27-01-2022
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Спортист 1959 Своге
Славия
Триадица
София
21.30
Евролига | Редовен сезон
Олимпиакос
Цървена Звезда
Олимпийски комплекс Фалиро
Пирея/Атина
21.00
Барселона
АСВЕЛ Вильорбан
Палау Блауграна
Барселона
22.00
28-01-2022
I дивизия за момчета (16) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 1/4 място
Светкавица (16)
Дунав Русе (16) -2
Дечко Стефанов
Търговище
09.00
Доростол (16)
Ънстопабъл (16)
Дечко Стефанов
Търговище
10.45
Дунав Русе (16) -2
Доростол (16)
Дечко Стефанов
Търговище
12.45
Ънстопабъл (16)
Светкавица (16)
Дечко Стефанов
Търговище
14.30
Евролига | Редовен сезон
УНИКС Казан
ЦСКА Москва
Баскет-хол
Казан
18.00
Монако
Реал Мадрид
Сал Гастон Медсен
Монако
20.00
Панатинайкос
Саски Баскония
ОАКА
Атина
21.00
Армани Олимпия Милано
Жалгирис
Медиоланум Форум
Асаго
21.30
Байерн Мюнхен
Алба Берлин
Ауди Доум
Мюнхен
21.30
Адриатическа лига (жени) | Суперлига (Топ 8)
Цинкарна Целе
Будучност
Гимназия Целе център
Целе
19.00
НБА | Редовен сезон
Филаделфия 76-ърс
ЛА Лейкърс
Уелс Фарго Център
Филаделфия
02.30
Голдън Стейт Уориърс
Минесота Тимбърулвс
Чейс Център
Сан Франциско
05.00
29-01-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Академик Пловдив
Ямбол
СИЛА
Пловдив
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Хебър
Балкан -2
Спортен комплекс
Правец
14.00
Локомотив София
Правец
Спортен комплекс
Правец
16.00
Фаб Файв
Енигма Фойерверк
ЧСУ Свети Георги
София
18.00
A група (жени) | Първа тройка
Славия
Монтана 2003
Триадица
София
17.00
Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
Черноморец (19)
Дунав Русе (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
16.00
Региони за момчета (15) | Витоша
Левски (15)
Локомотив София (15)
Илия Мирчев
София
09.00
ЦСКА (15)
Атлетик (15)
Илия Мирчев
София
10.45
БУБА баскетбол (15)
Славия (15)
Илия Мирчев
София
12.30
Спартак София (15)
Академик 17 София (15)
Илия Мирчев
София
14.15
Региони за момчета (15) | Рила
Миньор 2015 (15)
Вихрен (15)
Борис Гюдеров
Перник
10.00
Вихрен (15)
Академик Бултекс 99 (15)
Борис Гюдеров
Перник
12.00
Академик Бултекс 99 (15)
Миньор 2015 (15)
Борис Гюдеров
Перник
14.00
Елитна група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон
Делфин (14)
Дунав 2007 Русе (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
14.00
Региони за момчета (12) | Витоша, група A
Шампион 2006 (12)
БУБА баскетбол (12)
Триадица
София
09.30
Славия (12)
Левски (12)
Триадица
София
13.00
Региони за момчета (12) | Витоша, група B
Септември (12)
Славия 1921 (12)
СЦ Азбуки
София
11.00
Спортни таланти (12)
Шампион 2006 (12) -2
СЦ Азбуки
София
12.30
Елитна група за девойки (19) | Изток, Редовен сезон
Берое Стара Загора (19)
Светкавица (19)
Общинска
Стара Загора
13.00
Елитна група за момичета (14) | Запад, Редовен сезон
Пирин Гоце Делчев (14)
Локомотив София (14)
Триадица
София
11.15
Рилски спортист (14)
Пирин Гоце Делчев (14)
Триадица
София
14.30
Елитна група за момичета (14) | Изток, Редовен сезон
Берое Стара Загора (14)
Светкавица (14)
Общинска
Стара Загора
11.00
Черноморец 2014 (14)
Дунав Русе (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
12.00
НБА | Редовен сезон
Орландо Меджик
Детройт Пистънс
Амуей Център
Орландо
02.00
Атланта Хоукс
Бостън Селтикс
Стейт Фарм Арена
Атланта
02.30
Шарлът Хорнетс
ЛА Лейкърс
Спектрум Център
Шарлът
02.30
Маями Хийт
ЛА Клипърс
FTX Арена
Маями
03.00
Хюстън Рокетс
Портланд Трейл Блейзърс
Тойота Център
Хюстън
03.00
Ню Орлиънс Пеликанс
Денвър Нъгетс
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
03.00
Мемфис Гризлис
Юта Джаз
ФедЕксФорум
Мемфис
03.00
Оклахома Сити Тъндър
Индиана Пейсърс
Пейком Център
Оклахома Сити
03.00
Сан Антонио Спърс
Чикаго Булс
AT&T Център
Сан Антонио
03.30
Финикс Сънс
Минесота Тимбърулвс
Футпринт Център
Финикс
04.00
Милуоки Бъкс
Ню Йорк Никс
Файсърв Форум
Милуоки
05.00
30-01-2022
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Изток
Светкавица
Шабла
Икономически университет
Варна
16.00
Ънстопабъл
Шоутайм
Икономически университет
Варна
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Център
Дунав Русе
Вихър Айтос
Чавдар
Троян
14.00
Чардафон Орловец
Локомотив Г. О.
