Региони за момичета (12) | Витоша и Рила, 1/6 място |
1 Кръг |
11-03-2023 |
Рилски спортист (12) Септември 97 (12) |
Арена Самоков Самоков |
79 40 |
|
11-03-2023 |
Асеновец 2005 (12) НСА (12) |
Арена Самоков Самоков |
44 25 |
|
11-03-2023 |
Левски (12) Монтана 2003 (12) |
Арена Самоков Самоков |
68 31 |
|
2 Кръг |
01-04-2023 |
НСА (12) Левски (12) |
Септември София |
40 84 |
|
01-04-2023 |
Септември 97 (12) Монтана 2003 (12) |
Септември София |
78 39 |
|
01-04-2023 |
Асеновец 2005 (12) Рилски спортист (12) |
Септември София |
44 43 |
|
3 Кръг |
22-04-2023 |
НСА (12) Септември 97 (12) |
Илия Мирчев София |
20 66 |
|
22-04-2023 |
Левски (12) Рилски спортист (12) |
Илия Мирчев София |
52 47 |
|
22-04-2023 |
Асеновец 2005 (12) Монтана 2003 (12) |
Илия Мирчев София |
52 27 |
|
Региони за момичета (12) | Витоша и Рила, 7/13 място |
1 Кръг |
23-04-2023 |
Шампион 2006 (12) Славия (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
22 68 |
|
23-04-2023 |
Локомотив София (12) Септември 97 (12) -2 |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
58 14 |
|
23-04-2023 |
Славия 1921 (12) Локомотив София (12) -2 |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
36 52 |
|
2 Кръг |
29-04-2023 |
Септември 97 (12) -2 Рилски спортист (12) -2 |
Септември София |
36 45 |
|
29-04-2023 |
Шампион 2006 (12) Локомотив София (12) -2 |
50-о ОУ София |
67 11 |
|
29-04-2023 |
Славия (12) Рилски спортист (12) -2 |
Септември София |
86 18 |
|
29-04-2023 |
Локомотив София (12) Славия (12) |
50-о ОУ София |
51 28 |
|
Региони за момичета (12) | Витоша и Рила, група A |
1 Кръг |
08-10-2022 |
Локомотив София (12) -2 Славия (12) |
НСА София |
4 69 |
|
08-10-2022 |
НСА (12) Монтана 2003 (12) |
НСА София |
34 52 |
|
08-10-2022 |
Рилски спортист (12) Септември 97 (12) -2 |
НСА София |
54 5 |
|
2 Кръг |
05-11-2022 |
Монтана 2003 (12) Славия (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
63 22 |
|
05-11-2022 |
Рилски спортист (12) НСА (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
54 22 |
|
05-11-2022 |
Септември 97 (12) -2 Локомотив София (12) -2 |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
48 18 |
|
3 Кръг |
26-11-2022 |
НСА (12) Славия (12) |
Септември София |
78 31 |
|
26-11-2022 |
Септември 97 (12) -2 Монтана 2003 (12) |
Септември София |
13 66 |
|
26-11-2022 |
Локомотив София (12) -2 Рилски спортист (12) |
Септември София |
10 88 |
|
4 Кръг |
14-01-2023 |
Монтана 2003 (12) Локомотив София (12) -2 |
Локомотив София |
54 14 |
|
14-01-2023 |
Септември 97 (12) -2 НСА (12) |
Локомотив София |
15 72 |
|
14-01-2023 |
Славия (12) Рилски спортист (12) |
Локомотив София |
4 86 |
|
5 Кръг |
25-02-2023 |
Септември 97 (12) -2 Славия (12) |
Локомотив София |
9 63 |
|
25-02-2023 |
Локомотив София (12) -2 НСА (12) |
Локомотив София |
20 66 |
|
25-02-2023 |
Монтана 2003 (12) Рилски спортист (12) |
Локомотив София |
35 58 |
|
Региони за момичета (12) | Витоша и Рила, група B |
1 Кръг |
15-10-2022 |
Левски (12) Рилски спортист (12) -2 |
Локомотив София |
79 4 |
|
15-10-2022 |
Локомотив София (12) Шампион 2006 (12) |
Локомотив София |
20 40 |
|
15-10-2022 |
Славия 1921 (12) Септември 97 (12) |
Локомотив София |
20 67 |
|
2 Кръг |
12-11-2022 |
Септември 97 (12) Левски (12) |
50-о ОУ София |
34 57 |
|
12-11-2022 |
Шампион 2006 (12) Славия 1921 (12) |
50-о ОУ София |
23 47 |
|
12-11-2022 |
Асеновец 2005 (12) Локомотив София (12) |
50-о ОУ София |
108 4 |
|
3 Кръг |
03-12-2022 |
Рилски спортист (12) -2 Септември 97 (12) |
Илия Мирчев София |
10 85 |
|
03-12-2022 |
Славия 1921 (12) Асеновец 2005 (12) |
Илия Мирчев София |
20 73 |
|
03-12-2022 |
Левски (12) Шампион 2006 (12) |
Илия Мирчев София |
20 0 |
|
4 Кръг |
28-01-2023 |
Шампион 2006 (12) Рилски спортист (12) -2 |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
15 24 |
|
28-01-2023 |
Локомотив София (12) Славия 1921 (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
32 34 |
|
26-02-2023 |
Асеновец 2005 (12) Левски (12) |
Илия Мирчев София |
38 55 |
|
5 Кръг |
01-02-2023 |
Рилски спортист (12) -2 Асеновец 2005 (12) |
Триадица София |
9 99 |
|
01-02-2023 |
Левски (12) Локомотив София (12) |
Триадица София |
85 12 |
|
01-02-2023 |
Септември 97 (12) Шампион 2006 (12) |
Триадица София |
60 6 |
|
6 Кръг |
28-01-2023 |
Рилски спортист (12) -2 Славия 1921 (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
10 40 |
|
02-02-2023 |
Шампион 2006 (12) Асеновец 2005 (12) |
Триадица София |
4 82 |
|
02-02-2023 |
Септември 97 (12) Локомотив София (12) |
Триадица София |
57 8 |
|
7 Кръг |
21-01-2023 |
Асеновец 2005 (12) Септември 97 (12) |
Локомотив София |
48 22 |
|
21-01-2023 |
Славия 1921 (12) Левски (12) |
Локомотив София |
17 51 |
|
25-02-2023 |
Рилски спортист (12) -2 Локомотив София (12) |
Локомотив София |
20 35 |
|
Региони за момичета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/4 място |
1 Кръг |
18-02-2023 |
Доростол (12) Светкавица (12) |
Иван Ангелов Търговище |
31 62 |
|
18-02-2023 |
Дунав Русе (12) Черно море Одесос (12) |
Иван Ангелов Търговище |
61 25 |
|
2 Кръг |
18-02-2023 |
Черно море Одесос (12) Доростол (12) |
Иван Ангелов Търговище |
50 58 |
|
18-02-2023 |
Дунав Русе (12) Светкавица (12) |
Иван Ангелов Търговище |
43 55 |
|
3 Кръг |
11-03-2023 |
Черно море Одесос (12) Доростол (12) |
Локомотив Варна |
73 48 |
|
25-03-2023 |
Дунав Русе (12) Светкавица (12) |
Дунав Русе |
41 57 |
|
4 Кръг |
11-03-2023 |
Светкавица (12) Черно море Одесос (12) |
Локомотив Варна |
0 20 |
|
11-03-2023 |
Доростол (12) Дунав Русе (12) |
Локомотив Варна |
46 62 |
|
5 Кръг |
09-04-2023 |
Доростол (12) Дунав Русе (12) |
Дунав Русе |
40 70 |
|
09-04-2023 |
Светкавица (12) Черно море Одесос (12) |
Дунав Русе |
63 39 |
|
6 Кръг |
09-04-2023 |
Доростол (12) Светкавица (12) |
Дунав Русе |
63 85 |
|
09-04-2023 |
Дунав Русе (12) Черно море Одесос (12) |
Дунав Русе |
53 40 |
|
Региони за момичета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 5/10 място |
1 Кръг |
22-01-2023 |
Ънстопабъл (12) Спартак Варна (12) |
Младост Шумен |
57 8 |
|
22-01-2023 |
Вихър 2002 (12) Светкавица (12) -2 |
Младост Шумен |
13 46 |
|
22-01-2023 |
Шумен (12) Ънстопабъл (12) |
Младост Шумен |
24 23 |
|
22-01-2023 |
Преслав (12) Спартак Варна (12) |
Младост Шумен |
13 12 |
|
22-01-2023 |
Шумен (12) Вихър 2002 (12) |
Младост Шумен |
51 12 |
|
2 Кръг |
04-03-2023 |
Преслав (12) Ънстопабъл (12) |
Добротица Добрич |
9 59 |
|
04-03-2023 |
Светкавица (12) -2 Шумен (12) |
Добротица Добрич |
17 40 |
|
04-03-2023 |
Вихър 2002 (12) Преслав (12) |
Добротица Добрич |
18 23 |
|
04-03-2023 |
Ънстопабъл (12) Светкавица (12) -2 |
Добротица Добрич |
59 18 |
|
04-03-2023 |
Спартак Варна (12) Вихър 2002 (12) |
Добротица Добрич |
34 23 |
|
3 Кръг |
24-03-2023 |
Преслав (12) Шумен (12) |
Общинска Велики Преслав |
13 48 |
|
24-03-2023 |
Спартак Варна (12) Светкавица (12) -2 |
Общинска Велики Преслав |
21 37 |
|
24-03-2023 |
Вихър 2002 (12) Ънстопабъл (12) |
Общинска Велики Преслав |
7 74 |
|
24-03-2023 |
Светкавица (12) -2 Преслав (12) |
Общинска Велики Преслав |
20 27 |
|
24-03-2023 |
Шумен (12) Спартак Варна (12) |
Общинска Велики Преслав |
43 21 |
|
Региони за момичета (12) | Добруджа, група A |
1 Кръг |
19-11-2022 |
Ънстопабъл (12) Черно море Одесос (12) |
Локомотив Варна |
8 59 |
|
19-11-2022 |
Вихър 2002 (12) Светкавица (12) -2 |
Локомотив Варна |
12 66 |
|
19-11-2022 |
Доростол (12) Ънстопабъл (12) |
Локомотив Варна |
63 19 |
|
19-11-2022 |
Светкавица (12) -2 Черно море Одесос (12) |
Локомотив Варна |
4 114 |
|
19-11-2022 |
Вихър 2002 (12) Доростол (12) |
Локомотив Варна |
2 89 |
|
2 Кръг |
17-12-2022 |
Ънстопабъл (12) Вихър 2002 (12) |
Дръстър Силистра |
84 6 |
|
17-12-2022 |
Доростол (12) Светкавица (12) -2 |
Дръстър Силистра |
62 17 |
|
17-12-2022 |
Черно море Одесос (12) Вихър 2002 (12) |
Дръстър Силистра |
143 2 |
|
17-12-2022 |
Светкавица (12) -2 Ънстопабъл (12) |
Дръстър Силистра |
15 45 |
|
17-12-2022 |
Черно море Одесос (12) Доростол (12) |
Дръстър Силистра |
82 35 |
|
Региони за момичета (12) | Добруджа, група B |
1 Кръг |
09-11-2022 |
Дунав Русе (12) Светкавица (12) |
Дунав Русе |
33 58 |
|
09-11-2022 |
Светкавица (12) Шумен (12) |
Дунав Русе |
71 14 |
|
09-11-2022 |
Шумен (12) Дунав Русе (12) |
Дунав Русе |
16 58 |
|
2 Кръг |
14-12-2022 |
Светкавица (12) Шумен (12) |
Иван Ангелов Търговище |
66 13 |
|
14-12-2022 |
Шумен (12) Дунав Русе (12) |
Иван Ангелов Търговище |
7 50 |
|
14-12-2022 |
Дунав Русе (12) Светкавица (12) |
Иван Ангелов Търговище |
18 63 |
|
Региони за момичета (12) | Загоре, 1/3 място |
1 Кръг |
11-02-2023 |
Тони 7 Сливен (12) Черноморец (12) |
Васил Левски Сливен |
70 46 |
|
11-02-2023 |
Черноморец (12) Берое Стара Загора (12) |
Васил Левски Сливен |
29 100 |
|
11-02-2023 |
Берое Стара Загора (12) Тони 7 Сливен (12) |
Васил Левски Сливен |
86 28 |
|
2 Кръг |
05-03-2023 |
Берое Стара Загора (12) Тони 7 Сливен (12) |
Общинска Стара Загора |
79 24 |
|
05-03-2023 |
Тони 7 Сливен (12) Черноморец (12) |
Общинска Стара Загора |
49 44 |
|
05-03-2023 |
Черноморец (12) Берое Стара Загора (12) |
Общинска Стара Загора |
13 79 |
|
3 Кръг |
09-04-2023 |
Черноморец (12) Тони 7 Сливен (12) |
Никола Станчев Бургас |
44 39 |
|
09-04-2023 |
Тони 7 Сливен (12) Берое Стара Загора (12) |
Никола Станчев Бургас |
14 92 |
|
09-04-2023 |
Берое Стара Загора (12) Черноморец (12) |
Никола Станчев Бургас |
93 23 |
|
Региони за момичета (12) | Загоре, 4/6 място |
1 Кръг |
11-02-2023 |
Тунджа Ямбол (12) Вихър Айтос (12) |
Диана Ямбол |
94 24 |
|
11-02-2023 |
Вихър Айтос (12) Черноморец 2014 (12) |
Диана Ямбол |
76 22 |
|
11-02-2023 |
Черноморец 2014 (12) Тунджа Ямбол (12) |
Диана Ямбол |
17 76 |
|
2 Кръг |
25-02-2023 |
Вихър Айтос (12) Тунджа Ямбол (12) |
Аетос Айтос |
34 45 |
|
25-02-2023 |
Тунджа Ямбол (12) Черноморец 2014 (12) |
Аетос Айтос |
75 8 |
|
25-02-2023 |
Черноморец 2014 (12) Вихър Айтос (12) |
Аетос Айтос |
28 53 |
|
3 Кръг |
12-03-2023 |
Черноморец 2014 (12) Вихър Айтос (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
20 50 |
|
12-03-2023 |
Вихър Айтос (12) Тунджа Ямбол (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
25 59 |
|
12-03-2023 |
Тунджа Ямбол (12) Черноморец 2014 (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
65 10 |
|
Региони за момичета (12) | Загоре, група A |
1 Кръг |
16-10-2022 |
Тони 7 Сливен (12) Тунджа Ямбол (12) |
Васил Левски Сливен |
69 18 |
|
16-10-2022 |
Тунджа Ямбол (12) Берое Стара Загора (12) |
Васил Левски Сливен |
36 62 |
|
16-10-2022 |
Берое Стара Загора (12) Тони 7 Сливен (12) |
Васил Левски Сливен |
63 27 |
|
2 Кръг |
12-11-2022 |
Берое Стара Загора (12) Тони 7 Сливен (12) |
Общинска Стара Загора |
63 18 |
|
12-11-2022 |
Тони 7 Сливен (12) Тунджа Ямбол (12) |
Общинска Стара Загора |
82 23 |
|
12-11-2022 |
Тунджа Ямбол (12) Берое Стара Загора (12) |
Общинска Стара Загора |
23 91 |
|
3 Кръг |
11-12-2022 |
Тунджа Ямбол (12) Тони 7 Сливен (12) |
Диана Ямбол |
36 58 |
|
11-12-2022 |
Тони 7 Сливен (12) Берое Стара Загора (12) |
Диана Ямбол |
26 54 |
|
11-12-2022 |
Берое Стара Загора (12) Тунджа Ямбол (12) |
Диана Ямбол |
74 22 |
|
Региони за момичета (12) | Загоре, група B |
1 Кръг |
16-10-2022 |
Черноморец 2014 (12) Черноморец (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
2 71 |
|
16-10-2022 |
Черноморец (12) Вихър Айтос (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
33 25 |
|
16-10-2022 |
Вихър Айтос (12) Черноморец 2014 (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
45 18 |
|
2 Кръг |
12-11-2022 |
Черноморец (12) Черноморец 2014 (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
75 6 |
|
12-11-2022 |
Черноморец 2014 (12) Вихър Айтос (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
13 60 |
|
12-11-2022 |
Вихър Айтос (12) Черноморец (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
42 77 |
|
3 Кръг |
10-12-2022 |
Вихър Айтос (12) Черноморец (12) |
Аетос Айтос |
28 44 |
|
10-12-2022 |
Черноморец (12) Черноморец 2014 (12) |
Аетос Айтос |
51 9 |
|
10-12-2022 |
Черноморец 2014 (12) Вихър Айтос (12) |
Аетос Айтос |
19 50 |
|
Региони за момичета (12) | Мизия |
1 Кръг |
06-11-2022 |
Спартак Плевен (12) Шампион Плевен (14) |
Балканстрой Плевен |
75 7 |
|
06-11-2022 |
Росица Павликени (12) Чардафон Орловец (12) |
Балканстрой Плевен |
49 75 |
|
06-11-2022 |
Зограф Трявна (12) Чардафон Орловец (12) |
Балканстрой Плевен |
9 101 |
|
06-11-2022 |
Спартак Плевен (12) Росица Павликени (12) |
Балканстрой Плевен |
65 10 |
|
06-11-2022 |
Шампион Плевен (14) Зограф Трявна (12) |
Балканстрой Плевен |
46 31 |
|
2 Кръг |
20-11-2022 |
Росица Павликени (12) Шампион Плевен (14) |
Йордан Петров Графа Павликени |
45 3 |
|
20-11-2022 |
Спартак Плевен (12) Зограф Трявна (12) |
Йордан Петров Графа Павликени |
66 5 |
|
20-11-2022 |
Чардафон Орловец (12) Шампион Плевен (14) |
Йордан Петров Графа Павликени |
76 5 |
|
20-11-2022 |
Зограф Трявна (12) Росица Павликени (12) |
Йордан Петров Графа Павликени |
8 64 |
|
20-11-2022 |
Спартак Плевен (12) Чардафон Орловец (12) |
Йордан Петров Графа Павликени |
65 39 |
|
3 Кръг |
17-12-2022 |
Чардафон Орловец (12) Зограф Трявна (12) |
Орловец Габрово |
100 8 |
|
17-12-2022 |
Шампион Плевен (14) Спартак Плевен (12) |
Орловец Габрово |
2 93 |
|
17-12-2022 |
Росица Павликени (12) Спартак Плевен (12) |
Орловец Габрово |
13 54 |
|
17-12-2022 |
Зограф Трявна (12) Шампион Плевен (14) |
Орловец Габрово |
9 47 |
|
17-12-2022 |
Чардафон Орловец (12) Росица Павликени (12) |
Орловец Габрово |
41 19 |
|
4 Кръг |
29-01-2023 |
Спартак Плевен (12) Зограф Трявна (12) |
Йордан Петров Графа Павликени |
62 6 |
|
29-01-2023 |
Шампион Плевен (14) Чардафон Орловец (12) |
Йордан Петров Графа Павликени |
3 49 |
|
29-01-2023 |
Росица Павликени (12) Зограф Трявна (12) |
Йордан Петров Графа Павликени |
42 6 |
|
29-01-2023 |
Спартак Плевен (12) Чардафон Орловец (12) |
Йордан Петров Графа Павликени |
54 15 |
|
29-01-2023 |
Шампион Плевен (14) Росица Павликени (12) |
Йордан Петров Графа Павликени |
14 26 |
|
5 Кръг |
26-03-2023 |
Чардафон Орловец (12) Зограф Трявна (12) |
Орловец Габрово |
110 3 |
|
26-03-2023 |
Росица Павликени (12) Шампион Плевен (14) |
Орловец Габрово |
37 25 |
|
26-03-2023 |
Зограф Трявна (12) Росица Павликени (12) |
Орловец Габрово |
5 62 |
|
26-03-2023 |
Чардафон Орловец (12) Шампион Плевен (14) |
Орловец Габрово |
62 16 |
|