2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004
всички Финали за девойки (19) Финали за девойки (19) | ФИНАЛ Финали за девойки (19) | Мач за 3/4 място Финали за девойки (19) | Полуфинали Финали за девойки (19) | Мачове за 5/8 място Финали за девойки (19) | Група A Финали за девойки (19) | Група B Финали за кадетки (16) Финали за кадетки (16) | ФИНАЛ Финали за кадетки (16) | Мач за 3/4 място Финали за кадетки (16) | Полуфинали Финали за кадетки (16) | Мачове за 5/8 място Финали за кадетки (16) | Група A Финали за кадетки (16) | Група B Финали за момичета (14) Финали за момичета (14) | ФИНАЛ Финали за момичета (14) | Мач за 3/4 място Финали за момичета (14) | Полуфинали Финали за момичета (14) | Мачове за 5/8 място Финали за момичета (14) | Група A Финали за момичета (14) | Група B Финали за момичета (12) Финали за момичета (12) | ФИНАЛ Финали за момичета (12) | Мач за 3/4 място Финали за момичета (12) | Полуфинали Финали за момичета (12) | Мачове за 5/8 място Финали за момичета (12) | Четвъртфинали Финали за момичета (12) | Мачове за 9/12 място Финали за момичета (12) | Мачове за 13/15 място Финали за момичета (12) | Група A Финали за момичета (12) | Група B Финали за момичета (12) | Група C Финали за момичета (12) | Група D Квалификации за кадетки (16) Квалификации за кадетки (16) | Варна Квалификации за кадетки (16) | Бургас Квалификации за кадетки (16) | София Квалификации за кадетки (16) | Монтана Квалификации за момичета (14) Квалификации за момичета (14) | София Квалификации за момичета (14) | Варна Квалификации за момичета (14) | Бургас Квалификации за момичета (14) | Асеновград Региони за девойки (19) Региони за девойки (19) | Витоша, Рила и Родопи, 1/4 място Региони за девойки (19) | Витоша, Рила и Родопи, 5/7 място Региони за девойки (19) | Витоша, Рила и Родопи, група A Региони за девойки (19) | Витоша, Рила и Родопи, група B Региони за девойки (19) | Добруджа (Заключителен етап), 1/5 място Региони за девойки (19) | Добруджа (Заключителен етап), 6/8 място Региони за девойки (19) | Добруджа, група A Региони за девойки (19) | Добруджа, група B Региони за кадетки (16) Региони за кадетки (16) | Витоша и Рила, 1/6 място Региони за кадетки (16) | Витоша Региони за кадетки (16) | Добруджа (Заключителен етап), 1/3 място Региони за кадетки (16) | Добруджа (Заключителен етап), 4/7 място Региони за кадетки (16) | Добруджа (Заключителен етап), 8/10 място Региони за кадетки (16) | Добруджа, група A Региони за кадетки (16) | Добруджа, група B Региони за кадетки (16) | Рила Региони за кадетки (16) | Родопи Региони за момичета (14) Региони за момичета (14) | Витоша и Рила, 1/6 място Региони за момичета (14) | Витоша и Рила, група A Региони за момичета (14) | Витоша и Рила, група B Региони за момичета (14) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място Региони за момичета (14) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/10 място Региони за момичета (14) | Добруджа Региони за момичета (14) | Загоре и Родопи, 1/4 място Региони за момичета (14) | Загоре и Родопи, 5/7 място Региони за момичета (14) | Загоре Региони за момичета (14) | Мизия Региони за момичета (14) | Родопи Региони за момичета (12) Региони за момичета (12) | Витоша Региони за момичета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място Региони за момичета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/10 място Региони за момичета (12) | Добруджа Региони за момичета (12) | Загоре и Родопи, 1/4 място Региони за момичета (12) | Загоре Региони за момичета (12) | Мизия Региони за момичета (12) | Рила Региони за момичета (12) | Родопи Класирания Региони за момичета (12) | Добруджа
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Дунав Русе (12)
3
3
0
135:43
6
3
3
0
186:37
6
6
6
0
321:80
241
12
Поб. 6
2
Светкавица (12)
3
3
0
114:54
6
3
2
1
81:80
5
6
5
1
195:134
61
11
Поб. 3
3
Черно море Одесос (12)
3
2
1
79:60
5
3
1
2
64:72
4
6
3
3
143:132
11
9
Поб. 1
4
Вихър 2002 (12)
3
1
2
57:103
4
3
2
1
73:47
5
6
3
3
130:150
-20
9
Заг. 2
5
Стар баскет (12)
3
3
0
93:59
6
3
0
3
48:130
3
6
3
3
141:189
-48
9
Поб. 1
6
Преслав (12)
3
1
2
68:96
4
3
0
3
63:99
3
6
1
5
131:195
-64
7
Заг. 2
7
Ънстопабъл (12)
3
0
3
33:129
3
3
0
3
29:114
3
6
0
6
62:243
-181
6
Заг. 6
Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".