A група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Левски (19) 6 5 1 453:368 11 6 6 0 491:402 12 12 11 1 944:770 174 23 Заг. 1
2 ЦСКА (19) 5 4 1 354:292 9 6 5 1 456:365 11 11 9 2 810:657 153 20 Поб. 4
3 Академик София (19) 6 4 2 462:384 10 5 3 2 339:323 8 11 7 4 801:707 94 18 Поб. 2
4 БУБА баскетбол (19) 5 3 2 362:311 8 7 2 5 491:507 9 12 5 7 853:818 35 17 Заг. 3
5 Рилски спортист (19) 6 1 5 373:487 7 5 1 4 280:355 6 11 2 9 653:842 -189 13 Заг. 3
6 Балкан (19) 6 0 6 310:452 6 5 0 5 237:362 5 11 0 11 547:814 -267 11 Заг. 11
A група за юноши (19) | Североизток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (19) 5 5 0 438:313 10 6 6 0 566:355 12 11 11 0 1004:668 336 22 Поб. 11
2 Дунав Русе (19) 5 4 1 462:284 9 6 4 2 512:395 10 11 8 3 974:679 295 19 Заг. 1
3 Шумен (19) 6 4 2 443:430 10 5 1 4 257:369 6 11 5 6 700:799 -99 16 Поб. 1
4 Академик Варна (19) 5 2 3 314:368 7 5 1 4 331:419 6 10 3 7 645:787 -142 13 Заг. 2
5 Ънстопабъл (19) 6 0 6 319:531 6 5 0 5 260:438 5 11 0 11 579:969 -390 11 Заг. 11
A група за юноши (19) | Югоизток, 1/3 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (19) 2 2 0 189:125 4 2 1 1 158:148 3 4 3 1 347:273 74 7
2 Черноморец (19) 2 1 1 152:147 3 2 1 1 128:151 3 4 2 2 280:298 -18 6
3 Делфин (19) 2 0 2 133:156 2 2 1 1 142:175 3 4 1 3 275:331 -56 5
A група за юноши (19) | Югоизток, 4/6 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (19) 2 2 0 167:112 4 3 2 1 188:182 5 5 4 1 355:294 61 9 Поб. 1
2 Берое (19) 2 1 1 120:116 3 2 1 1 124:148 3 4 2 2 244:264 -20 6
3 Розова долина (19) 3 1 2 198:199 4 2 0 2 115:155 2 5 1 4 313:354 -41 6 Заг. 1
A група за юноши (19) | Югоизток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (19) 5 5 0 477:279 10 5 4 1 420:316 9 10 9 1 897:595 302 19 Поб. 8
2 Черноморец (19) 5 4 1 387:319 9 5 3 2 355:382 8 10 7 3 742:701 41 17 Поб. 2
3 Делфин (19) 5 3 2 352:326 8 5 3 2 389:403 8 10 6 4 741:729 12 16 Поб. 1
4 Академик Бултекс 99 (19) 5 4 1 401:353 9 5 1 4 298:376 6 10 5 5 699:729 -30 15 Поб. 1
5 Берое (19) 5 1 4 356:385 6 5 1 4 293:375 6 10 2 8 649:760 -111 12 Заг. 4
6 Розова долина (19) 5 1 4 295:357 6 5 0 5 264:416 5 10 1 9 559:773 -214 11 Заг. 6
Региони за юноши (19) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Шампион 2006 (19) 4 4 0 286:259 8 4 3 1 310:249 7 8 7 1 596:508 88 15 Поб. 4
2 Атлетик (19) 4 3 1 295:284 7 4 4 0 314:259 8 8 7 1 609:543 66 15 Поб. 6
3 Спортни таланти (19) 5 3 2 336:312 8 3 3 0 208:171 6 8 6 2 544:483 61 14 Поб. 3
4 Ахил (19) 4 3 1 231:183 7 4 2 2 238:221 6 8 5 3 469:404 65 13 Заг. 1
5 Славия (19) 4 2 2 247:245 6 4 2 2 269:292 6 8 4 4 516:537 -21 12 Поб. 1
6 Баскетболно детство (19) 4 2 2 273:282 6 4 0 4 246:271 4 8 2 6 519:553 -34 10 Заг. 4
7 Локомотив София (19) 4 1 3 232:277 5 4 1 3 238:237 5 8 2 6 470:514 -44 10 Заг. 4
8 Академик 17 София (19) 4 1 3 216:273 5 4 1 3 198:248 5 8 2 6 414:521 -107 10 Поб. 1
9 Спортни таланти (19) -2 3 0 3 150:189 3 5 1 4 283:318 6 8 1 7 433:507 -74 9 Заг. 1
Региони за юноши (19) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чавдар Троян (19) 2 2 0 156:135 4 2 2 0 116:96 4 4 4 0 272:231 41 8 Поб. 4
2 Етър 49 (19) 2 2 0 130:118 4 2 1 1 137:142 3 4 3 1 267:260 7 7 Поб. 1
3 Светкавица (19) 2 2 0 124:103 4 2 0 2 134:152 2 4 2 2 258:255 3 6 Поб. 1
4 Спартак Плевен (19) 2 0 2 105:124 2 2 1 1 151:131 3 4 1 3 256:255 1 5 Заг. 1
5 Доростол (19) 2 0 2 120:154 2 2 0 2 96:114 2 4 0 4 216:268 -52 4 Заг. 4
Региони за юноши (19) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/8 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спортбаскет ГТ (19) 2 2 0 129:76 4 2 2 0 112:100 4 4 4 0 241:176 65 8 Поб. 4
2 Стар баскет (19) 2 0 2 100:112 2 2 2 0 163:85 4 4 2 2 263:197 66 6 Поб. 1
3 Добрич 93 (19) 2 0 2 85:163 2 2 0 2 76:129 2 4 0 4 161:292 -131 4 Заг. 4
Региони за юноши (19) | Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (19) 2 2 0 166:91 4 2 2 0 155:57 4 4 4 0 321:148 173 8 Поб. 4
2 Светкавица (19) 2 2 0 140:103 4 2 1 1 114:135 3 4 3 1 254:238 16 7 Поб. 2
3 Стар баскет (19) 2 1 1 110:124 3 2 1 1 149:107 3 4 2 2 259:231 28 6 Поб. 1
4 Спортбаскет ГТ (19) 2 1 1 132:98 3 2 0 2 87:150 2 4 1 3 219:248 -29 5 Заг. 2
5 Добрич 93 (19) 2 0 2 53:174 2 2 0 2 85:152 2 4 0 4 138:326 -188 4 Заг. 4
Региони за юноши (19) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Етър 49 (19) 3 3 0 266:230 6 1 1 0 79:73 2 4 4 0 345:303 42 8 Поб. 4
2 Спартак Плевен (19) 3 2 1 207:204 5 1 0 1 74:88 1 4 2 2 281:292 -11 6 Поб. 1
3 Чавдар Троян (19) 0 0 0 : 0 4 0 4 281:312 4 4 0 4 281:312 -31 4 Заг. 4
Региони за юноши (19) | Рила (Пролетен полусезон)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Видабаскет (19) 5 5 0 439:204 10 4 4 0 297:132 8 9 9 0 736:336 400 18 Поб. 3
2 Шампион 2014 (19) 5 4 1 268:225 9 4 4 0 252:184 8 9 8 1 520:409 111 17 Заг. 1
3 Ботев 2012 (19) 4 3 1 233:204 7 5 2 3 277:322 7 9 5 4 510:526 -16 14 Поб. 2
4 Спортист 1959 Своге (19) 4 1 3 184:220 5 5 1 4 203:308 6 9 2 7 387:528 -141 11 Заг. 3
5 Слава 99 (19) 5 1 4 235:345 6 4 1 3 196:271 5 9 2 7 431:616 -185 11 Поб. 2
6 Пирин Гоце Делчев (19) 4 0 4 182:246 4 5 1 4 219:324 6 9 1 8 401:570 -169 10 Заг. 3
Региони за юноши (19) | Рила, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Видабаскет (19) 3 3 0 265:126 6 3 3 0 230:89 6 6 6 0 495:215 280 12 Поб. 6
2 Ботев 2012 (19) 3 2 1 150:168 5 3 1 2 163:230 4 6 3 3 313:398 -85 9 Заг. 1
3 Слава 99 (19) 3 0 3 124:233 3 3 0 3 134:220 3 6 0 6 258:453 -195 6 Заг. 6
Региони за юноши (19) | Рила, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Шампион 2014 (19) 3 3 0 168:106 6 3 3 0 192:141 6 6 6 0 360:247 113 12 Поб. 6
2 Спортист 1959 Своге (19) 3 1 2 133:158 4 3 1 2 138:150 4 6 2 4 271:308 -37 8 Заг. 2
3 Пирин Гоце Делчев (19) 3 0 3 147:184 3 3 1 2 118:157 4 6 1 5 265:341 -76 7 Заг. 1
Региони за юноши (19) | Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Златоград (19) 3 3 0 273:211 6 3 3 0 216:163 6 6 6 0 489:374 115 12 Поб. 6
2 Арда Метеор (19) 3 1 2 180:205 4 3 3 0 225:208 6 6 4 2 405:413 -8 10 Поб. 2
3 Перущица (19) 4 1 3 308:298 5 2 0 2 140:186 2 6 1 5 448:484 -36 7 Заг. 4
4 Узунбаскет (19) 2 0 2 118:136 2 4 1 3 269:322 5 6 1 5 387:458 -71 7 Заг. 2
A група за кадети (16) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Левски (16) 6 5 1 390:343 11 6 3 3 326:333 9 12 8 4 716:676 40 20 Поб. 1
2 ЦСКА (16) 5 5 0 258:210 10 5 4 1 275:240 9 10 9 1 533:450 83 19 Поб. 8
3 БУБА баскетбол (16) 4 4 0 262:210 8 5 3 2 308:290 8 9 7 2 570:500 70 16 Заг. 1
4 Шампион 2006 (16) 5 3 2 229:230 8 6 2 4 302:294 8 11 5 6 531:524 7 16 Поб. 4
5 Рилски спортист (16) 5 3 2 328:338 8 5 1 4 253:305 6 10 4 6 581:643 -62 14 Заг. 1
6 Академик 17 София (16) 6 1 5 279:315 7 5 1 4 275:290 6 11 2 9 554:605 -51 13 Заг. 6
7 Славия (16) 6 2 4 322:364 8 5 0 5 271:316 5 11 2 9 593:680 -87 13 Поб. 1
A група за кадети (16) | Североизток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (16) 5 5 0 432:278 10 5 5 0 410:254 10 10 10 0 842:532 310 20 Поб. 10
2 Доростол (16) 4 2 2 278:224 6 6 4 2 360:303 10 10 6 4 638:527 111 16 Заг. 1
3 Дунав Русе (16) 3 1 2 185:226 4 5 3 2 318:350 8 8 4 4 503:576 -73 12 Заг. 3
4 Академик Варна (16) 5 1 4 240:315 6 3 0 3 148:229 3 8 1 7 388:544 -156 9 Заг. 3
5 Стар баскет (16) 5 1 4 229:351 6 3 0 3 158:228 3 8 1 7 387:579 -192 9 Заг. 3
A група за кадети (16) | Югоизток, 1/3 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (16) 3 3 0 202:151 6 3 1 2 199:201 4 6 4 2 401:352 49 10 Поб. 1
2 Академик Бултекс 99 (16) 3 3 0 218:206 6 3 0 3 178:228 3 6 3 3 396:434 -38 9 Заг. 1
3 Розова долина (16) 3 2 1 209:190 5 3 0 3 170:200 3 6 2 4 379:390 -11 8 Поб. 1
A група за кадети (16) | Югоизток, 4/6 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Делфин (16) 3 2 1 250:153 5 3 2 1 247:102 5 6 4 2 497:255 242 10 Поб. 1
2 Берое (16) 2 2 0 190:72 4 3 2 1 219:180 5 5 4 1 409:252 157 9 Поб. 1
3 Пловдив баскетбол (16) 3 0 3 88:289 3 2 0 2 48:246 2 5 0 5 136:535 -399 5 Заг. 1
