Финали за девойки (19) | Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (19) 2 2 0 155:93 4 1 1 0 57:55 2 3 3 0 212:148 64 6 Поб. 3
2 Рилски спортист (19) 1 0 1 55:57 1 2 2 0 137:95 4 3 2 1 192:152 40 5 Поб. 2
3 Септември 97 (19) 1 0 1 65:69 1 2 1 1 152:119 3 3 1 2 217:188 29 4 Заг. 2
4 Дунав Русе (19) 2 0 2 73:150 2 1 0 1 23:79 1 3 0 3 96:229 -133 3 Заг. 3
Финали за девойки (19) | Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Левски (19) 2 1 1 103:99 3 1 1 0 89:22 2 3 2 1 192:121 71 5 Поб. 1
2 Черно море Одесос (19) 1 1 0 78:44 2 2 1 1 115:117 3 3 2 1 193:161 32 5 Заг. 1
3 Славия (19) 2 1 1 137:120 3 1 1 0 54:50 2 3 2 1 191:170 21 5 Поб. 2
4 Асеновец 2005 (19) 1 0 1 22:89 1 2 0 2 94:151 2 3 0 3 116:240 -124 3 Заг. 3
Финали за кадетки (16) | Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Монтана 2003 (16) 1 1 0 63:54 2 2 2 0 131:90 4 3 3 0 194:144 50 6 Поб. 3
2 Септември 97 (16) 1 1 0 61:55 2 2 1 1 111:104 3 3 2 1 172:159 13 5 Поб. 1
3 Левски (16) 2 1 1 104:106 3 1 0 1 55:61 1 3 1 2 159:167 -8 4 Заг. 1
4 Доростол (16) 2 0 2 87:131 2 1 0 1 49:60 1 3 0 3 136:191 -55 3 Заг. 3
Финали за кадетки (16) | Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Славия (16) 2 2 0 160:114 4 1 1 0 63:45 2 3 3 0 223:159 64 6 Поб. 3
2 Черно море Одесос (16) 1 1 0 77:58 2 2 1 1 137:134 3 3 2 1 214:192 22 5 Заг. 1
3 БШ Миньор (16) 1 0 1 59:68 1 2 1 1 95:131 3 3 1 2 154:199 -45 4 Поб. 1
4 Нефтохимик 2010 (16) 2 0 2 91:113 2 1 0 1 58:77 1 3 0 3 149:190 -41 3 Заг. 3
Финали за момичета (14) | Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
Финали за момичета (14) | Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
Финали за момичета (12) | Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Славия (12) 1 1 0 42:39 2 1 1 0 55:28 2 2 2 0 97:67 30 4 Поб. 2
2 Монтана 2003 (12) 1 1 0 56:41 2 1 0 1 39:42 1 2 1 1 95:83 12 3 Заг. 1
3 Пирин Темков (12) 1 0 1 28:55 1 1 0 1 41:56 1 2 0 2 69:111 -42 2 Заг. 2
Финали за момичета (12) | Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Нефтохимик 2010 (12) 2 2 0 83:34 4 1 1 0 72:21 2 3 3 0 155:55 100 6 Поб. 3
2 Шампион 2006 (12) 1 1 0 49:28 2 2 1 1 82:55 3 3 2 1 131:83 48 5 Поб. 2
3 Чардафон Орловец (12) 2 0 2 40:128 2 1 1 0 48:21 2 3 1 2 88:149 -61 4 Заг. 2
4 Черно море Одесос (12) 1 0 1 21:48 1 2 0 2 36:96 2 3 0 3 57:144 -87 3 Заг. 3
Финали за момичета (12) | Група C
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (12) 2 2 0 155:81 4 1 1 0 63:16 2 3 3 0 218:97 121 6 Поб. 3
2 Левски (12) 1 1 0 54:19 2 2 1 1 146:70 3 3 2 1 200:89 111 5 Поб. 1
3 Локомотив София (12) 2 1 1 76:80 3 1 0 1 19:54 1 3 1 2 95:134 -39 4 Заг. 1
4 Вихър 2002 (12) 1 0 1 8:85 1 2 0 2 37:153 2 3 0 3 45:238 -193 3 Заг. 3