Чавдар
Троян
16.00
Бавни и яростни
Чавдар Троян
Чавдар
Троян
18.00
Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон
ЦСКА (19)
Академик Бултекс 99 (19)
Триадица
София
12.00
Левски (19)
Рилски спортист (19)
Триадица
София
14.00
Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
Тунджа Ямбол (19)
Делфин (19)
Диана
Ямбол
17.30
I дивизия за юноши (19) | Регион Витоша
Септември (19)
Атлетик (19)
Илия Мирчев
София
09.00
Левски (19) -2
Ахил (19)
Илия Мирчев
София
10.45
I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Мизия, 7/9 място
Спортбаскет ГТ (19)
Добрич 93 (19)
Вапцаров
Генерал Тошево
09.30
Добрич 93 (19)
Черноморец Балчик (19) -2
Вапцаров
Генерал Тошево
11.30
Черноморец Балчик (19) -2
Спортбаскет ГТ (19)
Вапцаров
Генерал Тошево
13.30
I дивизия за момчета (16) | Регион Рила
Миньор 2015 (16)
Вихрен (16)
Скаптопара
Благоевград
09.30
Евробаскет Академик (16)
Балкан (16) -2
Скаптопара
Благоевград
11.00
Пирин Благоевград 81 (16)
Правец (16)
Скаптопара
Благоевград
12.30
Вихрен (16)
Балкан (16) -2
Скаптопара
Благоевград
14.00
Региони за момчета (12) | Мизия
Шампион Плевен (12)
Спартак Плевен (12)
Балканстрой
Плевен
10.00
Чардафон Орловец (12)
Чавдар Троян (12)
Балканстрой
Плевен
11.30
Шампион Плевен (12)
Чавдар Троян (12)
Балканстрой
Плевен
13.00
Чардафон Орловец (12)
Спартак Плевен (12)
Балканстрой
Плевен
14.30
Елитна група за момичета (14) | Изток, Редовен сезон
Вълци Разград (14)
Черно море Одесос (14)
Лудогорец
Разград
12.00
Региони за момичета (12) | Витоша, група B
Локомотив София (12)
Септември 97 (12) -2
НСА
София
Шампион 2006 (12)
НСА (12)
НСА
София
Адриатическа лига (жени) | Суперлига (Топ 8)
Цинкарна Целе
Войводина 021
Гимназия Целе център
Целе
18.00
Пламен Пожега
Будучност
Бемакс Арена
Подгорица
19.00
НБА | Редовен сезон
Далас Маверикс
Индиана Пейсърс
Американ Еърлайнс Център
Далас
02.00
Ню Орлиънс Пеликанс
Бостън Селтикс
Смути Кинг Център
Ню Орлиънс
02.00
Филаделфия 76-ърс
Сакраменто Кингс
Уелс Фарго Център
Филаделфия
02.30
Маями Хийт
Торонто Раптърс
FTX Арена
Маями
03.00
Мемфис Гризлис
Вашингтон Уизардс
ФедЕксФорум
Мемфис
03.00
Голдън Стейт Уориърс
Бруклин Нетс
Чейс Център
Сан Франциско
03.30
Атланта Хоукс
ЛА Лейкърс
Стейт Фарм Арена
Атланта
20.00
Шарлът Хорнетс
ЛА Клипърс
Спектрум Център
Шарлът
20.00
Чикаго Булс
Портланд Трейл Блейзърс
Юнайтед Център
Чикаго
22.30
31-01-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Черноморец
Балкан
Бойчо Брънзов
Бургас
19.00
Адриатическа лига (жени) | Суперлига (Топ 8)
Будучност
Пламен Пожега
Бемакс Арена
Подгорица
16.00
НБА | Редовен сезон
Детройт Пистънс
Кливланд Кавалиърс
Литъл Сийзарс Арена
Детройт
01.00
Милуоки Бъкс
Денвър Нъгетс
Файсърв Форум
Милуоки
02.00
Орландо Меджик
Далас Маверикс
Амуей Център
Орландо
02.00
Минесота Тимбърулвс
Юта Джаз
Таргет Център
Минеаполис
03.00
Финикс Сънс
Сан Антонио Спърс
Футпринт Център
Финикс
03.00
7dnisportbg
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи
s