A група за кадети (16) | Югоизток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (16) 5 5 0 398:233 10 5 4 1 403:243 9 10 9 1 801:476 325 19 Поб. 5
2 Розова долина (16) 5 4 1 500:279 9 5 3 2 395:255 8 10 7 3 895:534 361 17 Заг. 1
3 Академик Бултекс 99 (16) 5 5 0 490:259 10 5 2 3 376:332 7 10 7 3 866:591 275 17 Заг. 1
4 Делфин (16) 5 3 2 348:282 8 5 1 4 348:328 6 10 4 6 696:610 86 14 Заг. 4
5 Берое (16) 5 2 3 367:313 7 5 1 4 304:391 6 10 3 7 671:704 -33 13 Поб. 2
6 Пловдив баскетбол (16) 5 0 5 128:556 5 5 0 5 96:682 5 10 0 10 224:1238 -1014 10 Заг. 10
Региони за кадети (16) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик София (16) 4 4 0 358:135 8 4 4 0 377:203 8 8 8 0 735:338 397 16 Поб. 8
2 Спортни таланти (16) 3 1 2 192:222 4 5 5 0 442:198 10 8 6 2 634:420 214 14 Поб. 1
3 Ахил (16) 5 5 0 394:173 10 3 0 3 154:239 3 8 5 3 548:412 136 13 Поб. 2
4 Локомотив 93 София (16) 6 4 2 309:327 10 2 0 2 85:154 2 8 4 4 394:481 -87 12 Заг. 1
5 Атлетик (16) 3 0 3 131:280 3 5 1 4 202:309 6 8 1 7 333:589 -256 9 Заг. 3
6 Олимпия баскет (16) 3 0 3 106:255 3 5 0 5 132:387 5 8 0 8 238:642 -404 8 Заг. 8
Региони за кадети (16) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак Плевен (16) 2 2 0 142:100 4 2 2 0 83:37 4 4 4 0 225:137 88 8 Поб. 4
2 Чардафон Орловец (16) 2 2 0 94:63 4 2 1 1 100:123 3 4 3 1 194:186 8 7 Поб. 1
3 Светкавица (16) 2 2 0 113:72 4 2 0 2 123:135 2 4 2 2 236:207 29 6 Заг. 1
4 Етър 49 (16) 2 0 2 79:123 2 2 1 1 92:93 3 4 1 3 171:216 -45 5 Поб. 1
5 Шумен (16) 2 0 2 0:40 2 2 0 2 0:40 2 4 0 4 0:80 -80 0 Заг. 4
Региони за кадети (16) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/9 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спортбаскет ГТ (16) 2 1 1 121:92 3 2 2 0 106:56 4 4 3 1 227:148 79 7 Поб. 2
2 Ънстопабъл (16) 2 1 1 118:85 3 2 2 0 100:62 4 4 3 1 218:147 71 7 Поб. 1
3 Добрич 93 (16) 2 2 0 97:35 4 2 0 2 70:150 2 4 2 2 167:185 -18 6 Заг. 1
4 Кария Шабла (16) 2 0 2 29:99 2 2 0 2 35:97 2 4 0 4 64:196 -132 4 Заг. 4
Региони за кадети (16) | Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Светкавица (16) 3 3 0 152:96 6 3 3 0 157:97 6 6 6 0 309:193 116 12 Поб. 6
2 Шумен (16) 3 3 0 237:63 6 3 2 1 194:96 5 6 5 1 431:159 272 11 Заг. 1
3 Спортбаскет ГТ (16) 3 2 1 164:105 5 3 2 1 92:108 5 6 4 2 256:213 43 10 Поб. 1
4 Ънстопабъл (16) 3 2 1 155:88 5 3 1 2 122:140 4 6 3 3 277:228 49 9 Поб. 1
5 Добрич 93 (16) 3 1 2 77:174 4 3 1 2 145:173 4 6 2 4 222:347 -125 8 Заг. 1
6 Кария Шабла (16) 3 0 3 58:169 3 3 1 2 45:169 4 6 1 5 103:338 -235 7 Заг. 4
7 Лудогорец (16) 3 0 3 0:60 3 3 0 3 0:60 3 6 0 6 0:120 -120 0 Заг. 6
Региони за кадети (16) | Загоре и Родопи, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Сливен баскет (16) 3 3 0 200:114 6 3 3 0 240:70 6 6 6 0 440:184 256 12 Поб. 6
2 Компакт баскет (16) 4 3 1 307:135 7 2 0 2 85:118 2 6 3 3 392:253 139 9 Заг. 1
3 Черноморец (16) 2 0 2 29:183 2 4 0 4 107:348 4 6 0 6 136:531 -395 6 Заг. 6
Региони за кадети (16) | Загоре и Родопи, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Хебър (16) 3 3 0 250:128 6 3 3 0 224:133 6 6 6 0 474:261 213 12 Поб. 6
2 Перущица (16) 3 1 2 191:217 4 3 1 2 171:219 4 6 2 4 362:436 -74 8 Заг. 2
3 Академик Пловдив (16) -2 3 1 2 167:201 4 3 0 3 151:256 3 6 1 5 318:457 -139 7 Заг. 1
Региони за кадети (16) | Загоре и Родопи, група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Хасково (16) 3 3 0 261:79 6 3 3 0 210:84 6 6 6 0 471:163 308 12 Поб. 6
2 Голдън Сити (16) 3 1 2 104:190 4 3 2 1 233:160 5 6 3 3 337:350 -13 9 Заг. 1
3 Тракия (16) 3 0 3 63:211 3 3 0 3 37:184 3 6 0 6 100:395 -295 4 Заг. 6
Региони за кадети (16) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак Плевен (16) 1 1 0 75:39 2 3 3 0 278:195 6 4 4 0 353:234 119 8 Поб. 4
2 Етър 49 (16) 3 1 2 196:243 4 1 1 0 56:44 2 4 2 2 252:287 -35 6 Поб. 1
3 Чардафон Орловец (16) 2 0 2 102:137 2 2 0 2 85:134 2 4 0 4 187:271 -84 4 Заг. 4
Региони за кадети (16) | Рила, 1/4 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Евробаскет Академик (16) 1 1 0 46:42 2 1 1 0 48:32 2 2 2 0 94:74 20 4 Поб. 2
2 Слава 99 (16) 1 1 0 58:37 2 1 0 1 42:46 1 2 1 1 100:83 17 3 Заг. 1
3 Видабаскет (16) 1 0 1 32:48 1 1 1 0 44:36 2 2 1 1 76:84 -8 3 Поб. 1
4 Шампион 2014 (16) 1 0 1 36:44 1 1 0 1 37:58 1 2 0 2 73:102 -29 2 Заг. 2
Региони за кадети (16) | Рила, 5/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ботев 2012 (16) 1 1 0 68:28 2 1 1 0 69:9 2 2 2 0 137:37 100 4 Поб. 2
2 Пирин Благоевград (16) 1 1 0 59:15 2 1 0 1 28:68 1 2 1 1 87:83 4 3 Поб. 1
3 Металург (16) 1 0 1 9:69 1 1 0 1 15:59 1 2 0 2 24:128 -104 2 Заг. 2
Региони за кадети (16) | Рила, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Видабаскет (16) 2 1 1 118:101 3 2 2 0 122:87 4 4 3 1 240:188 52 7 Поб. 1
2 Слава 99 (16) 2 1 1 119:110 3 2 1 1 101:118 3 4 2 2 220:228 -8 6 Поб. 2
3 Ботев 2012 (16) 2 0 2 87:122 2 2 1 1 110:119 3 4 1 3 197:241 -44 5 Заг. 2
Региони за кадети (16) | Рила, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Евробаскет Академик (16) 2 2 0 163:67 4 4 4 0 316:104 8 6 6 0 479:171 308 12 Поб. 6
2 Шампион 2014 (16) 4 2 2 227:150 6 2 2 0 105:49 4 6 4 2 332:199 133 10 Поб. 1
3 Пирин Благоевград (16) 2 1 1 111:88 3 4 1 3 177:242 5 6 2 4 288:330 -42 8 Заг. 1
4 Металург (16) 4 0 4 53:337 4 2 0 2 44:159 2 6 0 6 97:496 -399 6 Заг. 6
A група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (14) 5 5 0 324:231 10 7 7 0 505:340 14 12 12 0 829:571 258 24 Поб. 12
2 Балкан (14) 6 5 1 354:307 11 6 3 3 370:337 9 12 8 4 724:644 80 20 Поб. 3
3 Рилски спортист (14) 5 3 2 341:323 8 6 2 4 397:392 8 11 5 6 738:715 23 16 Заг. 1
4 Левски (14) 6 3 3 355:361 9 5 2 3 285:292 7 11 5 6 640:653 -13 16 Заг. 3
5 ЦСКА (14) 6 1 5 254:321 7 6 2 4 280:336 8 12 3 9 534:657 -123 15 Заг. 1
6 Шампион 2006 (14) 7 1 6 324:462 8 5 1 4 168:255 6 12 2 10 492:717 -225 13 Заг. 8
A група за момчета (14) | Североизток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (14) 5 5 0 438:198 10 5 5 0 452:148 10 10 10 0 890:346 544 20 Поб. 10
2 Доростол (14) 5 4 1 407:223 9 6 4 2 381:313 10 11 8 3 788:536 252 19 Заг. 1
3 Етър 49 (14) 6 4 2 320:231 10 5 2 3 335:408 7 11 6 5 655:639 16 17 Поб. 1
4 Стар баскет (14) 5 0 5 137:514 5 5 1 4 117:395 6 10 1 9 254:909 -655 11 Заг. 3
5 Шумен (14) 5 0 5 143:226 5 5 1 4 107:181 6 10 1 9 250:407 -157 5 Заг. 5
A група за момчета (14) | Югоизток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (14) 6 6 0 590:307 12 5 5 0 467:223 10 11 11 0 1057:530 527 22 Поб. 11
2 Берое (14) 5 5 0 428:266 10 6 3 3 427:372 9 11 8 3 855:638 217 19 Поб. 5
3 Академик Пловдив (14) 5 4 1 410:300 9 6 4 2 436:350 10 11 8 3 846:650 196 19 Заг. 1
4 Сливен баскет (14) 6 4 2 389:319 10 6 2 4 303:401 8 12 6 6 692:720 -28 18 Поб. 1
5 Делфин (14) 5 2 3 293:289 7 6 2 4 391:401 8 11 4 7 684:690 -6 15 Заг. 1
6 Несебър (14) 6 1 5 339:377 7 5 1 4 304:357 6 11 2 9 643:734 -91 13 Заг. 3
7 Пловдив баскетбол (14) 6 0 6 155:566 6 5 0 5 96:500 5 11 0 11 251:1066 -815 11 Заг. 11
Региони за момчета (14) | Витоша (Пролетен полусезон), група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик София (14) 2 2 0 165:67 4 1 1 0 65:56 2 3 3 0 230:123 107 6 Поб. 3
2 Ахил (14) 1 1 0 45:43 2 2 2 0 150:131 4 3 3 0 195:174 21 6 Поб. 3
3 Септември (14) 1 0 1 52:67 1 2 2 0 103:77 4 3 2 1 155:144 11 5 Поб. 2
4 Локомотив 93 София (14) 2 1 1 96:82 3 1 0 1 46:81 1 3 1 2 142:163 -21 4 Заг. 2
5 БУБА баскетбол (14) -2 2 0 2 97:128 2 1 0 1 43:45 1 3 0 3 140:173 -33 3 Заг. 3
6 Локомотив София (14) 1 0 1 79:83 1 2 0 2 63:144 2 3 0 3 142:227 -85 3 Заг. 3
Региони за момчета (14) | Витоша (Пролетен полусезон), група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Баскетболно детство (14) 1 1 0 78:23 2 2 2 0 127:62 4 3 3 0 205:85 120 6 Поб. 3
2 Славия (14) 1 0 1 26:56 1 2 1 1 108:85 3 3 1 2 134:141 -7 4 Поб. 1
3 Спортни таланти (14) 2 1 1 93:122 3 0 0 0 : 0 2 1 1 93:122 -29 3 Заг. 1
4 Олимпия баскет (14) 1 0 1 28:57 1 1 0 1 23:78 1 2 0 2 51:135 -84 2 Заг. 2