Финали за момичета (12) | Група D
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 НСА (12) 2 1 1 104:72 3 1 1 0 32:14 2 3 2 1 136:86 50 5 Заг. 1
2 Дунав Русе (12) 2 1 1 54:49 3 1 1 0 39:37 2 3 2 1 93:86 7 5 Поб. 1
3 Асеновец 2005 (12) 1 0 1 14:32 1 2 2 0 70:36 4 3 2 1 84:68 16 5 Поб. 2
4 Академик Бултекс 99 (12) 1 0 1 15:41 1 2 0 2 53:100 2 3 0 3 68:141 -73 3 Заг. 3
Квалификации за кадетки (16) | Варна
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Одесос (16) 1 1 0 63:55 2 1 1 0 75:48 2 2 2 0 138:103 35 4 Поб. 2
2 Доростол (16) 1 1 0 62:57 2 1 0 1 55:63 1 2 1 1 117:120 -3 3 Заг. 1
3 Рилски спортист (16) 1 0 1 48:75 1 1 0 1 57:62 1 2 0 2 105:137 -32 2 Заг. 2
Квалификации за кадетки (16) | Бургас
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември 97 (16) 2 2 0 184:89 4 1 1 0 93:29 2 3 3 0 277:118 159 6 Поб. 3
2 Нефтохимик 2010 (16) 2 2 0 145:73 4 1 0 1 54:86 1 3 2 1 199:159 40 5 Поб. 2
3 Асеновец 2005 (16) 1 0 1 29:93 1 2 1 1 122:109 3 3 1 2 151:202 -51 4 Заг. 2
4 Вихър 2002 (16) 1 0 1 40:72 1 2 0 2 58:174 2 3 0 3 98:246 -148 3 Заг. 3
Квалификации за кадетки (16) | София
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Славия (16) 1 1 0 80:37 2 2 2 0 152:103 4 3 3 0 232:140 92 6 Поб. 3
2 Левски (16) 2 1 1 149:104 3 1 1 0 80:30 2 3 2 1 229:134 95 5 Заг. 1
3 Балкан (16) 2 1 1 92:115 3 1 0 1 37:80 1 3 1 2 129:195 -66 4 Поб. 1
4 Пирин Темков (16) 1 0 1 45:84 1 2 0 2 71:153 2 3 0 3 116:237 -121 3 Заг. 3
Квалификации за кадетки (16) | Монтана
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Монтана 2003 (16) 2 2 0 177:98 4 1 1 0 113:30 2 3 3 0 290:128 162 6 Поб. 3
2 БШ Миньор (16) 1 1 0 67:40 2 2 1 1 155:121 3 3 2 1 222:161 61 5 Заг. 1
3 Академик жени Пловдив (16) 1 0 1 43:99 1 2 1 1 137:151 3 3 1 2 180:250 -70 4 Поб. 1
4 НСА (16) 2 0 2 82:208 2 1 0 1 40:67 1 3 0 3 122:275 -153 3 Заг. 3
Квалификации за момичета (14) | София
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември 97 (14) 2 2 0 163:81 4 1 1 0 86:20 2 3 3 0 249:101 148 6 Поб. 3
2 Левски (14) 1 1 0 74:33 2 2 1 1 143:106 3 3 2 1 217:139 78 5 Заг. 1
3 Чардафон Орловец (14) 2 1 1 101:148 3 1 0 1 33:74 1 3 1 2 134:222 -88 4 Поб. 1
4 Академик жени Пловдив (14) 1 0 1 46:85 1 2 0 2 85:184 2 3 0 3 131:269 -138 3 Заг. 3
Квалификации за момичета (14) | Варна
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Одесос (14) 2 2 0 187:118 4 1 1 0 106:45 2 3 3 0 293:163 130 6 Поб. 3
2 Дунав Русе (14) 1 1 0 108:42 2 2 1 1 151:142 3 3 2 1 259:184 75 5 Поб. 1
3 НСА (14) 2 1 1 109:163 3 1 0 1 42:108 1 3 1 2 151:271 -120 4 Заг. 1
4 Рилски спортист (14) 1 0 1 33:59 1 2 0 2 83:142 2 3 0 3 116:201 -85 3 Заг. 3
