Костадинов бе отличен за доброто си представяне през ноември в Испания

(сн. instagram.com/palmeralmamediterraneapalma)
02-12-2021 14:40 | BGbasket.com

Доброто представяне на национала Константин Костадинов през ноември в Испания не остана незабелязано. Костадинов бе сред най-добрите играчи до 23 години в местната втора дивизия и бе отличен от специализирания сайт solobasket.com за напредъка в индивидуалното си представяне.

18-годишният българин игра в четирите мача на своя Палмер през ноември. Той завърши с 9 точки и 5 борби при поражението от Гипускоа с 65:92, при победата над Ираурги Саски Болоя с 81:65 Костадинов реализира дабъл-дабъл от 14 точки и 11 борби, при загубата Уеска с 65:83 отбеляза 12 точки и 3 борби, а в срещата с Прат загубена с 3 точки – 73:76 българинът вкара 18 точки и добави 3 борби на сметката си.

Така средните показатели на Константин Костадинов за ноември са 8.7 точки и 4.1 борби за 21 минути на терена, като той е четвърти по ефективност в отбора си, но трябва да направи още крачка напред в представянето си, за да помогне за подобряване резултатите на Палмер, пише още испанската медия.

Тагове: Константин Костадинов, Палмер