I дивизия за момчета (14) | ФИНАЛ |
1 Кръг |
23-08-2020 |
Славия (14) Миньор 2015 (14) |
Борис Гюдеров Перник |
68 62 |
|
I дивизия за момчета (14) | Мач за 3/4 място |
23-08-2020 |
Стар баскет (14) Черноморец (14) |
Борис Гюдеров Перник |
65 64 |
|
I дивизия за момчета (14) | Полуфинали |
22-08-2020 |
Стар баскет (14) Славия (14) |
Борис Гюдеров Перник |
56 60 |
|
22-08-2020 |
Миньор 2015 (14) Черноморец (14) |
Борис Гюдеров Перник |
82 58 |
|
I дивизия за момчета (14) | Квалификации за Финална четворка, Запад |
08-08-2020 |
Славия (14) Локомотив София (14) |
Борис Гюдеров Перник |
67 61 |
|
08-08-2020 |
Миньор 2015 (14) Академик 17 София (14) |
Борис Гюдеров Перник |
85 34 |
|
08-08-2020 |
Локомотив София (14) Ахил (14) |
Борис Гюдеров Перник |
39 56 |
|
08-08-2020 |
Академик 17 София (14) Славия (14) |
Борис Гюдеров Перник |
54 84 |
|
08-08-2020 |
Ахил (14) Миньор 2015 (14) |
Борис Гюдеров Перник |
40 79 |
|
2 Кръг |
09-08-2020 |
Ахил (14) Славия (14) |
Борис Гюдеров Перник |
42 82 |
|
09-08-2020 |
Локомотив София (14) Академик 17 София (14) |
Борис Гюдеров Перник |
73 36 |
|
09-08-2020 |
Славия (14) Миньор 2015 (14) |
Борис Гюдеров Перник |
58 90 |
|
09-08-2020 |
Ахил (14) Академик 17 София (14) |
Борис Гюдеров Перник |
52 97 |
|
09-08-2020 |
Локомотив София (14) Миньор 2015 (14) |
Борис Гюдеров Перник |
40 79 |
|
I дивизия за момчета (14) | Квалификации за Финална четворка, Изток |
1 Кръг |
15-08-2020 |
Стар баскет (14) Черноморец (14) |
Христо Борисов Варна |
67 53 |
|
15-08-2020 |
Светкавица (14) Етър 49 (14) |
Христо Борисов Варна |
47 52 |
|
2 Кръг |
15-08-2020 |
Черноморец (14) Светкавица (14) |
Христо Борисов Варна |
73 60 |
|
15-08-2020 |
Етър 49 (14) Стар баскет (14) |
Христо Борисов Варна |
61 82 |
|
3 Кръг |
16-08-2020 |
Етър 49 (14) Черноморец (14) |
Христо Борисов Варна |
42 52 |
|
16-08-2020 |
Стар баскет (14) Светкавица (14) |
Христо Борисов Варна |
80 27 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша |
1 Кръг |
19-10-2019 |
Спортни таланти (14) Славия (14) |
Локомотив София |
44 78 |
|
19-10-2019 |
Олимпия баскет (14) Академик София (14) |
Локомотив София |
33 77 |
|
19-10-2019 |
Академик 17 София (14) Банкя 78 (14) |
Локомотив София |
80 41 |
|
19-10-2019 |
Ахил (14) Локомотив София (14) |
Локомотив София |
57 47 |
|
2 Кръг |
26-10-2019 |
Ахил (14) Банкя 78 (14) |
Триадица София |
66 41 |
|
26-10-2019 |
Спортни таланти (14) Академик София (14) |
Триадица София |
52 55 |
|
26-10-2019 |
Шампион 2006 (14) Славия (14) |
Триадица София |
17 76 |
|
26-10-2019 |
Академик 17 София (14) Олимпия баскет (14) |
Триадица София |
103 16 |
|
3 Кръг |
16-11-2019 |
Банкя 78 (14) Спортни таланти (14) |
Локомотив София |
61 75 |
|
16-11-2019 |
Славия (14) Ахил (14) |
Локомотив София |
71 66 |
|
16-11-2019 |
Академик 17 София (14) Академик София (14) |
Локомотив София |
68 46 |
|
16-11-2019 |
Шампион 2006 (14) Локомотив София (14) |
Локомотив София |
31 74 |
|
4 Кръг |
30-11-2019 |
Локомотив София (14) Спортни таланти (14) |
СЦ Азбуки София |
67 42 |
|
30-11-2019 |
Шампион 2006 (14) Ахил (14) |
СЦ Азбуки София |
23 68 |
|
30-11-2019 |
Банкя 78 (14) Олимпия баскет (14) |
СЦ Азбуки София |
92 15 |
|
30-11-2019 |
Академик 17 София (14) Славия (14) |
СЦ Азбуки София |
33 65 |
|
5 Кръг |
14-12-2019 |
Спортни таланти (14) Шампион 2006 (14) |
Локомотив София |
70 54 |
|
14-12-2019 |
Олимпия баскет (14) Славия (14) |
Локомотив София |
10 84 |
|
14-12-2019 |
Академик София (14) Банкя 78 (14) |
Локомотив София |
75 34 |
|
14-12-2019 |
Локомотив София (14) Академик 17 София (14) |
Локомотив София |
50 52 |
|
6 Кръг |
|
Академик София (14) Славия (14) |
50-о ОУ София |
0 0 |
отл. |
18-01-2020 |
Ахил (14) Спортни таланти (14) |
50-о ОУ София |
84 45 |
|
18-01-2020 |
Академик 17 София (14) Шампион 2006 (14) |
50-о ОУ София |
74 44 |
|
18-01-2020 |
Локомотив София (14) Олимпия баскет (14) |
50-о ОУ София |
129 13 |
|
7 Кръг |
15-02-2020 |
Банкя 78 (14) Славия (14) |
Румен Пейчев София |
37 79 |
|
15-02-2020 |
Академик София (14) Локомотив София (14) |
Румен Пейчев София |
51 60 |
|
15-02-2020 |
Шампион 2006 (14) Олимпия баскет (14) |
Румен Пейчев София |
77 12 |
|
15-02-2020 |
Академик 17 София (14) Ахил (14) |
Румен Пейчев София |
51 49 |
|
8 Кръг |
08-02-2020 |
Банкя 78 (14) Локомотив София (14) |
Академик София |
37 68 |
|
08-02-2020 |
Шампион 2006 (14) Академик София (14) |
Академик София |
31 69 |
|
08-02-2020 |
Ахил (14) Олимпия баскет (14) |
Академик София |
98 14 |
|
08-02-2020 |
Академик 17 София (14) Спортни таланти (14) |
Академик София |
56 48 |
|
9 Кръг |
29-02-2020 |
Славия (14) Локомотив София (14) |
Локомотив София |
79 56 |
|
29-02-2020 |
Ахил (14) Академик София (14) |
Локомотив София |
75 44 |
|
29-02-2020 |
Олимпия баскет (14) Спортни таланти (14) |
Локомотив София |
14 84 |
|
29-02-2020 |
Банкя 78 (14) Шампион 2006 (14) |
Локомотив София |
73 41 |
|
I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия, 1/5 място |
1 Кръг |
08-02-2020 |
Спартак Плевен (14) Етър 49 (14) |
Ивайло Велико Търново |
42 56 |
|
08-02-2020 |
Стар баскет (14) Ънстопабъл (14) |
Ивайло Велико Търново |
71 34 |
|
08-02-2020 |
Светкавица (14) Етър 49 (14) |
Ивайло Велико Търново |
49 44 |
|
08-02-2020 |
Ънстопабъл (14) Спартак Плевен (14) |
Ивайло Велико Търново |
64 48 |
|
08-02-2020 |
Светкавица (14) Стар баскет (14) |
Ивайло Велико Търново |
38 59 |
|
2 Кръг |
|
Ънстопабъл (14) Светкавица (14) |
Иван Ангелов Търговище |
0 0 |
отл. |
|
Стар баскет (14) Спартак Плевен (14) |
Иван Ангелов Търговище |
0 0 |
отл. |
|
Етър 49 (14) Ънстопабъл (14) |
Иван Ангелов Търговище |
0 0 |
отл. |
|
Спартак Плевен (14) Светкавица (14) |
Иван Ангелов Търговище |
0 0 |
отл. |
|
Етър 49 (14) Стар баскет (14) |
Иван Ангелов Търговище |
0 0 |
отл. |
I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия, 6/10 място |
1 Кръг |
08-02-2020 |
Черноморец Балчик (14) Спортбаскет ГТ (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
59 29 |
|
08-02-2020 |
Дунав 2007 Русе (14) Ънстопабъл (14) -2 |
Вапцаров Генерал Тошево |
61 17 |
|
08-02-2020 |
Спартак Варна (14) Спортбаскет ГТ (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
26 73 |
|
08-02-2020 |
Черноморец Балчик (14) Дунав 2007 Русе (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
44 63 |
|
08-02-2020 |
Ънстопабъл (14) -2 Спартак Варна (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
49 48 |
|
2 Кръг |
|
Спортбаскет ГТ (14) Ънстопабъл (14) -2 |
Вапцаров Генерал Тошево |
0 0 |
09.00 |
|
Дунав 2007 Русе (14) Спартак Варна (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
0 0 |
10.30 |
|
Ънстопабъл (14) -2 Черноморец Балчик (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
0 0 |
12.00 |
|
Спортбаскет ГТ (14) Дунав 2007 Русе (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
0 0 |
13.30 |
|
Спартак Варна (14) Черноморец Балчик (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
0 0 |
15.00 |
I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия, група A |
1 Кръг |
16-11-2019 |
Етър 49 (14) Дунав 2007 Русе (14) |
Ивайло Велико Търново |
87 28 |
|
16-11-2019 |
Ънстопабъл (14) Спартак Плевен (14) |
Ивайло Велико Търново |
39 22 |
|
16-11-2019 |
Светкавица (14) Дунав 2007 Русе (14) |
Ивайло Велико Търново |
62 23 |
|
16-11-2019 |
Ънстопабъл (14) Етър 49 (14) |
Ивайло Велико Търново |
51 82 |
|
16-11-2019 |
Спартак Плевен (14) Светкавица (14) |
Ивайло Велико Търново |
38 59 |
|
2 Кръг |
08-12-2019 |
Дунав 2007 Русе (14) Ънстопабъл (14) |
Иван Ангелов Търговище |
58 37 |
|
08-12-2019 |
Спартак Плевен (14) Етър 49 (14) |
Иван Ангелов Търговище |
31 64 |
|
08-12-2019 |
Светкавица (14) Ънстопабъл (14) |
Иван Ангелов Търговище |
65 46 |
|
08-12-2019 |
Дунав 2007 Русе (14) Спартак Плевен (14) |
Иван Ангелов Търговище |
33 60 |
|
08-12-2019 |
Етър 49 (14) Светкавица (14) |
Иван Ангелов Търговище |
52 41 |
|
I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия, група B |
1 Кръг |
10-11-2019 |
Стар баскет (14) Спартак Варна (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
124 17 |
|
10-11-2019 |
Ънстопабъл (14) -2 Черноморец Балчик (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
21 75 |
|
10-11-2019 |
Спартак Варна (14) Черноморец Балчик (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
27 67 |
|
10-11-2019 |
Стар баскет (14) Спортбаскет ГТ (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
131 16 |
|
10-11-2019 |
Спортбаскет ГТ (14) Ънстопабъл (14) -2 |
У-ще Елин Пелин Варна |
32 44 |
|
2 Кръг |
07-12-2019 |
Черноморец Балчик (14) Спортбаскет ГТ (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
61 37 |
|
07-12-2019 |
Спартак Варна (14) Ънстопабъл (14) -2 |
Вапцаров Генерал Тошево |
60 50 |
|
07-12-2019 |
Черноморец Балчик (14) Стар баскет (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
51 88 |
|
07-12-2019 |
Спортбаскет ГТ (14) Спартак Варна (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
75 54 |
|
07-12-2019 |
Ънстопабъл (14) -2 Стар баскет (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
22 99 |
|
I дивизия за момчета (14) | Региони Загоре и Родопи, ФИНАЛ за 1-во място |
1 Кръг |
|
Хасково (14) Черноморец (14) |
Дружба Хасково |
0 0 |
12.00 |
I дивизия за момчета (14) | Региони Загоре и Родопи, 3/6 място |
|
Берое (14) Сливен 2010 (14) |
Дружба Хасково |
0 0 |
09.00 |
|
Делфин (14) -2 Академик Пловдив (14) |
Дружба Хасково |
0 0 |
10.30 |
I дивизия за момчета (14) | Региони Загоре и Родопи (1/6 място), група A |
19-01-2020 |
Хасково (14) Академик Пловдив (14) |
Дружба Хасково |
72 56 |
|
19-01-2020 |
Академик Пловдив (14) Берое (14) |
Дружба Хасково |
51 60 |
|
19-01-2020 |
Берое (14) Хасково (14) |
Дружба Хасково |
44 68 |
|
2 Кръг |
29-02-2020 |
Берое (14) Академик Пловдив (14) |
Общинска Стара Загора |
52 32 |
|
29-02-2020 |
Академик Пловдив (14) Хасково (14) |
Общинска Стара Загора |
49 79 |
|
29-02-2020 |
Хасково (14) Берое (14) |
Общинска Стара Загора |
74 73 |
|
I дивизия за момчета (14) | Региони Загоре и Родопи (1/6 място), група B |
1 Кръг |
19-01-2020 |
Сливен 2010 (14) Делфин (14) -2 |
Васил Левски Сливен |
53 58 |
|
19-01-2020 |
Делфин (14) -2 Черноморец (14) |
Васил Левски Сливен |
31 83 |
|
19-01-2020 |
Черноморец (14) Сливен 2010 (14) |
Васил Левски Сливен |
117 37 |
|
2 Кръг |
15-02-2020 |
Черноморец (14) Делфин (14) -2 |
Бойчо Брънзов Бургас |
93 26 |
|
15-02-2020 |
Делфин (14) -2 Сливен 2010 (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
50 38 |
|
15-02-2020 |
Сливен 2010 (14) Черноморец (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
37 83 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре, 4/6 място |
1 Кръг |
16-02-2020 |
Черноморец 2014 (14) Вихър Айтос (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
34 38 |
|
16-02-2020 |
Вихър Айтос (14) Розова долина (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
60 67 |
|
16-02-2020 |
Розова долина (14) Черноморец 2014 (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
59 57 |
|
2 Кръг |
01-03-2020 |
Розова долина (14) Черноморец 2014 (14) |
Севтополис Казанлък |
46 21 |
|
01-03-2020 |
Черноморец 2014 (14) Вихър Айтос (14) |
Севтополис Казанлък |
49 36 |
|
01-03-2020 |
Вихър Айтос (14) Розова долина (14) |
Севтополис Казанлък |
33 60 |
|
3 Кръг |
|
Вихър Айтос (14) Черноморец 2014 (14) |
Аетос Айтос |
0 0 |
|
|
Черноморец 2014 (14) Розова долина (14) |
Аетос Айтос |
0 0 |
|
|
Розова долина (14) Вихър Айтос (14) |
Аетос Айтос |
0 0 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре |
1 Кръг |
13-10-2019 |
Сливен 2010 (14) Вихър Айтос (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
67 40 |
|
13-10-2019 |
Розова долина (14) Черноморец 2014 (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
34 36 |
|
13-10-2019 |
Делфин (14) -2 Сливен 2010 (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
24 48 |
|
13-10-2019 |
Вихър Айтос (14) Розова долина (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
41 69 |
|
13-10-2019 |
Черноморец 2014 (14) Делфин (14) -2 |
Бойчо Брънзов Бургас |
47 53 |
|
2 Кръг |
03-11-2019 |
Сливен 2010 (14) Розова долина (14) |
Севтополис Казанлък |
41 43 |
|
03-11-2019 |
Вихър Айтос (14) Черноморец 2014 (14) |
Севтополис Казанлък |
54 59 |
|
03-11-2019 |
Розова долина (14) Делфин (14) -2 |
Севтополис Казанлък |
