Региони за девойки (19) | Витоша, Рила и Родопи, 1/4 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември 97 (19) 1 1 0 85:38 2 1 1 0 100:48 2 2 2 0 185:86 99 4 Поб. 2
2 Рилски спортист (19) 1 1 0 57:46 2 1 1 0 75:48 2 2 2 0 132:94 38 4 Поб. 2
3 Академик жени Пловдив (19) 1 0 1 48:100 1 1 0 1 46:57 1 2 0 2 94:157 -63 2 Заг. 2
4 БШ Миньор (19) 1 0 1 48:75 1 1 0 1 38:85 1 2 0 2 86:160 -74 2 Заг. 2
Региони за девойки (19) | Витоша, Рила и Родопи, 5/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
Региони за девойки (19) | Витоша, Рила и Родопи, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември 97 (19) 3 3 0 282:103 6 3 3 0 222:108 6 6 6 0 504:211 293 12 Поб. 6
2 БШ Миньор (19) 3 2 1 209:165 5 3 2 1 198:168 5 6 4 2 407:333 74 10 Поб. 3
3 Пирин Темков 1946 (19) 2 1 1 95:86 3 4 1 3 206:278 5 6 2 4 301:364 -63 8 Заг. 3
4 Ботев 2012 (19) 4 0 4 108:316 4 2 0 2 44:140 2 6 0 6 152:456 -304 6 Заг. 6
Региони за девойки (19) | Витоша, Рила и Родопи, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (19) 2 2 0 162:76 4 2 2 0 165:55 4 4 4 0 327:131 196 8 Поб. 4
2 Академик жени Пловдив (19) 2 1 1 115:132 3 2 0 2 90:164 2 4 1 3 205:296 -91 5 Поб. 1
3 Славия (19) -2 2 1 1 101:150 3 2 0 2 103:159 2 4 1 3 204:309 -105 5 Заг. 3
Региони за девойки (19) | Добруджа (Заключителен етап), 1/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав Русе (19) 2 2 0 112:77 4 2 2 0 175:75 4 4 4 0 287:152 135 8 Поб. 4
2 Доростол (19) 2 2 0 102:74 4 2 1 1 101:79 3 4 3 1 203:153 50 7 Поб. 3
3 Светкавица (19) 2 1 1 85:131 3 2 1 1 73:83 3 4 2 2 158:214 -56 6 Заг. 2
4 Росица Поликраище (19) 2 0 2 83:133 2 2 1 1 82:83 3 4 1 3 165:216 -51 5 Заг. 1
5 Вихър 2002 (19) 2 0 2 47:87 2 2 0 2 71:109 2 4 0 4 118:196 -78 4 Заг. 4
Региони за девойки (19) | Добруджа (Заключителен етап), 6/8 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Зограф Трявна (19) 2 1 1 87:81 3 2 2 0 113:48 4 4 3 1 200:129 71 7 Поб. 3
2 Спортбаскет ГТ (19) 2 1 1 79:60 3 2 1 1 81:87 3 4 2 2 160:147 13 6 Заг. 2
3 Ънстопабъл (19) 2 0 2 48:113 2 2 1 1 60:79 3 4 1 3 108:192 -84 5 Поб. 1
Региони за девойки (19) | Добруджа, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (19) 2 2 0 112:65 4 2 2 0 123:98 4 4 4 0 235:163 72 8 Поб. 4
2 Дунав Русе (19) 2 1 1 127:117 3 2 2 0 177:71 4 4 3 1 304:188 116 7 Поб. 2
3 Светкавица (19) 2 0 2 83:152 2 2 2 0 127:99 4 4 2 2 210:251 -41 6 Заг. 1
4 Зограф Трявна (19) 2 0 2 64:143 2 2 1 1 74:98 3 4 1 3 138:241 -103 5 Заг. 2
5 Росица Поликраище (19) 2 0 2 117:123 2 2 0 2 99:137 2 4 0 4 216:260 -44 4 Заг. 4
Региони за девойки (19) | Добруджа, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вихър 2002 (19) 2 2 0 145:69 4 2 2 0 147:43 4 4 4 0 292:112 180 8 Поб. 4
