2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004
всички I дивизия за момчета (14) I дивизия за момчета (14) | Допълнителна квалификация за Финали A I дивизия за момчета (14) | Запад, група A I дивизия за момчета (14) | Запад, група B I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа, група A I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа, група B I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре, 1/5 място I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре, група A I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре, група B I дивизия за момчета (14) | Регион Мизия I дивизия за момчета (14) | Регион Рила I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия, 1/5 място I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия, 11/14 място I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия, 6/10 място I дивизия за момчета (16) I дивизия за момчета (16) | Запад, група A I дивизия за момчета (16) | Запад, група B I дивизия за момчета (16) | Изток, Финален турнир I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша (Пролетен полусезон), група A I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша (Пролетен полусезон), група B I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша, група A I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша, група B I дивизия за момчета (16) | Регион Добруджа I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре I дивизия за момчета (16) | Регион Мизия I дивизия за момчета (16) | Регион Рила I дивизия за момчета (16) | Регион Родопи I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия, 1/5 място I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия, 6/10 място I дивизия за момчета (16) | Региони Загоре и Родопи, 1/3 място I дивизия за момчета (16) | Региони Загоре и Родопи, 4/6 място I дивизия за юноши (19) I дивизия за юноши (19) | Запад, група A I дивизия за юноши (19) | Запад, група B I дивизия за юноши (19) | Регион Витоша I дивизия за юноши (19) | Регион Добруджа I дивизия за юноши (19) | Регион Загоре I дивизия за юноши (19) | Регион Мизия I дивизия за юноши (19) | Регион Рила I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Мизия, 1/5 място I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Мизия, 6/10 място I дивизия за юноши (19) | Региони Загоре и Родопи, 1/5 място Балканска купа, момчета (12) | 1-ви Турнир в Ботевград, Група A Балканска купа, момчета (12) | 1-ви Турнир в Ботевград, Група B Балканска купа, момчета (12) | 2-ри Турнир в Ботевград, Група A Балканска купа, момчета (12) | 2-ри Турнир в Ботевград, Група B Балканска купа, момчета (14) | Турнир в Ботевград, Група A Балканска купа, момчета (14) | Турнир в Ботевград, Група B Балканска купа, момчета (14) | Турнир в Сливен Елитна група за момчета (14) Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон Елитна група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон Елитна група за момчета (16) Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон Елитна група за момчета (16) | Изток, Редовен сезон Елитна група за юноши (19) Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад) ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (14) | Редовен сезон, Група C ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (15) | Редовен сезон, Група B ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (15) | Редовен сезон, Група C ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) | Редовен сезон, Група B Квалификации за момчета (12) Квалификации за момчета (12) | Ботевград Квалификации за момчета (12) | Варна Квалификации за момчета (12) | Плевен Квалификации за момчета (12) | Пловдив Квалификации за момчета (12) | София Квалификации за момчета (12) | Ямбол Приятелски срещи за момчета (12) | БУБА Къп Приятелски срещи за момчета (16) | София Къп 2019 Региони за момчета (12) Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група B Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група C Региони за момчета (12) | Витоша, група A Региони за момчета (12) | Витоша, група B Региони за момчета (12) | Витоша, група C Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/5 място Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 11/18 място Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 6/10 място Региони за момчета (12) | Добруджа, група A Региони за момчета (12) | Добруджа, група B Региони за момчета (12) | Добруджа, група C Региони за момчета (12) | Загоре, 1/4 място Региони за момчета (12) | Загоре, 5/8 място Региони за момчета (12) | Загоре, 9/12 място Региони за момчета (12) | Загоре, група A Региони за момчета (12) | Загоре, група B Региони за момчета (12) | Загоре, група C Региони за момчета (12) | Загоре, група D Региони за момчета (12) | Мизия Региони за момчета (12) | Рила Региони за момчета (12) | Родопи Региони за момчета (13) Региони за момчета (13) | Витоша и Рила, група A Региони за момчета (13) | Витоша и Рила, група B Региони за момчета (13) | Добруджа и Загоре Финали A за момчета (16) Финали A за момчета (16) | Група A Финали A за момчета (16) | Група B Финали B за момчета (16) Финали B за момчета (16) | Всеки срещу всеки Финали за момчета (12) Финали за момчета (12) | Група A Финали за момчета (12) | Група B Финали за момчета (13) Финали за момчета (13) | Група A Финали за момчета (13) | Група B Финали за момчета (14) Финали за момчета (14) | Група A Финали за момчета (14) | Група B Финали за юноши (19) Финали за юноши (19) | Група A Финали за юноши (19) | Група B Финали за момчета (12) | Група A
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Тунджа Ямбол (12)
2
2
0
140:78
4
3
2
1
205:149
5
5
4
1
345:227
118
9
Поб. 4
2
БУБА баскетбол (12)
3
3
0
242:119
6
2
1
1
151:111
3
5
4
1
393:230
163
9
Поб. 1
3
Доростол (12)
3
2
1
213:155
5
2
2
0
155:110
4
5
4
1
368:265
103
9
Заг. 1
4
Академик Бултекс 99 (12)
3
2
1
177:139
5
2
0
2
78:123
2
5
2
3
255:262
-7
7
Поб. 2
5
Ахил (12)
2
0
2
94:168
2
3
1
2
166:184
4
5
1
4
260:352
-92
6
Заг. 4
6
Спартак Плевен (12)
2
0
2
72:150
2
3
0
3
54:261
3
5
0
5
126:411
-285
5
Заг. 5
Финали за момчета (12) | Група B
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Черно море Тича (12)
2
2
0
151:86
4
3
3
0
232:105
6
5
5
0
383:191
192
10
Поб. 5
2
Берое (12)
2
2
0
152:92
4
3
2
1
144:150
5
5
4
1
296:242
54
9
Поб. 4
3
Левски (12)
3
2
1
150:147
5
2
1
1
129:110
3
5
3
2
279:257
22
8
Поб. 2
4
Балкан (12)
2
1
1
122:122
3
3
1
2
143:184
4
5
2
3
265:306
-41
7
Заг. 3
5
ЦСКА (12)
3
0
3
113:194
3
2
1
1
130:115
3
5
1
4
243:309
-66
6
Заг. 2
6
Локомотив София (12)
3
0
3
112:203
3
2
0
2
66:136
2
5
0
5
178:339
-161
5
Заг. 5
Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".