Региони за момчета (14) | Витоша, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Локомотив 93 София (14) 2 2 0 114:65 4 2 2 0 92:73 4 4 4 0 206:138 68 8 Поб. 4
2 БУБА баскетбол (14) -2 2 2 0 118:72 4 2 1 1 101:102 3 4 3 1 219:174 45 7 Поб. 2
3 Ахил (14) 2 0 2 78:89 2 2 2 0 117:74 4 4 2 2 195:163 32 6 Заг. 1
4 Баскетболно детство (14) 2 0 2 88:113 2 2 1 1 85:89 3 4 1 3 173:202 -29 5 Поб. 1
5 Славия (14) 2 0 2 64:110 2 2 0 2 54:124 2 4 0 4 118:234 -116 4 Заг. 4
Региони за момчета (14) | Витоша, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик София (14) 2 2 0 90:40 4 2 2 0 201:70 4 4 4 0 291:110 181 8 Поб. 4
2 Септември (14) 2 2 0 145:51 4 2 1 1 120:95 3 4 3 1 265:146 119 7 Поб. 2
3 Локомотив София (14) 2 1 1 93:127 3 2 1 1 97:85 3 4 2 2 190:212 -22 6 Поб. 2
4 Спортни таланти (14) 2 1 1 78:104 3 2 0 2 16:112 2 4 1 3 94:216 -122 4 Заг. 3
5 Олимпия баскет (14) 2 0 2 55:194 2 2 0 2 82:99 2 4 0 4 137:293 -156 4 Заг. 4
Региони за момчета (14) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/4 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав Русе (14) 2 2 0 184:142 4 2 2 0 162:120 4 4 4 0 346:262 84 8 Поб. 4
2 Спартак Плевен (14) 2 1 1 140:135 3 2 1 1 147:171 3 4 2 2 287:306 -19 6 Заг. 2
3 Чавдар Троян (14) 2 1 1 151:121 3 2 1 1 149:161 3 4 2 2 300:282 18 6 Поб. 2
4 Светкавица (14) 2 0 2 105:146 2 2 0 2 86:128 2 4 0 4 191:274 -83 4 Заг. 4
Региони за момчета (14) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 5/9 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (14) -2 2 2 0 155:64 4 2 2 0 129:41 4 4 4 0 284:105 179 8 Поб. 4
2 Ънстопабъл (14) 2 2 0 93:53 4 2 1 1 132:155 3 4 3 1 225:208 17 7 Поб. 3
3 Черноморец Балчик (14) 2 1 1 61:81 3 2 1 1 107:113 3 4 2 2 168:194 -26 6 Заг. 2
4 Академик Варна (14) 2 1 1 62:107 3 2 0 2 44:93 2 4 1 3 106:200 -94 5 Заг. 1
5 Спортбаскет ГТ (14) 2 0 2 146:163 2 2 0 2 56:115 2 4 0 4 202:278 -76 4 Заг. 4
Региони за момчета (14) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 10/12 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чардафон Орловец (14) 2 2 0 143:126 4 2 2 0 131:104 4 4 4 0 274:230 44 8 Поб. 4
2 Локомотив Г. О. (14) 2 0 2 104:131 2 2 2 0 152:146 4 4 2 2 256:277 -21 6 Поб. 1
3 Раковски (14) 2 0 2 146:152 2 2 0 2 126:143 2 4 0 4 272:295 -23 4 Заг. 4
Региони за момчета (14) | Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав Русе (14) 3 3 0 301:121 6 3 3 0 158:99 6 6 6 0 459:220 239 12 Поб. 6
2 Черно море Тича (14) -2 3 2 1 221:179 5 3 3 0 265:89 6 6 5 1 486:268 218 11 Поб. 5
3 Светкавица (14) 3 3 0 148:74 6 3 1 2 196:187 4 6 4 2 344:261 83 10 Поб. 3
4 Ънстопабъл (14) 3 1 2 156:132 4 3 1 2 127:183 4 6 2 4 283:315 -32 8 Поб. 1
5 Черноморец Балчик (14) 3 0 3 106:209 3 3 2 1 153:131 5 6 2 4 259:340 -81 8 Заг. 3
6 Спортбаскет ГТ (14) 3 2 1 122:147 5 3 0 3 81:236 3 6 2 4 203:383 -180 8 Поб. 1
7 Академик Варна (14) 3 0 3 45:194 3 3 0 3 76:174 3 6 0 6 121:368 -247 5 Заг. 6
Региони за момчета (14) | Загоре и Родопи, 5/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (14) -2 1 1 0 55:46 2 1 1 0 58:54 2 2 2 0 113:100 13 4 Поб. 2
2 Черноморец 2014 (14) 1 0 1 54:58 1 1 1 0 88:33 2 2 1 1 142:91 51 3 Заг. 1
3 Перущица (14) 1 0 1 33:88 1 1 0 1 46:55 1 2 0 2 79:143 -64 2 Заг. 2
Региони за момчета (14) | Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Розова долина (14) 3 2 1 150:114 5 3 3 0 182:117 6 6 5 1 332:231 101 11 Поб. 2
2 Делфин (14) -2 3 1 2 161:165 4 3 2 1 135:144 5 6 3 3 296:309 -13 9 Поб. 1
3 Черноморец 2014 (14) 3 0 3 109:182 3 3 1 2 144:159 4 6 1 5 253:341 -88 7 Заг. 2
Региони за момчета (14) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак Плевен (14) 2 2 0 130:63 4 2 2 0 126:86 4 4 4 0 256:149 107 8 Поб. 4
2 Чавдар Троян (14) 2 1 1 109:112 3 2 2 0 116:75 4 4 3 1 225:187 38 7 Поб. 3
3 Локомотив Г. О. (14) 2 0 2 72:107 2 2 1 1 101:95 3 4 1 3 173:202 -29 5 Заг. 2
4 Чардафон Орловец (14) 2 1 1 91:95 3 2 0 2 76:119 2 4 1 3 167:214 -47 5 Заг. 3
5 Раковски (14) 2 0 2 88:125 2 2 1 1 83:115 3 4 1 3 171:240 -69 5 Заг. 1
Региони за момчета (14) | Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Евробаскет Академик (14) 3 3 0 178:68 6 5 5 0 373:109 10 8 8 0 551:177 374 16 Поб. 8
2 Видабаскет (14) 5 3 2 282:237 8 3 2 1 156:127 5 8 5 3 438:364 74 13 Поб. 1
3 Велбъжд 2002 (14) 3 0 3 70:212 3 5 2 3 158:233 7 8 2 6 228:445 -217 10 Заг. 1
4 Спортист 1959 Своге (14) 5 1 4 127:225 6 3 0 3 55:188 3 8 1 7 182:413 -231 8 Заг. 4
Региони за момчета (14) | Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Хасково (14) 3 3 0 243:67 6 3 3 0 254:94 6 6 6 0 497:161 336 12 Поб. 6
2 Марица Кършияка 2012 (14) 3 2 1 171:141 5 3 1 2 117:141 4 6 3 3 288:282 6 9 Поб. 2
3 Академик Бултекс 99 (14) -2 3 1 2 114:207 4 3 2 1 148:99 5 6 3 3 262:306 -44 9 Заг. 2
4 Перущица (14) 3 0 3 56:171 3 3 0 3 67:250 3 6 0 6 123:421 -298 6 Заг. 6
Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (12) 4 4 0 225:111 8 2 2 0 145:62 4 6 6 0 370:173 197 12 Поб. 4
2 Академик София (12) 1 1 0 50:44 2 5 4 1 279:165 9 6 5 1 329:209 120 11 Поб. 4
3 Левски (12) 1 1 0 58:41 2 3 1 2 130:163 4 4 2 2 188:204 -16 6 Поб. 2
4 Славия (12) 5 1 4 143:252 6 1 0 1 20:64 1 6 1 5 163:316 -153 6 Заг. 3
5 ЦСКА (12) 1 0 1 38:46 1 3 1 2 82:104 4 4 1 3 120:150 -30 5 Заг. 2
6 Септември (12) 3 0 3 79:195 3 1 0 1 33:35 1 4 0 4 112:230 -118 4 Заг. 4
Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ахил (12) 2 2 0 117:56 4 1 1 0 62:39 2 3 3 0 179:95 84 6 Поб. 3
2 Баскетболно детство (12) 1 1 0 67:26 2 2 1 1 80:97 3 3 2 1 147:123 24 5 Поб. 2
3 Локомотив 93 София (12) 2 1 1 85:92 3 1 1 0 38:36 2 3 2 1 123:128 -5 5 Поб. 1
4 Шампион 2006 (12) 2 0 2 73:89 2 1 1 0 59:32 2 3 1 2 132:121 11 4 Заг. 1
5 Спортни таланти (12) 1 0 1 32:59 1 3 0 3 83:170 3 4 0 4 115:229 -114 4 Заг. 4
Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (12) -2 3 1 2 135:111 4 1 1 0 50:34 2 4 2 2 185:145 40 6 Поб. 1
2 БУБА баскетбол (12) -2 0 0 0 : 0 3 2 1 155:96 5 3 2 1 155:96 59 5 Поб. 2
3 Банкя (12) 1 1 0 52:13 2 2 1 1 80:76 3 3 2 1 132:89 43 5 Поб. 2
4 Локомотив София (12) 3 2 1 122:114 5 0 0 0 : 0 3 2 1 122:114 8 5 Заг. 1
5 Олимпия баскет (12) 1 0 1 11:73 1 2 0 2 26:114 2 3 0 3 37:187 -150 3 Заг. 3
Региони за момчета (12) | Витоша, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 БУБА баскетбол (12) 2 2 0 115:63 4 2 2 0 132:36 4 4 4 0 247:99 148 8 Поб. 4
2 Академик София (12) 2 2 0 126:58 4 2 1 1 110:66 3 4 3 1 236:124 112 7 Поб. 2
3 Славия (12) 2 1 1 54:102 3 2 1 1 60:85 3 4 2 2 114:187 -73 6 Заг. 2
4 Ахил (12) 2 1 1 73:111 3 2 0 2 59:110 2 4 1 3 132:221 -89 5 Заг. 2
5 Баскетболно детство (12) 2 0 2 39:103 2 2 0 2 76:110 2 4 0 4 115:213 -98 4 Заг. 4
Региони за момчета (12) | Витоша, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (12) 2 2 0 123:56 4 2 2 0 125:56 4 4 4 0 248:112 136 8 Поб. 4
2 Левски (12) 2 1 1 81:87 3 2 2 0 168:40 4 4 3 1 249:127 122 7 Поб. 2
3 Септември (12) 2 2 0 93:47 4 2 0 2 78:95 2 4 2 2 171:142 29 6 Поб. 1
4 Шампион 2006 (12) 2 0 2 49:139 2 1 0 1 29:36 1 3 0 3 78:175 -97 3 Заг. 3
5 Спортни таланти (12) 1 0 1 13:105 1 2 0 2 34:132 2 3 0 3 47:237 -190 3 Заг. 3
Региони за момчета (12) | Витоша, група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 ЦСКА (12) -2 2 1 1 77:99 3 3 3 0 109:68 6 5 4 1 186:167 19 9 Поб. 1
2 БУБА баскетбол (12) -2 3 2 1 96:43 5 2 1 1 83:59 3 5 3 2 179:102 77 8 Заг. 1
3 Банкя (12) 3 1 2 87:117 4 2 2 0 114:52 4 5 3 2 201:169 32 8 Заг. 1
4 Локомотив 93 София (12) 2 1 1 108:50 3 3 2 1 101:71 5 5 3 2 209:121 88 7 Поб. 2
5 Локомотив София (12) 2 0 2 63:99 2 3 2 1 118:95 5 5 2 3 181:194 -13 7 Поб. 1
6 Олимпия баскет (12) 3 0 3 44:144 3 2 0 2 27:130 2 5 0 5 71:274 -203 5 Заг. 5
Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (12) 1 1 0 58:36 2 1 1 0 65:51 2 2 2 0 123:87 36 4 Поб. 2
2 Доростол (12) 1 1 0 84:22 2 1 0 1 36:58 1 2 1 1 120:80 40 3 Поб. 1
3 Шумен (12) 0 0 0 : 0 2 1 1 103:73 3 2 1 1 103:73 30 3 Поб. 1
4 Дунав Русе (12) 2 1 1 100:111 3 0 0 0 : 0 2 1 1 100:111 -11 3 Заг. 1
5 Ънстопабъл (12) 1 0 1 24:57 1 1 0 1 22:84 1 2 0 2 46:141 -95 2 Заг. 2
Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чавдар Троян (12) 2 2 0 133:31 4 2 2 0 145:67 4 4 4 0 278:98 180 8 Поб. 4
2 Шумен (12) -2 2 1 1 91:96 3 2 1 1 94:83 3 4 2 2 185:179 6 6 Поб. 1
3 Черно море Тича (12) -2 2 1 1 79:91 3 2 1 1 95:91 3 4 2 2 174:182 -8 6 Заг. 1
4 Стар баскет (12) 2 1 1 64:127 3 2 0 2 73:83 2 4 1 3 137:210 -73 5 Поб. 1
5 Светкавица (12) 2 1 1 78:108 3 2 0 2 46:121 2 4 1 3 124:229 -105 5 Заг. 2
Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Етър 49 (12) 2 2 0 114:92 4 0 0 0 : 0 2 2 0 114:92 22 4 Поб. 2
2 Дунав 2007 Русе (12) 1 1 0 55:20 2 1 0 1 52:59 1 2 1 1 107:79 28 3 Заг. 1
3 Спартак Плевен (12) 0 0 0 : 0 2 1 1 76:53 3 2 1 1 76:53 23 3 Поб. 1
4 Чардафон Орловец (12) 1 1 0 35:29 2 1 0 1 40:55 1 2 1 1 75:84 -9 3 Заг. 1
5 Чавдар Троян (12) -2 1 0 1 18:47 1 1 0 1 20:55 1 2 0 2 38:102 -64 2 Заг. 2
Региони за момчета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), група D
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Варнабаскет (12) 2 2 0 159:39 4 0 0 0 : 0 2 2 0 159:39 120 4 Поб. 2
2 Академик Варна (12) 1 1 0 67:32 2 1 1 0 59:42 2 2 2 0 126:74 52 4 Поб. 2
3 Черноморец Балчик (12) 0 0 0 : 0 2 1 1 71:98 3 2 1 1 71:98 -27 3 Поб. 1
4 Спортбаскет ГТ (12) 1 0 1 31:39 1 1 0 1 17:78 1 2 0 2 48:117 -69 2 Заг. 2
5 Лудогорец (12) 1 0 1 42:59 1 1 0 1 22:81 1 2 0 2 64:140 -76 2 Заг. 2
Региони за момчета (12) | Добруджа, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (12) 2 2 0 126:100 4 4 3 1 300:192 7 6 5 1 426:292 134 11 Поб. 5
2 Доростол (12) 2 1 1 129:131 3 4 4 0 329:145 8 6 5 1 458:276 182 11 Заг. 1
3 Дунав Русе (12) 4 2 2 245:255 6 2 0 2 100:126 2 6 2 4 345:381 -36 8 Поб. 1
4 Шумен (12) 4 0 4 106:353 4 2 0 2 110:143 2 6 0 6 216:496 -280 6 Заг. 6
Региони за момчета (12) | Добруджа, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Тича (12) -2 2 2 0 127:40 4 2 2 0 147:26 4 4 4 0 274:66 208 8 Поб. 4
2 Светкавица (12) 2 1 1 60:85 3 2 2 0 85:33 4 4 3 1 145:118 27 7 Поб. 1
3 Шумен (12) -2 2 1 1 82:36 3 2 1 1 75:97 3 4 2 2 157:133 24 6 Поб. 1
4 Академик Варна (12) 2 1 1 77:56 3 2 0 2 49:104 2 4 1 3 126:160 -34 5 Заг. 1
5 Лудогорец (12) 2 0 2 12:157 2 2 0 2 18:98 2 4 0 4 30:255 -225 4 Заг. 4
Региони за момчета (12) | Добруджа, група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ънстопабъл (12) 2 2 0 118:94 4 2 2 0 126:42 4 4 4 0 244:136 108 8 Поб. 4
2 Стар баскет (12) 2 2 0 99:35 4 2 1 1 92:96 3 4 3 1 191:131 60 7 Поб. 1
3 Варнабаскет (12) 2 0 2 69:104 2 2 2 0 113:37 4 4 2 2 182:141 41 6 Заг. 1
4 Черноморец Балчик (12) 2 1 1 55:52 3 2 0 2 76:100 2 4 1 3 131:152 -21 5 Заг. 1
5 Спортбаскет ГТ (12) 2 0 2 29:147 2 2 0 2 25:95 2 4 0 4 54:242 -188 4 Заг. 4
Региони за момчета (12) | Загоре, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Сливен 2010 (12) 4 4 0 280:57 8 4 4 0 225:69 8 8 8 0 505:126 379 16 Поб. 8
2 Тунджа Ямбол (12) 5 3 2 141:103 8 3 2 1 120:55 5 8 5 3 261:158 103 13 Поб. 1
3 Берое (12) 4 1 3 34:169 5 4 1 3 63:97 5 8 2 6 97:266 -169 8 Заг. 1
4 Черноморец (12) 3 0 3 20:128 3 5 1 4 49:254 6 8 1 7 69:382 -313 7 Заг. 4
Региони за момчета (12) | Загоре, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Делфин (12) -2 3 3 0 131:68 6 3 3 0 129:112 6 6 6 0 260:180 80 12 Поб. 6
2 Несебър (12) 3 0 3 112:129 3 3 3 0 148:80 6 6 3 3 260:209 51 9 Заг. 1
3 Черноморец 2014 (12) 3 0 3 80:148 3 3 0 3 68:131 3 6 0 6 148:279 -131 6 Заг. 6
Региони за момчета (12) | Загоре, група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Сливен баскет (12) 3 3 0 198:91 6 3 3 0 206:86 6 6 6 0 404:177 227 12 Поб. 6
2 Делфин (12) 3 3 0 145:91 6 3 0 3 91:198 3 6 3 3 236:289 -53 9 Поб. 1
3 Черноморец 2014 (12) -2 3 0 3 86:206 3 3 0 3 91:145 3 6 0 6 177:351 -174 6 Заг. 6
Региони за момчета (12) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чавдар Троян (12) 3 3 0 175:92 6 2 2 0 89:49 4 5 5 0 264:141 123 10 Поб. 5
2 Етър 49 (12) 2 2 0 90:37 4 3 2 1 164:84 5 5 4 1 254:121 133 9 Поб. 2
3 Дунав 2007 Русе (12) 3 3 0 127:51 6 2 0 2 57:110 2 5 3 2 184:161 23 8 Заг. 1
4 Чардафон Орловец (12) 2 1 1 62:109 3 3 1 2 110:114 4 5 2 3 172:223 -51 7 Заг. 3
5 Спартак Плевен (12) 2 1 1 74:70 3 3 0 3 76:123 3 5 1 4 150:193 -43 6 Поб. 1
6 Чавдар Троян (12) -2 3 0 3 57:163 3 2 0 2 26:105 2 5 0 5 83:268 -185 5 Заг. 5
Региони за момчета (12) | Рила, 1/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (12) 1 1 0 90:26 2 1 1 0 73:10 2 2 2 0 163:36 127 4 Поб. 2
2 Видабаскет (12) 1 1 0 35:25 2 1 0 1 12:104 1 2 1 1 47:129 -82 3 Заг. 1
3 Рилски спортист (12) 1 1 0 104:12 2 0 0 0 : 0 1 1 0 104:12 92 2 Поб. 1
4 Миньор 2015 (12) 1 0 1 10:73 1 1 0 1 25:35 1 2 0 2 35:108 -73 2 Заг. 2
5 Рилски спортист (12) -2 0 0 0 : 0 1 0 1 26:90 1 1 0 1 26:90 -64 1 Заг. 1
Региони за момчета (12) | Рила, 6/10 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Велбъжд 2002 (12) 1 1 0 72:18 2 1 1 0 67:23 2 2 2 0 139:41 98 4 Поб. 2
2 Пирин Благоевград 81 (12) 1 1 0 38:20 2 1 1 0 32:19 2 2 2 0 70:39 31 4 Поб. 2
3 Спортист 1959 Своге (12) 1 0 1 19:32 1 1 1 0 37:15 2 2 1 1 56:47 9 3 Поб. 1
4 Шампион 2014 (12) 1 0 1 23:67 1 1 0 1 20:38 1 2 0 2 43:105 -62 2 Заг. 2
5 Миньор 2015 (12) -2 1 0 1 15:37 1 1 0 1 18:72 1 2 0 2 33:109 -76 2 Заг. 2
Региони за момчета (12) | Рила, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (12) 3 3 0 304:23 6 1 1 0 107:18 2 4 4 0 411:41 370 8 Поб. 4
2 Видабаскет (12) 2 1 1 50:138 3 2 1 1 75:64 3 4 2 2 125:202 -77 6 Заг. 2
3 Миньор 2015 (12) 2 2 0 73:49 4 1 0 1 6:92 1 3 2 1 79:141 -62 5 Поб. 2
4 Миньор 2015 (12) -2 1 0 1 22:46 1 2 1 1 39:120 3 3 1 2 61:166 -105 4 Поб. 1
5 Спортист 1959 Своге (12) 1 0 1 30:32 1 3 0 3 61:185 3 4 0 4 91:217 -126 4 Заг. 4
Региони за момчета (12) | Рила, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (12) 2 2 0 138:35 4 1 1 0 90:10 2 3 3 0 228:45 183 6 Поб. 3
2 Рилски спортист (12) -2 1 1 0 55:38 2 2 2 0 94:58 4 3 3 0 149:96 53 6 Поб. 3
3 Велбъжд 2002 (12) 2 2 0 87:47 4 2 0 2 61:134 2 4 2 2 148:181 -33 6 Поб. 1
4 Шампион 2014 (12) 2 0 2 30:129 2 2 1 1 51:63 3 4 1 3 81:192 -111 5 Заг. 1
5 Пирин Благоевград 81 (12) 2 0 2 54:72 2 2 0 2 25:99 2 4 0 4 79:171 -92 4 Заг. 4
Региони за момчета (12) | Родопи, 5/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
Региони за момчета (12) | Родопи, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (12) 2 2 0 159:52 4 4 4 0 374:49 8 6 6 0 533:101 432 12 Поб. 6
2 Тракия (12) 3 3 0 149:85 6 3 1 2 107:179 4 6 4 2 256:264 -8 10 Заг. 1
3 Перущица (12) 3 0 3 61:226 3 3 1 2 113:140 4 6 1 5 174:366 -192 7 Поб. 1
4 Атлетик 95 (12) 4 0 4 78:309 4 2 1 1 78:79 3 6 1 5 156:388 -232 7 Заг. 5
Региони за момчета (12) | Родопи, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Хасково (12) 3 3 0 265:39 6 3 3 0 351:20 6 6 6 0 616:59 557 12 Поб. 6
2 Академик Пловдив (12) -2 3 2 1 132:129 5 3 1 2 109:171 4 6 3 3 241:300 -59 9 Поб. 1
3 Марица Кършияка 2012 (12) 3 0 3 25:325 3 3 0 3 33:231 3 6 0 6 58:556 -498 6 Заг. 6
Приятелски срещи за момчета (13) | Турнир Иван Андреев
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (14) 2 2 0 130:93 4 3 3 0 212:172 6 5 5 0 342:265 77 10 Поб. 5
2 ЦСКА Москва (13) 3 1 2 197:177 4 2 2 0 138:105 4 5 3 2 335:282 53 8 Поб. 1
3 Академик Пловдив (14) 3 2 1 202:195 5 2 1 1 108:123 3 5 3 2 310:318 -8 8 Поб. 2
4 МЗТ Скопие (14) 2 0 2 109:136 2 3 2 1 169:151 5 5 2 3 278:287 -9 7 Заг. 1
5 Крис Крос Панчево (13) 2 0 2 86:127 2 3 2 1 188:181 5 5 2 3 274:308 -34 7 Заг. 1
6 Актавис Академия (13) 3 0 3 131:163 3 2 0 2 76:123 2 5 0 5 207:286 -79 5 Заг. 5
Приятелски срещи за момчета (12) | БУБА Къп
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Фока Крагуевац (12) 1 1 0 68:31 2 2 2 0 111:90 4 3 3 0 179:121 58 6 Поб. 3
2 МЗТ Скопие (12) 1 0 1 53:67 1 2 2 0 123:85 4 3 2 1 176:152 24 5 Поб. 1
3 Дан Дачан (12) 1 0 1 41:74 1 2 1 1 92:123 3 3 1 2 133:197 -64 4 Заг. 1
4 БУБА баскетбол (12) 3 0 3 136:154 3 0 0 0 : 0 3 0 3 136:154 -18 3 Заг. 3
LIVE
Програма
Резултати
Класирания
Аматьори
Лидери
Други новини