16-07-2024
Евробаскет 2024 младежи (20) | Дивизия B (Група A)
Латвия (20)
Словакия (20)
Питещ Арена
Питещ
15.30
Хърватия (20)
Финландия (20)
Питещ Арена
Питещ
20.30
Евробаскет 2024 младежи (20) | Дивизия B (Група B)
Португалия (20)
Великобритания (20)
Питещ Арена
Питещ
18.00
Нидерландия (20)
Ирландия (20)
Тривале
Питещ
18.00
Евробаскет 2024 младежи (20) | Дивизия B (Група C)
Косово (20)
Молдова (20)
Питещ Арена
Питещ
13.00
Швеция (20)
Армения (20)
Тривале
Питещ
15.30
Унгария (20)
Украйна (20)
Тривале
Питещ
20.30
Евробаскет 2024 младежи (20) | Дивизия B (Група D)
Естония (20)
Грузия (20)
Спортна зала
Миовени
15.30
България (20)
Албания (20)
Спортна зала
Миовени
18.00
17-07-2024
Евробаскет 2024 младежи (20) | Дивизия B (Група A)
Швейцария (20)
Латвия (20)
Спортна зала
Миовени
15.30
Словакия (20)
Хърватия (20)
Тривале
Питещ
18.00
Евробаскет 2024 младежи (20) | Дивизия B (Група B)
Азербайджан (20)
Нидерландия (20)
Питещ Арена
Питещ
13.00
Ирландия (20)
Португалия (20)
Питещ Арена
Питещ
15.30
Евробаскет 2024 младежи (20) | Дивизия B (Група C)
Молдова (20)
Армения (20)
Спортна зала
Миовени
18.00
Унгария (20)
Швеция (20)
Питещ Арена
Питещ
20.30
Украйна (20)
Косово (20)
Тривале
Питещ
20.30
Евробаскет 2024 младежи (20) | Дивизия B (Група D)
Албания (20)
Естония (20)
Тривале
Питещ
15.30
Румъния (20)
България (20)
Питещ Арена
Питещ
18.00
19-07-2024
Приятелски срещи | Момчета (16)
България (16)
Румъния (16)
Арена Ботевград
Ботевград
18.00
20-07-2024
България (16)
Румъния (16)
Арена Ботевград
Ботевград
18.00
23-07-2024
България (16)
Израел (16)
Арена Ботевград
Ботевград
18.00
24-07-2024
България (16)
Израел (16)
Арена Ботевград
Ботевград
18.00
26-07-2024
Евробаскет 2024 юноши (18) | Дивизия B (Група A)
Словакия (18)
Нидерландия (18)
Борис Трайковски
Скопие
14.30
България (18)
Черна гора (18)
Борис Трайковски
Скопие
17.00
27-07-2024
Румъния (18)
България (18)
СРЦ Кале
Скопие
12.00
Черна гора (18)
Словакия (18)
СРЦ Кале
Скопие
14.30
Приятелски срещи | Девойки (18)
България (18)
Румъния (18)
Дунав
Русе
18.00
28-07-2024
Евробаскет 2024 юноши (18) | Дивизия B (Група A)
Нидерландия (18)
Черна гора (18)
СРЦ Кале
Скопие
12.00
Словакия (18)
Румъния (18)
СРЦ Кале
Скопие
17.00
Приятелски срещи | Девойки (18)
България (18)
Румъния (18)
Дунав
Русе
10.00
30-07-2024
Евробаскет 2024 юноши (18) | Дивизия B (Група A)
България (18)
Словакия (18)
СРЦ Кале
Скопие
17.00
Румъния (18)
Нидерландия (18)
Борис Трайковски
Скопие
19.30
31-07-2024
Нидерландия (18)
България (18)
СРЦ Кале
Скопие
14.30
Черна гора (18)
Румъния (18)
СРЦ Кале
Скопие
22.00
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи
s