4 място Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон, 5/16 място), група A Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон, 5/16 място), група B Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), 17/21 място Региони за момчета (12) | Витоша, група A Региони за момчета (12) | Витоша, група B Региони за момчета (12) | Витоша, група C Региони за момчета (12) | Витоша, група D Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), Допълнителен турнир 1 Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), Допълнителен турнир 2 Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), Допълнителен турнир 3 Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/10 място Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 11/15 място Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 16/20 място Региони за момчета (12) | Добруджа, група A Региони за момчета (12) | Добруджа, група B Региони за момчета (12) | Добруджа, група C Региони за момчета (12) | Загоре, група A Региони за момчета (12) | Загоре, група B Региони за момчета (12) | Мизия Региони за момчета (12) | Рила, 1/5 място Региони за момчета (12) | Рила, 6/11 място Региони за момчета (12) | Рила, група A Региони за момчета (12) | Рила, група B Региони за момчета (12) | Родопи, 1/4 място Региони за момчета (12) | Родопи, 5/8 място Региони за момчета (12) | Родопи, група A Региони за момчета (12) | Родопи, група B Балканска купа, момчета (14) Балканска купа, момчета (14) | Турнир в Пловдив, ФИНАЛ Балканска купа, момчета (14) | Турнир в Пловдив, Мач за 3/4 място Балканска купа, момчета (14) | Турнир в Пловдив, Полуфинали Балканска купа, момчета (14) | Турнир в Пловдив, Мач за 5/6 място Балканска купа, момчета (14) | Турнир в Пловдив, Група A Балканска купа, момчета (14) | Турнир в Пловдив, Група B Балканска купа, момчета (12) Балканска купа, момчета (12) | Турнир в Пловдив, ФИНАЛ Балканска купа, момчета (12) | Турнир в Пловдив, Мач за 3/4 място Балканска купа, момчета (12) | Турнир в Пловдив, Полуфинали Балканска купа, момчета (12) | Турнир в Пловдив, Мач за 5/6 място Балканска купа, момчета (12) | Турнир в Пловдив, Група A Балканска купа, момчета (12) | Турнир в Пловдив, Група B Приятелски срещи за момчета (13) Приятелски срещи за момчета (13) | Турнир Иван Андреев, ФИНАЛ Приятелски срещи за момчета (13) | Турнир Иван Андреев, Мач за 3/4 място Приятелски срещи за момчета (13) | Турнир Иван Андреев, Полуфинали Приятелски срещи за момчета (13) | Турнир Иван Андреев, Мач за 5/6 място Приятелски срещи за момчета (13) | Турнир Иван Андреев, група A Приятелски срещи за момчета (13) | Турнир Иван Андреев, група B Класирания Региони за момчета (14) | Витоша, група B
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Академик София (14)
3
3
0
186:109
6
2
2
0
150:94
4
5
5
0
336:203
133
10
Поб. 5
2
Ахил (14)
3
2
1
171:151
5
2
2
0
118:52
4
5
4
1
289:203
86
9
Поб. 2
3
Шампион 2006 (14)
3
2
1
145:159
5
2
1
1
74:85
3
5
3
2
219:244
-25
8
Поб. 3
4
Септември (14)
2
1
1
81:116
3
3
1
2
157:168
4
5
2
3
238:284
-46
7
Заг. 2
5
Левски 2014 (14)
2
1
1
84:101
3
3
0
3
116:165
3
5
1
4
200:266
-66
6
Заг. 4
6
Локомотив София (14)
2
0
2
71:112
2
3
0
3
133:174
3
5
0
5
204:286
-82
5
Заг. 5
Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".