2 Спортбаскет ГТ (19) 2 2 0 106:60 4 2 0 2 69:145 2 4 2 2 175:205 -30 6 Заг. 1
3 Ънстопабъл (19) 2 0 2 43:147 2 2 0 2 60:106 2 4 0 4 103:253 -150 4 Заг. 4
Региони за кадетки (16) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Левски (16) 2 2 0 150:75 4 5 5 0 356:204 10 7 7 0 506:279 227 14 Поб. 7
2 Славия (16) 4 2 2 244:226 6 2 2 0 167:106 4 6 4 2 411:332 79 10 Поб. 1
3 Септември 97 (16) 4 2 2 271:172 6 2 0 2 98:120 2 6 2 4 369:292 77 8 Заг. 1
4 НСА (16) 3 0 3 91:235 3 3 0 3 58:232 3 6 0 6 149:467 -318 6 Заг. 6
5 Славия (16) -2 0 0 0 : 0 1 0 1 29:94 1 1 0 1 29:94 -65 1 Заг. 1
Региони за кадетки (16) | Добруджа (Заключителен етап), 1/3 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Одесос (16) 1 1 0 70:45 2 1 1 0 82:55 2 2 2 0 152:100 52 4 Поб. 2
2 Доростол (16) 1 1 0 64:58 2 1 0 1 45:70 1 2 1 1 109:128 -19 3 Поб. 1
3 Дунав Русе (16) 1 0 1 55:82 1 1 0 1 58:64 1 2 0 2 113:146 -33 2 Заг. 2
Региони за кадетки (16) | Добруджа (Заключителен етап), 4/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чардафон Орловец (16) 2 2 0 115:75 4 2 1 1 116:92 3 4 3 1 231:167 64 7 Поб. 3
2 Светкавица (16) 3 1 2 118:171 4 1 1 0 58:54 2 4 2 2 176:225 -49 6 Заг. 2
3 Вихър 2002 (16) 1 0 1 54:58 1 3 2 1 158:101 5 4 2 2 212:159 53 6 Заг. 1
4 Преслав (16) 2 0 2 45:109 2 2 1 1 81:85 3 4 1 3 126:194 -68 5 Поб. 1
Региони за кадетки (16) | Добруджа (Заключителен етап), 8/10 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Стар баскет (16) 2 2 0 90:70 4 2 2 0 96:30 4 4 4 0 186:100 86 8 Поб. 4
2 Ънстопабъл (16) 2 0 2 30:96 2 2 2 0 96:49 4 4 2 2 126:145 -19 6 Заг. 1
3 Лудогорец (16) 2 0 2 49:96 2 2 0 2 70:90 2 4 0 4 119:186 -67 4 Заг. 4
Региони за кадетки (16) | Добруджа, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (16) 2 2 0 148:83 4 2 2 0 141:106 4 4 4 0 289:189 100 8 Поб. 4
2 Черно море Одесос (16) 2 1 1 143:129 3 2 2 0 205:103 4 4 3 1 348:232 116 7 Поб. 3
3 Дунав Русе (16) 2 2 0 154:134 4 2 0 2 108:150 2 4 2 2 262:284 -22 6 Заг. 2
4 Вихър 2002 (16) 2 0 2 72:144 2 2 1 1 118:122 3 4 1 3 190:266 -76 5 Заг. 1
5 Светкавица (16) 2 0 2 129:193 2 2 0 2 111:165 2 4 0 4 240:358 -118 4 Заг. 4
Региони за кадетки (16) | Добруджа, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чардафон Орловец (16) 2 2 0 51:10 4 2 2 0 125:53 4 4 4 0 176:63 113 8 Поб. 4
2 Преслав (16) 2 2 0 110:50 4 2 1 1 63:55 3 4 3 1 173:105 68 7 Поб. 2
3 Стар баскет (16) 2 1 1 90:100 3 2 1 1 82:79 3 4 2 2 172:179 -7 6 Заг. 1
4 Ънстопабъл (16) 2 1 1 31:68 3 2 0 2 41:104 2 4 1 3 72:172 -100 5 Заг. 2
5 Лудогорец (16) 2 0 2 52:101 2 2 0 2 18:43 2 4 0 4 70:144 -74 3 Заг. 4
Региони за кадетки (16) | Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Монтана 2003 (16) 3 3 0 224:123 6 3 3 0 216:152 6 6 6 0 440:275 165 12 Поб. 6
2 БШ Миньор (16) 3 1 2 175:173 4 3 3 0 175:103 6 6 4 2 350:276 74 10 Заг. 1
3 Рилски спортист (16) 3 3 0 225:133 6 3 1 2 155:197 4 6 4 2 380:330 50 10 Поб. 3
4 Пирин Темков 1946 (16) 4 1 3 191:266 5 2 0 2 96:144 2 6 1 5 287:410 -123 7 Заг. 3
5 Балкан (16) 2 0 2 70:117 2 4 0 4 170:289 4 6 0 6 240:406 -166 6 Заг. 6
Региони за кадетки (16) | Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Нефтохимик 2010 (16) 4 4 0 281:170 8 4 4 0 297:157 8 8 8 0 578:327 251 16 Поб. 8
2 Асеновец 2005 (16) 4 3 1 303:181 7 4 2 2 264:210 6 8 5 3 567:391 176 13 Поб. 2
3 Академик жени Пловдив (16) 4 3 1 248:219 7 4 1 3 233:250 5 8 4 4 481:469 12 12 Поб. 1
4 Орфей (16) 4 2 2 246:226 6 4 1 3 253:222 5 8 3 5 499:448 51 11 Заг. 2
5 Голдън Сити (16) 4 0 4 95:350 4 4 0 4 99:334 4 8 0 8 194:684 -490 8 Заг. 8
Региони за момичета (14) | Витоша и Рила, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Левски (14) 4 3 1 279:142 7 4 4 0 305:156 8 8 7 1 584:298 286 15 Заг. 1
2 Шампион 2006 (14) 3 2 1 174:105 5 3 3 0 226:112 6 6 5 1 400:217 183 11 Поб. 3
3 Славия (14) 3 2 1 150:122 5 3 2 1 141:116 5 6 4 2 291:238 53 10 Поб. 2
4 Монтана 2003 (14) 3 0 3 116:205 3 3 0 3 94:202 3 6 0 6 210:407 -197 6 Заг. 6
5 Олимпия баскет (14) 3 0 3 93:267 3 3 0 3 75:226 3 6 0 6 168:493 -325 6 Заг. 6
Региони за момичета (14) | Витоша и Рила, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември 97 (14) 4 4 0 299:147 8 3 3 0 196:116 6 7 7 0 495:263 232 14 Поб. 7
2 Балкан (14) 3 2 1 186:109 5 4 2 2 231:196 6 7 4 3 417:305 112 11 Заг. 1
3 НСА (14) 4 2 2 227:168 6 3 2 1 170:139 5 7 4 3 397:307 90 11 Заг. 1
4 Рилски спортист (14) 4 2 2 216:202 6 4 1 3 190:229 5 8 3 5 406:431 -25 11 Поб. 1
5 Локомотив София (14) 3 0 3 69:215 3 4 0 4 54:317 4 7 0 7 123:532 -409 7 Заг. 7
Региони за момичета (14) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Одесос (14) 2 2 0 185:118 4 2 2 0 186:44 4 4 4 0 371:162 209 8 Поб. 4
2 Дунав Русе (14) 2 2 0 201:105 4 2 1 1 173:141 3 4 3 1 374:246 128 7 Поб. 1
3 Доростол (14) 2 1 1 133:128 3 2 1 1 122:142 3 4 2 2 255:270 -15 6 Поб. 2
4 Чардафон Орловец (14) 2 0 2 94:142 2 2 1 1 101:111 3 4 1 3 195:253 -58 5 Заг. 3
5 Вихър 2002 (14) 2 0 2 36:178 2 2 0 2 89:211 2 4 0 4 125:389 -264 4 Заг. 4
Региони за момичета (14) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/10 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Раковски (14) 2 2 0 119:48 4 2 2 0 133:33 4 4 4 0 252:81 171 8 Поб. 4
2 Зограф Трявна (14) 2 1 1 75:92 3 2 2 0 104:59 4 4 3 1 179:151 28 7 Поб. 1
3 Светкавица (14) 2 2 0 111:28 4 2 0 2 64:113 2 4 2 2 175:141 34 6 Поб. 2
4 Локомотив Г. О. (14) 2 0 2 39:126 2 2 1 1 46:86 3 4 1 3 85:212 -127 5 Заг. 2
5 Росица Поликраище (14) 2 0 2 57:85 2 2 0 2 32:110 2 4 0 4 89:195 -106 4 Заг. 4
