Номер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетболНомер 1 за българския баскетбол
(сн. facebook.com/rilskibasketcom)

24-12-2021 16:12 | BGbasket.com

Рилски спортист получи още едно признание. Тимът бе избран за Отбор на годината на Самоков, а Людмил Хаджисотиров получи приза за треньор на годината, който подели с треньора по борба Николай Кашинов.
Второто място в отборната надпревара също отиде за клуба, като с него се поздравиха девойките до 16 години с треньор Меги Маринкова. Трети останаха малките футболисти от школата на Димчо Маринов.
Признанието за мъжкия отбор идва след една изключително успешна година, в която момчетата спечелиха турнира за Купата на България, сребърните медали в НБЛ, Суперкупата на България, като заедно с това се представиха повече от достойно в турнира ФИБА Къп.

Тагове: Рилски спортист