47 51 |
|
03-11-2019 |
Черноморец 2014 (14) Сливен 2010 (14) |
Севтополис Казанлък |
25 52 |
|
03-11-2019 |
Делфин (14) -2 Вихър Айтос (14) |
Севтополис Казанлък |
76 35 |
|
3 Кръг |
24-11-2019 |
Розова долина (14) Вихър Айтос (14) |
Васил Левски Сливен |
59 47 |
|
24-11-2019 |
Делфин (14) -2 Черноморец 2014 (14) |
Васил Левски Сливен |
72 38 |
|
24-11-2019 |
Вихър Айтос (14) Сливен 2010 (14) |
Васил Левски Сливен |
21 90 |
|
24-11-2019 |
Черноморец 2014 (14) Розова долина (14) |
Васил Левски Сливен |
57 66 |
|
24-11-2019 |
Сливен 2010 (14) Делфин (14) -2 |
Васил Левски Сливен |
48 56 |
|
4 Кръг |
08-12-2019 |
Вихър Айтос (14) Делфин (14) -2 |
Бойчо Брънзов Бургас |
36 62 |
|
08-12-2019 |
Розова долина (14) Сливен 2010 (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
39 57 |
|
08-12-2019 |
Черноморец 2014 (14) Вихър Айтос (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
42 33 |
|
08-12-2019 |
Делфин (14) -2 Розова долина (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
53 48 |
|
08-12-2019 |
Сливен 2010 (14) Черноморец 2014 (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
60 52 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Рила |
1 Кръг |
20-10-2019 |
Пирин Благоевград 81 (14) Евробаскет Академик (14) |
Скаптопара Благоевград |
87 18 |
|
20-10-2019 |
Миньор 2015 (14) Пирин Благоевград 81 (14) |
Скаптопара Благоевград |
53 54 |
|
20-10-2019 |
Евробаскет Академик (14) Миньор 2015 (14) |
Скаптопара Благоевград |
35 64 |
|
2 Кръг |
10-11-2019 |
Миньор 2015 (14) Спортист 1959 Своге (14) |
Кракра Перник |
82 14 |
|
10-11-2019 |
Спортист 1959 Своге (14) Евробаскет Академик (14) |
Кракра Перник |
20 89 |
|
10-11-2019 |
Евробаскет Академик (14) Миньор 2015 (14) |
Кракра Перник |
31 94 |
|
3 Кръг |
01-12-2019 |
Пирин Благоевград 81 (14) Евробаскет Академик (14) |
Скаптопара Благоевград |
86 27 |
|
01-12-2019 |
Евробаскет Академик (14) Спортист 1959 Своге (14) |
Скаптопара Благоевград |
55 13 |
|
01-12-2019 |
Спортист 1959 Своге (14) Пирин Благоевград 81 (14) |
Скаптопара Благоевград |
14 68 |
|
4 Кръг |
15-12-2019 |
Миньор 2015 (14) Спортист 1959 Своге (14) |
Кракра Перник |
75 9 |
|
15-12-2019 |
Спортист 1959 Своге (14) Пирин Благоевград 81 (14) |
Кракра Перник |
15 77 |
|
15-12-2019 |
Пирин Благоевград 81 (14) Миньор 2015 (14) |
Кракра Перник |
0 20 |
|
5 Кръг |
09-02-2020 |
Миньор 2015 (14) Спортист 1959 Своге (14) |
Кракра Перник |
96 7 |
|
09-02-2020 |
Спортист 1959 Своге (14) Пирин Благоевград 81 (14) |
Кракра Перник |
14 84 |
|
09-02-2020 |
Пирин Благоевград 81 (14) Миньор 2015 (14) |
Кракра Перник |
71 74 |
|
6 Кръг |
22-02-2020 |
Евробаскет Академик (14) Пирин Благоевград 81 (14) |
Скаптопара Благоевград |
23 74 |
|
22-02-2020 |
Пирин Благоевград 81 (14) Спортист 1959 Своге (14) |
Скаптопара Благоевград |
79 14 |
|
22-02-2020 |
Спортист 1959 Своге (14) Евробаскет Академик (14) |
Скаптопара Благоевград |
27 44 |
|
7 Кръг |
22-03-2020 |
Миньор 2015 (14) Спортист 1959 Своге (14) |
Кракра Перник |
0 0 |
отл. |
22-03-2020 |
Спортист 1959 Своге (14) Евробаскет Академик (14) |
Кракра Перник |
0 0 |
отл. |
22-03-2020 |
Евробаскет Академик (14) Миньор 2015 (14) |
Кракра Перник |
0 0 |
отл. |
8 Кръг |
|
Пирин Благоевград 81 (14) Евробаскет Академик (14) |
Скаптопара Благоевград |
0 0 |
10.00 |
|
Евробаскет Академик (14) Миньор 2015 (14) |
Скаптопара Благоевград |
0 0 |
12.00 |
|
Миньор 2015 (14) Пирин Благоевград 81 (14) |
Скаптопара Благоевград |
0 0 |
14.00 |
I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи, 4/7 място |
1 Кръг |
|
Марица Кършияка 2012 (14) Рогош (14) |
Олимпиада Пловдив |
0 0 |
09.30 |
|
Атлетик 95 (14) Марица Кършияка 2012 (14) |
Олимпиада Пловдив |
0 0 |
11.00 |
2 Кръг |
|
Рогош (14) Златоград (14) |
Олимпиада Пловдив |
0 0 |
13.00 |
|
Рогош (14) Златоград (14) |
Олимпиада Пловдив |
0 0 |
15.00 |
3 Кръг |
08-02-2020 |
Рогош (14) Атлетик 95 (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
78 40 |
|
08-02-2020 |
Златоград (14) Марица Кършияка 2012 (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
82 58 |
|
4 Кръг |
08-02-2020 |
Марица Кършияка 2012 (14) Рогош (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
78 51 |
|
08-02-2020 |
Златоград (14) Атлетик 95 (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
29 90 |
|
5 Кръг |
|
Рогош (14) Атлетик 95 (14) |
У-ще Васил Левски Маноле |
0 0 |
отл. |
23-02-2020 |
Атлетик 95 (14) Марица Кършияка 2012 (14) |
У-ще Васил Левски Златоград |
44 80 |
|
6 Кръг |
23-02-2020 |
Златоград (14) Атлетик 95 (14) |
У-ще Васил Левски Златоград |
108 36 |
|
23-02-2020 |
Златоград (14) Марица Кършияка 2012 (14) |
У-ще Васил Левски Златоград |
73 61 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи |
1 Кръг |
26-10-2019 |
Хасково (14) Златоград (14) |
У-ще Васил Левски Златоград |
68 41 |
|
26-10-2019 |
Академик Пловдив (14) Марица Кършияка 2012 (14) |
У-ще Васил Левски Златоград |
56 46 |
|
26-10-2019 |
Хасково (14) Академик Пловдив (14) |
У-ще Васил Левски Златоград |
72 50 |
|
26-10-2019 |
Марица Кършияка 2012 (14) Златоград (14) |
У-ще Васил Левски Златоград |
49 73 |
|
2 Кръг |
03-11-2019 |
Хасково (14) Рогош (14) |
У-ще Васил Левски Маноле |
74 31 |
|
03-11-2019 |
Златоград (14) Атлетик 95 (14) |
У-ще Васил Левски Маноле |
68 32 |
|
03-11-2019 |
Атлетик 95 (14) Хасково (14) |
У-ще Васил Левски Маноле |
14 104 |
|
03-11-2019 |
Златоград (14) Рогош (14) |
У-ще Васил Левски Маноле |
72 42 |
|
3 Кръг |
24-11-2019 |
Атлетик 95 (14) Академик Пловдив (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
7 73 |
|
24-11-2019 |
Рогош (14) Марица Кършияка 2012 (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
73 86 |
|
24-11-2019 |
Атлетик 95 (14) Марица Кършияка 2012 (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
0 20 |
|
24-11-2019 |
Академик Пловдив (14) Рогош (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
91 39 |
|
4 Кръг |
08-12-2019 |
Рогош (14) Атлетик 95 (14) |
Дружба Хасково |
79 38 |
|
08-12-2019 |
Златоград (14) Академик Пловдив (14) |
Дружба Хасково |
51 74 |
|
08-12-2019 |
Марица Кършияка 2012 (14) Хасково (14) |
Дружба Хасково |
22 120 |
|