Региони за момичета (14) | Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Одесос (14) 2 2 0 192:74 4 2 2 0 217:50 4 4 4 0 409:124 285 8 Поб. 4
2 Дунав Русе (14) 2 2 0 129:111 4 2 1 1 120:128 3 4 3 1 249:239 10 7 Поб. 1
3 Доростол (14) 2 2 0 134:46 4 2 0 2 109:163 2 4 2 2 243:209 34 6 Поб. 2
4 Вихър 2002 (14) 2 1 1 79:163 3 2 0 2 64:121 2 4 1 3 143:284 -141 5 Заг. 2
5 Светкавица (14) 2 0 2 35:173 2 2 0 2 57:107 2 4 0 4 92:280 -188 4 Заг. 4
Региони за момичета (14) | Загоре и Родопи, 5/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
Региони за момичета (14) | Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Нефтохимик 2010 (14) 4 4 0 245:95 8 4 4 0 326:83 8 8 8 0 571:178 393 16 Поб. 8
2 Тони 7 (14) 5 3 2 187:235 8 3 2 1 134:124 5 8 5 3 321:359 -38 13 Поб. 5
3 Гео Милев Раднево (14) 4 2 2 204:158 6 4 1 3 156:193 5 8 3 5 360:351 9 11 Заг. 5
4 Локомотив Ст. З. (14) 3 0 3 55:234 3 5 0 5 106:291 5 8 0 8 161:525 -364 8 Заг. 8
Региони за момичета (14) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чардафон Орловец (14) 2 2 0 146:31 4 2 2 0 146:42 4 4 4 0 292:73 219 8 Поб. 4
2 Раковски (14) 2 2 0 106:44 4 2 1 1 66:67 3 4 3 1 172:111 61 7 Поб. 1
3 Зограф Трявна (14) 2 1 1 95:88 3 2 1 1 110:85 3 4 2 2 205:173 32 6 Поб. 1
4 Росица Поликраище (14) 2 0 2 35:154 2 2 1 1 48:85 3 4 1 3 83:239 -156 5 Заг. 1
5 Локомотив Г. О. (14) 2 0 2 43:86 2 2 0 2 33:146 2 4 0 4 76:232 -156 4 Заг. 4
Региони за момичета (14) | Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Асеновец 2005 (14) 3 2 1 171:171 5 3 3 0 221:124 6 6 5 1 392:295 97 11 Поб. 3
2 Хасково (14) 3 3 0 261:130 6 3 1 2 171:171 4 6 4 2 432:301 131 10 Заг. 1
3 Академик жени Пловдив (14) 3 0 3 124:221 3 3 0 3 130:261 3 6 0 6 254:482 -228 6 Заг. 6
Региони за момичета (12) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Славия (12) 5 5 0 341:150 10 3 2 1 197:84 5 8 7 1 538:234 304 15 Поб. 3
2 Левски (12) 5 5 0 346:162 10 3 2 1 169:93 5 8 7 1 515:255 260 15 Заг. 1
3 НСА (12) 4 3 1 198:141 7 4 2 2 220:220 6 8 5 3 418:361 57 13 Поб. 2
4 Шампион 2006 (12) 3 2 1 135:82 5 5 2 3 224:249 7 8 4 4 359:331 28 12 Поб. 1
5 Локомотив София (12) 3 0 3 68:179 3 5 1 4 130:210 6 8 1 7 198:389 -191 9 Заг. 6
6 Септември 97 (12) 4 0 4 48:279 4 4 0 4 53:280 4 8 0 8 101:559 -458 8 Заг. 8
Региони за момичета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав Русе (12) 1 1 0 49:33 2 1 1 0 61:7 2 2 2 0 110:40 70 4 Поб. 2
2 Светкавица (12) 1 1 0 66:28 2 1 0 1 33:49 1 2 1 1 99:77 22 3 Заг. 1
3 Чардафон Орловец (12) 0 0 0 : 0 2 1 1 98:79 3 2 1 1 98:79 19 3 Заг. 1
4 Черно море Одесос (12) 1 1 0 59:54 2 1 0 1 28:66 1 2 1 1 87:120 -33 3 Поб. 1
5 Вихър 2002 (12) 2 0 2 27:105 2 0 0 0 : 0 2 0 2 27:105 -78 2 Заг. 2
Региони за момичета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/10 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Преслав (12) 0 0 0 : 0 2 2 0 159:52 4 2 2 0 159:52 107 4 Поб. 2
2 Стар баскет (12) 2 2 0 86:22 4 0 0 0 : 0 2 2 0 86:22 64 4 Поб. 2
3 Росица Поликраище (12) 1 0 1 17:83 1 1 1 0 28:22 2 2 1 1 45:105 -60 3 Заг. 1
4 Раковски (12) 1 0 1 22:28 1 1 0 1 6:36 1 2 0 2 28:64 -36 2 Заг. 2
5 Ънстопабъл (12) 1 0 1 35:76 1 1 0 1 16:50 1 2 0 2 51:126 -75 2 Заг. 2
Региони за момичета (12) | Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав Русе (12) 3 3 0 135:43 6 3 3 0 186:37 6 6 6 0 321:80 241 12 Поб. 6
2 Светкавица (12) 3 3 0 114:54 6 3 2 1 81:80 5 6 5 1 195:134 61 11 Поб. 3
3 Черно море Одесос (12) 3 2 1 79:60 5 3 1 2 64:72 4 6 3 3 143:132 11 9 Поб. 1
4 Вихър 2002 (12) 3 1 2 57:103 4 3 2 1 73:47 5 6 3 3 130:150 -20 9 Заг. 2
5 Стар баскет (12) 3 3 0 93:59 6 3 0 3 48:130 3 6 3 3 141:189 -48 9 Поб. 1
6 Преслав (12) 3 1 2 68:96 4 3 0 3 63:99 3 6 1 5 131:195 -64 7 Заг. 2
7 Ънстопабъл (12) 3 0 3 33:129 3 3 0 3 29:114 3 6 0 6 62:243 -181 6 Заг. 6
Региони за момичета (12) | Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Нефтохимик 2010 (12) 2 2 0 83:1 4 4 4 0 383:47 8 6 6 0 466:48 418 12 Поб. 6
2 Черноморец 2014 (12) 4 2 2 166:217 6 2 2 0 85:12 4 6 4 2 251:229 22 10 Поб. 2
3 Тони 7 Бургас (12) 4 2 2 100:228 6 2 0 2 38:134 2 6 2 4 138:362 -224 8 Заг. 2
4 Гео Милев Раднево (12) 2 0 2 12:85 2 4 0 4 25:168 4 6 0 6 37:253 -216 4 Заг. 6
Региони за момичета (12) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чардафон Орловец (12) 2 2 0 109:18 4 2 2 0 103:28 4 4 4 0 212:46 166 8 Поб. 4
2 Росица Поликраище (12) 2 0 2 28:103 2 2 2 0 41:32 4 4 2 2 69:135 -66 6 Поб. 1
3 Раковски (12) 2 0 2 32:41 2 2 0 2 18:109 2 4 0 4 50:150 -100 4 Заг. 4
Региони за момичета (12) | Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (12) 4 3 1 218:89 7 5 5 0 351:104 10 9 8 1 569:193 376 17 Поб. 2
2 Пирин Темков 1946 (12) 5 2 3 164:237 7 3 2 1 163:61 5 8 4 4 327:298 29 12 Заг. 1
3 Монтана 2003 (12) 4 2 2 176:119 6 2 2 0 121:55 4 6 4 2 297:174 123 10 Заг. 1
4 БШ Миньор (12) 4 2 2 133:135 6 3 1 2 103:155 4 7 3 4 236:290 -54 10 Поб. 1
5 Миньор 2015 (12) 2 1 1 41:123 3 5 1 4 76:244 6 7 2 5 117:367 -250 9 Поб. 1
6 Рилски спортист (12) -2 2 0 2 27:155 2 3 0 3 44:140 3 5 0 5 71:295 -224 5 Заг. 5
Региони за момичета (12) | Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Асеновец 2005 (12) 3 3 0 230:53 6 3 3 0 198:33 6 6 6 0 428:86 342 12 Поб. 6
2 Академик Бултекс 99 (12) 3 1 2 94:137 4 3 2 1 136:133 5 6 3 3 230:270 -40 9 Заг. 1
3 Перущица (12) 3 0 3 83:195 3 3 0 3 51:241 3 6 0 6 134:436 -302 6 Заг. 6
LIVE
Програма
Резултати
Класирания
Аматьори
Лидери
Други новини