Квалификации за момичета (14) | Бургас
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Шампион 2006 (14) 2 2 0 136:114 4 1 1 0 66:15 2 3 3 0 202:129 73 6 Поб. 3
2 Нефтохимик 2010 (14) 2 2 0 144:61 4 1 0 1 65:69 1 3 2 1 209:130 79 5 Поб. 2
3 Вихър 2002 (14) 1 1 0 59:33 2 2 0 2 79:138 2 3 1 2 138:171 -33 4 Заг. 2
4 Тони 7 (14) 1 0 1 15:66 1 2 0 2 64:132 2 3 0 3 79:198 -119 3 Заг. 3
Квалификации за момичета (14) | Асеновград
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Балкан (14) 2 2 0 148:89 4 1 1 0 85:60 2 3 3 0 233:149 84 6 Поб. 3
2 Асеновец 2005 (14) 2 2 0 117:94 4 1 0 1 58:78 1 3 2 1 175:172 3 5 Поб. 2
3 Хасково (14) 1 0 1 60:85 1 2 1 1 127:106 3 3 1 2 187:191 -4 4 Заг. 2
4 Славия (14) 1 0 1 48:76 1 2 0 2 74:129 2 3 0 3 122:205 -83 3 Заг. 3
Региони за девойки (19) | Витоша, Рила и Родопи, 1/4 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември 97 (19) 3 3 0 270:176 6 3 3 0 253:152 6 6 6 0 523:328 195 12 Поб. 6
2 Рилски спортист (19) 3 2 1 196:176 5 3 2 1 207:178 5 6 4 2 403:354 49 10 Поб. 1
3 БШ Миньор (19) 3 2 1 192:198 5 3 0 3 131:263 3 6 2 4 323:461 -138 8 Заг. 1
4 Академик жени Пловдив (19) 3 0 3 136:210 3 3 0 3 169:201 3 6 0 6 305:411 -106 6 Заг. 6
Региони за девойки (19) | Витоша, Рила и Родопи, 5/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Славия (19) -2 2 2 0 126:4 4 2 2 0 144:80 4 4 4 0 270:84 186 8 Поб. 4
2 Пирин Темков (19) 2 0 2 80:144 2 2 2 0 111:15 4 4 2 2 191:159 32 6 Заг. 1
3 Ботев 2012 (19) 2 0 2 15:111 2 2 0 2 4:126 2 4 0 4 19:237 -218 2 Заг. 4
Региони за девойки (19) | Витоша, Рила и Родопи, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември 97 (19) 3 3 0 282:103 6 3 3 0 222:108 6 6 6 0 504:211 293 12 Поб. 6
2 БШ Миньор (19) 3 2 1 209:165 5 3 2 1 198:168 5 6 4 2 407:333 74 10 Поб. 3
3 Пирин Темков (19) 2 1 1 95:86 3 4 1 3 206:278 5 6 2 4 301:364 -63 8 Заг. 3
4 Ботев 2012 (19) 4 0 4 108:316 4 2 0 2 44:140 2 6 0 6 152:456 -304 6 Заг. 6
Региони за девойки (19) | Витоша, Рила и Родопи, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (19) 2 2 0 162:76 4 2 2 0 165:55 4 4 4 0 327:131 196 8 Поб. 4
2 Академик жени Пловдив (19) 2 1 1 115:132 3 2 0 2 90:164 2 4 1 3 205:296 -91 5 Поб. 1
3 Славия (19) -2 2 1 1 101:150 3 2 0 2 103:159 2 4 1 3 204:309 -105 5 Заг. 3
Региони за девойки (19) | Добруджа (Заключителен етап), 1/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав Русе (19) 2 2 0 112:77 4 2 2 0 175:75 4 4 4 0 287:152 135 8 Поб. 4
2 Доростол (19) 2 2 0 102:74 4 2 1 1 101:79 3 4 3 1 203:153 50 7 Поб. 3
3 Светкавица (19) 2 1 1 85:131 3 2 1 1 73:83 3 4 2 2 158:214 -56 6 Заг. 2
4 Росица Поликраище (19) 2 0 2 83:133 2 2 1 1 82:83 3 4 1 3 165:216 -51 5 Заг. 1
