Михаил Молдов: Поемам доста голяма част от загубата

12-11-2022 23:13 | bta.bg

Черно море Тича отстъпи пред Черноморец като домакин с 84:96  в НБЛ. Капитанът на тима Михаил Молдов бе над всички за „моряците“ в двубоя. Бившият юношески национал стана реализатор на мача, но дори той не успя да спаси отбора от Варна. Крилото приключи с 20 точки, 4 борби и 3 асистенции за 37 минути на паркета.

"Със сигурност можеше да влезем по-добре в първите две части. Не знам на какво се дължи това. Може би се бяхме пренавили за мача. Аз съм сигурен, че всички, които влязоха на игрището, дадоха всичко от себе си. Аз може би поемам доста голяма част от тази загуба. Като капитан поемам отговорността.

През второто полувреме мисля, че се справихме по-добре. Играхме с повече енергия и това ни донесе този резултат накрая, който можеше евентуално да се случи нещо по-интересно. Но такъв е развоя на мача и така се случиха нещата".

Тагове: НБЛ - мъже, Черно море Тича, Михаил Молдов