ЛА Лейкърс удари Милуоки като гост

22-01-2021 10:14 | BGbasket.com

ЛА Лейкърс удари Милуоки като гост в дербито на миналата нощ, сато гост със 113:106.

ЛеБрон Джеймс завърши с 34 точки и 8 асистенции за успеха, Кентавиъс Колдуел-Поуп добави 23, а Антъни Дейвис - 18 и 9 борби.

За Милуоки най-резултатен бе Яник Адетокумбо с 25 точки и 12 борби, Джру Холидей добави 22 точки и 7 асистенции, а Крис Мидълтън - 20 и 7 асистенции.

Милуоки имаше преимущество през първото полувреме, но в края му Лейкърс обърна, а след почивката гостите държаха постоянно преднина.

Така ЛеБрон вече има 16 победи и само пет поражения срещу MVP на Лигата Янис Адетокумбо.

Ню Йорк Никс се справи с Голдън Стейт със 119:104, въпреки 30 точки на Стеф Къри.

За победителите Ар Джей Барет вкара 28, Мичел Робинсън записа 18, а Джулиъс Рандъл - 16 точки и 17 борби.

Юта се наложи над Ню Орлиънс със 129:118, след 36 точки на Донован Мичъл. Зайън Уилямсън вкара 27 за Пеликанс.