5 Вихър 2002 (19) 2 0 2 47:87 2 2 0 2 71:109 2 4 0 4 118:196 -78 4 Заг. 4
Региони за девойки (19) | Добруджа (Заключителен етап), 6/8 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Зограф Трявна (19) 2 1 1 87:81 3 2 2 0 113:48 4 4 3 1 200:129 71 7 Поб. 3
2 Спортбаскет ГТ (19) 2 1 1 79:60 3 2 1 1 81:87 3 4 2 2 160:147 13 6 Заг. 2
3 Ънстопабъл (19) 2 0 2 48:113 2 2 1 1 60:79 3 4 1 3 108:192 -84 5 Поб. 1
Региони за девойки (19) | Добруджа, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (19) 2 2 0 112:65 4 2 2 0 123:98 4 4 4 0 235:163 72 8 Поб. 4
2 Дунав Русе (19) 2 1 1 127:117 3 2 2 0 177:71 4 4 3 1 304:188 116 7 Поб. 2
3 Светкавица (19) 2 0 2 83:152 2 2 2 0 127:99 4 4 2 2 210:251 -41 6 Заг. 1
4 Зограф Трявна (19) 2 0 2 64:143 2 2 1 1 74:98 3 4 1 3 138:241 -103 5 Заг. 2
5 Росица Поликраище (19) 2 0 2 117:123 2 2 0 2 99:137 2 4 0 4 216:260 -44 4 Заг. 4
Региони за девойки (19) | Добруджа, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вихър 2002 (19) 2 2 0 145:69 4 2 2 0 147:43 4 4 4 0 292:112 180 8 Поб. 4
2 Спортбаскет ГТ (19) 2 2 0 106:60 4 2 0 2 69:145 2 4 2 2 175:205 -30 6 Заг. 1
3 Ънстопабъл (19) 2 0 2 43:147 2 2 0 2 60:106 2 4 0 4 103:253 -150 4 Заг. 4
Региони за кадетки (16) | Витоша и Рила, 1/6 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Монтана 2003 (16) 2 2 0 136:102 4 5 4 1 310:288 9 7 6 1 446:390 56 13 Поб. 1
2 Левски (16) 4 2 2 220:190 6 3 3 0 213:156 6 7 5 2 433:346 87 12 Заг. 1
3 Славия (16) 6 4 2 354:345 10 1 1 0 75:63 2 7 5 2 429:408 21 12 Поб. 3
4 БШ Миньор (16) 3 1 2 175:173 4 4 2 2 210:213 6 7 3 4 385:386 -1 10 Поб. 2
5 Септември 97 (16) 5 1 4 283:292 6 2 0 2 98:120 2 7 1 6 381:412 -31 8 Заг. 2
6 Рилски спортист (16) 1 0 1 52:72 1 6 1 5 268:380 7 7 1 6 320:452 -132 8 Заг. 3
Региони за кадетки (16) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Левски (16) 2 2 0 150:75 4 5 5 0 356:204 10 7 7 0 506:279 227 14 Поб. 7
2 Славия (16) 4 2 2 244:226 6 2 2 0 167:106 4 6 4 2 411:332 79 10 Поб. 1
3 Септември 97 (16) 4 2 2 271:172 6 2 0 2 98:120 2 6 2 4 369:292 77 8 Заг. 1
4 НСА (16) 3 0 3 91:235 3 3 0 3 58:232 3 6 0 6 149:467 -318 6 Заг. 6
5 Славия (16) -2 0 0 0 : 0 1 0 1 29:94 1 1 0 1 29:94 -65 1 Заг. 1
Региони за кадетки (16) | Добруджа (Заключителен етап), 1/3 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Одесос (16) 2 2 0 154:105 4 2 2 0 168:119 4 4 4 0 322:224 98 8 Поб. 4
2 Доростол (16) 2 1 1 137:133 3 2 0 2 105:154 2 4 1 3 242:287 -45 5 Заг. 2
3 Дунав Русе (16) 2 0 2 119:168 2 2 1 1 133:137 3 4 1 3 252:305 -53 5 Поб. 1
Региони за кадетки (16) | Добруджа (Заключителен етап), 4/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чардафон Орловец (16) 2 2 0 115:75 4 2 1 1 116:92 3 4 3 1 231:167 64 7 Поб. 3
2 Светкавица (16) 3 1 2 118:171 4 1 1 0 58:54 2 4 2 2 176:225 -49 6 Заг. 2
3 Вихър 2002 (16) 1 0 1 54:58 1 3 2 1 158:101 5 4 2 2 212:159 53 6 Заг. 1
4 Преслав (16) 2 0 2 45:109 2 2 1 1 81:85 3 4 1 3 126:194 -68 5 Поб. 1
Региони за кадетки (16) | Добруджа (Заключителен етап), 8/10 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Стар баскет (16) 2 2 0 90:70 4 2 2 0 96:30 4 4 4 0 186:100 86 8 Поб. 4
2 Ънстопабъл (16) 2 0 2 30:96 2 2 2 0 96:49 4 4 2 2 126:145 -19 6 Заг. 1
3 Лудогорец (16) 2 0 2 49:96 2 2 0 2 70:90 2 4 0 4 119:186 -67 4 Заг. 4
Региони за кадетки (16) | Добруджа, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (16) 2 2 0 148:83 4 2 2 0 141:106 4 4 4 0 289:189 100 8 Поб. 4
2 Черно море Одесос (16) 2 1 1 143:129 3 2 2 0 205:103 4 4 3 1 348:232 116 7 Поб. 3
3 Дунав Русе (16) 2 2 0 154:134 4 2 0 2 108:150 2 4 2 2 262:284 -22 6 Заг. 2
4 Вихър 2002 (16) 2 0 2 72:144 2 2 1 1 118:122 3 4 1 3 190:266 -76 5 Заг. 1
5 Светкавица (16) 2 0 2 129:193 2 2 0 2 111:165 2 4 0 4 240:358 -118 4 Заг. 4
Региони за кадетки (16) | Добруджа, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чардафон Орловец (16) 2 2 0 51:10 4 2 2 0 125:53 4 4 4 0 176:63 113 8 Поб. 4
2 Преслав (16) 2 2 0 110:50 4 2 1 1 63:55 3 4 3 1 173:105 68 7 Поб. 2
3 Стар баскет (16) 2 1 1 90:100 3 2 1 1 82:79 3 4 2 2 172:179 -7 6 Заг. 1
4 Ънстопабъл (16) 2 1 1 31:68 3 2 0 2 41:104 2 4 1 3 72:172 -100 5 Заг. 2
5 Лудогорец (16) 2 0 2 52:101 2 2 0 2 18:43 2 4 0 4 70:144 -74 3 Заг. 4
Региони за кадетки (16) | Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Монтана 2003 (16) 4 4 0 278:172 8 4 4 0 288:204 8 8 8 0 566:376 190 16 Поб. 8
2 БШ Миньор (16) 4 2 2 232:205 6 4 3 1 224:157 7 8 5 3 456:362 94 13 Поб. 1
3 Рилски спортист (16) 4 3 1 277:205 7 4 2 2 218:247 6 8 5 3 495:452 43 13 Заг. 1
4 Пирин Темков (16) 5 1 4 235:317 6 3 0 3 128:201 3 8 1 7 363:518 -155 9 Заг. 5
5 Балкан (16) 3 0 3 120:180 3 5 1 4 221:333 6 8 1 7 341:513 -172 9 Поб. 1
Региони за кадетки (16) | Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Нефтохимик 2010 (16) 4 4 0 281:170 8 4 4 0 297:157 8 8 8 0 578:327 251 16 Поб. 8
2 Асеновец 2005 (16) 4 3 1 303:181 7 4 2 2 264:210 6 8 5 3 567:391 176 13 Поб. 2
3 Академик жени Пловдив (16) 4 3 1 248:219 7 4 1 3 233:250 5 8 4 4 481:469 12 12 Поб. 1
4 Орфей (16) 4 2 2 246:226 6 4 1 3 253:222 5 8 3 5 499:448 51 11 Заг. 2
5 Голдън Сити (16) 4 0 4 95:350 4 4 0 4 99:334 4 8 0 8 194:684 -490 8 Заг. 8
Региони за момичета (14) | Витоша и Рила, 1/6 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември 97 (14) 2 2 0 137:84 4 5 5 0 312:172 10 7 7 0 449:256 193 14 Поб. 3
