Кирил Болшаков: Някои играчи могат много повече

15-01-2023 10:27 | BGbasket.com

Старши треньорът на Черно море Тича Кирил Болшаков коментира загубата като гост на Академик Пловдив:

"Много съм доволен от първите 30 минути, които изиграхме. За мен бяха перфектни. След това обаче не съм никак доволен. Може би бяхме и изморени, но някои играчи могат много повече", заяви наставникът.

Баскетболистът на тима Михаил Молдов също сподели впечатленията си за срещата: "Получи се интересен мач. Мога да кажа, че играхме около 35 минути, но накрая не ни достигнаха сили и малко доза късмет. Надиграха ни последните секунди 5-6 минути. Дадохме всичко от себе си, но накрая може би не ни достигна малко. Мачът беше по-близък, но накрая се получи разлика и ние се опитахме да се върнем, но не успяхме. Процентът на стрелба от тройката днес ни държеше доста в мача. До края на сезона очаквам всеки мач да надграждаме, да записваме победи и да сме здрави.

Тагове: НБЛ - мъже, Черно море Тича, Кирил Болшаков