03-08-2020
Елитна група за момчета (16) | Баражи
Чардафон Орловец (16)
Славия (16)
Орловец
Габрово
13.00
НБА | Редовен сезон
Маями Хийт
Торонто Раптърс
Ейч Пи Фийлдхаус
Орландо
20.30
Вашингтон Уизардс
Индиана Пейсърс
VISA Атлетик Център
Орландо
23.00
Оклахома Сити Тъндър
Денвър Нъгетс
Арената
Орландо
23.00
04-08-2020
Елитна група за момчета (16) | Баражи
Шумен (16)
Септември (16)
Младост
Шумен
13.00
НБА | Редовен сезон
Ню Орлиънс Пеликанс
Мемфис Гризлис
Ейч Пи Фийлдхаус
Орландо
01.30
Филаделфия 76-ърс
Сан Антонио Спърс
VISA Атлетик Център
Орландо
03.00
Юта Джаз
ЛА Лейкърс
Арената
Орландо
04.00
Милуоки Бъкс
Бруклин Нетс
VISA Атлетик Център
Орландо
20.30
Сакраменто Кингс
Далас Маверикс
Ейч Пи Фийлдхаус
Орландо
21.30
ЛА Клипърс
Финикс Сънс
Арената
Орландо
23.00
05-08-2020
Индиана Пейсърс
Орландо Меджик
VISA Атлетик Център
Орландо
01.00
Маями Хийт
Бостън Селтикс
Ейч Пи Фийлдхаус
Орландо
01.30
06-08-2020
Елитна група за момчета (16) | Баражи
Септември (16)
Шумен (16)
Триадица
София
14.00
Елитна група за момчета (14) | Баражи
Шумен (14)
Септември (14)
Младост
Шумен
Квалификации за момичета (14) | Русе
Дунав Русе (14)
Спартак Плевен (14)
Дунав
Русе
10.00
Светкавица (14)
Септември 97 (14)
Дунав
Русе
12.00
Септември 97 (14)
Дунав Русе (14)
Дунав
Русе
16.00
Спартак Плевен (14)
Светкавица (14)
Дунав
Русе
18.00
07-08-2020
I дивизия за момчета (16) | Квалификации за Финална четворка, София
Локомотив София (16)
Ахил (16)
Локомотив
София
10.00
Ахил (16)
Миньор 2015 (16)
Локомотив
София
13.30
Миньор 2015 (16)
Локомотив София (16)
Локомотив
София
17.00
Квалификации за момичета (14) | Русе
Септември 97 (14)
Спартак Плевен (14)
Дунав
Русе
10.00
Дунав Русе (14)
Светкавица (14)
Дунав
Русе
12.00
08-08-2020
I дивизия за момчета (16) | Квалификации за Финална четворка, Силистра
Доростол (16)
Ънстопабъл (16)
Дръстър
Силистра
10.00
Локомотив Г. О. (16)
Етър 49 (16)
Дръстър
Силистра
12.00
Ънстопабъл (16)
Локомотив Г. О. (16)
Дръстър
Силистра
16.00
Етър 49 (16)
Доростол (16)
Дръстър
Силистра
18.00
Елитна група за момчета (14) | Баражи
Септември (14)
Шумен (14)
Септември
София
I дивизия за момчета (14) | Квалификации за Финална четворка, Запад
Славия (14)
Локомотив София (14)
Борис Гюдеров
Перник
10.00
Миньор 2015 (14)
Академик 17 София (14)
Борис Гюдеров
Перник
12.00
Локомотив София (14)
Ахил (14)
Борис Гюдеров
Перник
14.00
Академик 17 София (14)
Славия (14)
Борис Гюдеров
Перник
16.00
Ахил (14)
Миньор 2015 (14)
Борис Гюдеров
Перник
18.00
I дивизия за момчета (14) | Квалификации за Финална четворка, Изток
Стар баскет (14)
Черноморец (14)
Христо Борисов
Варна
10.00
Светкавица (14)
Етър 49 (14)
Христо Борисов
Варна
12.00
Черноморец (14)
Светкавица (14)
Христо Борисов
Варна
16.00
Етър 49 (14)
Стар баскет (14)
Христо Борисов
Варна
18.00
Квалификации за момичета (14) | София
Локомотив София (14)
БК Миньор (14)
Локомотив
София
10.00
Славия (14)
Академик 17 София (14)
Локомотив
София
12.00
Академик 17 София (14)
Локомотив София (14)
Локомотив
София
16.00
БК Миньор (14)
Славия (14)
Локомотив
София
18.00
Квалификации за момичета (14) | Самоков
Монтана 2003 (14)
Левски (14)
Арена Самоков
Самоков
16.00
Рилски спортист (14)
Тони 7 (14)
Арена Самоков
Самоков
18.00
Квалификации за момичета (14) | Бургас
Асеновец 2005 (14)
Вълци Разград (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
10.00
Шампион 2006 (14)
Черноморец 2014 (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
12.00
Вълци Разград (14)
Шампион 2006 (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
16.00
Черноморец 2014 (14)
Асеновец 2005 (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
18.00
09-08-2020
I дивизия за момчета (16) | Квалификации за Финална четворка, Силистра
Етър 49 (16)
Ънстопабъл (16)
Дръстър
Силистра
09.00
Доростол (16)
Локомотив Г. О. (16)
Дръстър
Силистра
11.00
I дивизия за момчета (16) | Квалификации за Финална четворка, Благоевград
Евробаскет Академик (16)
Велбъжд 2002 (16)
Скаптопара
Благоевград
10.00
Велбъжд 2002 (16)
Шампион 2006 (16)
Скаптопара
Благоевград
13.00
Шампион 2006 (16)
Евробаскет Академик (16)
Скаптопара
Благоевград
16.00
I дивизия за момчета (14) | Квалификации за Финална четворка, Запад
Академик 17 София (14)
Ахил (14)
Борис Гюдеров
Перник
10.00
Локомотив София (14)
Миньор 2015 (14)
Борис Гюдеров
Перник
12.00
Славия (14)
Ахил (14)
Борис Гюдеров
Перник
14.00
Локомотив София (14)
Академик 17 София (14)
Борис Гюдеров
Перник
16.00
Славия (14)
Миньор 2015 (14)
Борис Гюдеров
Перник
18.00
I дивизия за момчета (14) | Квалификации за Финална четворка, Изток
Етър 49 (14)
Черноморец (14)
Христо Борисов
Варна
09.00
Стар баскет (14)
Светкавица (14)
Христо Борисов
Варна
11.00
Квалификации за момичета (14) | София
Академик 17 София (14)
БК Миньор (14)
Локомотив
София
10.00
Локомотив София (14)
Славия (14)
Локомотив
София
12.00
Квалификации за момичета (14) | Самоков
Тони 7 (14)
Монтана 2003 (14)
Арена Самоков
Самоков
08.45
Левски (14)
Рилски спортист (14)
Арена Самоков
Самоков
10.30
Левски (14)
Тони 7 (14)
Арена Самоков
Самоков
14.15
Рилски спортист (14)
Монтана 2003 (14)
Арена Самоков
Самоков
16.00
Квалификации за момичета (14) | Бургас
Асеновец 2005 (14)
Шампион 2006 (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
09.00
Вълци Разград (14)
Черноморец 2014 (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
11.00
10-08-2020
Елитна група за момчета (14) | Баражи
Чавдар Троян (14)
Тунджа Ямбол (14)
Чавдар
Троян
12-08-2020
Тунджа Ямбол (14)
Чавдар Троян (14)
Диана
Ямбол
Други новини
s