2 Левски (14) 5 3 2 291:234 8 2 2 0 114:68 4 7 5 2 405:302 103 12 Поб. 2
3 Шампион 2006 (14) 5 3 2 235:219 8 2 2 0 111:88 4 7 5 2 346:307 39 12 Поб. 1
4 Балкан (14) 2 1 1 96:112 3 5 2 3 287:271 7 7 3 4 383:383 0 10 Заг. 2
5 НСА (14) 2 0 2 76:108 2 5 1 4 184:295 6 7 1 6 260:403 -143 8 Заг. 1
6 Славия (14) 5 0 5 170:318 5 2 0 2 67:111 2 7 0 7 237:429 -192 7 Заг. 3
Региони за момичета (14) | Витоша и Рила, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Левски (14) 4 3 1 279:142 7 4 4 0 305:156 8 8 7 1 584:298 286 15 Заг. 1
2 Шампион 2006 (14) 4 3 1 228:143 7 4 4 0 280:150 8 8 7 1 508:293 215 15 Поб. 5
3 Славия (14) 4 2 2 188:176 6 4 2 2 179:170 6 8 4 4 367:346 21 12 Заг. 1
4 Монтана 2003 (14) 4 1 3 182:252 5 4 1 3 151:235 5 8 2 6 333:487 -154 10 Поб. 2
5 Олимпия баскет (14) 4 0 4 126:324 4 4 0 4 122:292 4 8 0 8 248:616 -368 8 Заг. 8
Региони за момичета (14) | Витоша и Рила, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември 97 (14) 4 4 0 299:147 8 4 4 0 284:148 8 8 8 0 583:295 288 16 Поб. 8
2 Балкан (14) 4 3 1 241:161 7 4 2 2 231:196 6 8 5 3 472:357 115 13 Поб. 1
3 НСА (14) 4 2 2 227:168 6 4 2 2 222:194 6 8 4 4 449:362 87 12 Заг. 2
4 Рилски спортист (14) 4 2 2 216:202 6 4 1 3 190:229 5 8 3 5 406:431 -25 11 Поб. 1
5 Локомотив София (14) 4 0 4 101:303 4 4 0 4 54:317 4 8 0 8 155:620 -465 8 Заг. 8
Региони за момичета (14) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Одесос (14) 2 2 0 185:118 4 2 2 0 186:44 4 4 4 0 371:162 209 8 Поб. 4
2 Дунав Русе (14) 2 2 0 201:105 4 2 1 1 173:141 3 4 3 1 374:246 128 7 Поб. 1
3 Доростол (14) 2 1 1 133:128 3 2 1 1 122:142 3 4 2 2 255:270 -15 6 Поб. 2
4 Чардафон Орловец (14) 2 0 2 94:142 2 2 1 1 101:111 3 4 1 3 195:253 -58 5 Заг. 3
5 Вихър 2002 (14) 2 0 2 36:178 2 2 0 2 89:211 2 4 0 4 125:389 -264 4 Заг. 4
Региони за момичета (14) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/10 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Раковски (14) 2 2 0 119:48 4 2 2 0 133:33 4 4 4 0 252:81 171 8 Поб. 4
2 Зограф Трявна (14) 2 1 1 75:92 3 2 2 0 104:59 4 4 3 1 179:151 28 7 Поб. 1
3 Светкавица (14) 2 2 0 111:28 4 2 0 2 64:113 2 4 2 2 175:141 34 6 Поб. 2
4 Локомотив Г. О. (14) 2 0 2 39:126 2 2 1 1 46:86 3 4 1 3 85:212 -127 5 Заг. 2
5 Росица Поликраище (14) 2 0 2 57:85 2 2 0 2 32:110 2 4 0 4 89:195 -106 4 Заг. 4
Региони за момичета (14) | Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Одесос (14) 2 2 0 192:74 4 2 2 0 217:50 4 4 4 0 409:124 285 8 Поб. 4
2 Дунав Русе (14) 2 2 0 129:111 4 2 1 1 120:128 3 4 3 1 249:239 10 7 Поб. 1
3 Доростол (14) 2 2 0 134:46 4 2 0 2 109:163 2 4 2 2 243:209 34 6 Поб. 2
4 Вихър 2002 (14) 2 1 1 79:163 3 2 0 2 64:121 2 4 1 3 143:284 -141 5 Заг. 2
5 Светкавица (14) 2 0 2 35:173 2 2 0 2 57:107 2 4 0 4 92:280 -188 4 Заг. 4
Региони за момичета (14) | Загоре и Родопи, 5/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик жени Пловдив (14) 1 1 0 67:47 2 1 1 0 80:39 2 2 2 0 147:86 61 4 Поб. 2
2 Гео Милев Раднево (14) 1 1 0 64:35 2 1 0 1 47:67 1 2 1 1 111:102 9 3 Поб. 1
3 Локомотив Ст. З. (14) 1 0 1 39:80 1 1 0 1 35:64 1 2 0 2 74:144 -70 2 Заг. 2
Региони за момичета (14) | Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Нефтохимик 2010 (14) 4 4 0 245:95 8 4 4 0 326:83 8 8 8 0 571:178 393 16 Поб. 8
2 Тони 7 (14) 5 3 2 187:235 8 3 2 1 134:124 5 8 5 3 321:359 -38 13 Поб. 5
3 Гео Милев Раднево (14) 4 2 2 204:158 6 4 1 3 156:193 5 8 3 5 360:351 9 11 Заг. 5
4 Локомотив Ст. З. (14) 3 0 3 55:234 3 5 0 5 106:291 5 8 0 8 161:525 -364 8 Заг. 8
Региони за момичета (14) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чардафон Орловец (14) 2 2 0 146:31 4 2 2 0 146:42 4 4 4 0 292:73 219 8 Поб. 4
2 Раковски (14) 2 2 0 106:44 4 2 1 1 66:67 3 4 3 1 172:111 61 7 Поб. 1
3 Зограф Трявна (14) 2 1 1 95:88 3 2 1 1 110:85 3 4 2 2 205:173 32 6 Поб. 1
4 Росица Поликраище (14) 2 0 2 35:154 2 2 1 1 48:85 3 4 1 3 83:239 -156 5 Заг. 1
5 Локомотив Г. О. (14) 2 0 2 43:86 2 2 0 2 33:146 2 4 0 4 76:232 -156 4 Заг. 4
Региони за момичета (14) | Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Асеновец 2005 (14) 3 2 1 171:171 5 3 3 0 221:124 6 6 5 1 392:295 97 11 Поб. 3
2 Хасково (14) 3 3 0 261:130 6 3 1 2 171:171 4 6 4 2 432:301 131 10 Заг. 1
3 Академик жени Пловдив (14) 3 0 3 124:221 3 3 0 3 130:261 3 6 0 6 254:482 -228 6 Заг. 6
Региони за момичета (12) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Левски (12) 5 5 0 346:162 10 5 4 1 328:143 9 10 9 1 674:305 369 19 Поб. 2
2 Славия (12) 5 5 0 341:150 10 5 4 1 315:186 9 10 9 1 656:336 320 19 Поб. 5
3 НСА (12) 5 3 2 261:210 8 5 3 2 288:256 8 10 6 4 549:466 83 16 Поб. 1
4 Шампион 2006 (12) 5 2 3 211:193 7 5 2 3 224:249 7 10 4 6 435:442 -7 14 Заг. 2
5 Локомотив София (12) 5 1 4 180:261 6 5 1 4 130:210 6 10 2 8 310:471 -161 12 Заг. 1
6 Септември 97 (12) 5 0 5 61:376 5 5 0 5 67:356 5 10 0 10 128:732 -604 10 Заг. 10
Региони за момичета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав Русе (12) 2 2 0 121:37 4 2 2 0 136:33 4 4 4 0 257:70 187 8 Поб. 4
2 Светкавица (12) 2 2 0 117:44 4 2 0 2 70:89 2 4 2 2 187:133 54 6 Поб. 1
3 Чардафон Орловец (12) 2 1 1 66:112 3 2 1 1 98:79 3 4 2 2 164:191 -27 6 Заг. 1
4 Черно море Одесос (12) 2 2 0 83:73 4 2 0 2 32:138 2 4 2 2 115:211 -96 6 Заг. 1
5 Вихър 2002 (12) 2 0 2 27:105 2 2 0 2 35:75 2 4 0 4 62:180 -118 4 Заг. 4
