Ямбол загуби и втората си контрола в Стара Загора

(сн. facebook.com/baschetscmtimisoara)
24-09-2020 20:38 | BGbasket.com

Ямбол загуби и втората си контрола в Стара Загора. След поражението от Крайова вчера, днес баскетболистите на Тони Дечев отстъпиха и на Тимишоара с 60:86.

Двубоите се играха в зала „Общинска“, тъй като двата румънски тима са у нас по покана именно на Берое.

Ямбол поведе с 22:20 след десет минути игра, но вторият период премина изцяло под диктовката на съперника, който на почивката вече водеше с 50:30. Преди заключителната четвърт разликата достигна 29 точки, а до края мачът се доиграваше.

Ямбол се завръща в своята зала „Диана“ още в събота, когато е следващата проверка на тима. Съперник в нея ще бъде Черно море Тича.

Отборът на Тимишоара пък ще пътува до Пловдив, където утре ще играе проверка с Академик.

Тагове: Ямбол