Павел Маринов: Не успях да дам тон за играта

03-11-2022 21:56 | Макс спорт 2

Капитанът на Ямбол Павел Маринов бе разочарован след загубата от Спартак Плевен с 58:90. Баскетболистът смята, че енергията след почивката не им е достигнала, за да се докоснат до победата. Ето какво още сподели той:

„Изглеждаше сякаш се бяхме предали, наистина може би изстинахме. Починах си прекалено дълго на загрявката преди второто полувреме, не влязох с енергията, която трябваше. Очевидно съм барометърът на отбора, като дам тон, започват да играя и чужденците, и българите. Може би не успях да им дам тон за играта.

Определено ни липсват Декуан Морис и Доминик Кристиано. Нямаме в момента типични плеймейкър и център, което оказва влияние. Опитваме се да се нагодим с това, което ни се предлага.

Със сигурност следващият ни мач няма да бъде без настроение и безшумен на игрището като този. Трябва да вдигнем малко повече шум, трябва ни повече настроение, желание и агресия. Просто трябва да има присъствие на игрището.“

Тагове: НБЛ - мъже, Ямбол, Павел Маринов