Региони за момичета (12) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/10 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Преслав (12) 2 2 0 154:60 4 2 2 0 159:52 4 4 4 0 313:112 201 8 Поб. 4
2 Стар баскет (12) 2 2 0 86:22 4 2 1 1 68:100 3 4 3 1 154:122 32 7 Заг. 1
3 Росица Поликраище (12) 2 0 2 50:118 2 2 2 0 72:58 4 4 2 2 122:176 -54 6 Заг. 1
4 Раковски (12) 2 1 1 49:53 3 2 0 2 33:123 2 4 1 3 82:176 -94 5 Поб. 1
5 Ънстопабъл (12) 2 0 2 71:120 2 2 0 2 41:77 2 4 0 4 112:197 -85 4 Заг. 4
Региони за момичета (12) | Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав Русе (12) 3 3 0 135:43 6 3 3 0 186:37 6 6 6 0 321:80 241 12 Поб. 6
2 Светкавица (12) 3 3 0 114:54 6 3 2 1 81:80 5 6 5 1 195:134 61 11 Поб. 3
3 Черно море Одесос (12) 3 2 1 79:60 5 3 1 2 64:72 4 6 3 3 143:132 11 9 Поб. 1
4 Вихър 2002 (12) 3 1 2 57:103 4 3 2 1 73:47 5 6 3 3 130:150 -20 9 Заг. 2
5 Стар баскет (12) 3 3 0 93:59 6 3 0 3 48:130 3 6 3 3 141:189 -48 9 Поб. 1
6 Преслав (12) 3 1 2 68:96 4 3 0 3 63:99 3 6 1 5 131:195 -64 7 Заг. 2
7 Ънстопабъл (12) 3 0 3 33:129 3 3 0 3 29:114 3 6 0 6 62:243 -181 6 Заг. 6
Региони за момичета (12) | Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Нефтохимик 2010 (12) 2 2 0 83:1 4 4 4 0 383:47 8 6 6 0 466:48 418 12 Поб. 6
2 Черноморец 2014 (12) 4 2 2 166:217 6 2 2 0 85:12 4 6 4 2 251:229 22 10 Поб. 2
3 Тони 7 Бургас (12) 4 2 2 100:228 6 2 0 2 38:134 2 6 2 4 138:362 -224 8 Заг. 2
4 Гео Милев Раднево (12) 2 0 2 12:85 2 4 0 4 25:168 4 6 0 6 37:253 -216 4 Заг. 6
Региони за момичета (12) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чардафон Орловец (12) 2 2 0 109:18 4 2 2 0 103:28 4 4 4 0 212:46 166 8 Поб. 4
2 Росица Поликраище (12) 2 0 2 28:103 2 2 2 0 41:32 4 4 2 2 69:135 -66 6 Поб. 1
3 Раковски (12) 2 0 2 32:41 2 2 0 2 18:109 2 4 0 4 50:150 -100 4 Заг. 4
Региони за момичета (12) | Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (12) 4 3 1 218:89 7 5 5 0 351:104 10 9 8 1 569:193 376 17 Поб. 2
2 Пирин Темков (12) 6 3 3 203:264 9 4 3 1 228:80 7 10 6 4 431:344 87 16 Поб. 3
3 Монтана 2003 (12) 5 3 2 239:137 8 3 3 0 167:77 6 8 6 2 406:214 192 14 Поб. 2
4 БШ Миньор (12) 5 2 3 152:200 7 5 2 3 169:234 7 10 4 6 321:434 -113 14 Заг. 2
5 Миньор 2015 (12) 4 1 3 79:217 5 6 1 5 103:283 7 10 2 8 182:500 -318 12 Заг. 4
6 Рилски спортист (12) -2 2 0 2 27:155 2 3 0 3 44:140 3 5 0 5 71:295 -224 5 Заг. 5
Региони за момичета (12) | Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Асеновец 2005 (12) 3 3 0 230:53 6 3 3 0 198:33 6 6 6 0 428:86 342 12 Поб. 6
2 Академик Бултекс 99 (12) 3 1 2 94:137 4 3 2 1 136:133 5 6 3 3 230:270 -40 9 Заг. 1
3 Перущица (12) 3 0 3 83:195 3 3 0 3 51:241 3 6 0 6 134:436 -302 6 Заг. 6
Програма
Резултати
Лидери
Други новини