Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон
1 Кръг
01-10-2022 БУБА баскетбол (14)
Шампион 2006 (14)
Васил Левски
София
91
42
01-10-2022 Миньор 2015 (14)
Славия (14)
Борис Гюдеров
Перник
80
34
01-10-2022 Рилски спортист (14)
ЦСКА (14)
Арена Самоков
Самоков
38
80
03-12-2022 Хасково (14)
Балкан (14)
Дружба
Хасково
0
0
12.00
2 Кръг
Шампион 2006 (14)
ЦСКА (14)
149-о СУ Иван Хаджийски
София
38
114
22-10-2022 Балкан (14)
Рилски спортист (14)
Арена Ботевград
Ботевград
48
72
22-10-2022 Славия (14)
Хасково (14)
149-о СУ Иван Хаджийски
София
54
56
22-10-2022 БУБА баскетбол (14)
Миньор 2015 (14)
149-о СУ Иван Хаджийски
София
60
87
3 Кръг
29-10-2022 Миньор 2015 (14)
Шампион 2006 (14)
Борис Гюдеров
Перник
116
27
29-10-2022 Рилски спортист (14)
Славия (14)
Арена Самоков
Самоков
55
32
29-10-2022 ЦСКА (14)
Балкан (14)
ЦСКА
София
86
68
29-10-2022 Хасково (14)
БУБА баскетбол (14)
Дружба
Хасково
65
57
4 Кръг
05-11-2022 БУБА баскетбол (14)
Рилски спортист (14)
ЧСУ Свети Георги
София
73
39
05-11-2022 Славия (14)
ЦСКА (14)
ЧСУ Свети Георги
София
23
63
19-11-2022 Миньор 2015 (14)
Хасково (14)
Борис Гюдеров
Перник
100
34
20-11-2022 Шампион 2006 (14)
Балкан (14)
50-о ОУ
София
57
77
5 Кръг
26-11-2022 Балкан (14)
Славия (14)
Арена Ботевград
Ботевград
71
44
26-11-2022 Шампион 2006 (14)
Хасково (14)
50-о ОУ
София
51
68
26-11-2022 ЦСКА (14)
БУБА баскетбол (14)
ЦСКА
София
67
54
26-11-2022 Рилски спортист (14)
Миньор 2015 (14)
Арена Самоков
Самоков
31
74
Елитна група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон
1 Кръг
08-10-2022 Шумен (14)
Делфин (14)
Младост
Шумен
38
50
08-10-2022 Черно море Тича (14)
Доростол (14)
Христо Борисов
Варна
69
64
08-10-2022 Дунав Русе (14)
Спартак Плевен (14)
Дунав
Русе
47
69
09-10-2022 Берое (14)
Вълци Разград (14)
Общинска
Стара Загора
52
71
2 Кръг
Спартак Плевен (14)
Берое (14)
Балканстрой
Плевен
0
0
отл.
22-10-2022 Доростол (14)
Вълци Разград (14)
Дръстър
Силистра
67
40
22-10-2022 Черно море Тича (14)
Шумен (14)
Христо Борисов
Варна
77
35
22-10-2022 Делфин (14)
Дунав Русе (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
79
45
3 Кръг
04-11-2022 Спартак Плевен (14)
Вълци Разград (14)
Балканстрой
Плевен
37
89
05-11-2022 Дунав Русе (14)
Черно море Тича (14)
Дунав
Русе
53
99
06-11-2022 Берое (14)
Делфин (14)
Общинска
Стара Загора
71
73
12-11-2022 Доростол (14)
Шумен (14)
Дръстър
Силистра
92
23
4 Кръг
Доростол (14)
Спартак Плевен (14)
Дръстър
Силистра
0
0
отл.
Черно море Тича (14)
Берое (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
отл.
18-11-2022 Шумен (14)
Дунав Русе (14)
Младост
Шумен
71
47
19-11-2022 Делфин (14)
Вълци Разград (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
64
97
5 Кръг
03-12-2022 Дунав Русе (14)
Доростол (14)
Дунав
Русе
0
0
12.00
03-12-2022 Спартак Плевен (14)
Делфин (14)
Балканстрой
Плевен
0
0
12.00
03-12-2022 Вълци Разград (14)
Черно море Тича (14)
Лудогорец
Разград
0
0
12.00
04-12-2022 Берое (14)
Шумен (14)
Общинска
Стара Загора
0
0
11.00
6 Кръг
17-12-2022 Доростол (14)
Делфин (14)
Дръстър
Силистра
0
0
12.00
17-12-2022 Дунав Русе (14)
Берое (14)
Дунав
Русе
0
0
12.00
17-12-2022 Черно море Тича (14)
Спартак Плевен (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
17-12-2022 Шумен (14)
Вълци Разград (14)
Младост
Шумен
0
0
12.00
7 Кръг
07-01-2023 Берое (14)
Доростол (14)
Общинска
Стара Загора
0
0
12.00
07-01-2023 Делфин (14)
Черно море Тича (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.00
07-01-2023 Вълци Разград (14)
Дунав Русе (14)
Лудогорец
Разград
0
0
12.00
07-01-2023 Спартак Плевен (14)
Шумен (14)
Балканстрой
Плевен
0
0
12.00
8 Кръг
21-01-2023 Доростол (14)
Черно море Тича (14)
Дръстър
Силистра
0
0
12.00
21-01-2023 Вълци Разград (14)
Берое (14)
Лудогорец
Разград
0
0
12.00
21-01-2023 Делфин (14)
Шумен (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.00
21-01-2023 Спартак Плевен (14)
Дунав Русе (14)
Балканстрой
Плевен
0
0
12.00
9 Кръг
04-02-2023 Вълци Разград (14)
Доростол (14)
Лудогорец
Разград
0
0
12.00
04-02-2023 Шумен (14)
Черно море Тича (14)
Младост
Шумен
0
0
12.00
04-02-2023 Берое (14)
Спартак Плевен (14)
Общинска
Стара Загора
0
0
12.00
04-02-2023 Дунав Русе (14)
Делфин (14)
Дунав
Русе
0
0
12.00
10 Кръг
18-02-2023 Шумен (14)
Доростол (14)
Младост
Шумен
0
0
12.00
18-02-2023 Вълци Разград (14)
Спартак Плевен (14)
Лудогорец
Разград
0
0
12.00
18-02-2023 Черно море Тича (14)
Дунав Русе (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
18-02-2023 Делфин (14)
Берое (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.00
11 Кръг
04-03-2023 Спартак Плевен (14)
Доростол (14)
Балканстрой
Плевен
0
0
12.00
04-03-2023 Дунав Русе (14)
Шумен (14)
Дунав
Русе
0
0
12.00
04-03-2023 Вълци Разград (14)
Делфин (14)
Лудогорец
Разград
0
0
12.00
04-03-2023 Берое (14)
Черно море Тича (14)
Общинска
Стара Загора
0
0
12.00
12 Кръг
18-03-2023 Доростол (14)
Дунав Русе (14)
Дръстър
Силистра
0
0
12.00
18-03-2023 Делфин (14)
Спартак Плевен (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.00
18-03-2023 Шумен (14)
Берое (14)
Младост
Шумен
0
0
12.00
18-03-2023 Черно море Тича (14)
Вълци Разград (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
13 Кръг
01-04-2023 Делфин (14)
Доростол (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.00
01-04-2023 Берое (14)
Дунав Русе (14)
Общинска
Стара Загора
0
0
12.00
01-04-2023 Спартак Плевен (14)
Черно море Тича (14)
Балканстрой
Плевен
0
0
12.00
01-04-2023 Вълци Разград (14)
Шумен (14)
Лудогорец
Разград
0
0
12.00
14 Кръг
22-04-2023 Доростол (14)
Берое (14)
Дръстър
Силистра
0
0
12.00
22-04-2023 Черно море Тича (14)
Делфин (14)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
22-04-2023 Дунав Русе (14)
Вълци Разград (14)
Дунав
Русе
0
0
12.00
22-04-2023 Шумен (14)
Спартак Плевен (14)
Младост
Шумен
0
0
12.00
Елитна група за момчета (14) | Квалификационен турнир (Изток)
1 Кръг
01-10-2022 Спартак Плевен (14)
Стар баскет (14)
Дечко Стефанов
Търговище
75
19
2 Кръг
01-10-2022 Стар баскет (14)
Дунав Русе (14)
Дечко Стефанов
Търговище
28
76
3 Кръг
01-10-2022 Дунав Русе (14)
Спартак Плевен (14)
Дечко Стефанов
Търговище
38
67
betway
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи