Васил Христов: Стана един страхотен съботен следобед, както трябва да е всеки двубой


Васил Христов: Стана един страхотен съботен следобед, както трябва да е всеки двубой
(сн. НБЛ)
26-04-2025 22:18 | BGbasket.com

Старши треньорът на Балкан Васил Христов бе доволен от представянето на тима си при победата над Левски: "Много ми хареса зарядът в залата, много хора, имаше настроение. Двата отбора се вложиха, искаха да спечелят. Определено бе страхотна подготовка за плейофите. Там никой не може да си позволи липса на раздаване. Искам да подчертая, че съм доволен много, стана един страхотен съботен следобед, както трябва да е всеки двубой.

 

Имаме леки проблеми с контузии, но е важно да сме здрави в плейофите. Имаме готови млади момчета, които чакат своя шанс и това ни дава спокойствие. Въпросът е да взимаме правилни решения и да играем с вяра, че може да спечелим всеки мач.

 

Емоциите в Перник бяха чисто баскетболни, не е имало проблем между двата състава. Кристиян се извини след мача и смятам, че това не трябва да става, но се случва."

 


 

 Харесайте BGbasket.com във Facebook

 

 Следвайте BGbasket.com в Instagram

Абонирате за канала ни в 


Тагове: Васил Христов, Балкан
Коментари
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи