I дивизия за момчета (16) | ФИНАЛ |
1 Кръг |
27-06-2021 |
Локомотив София (16) Миньор 2015 (16) |
Борис Гюдеров Перник |
72 43 |
|
I дивизия за момчета (16) | Мач за 3/4 място |
27-06-2021 |
Светкавица (16) Сливен баскет (16) |
Борис Гюдеров Перник |
40 63 |
|
I дивизия за момчета (16) | Полуфинали |
26-06-2021 |
Локомотив София (16) Светкавица (16) |
Борис Гюдеров Перник |
74 66 |
|
26-06-2021 |
Сливен баскет (16) Миньор 2015 (16) |
Борис Гюдеров Перник |
67 72 |
|
I дивизия за момчета (16) | Запад, 1/5 място |
15-05-2021 |
Миньор 2015 (16) Локомотив София (16) |
Локомотив София |
64 73 |
|
15-05-2021 |
Ахил (16) Шампион 2006 (16) |
Локомотив София |
75 42 |
|
15-05-2021 |
Миньор 2015 (16) Хасково (16) |
Локомотив София |
69 54 |
|
15-05-2021 |
Локомотив София (16) Ахил (16) |
Локомотив София |
64 61 |
|
15-05-2021 |
Шампион 2006 (16) Хасково (16) |
Локомотив София |
42 92 |
|
2 Кръг |
16-05-2021 |
Хасково (16) Ахил (16) |
Локомотив София |
65 53 |
|
16-05-2021 |
Миньор 2015 (16) Шампион 2006 (16) |
Локомотив София |
87 41 |
|
16-05-2021 |
Локомотив София (16) Хасково (16) |
Локомотив София |
89 65 |
|
16-05-2021 |
Ахил (16) Миньор 2015 (16) |
Локомотив София |
59 73 |
|
16-05-2021 |
Шампион 2006 (16) Локомотив София (16) |
Локомотив София |
43 85 |
|
I дивизия за момчета (16) | Изток, 1/8 място (Заключителен етап) |
1 Кръг |
05-06-2021 |
Светкавица (16) Тунджа Ямбол (16) |
Иван Ангелов Търговище |
80 34 |
|
05-06-2021 |
Стар баскет (16) Сливен баскет (16) |
Иван Ангелов Търговище |
47 80 |
|
2 Кръг |
05-06-2021 |
Тунджа Ямбол (16) Стар баскет (16) |
Иван Ангелов Търговище |
58 62 |
|
05-06-2021 |
Сливен баскет (16) Светкавица (16) |
Иван Ангелов Търговище |
70 61 |
|
I дивизия за момчета (16) | Изток, 1/8 място (Група A) |
1 Кръг |
29-05-2021 |
Светкавица (16) Делфин (16) -2 |
Икономически университет Варна |
62 35 |
|
29-05-2021 |
Стар баскет (16) Розова долина (16) |
Икономически университет Варна |
63 50 |
|
2 Кръг |
29-05-2021 |
Розова долина (16) Светкавица (16) |
Икономически университет Варна |
31 51 |
|
29-05-2021 |
Делфин (16) -2 Стар баскет (16) |
Икономически университет Варна |
43 62 |
|
3 Кръг |
30-05-2021 |
Делфин (16) -2 Розова долина (16) |
Икономически университет Варна |
44 60 |
|
30-05-2021 |
Стар баскет (16) Светкавица (16) |
Икономически университет Варна |
52 62 |
|
I дивизия за момчета (16) | Изток, 1/8 място (Група B) |
1 Кръг |
29-05-2021 |
Сливен баскет (16) Тунджа Ямбол (16) |
Диана Ямбол |
74 46 |
|
29-05-2021 |
Етър 49 (16) Берое (16) |
Диана Ямбол |
56 35 |
|
2 Кръг |
29-05-2021 |
Берое (16) Сливен баскет (16) |
Диана Ямбол |
42 75 |
|
29-05-2021 |
Тунджа Ямбол (16) Етър 49 (16) |
Диана Ямбол |
57 35 |
|
3 Кръг |
30-05-2021 |
Етър 49 (16) Сливен баскет (16) |
Диана Ямбол |
53 67 |
|
30-05-2021 |
Тунджа Ямбол (16) Берое (16) |
Диана Ямбол |
74 46 |
|
I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша |
1 Кръг |
18-10-2020 |
Ахил (16) Локомотив София (16) |
50-о ОУ София |
59 73 |
|
18-10-2020 |
Спортни таланти (16) Шампион 2006 (16) |
50-о ОУ София |
51 66 |
|
18-10-2020 |
Академик 17 София (16) Банкя 78 (16) |
50-о ОУ София |
70 71 |
|
2 Кръг |
01-11-2020 |
Академик 17 София (16) Шампион 2006 (16) |
Локомотив София |
46 64 |
|
10-02-2021 |
Ахил (16) Банкя 78 (16) |
Локомотив София |
84 26 |
|
10-02-2021 |
Локомотив София (16) Спортни таланти (16) |
Локомотив София |
91 39 |
|
3 Кръг |
|
Банкя 78 (16) Локомотив София (16) |
|
0 0 |
отл. |
15-11-2020 |
Шампион 2006 (16) Ахил (16) |
Триадица София |
30 48 |
|
15-11-2020 |
Спортни таланти (16) Академик 17 София (16) |
Триадица София |
59 60 |
|
4 Кръг |
14-02-2021 |
Локомотив София (16) Академик 17 София (16) |
Триадица София |
73 38 |
|
14-02-2021 |
Спортни таланти (16) Ахил (16) |
Триадица София |
40 60 |
|
14-02-2021 |
Шампион 2006 (16) Банкя 78 (16) |
Триадица София |
61 41 |
|
5 Кръг |
07-03-2021 |
Локомотив София (16) Шампион 2006 (16) |
СЦ Азбуки София |
64 38 |
|
07-03-2021 |
Академик 17 София (16) Ахил (16) |
СЦ Азбуки София |
34 81 |
|
07-03-2021 |
Банкя 78 (16) Спортни таланти (16) |
СЦ Азбуки София |
50 49 |
|
I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия, 1/4 място |
1 Кръг |
11-04-2021 |
Светкавица (16) Стар баскет (16) |
Иван Ангелов Търговище |
83 62 |
|
11-04-2021 |
Етър 49 (16) Дунав Русе (16) -2 |
Иван Ангелов Търговище |
53 56 |
|
2 Кръг |
11-04-2021 |
Стар баскет (16) Етър 49 (16) |
Иван Ангелов Търговище |
54 48 |
|
11-04-2021 |
Дунав Русе (16) -2 Светкавица (16) |
Иван Ангелов Търговище |
40 89 |
|
3 Кръг |
09-05-2021 |
Етър 49 (16) Светкавица (16) |
Ивайло Велико Търново |
48 82 |
|
09-05-2021 |
Стар баскет (16) Дунав Русе (16) -2 |
Ивайло Велико Търново |
54 44 |
|
4 Кръг |
09-05-2021 |
Етър 49 (16) Дунав Русе (16) -2 |
Ивайло Велико Търново |
86 59 |
|
09-05-2021 |
Светкавица (16) Стар баскет (16) |
Ивайло Велико Търново |
59 76 |
|
I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия, 5/7 място |
1 Кръг |
10-04-2021 |
Спартак Плевен (16) Локомотив Г. О. (16) |
Никола Петров Горна Оряховица |
60 45 |
|
10-04-2021 |
Ънстопабъл (16) Спартак Плевен (16) |
Никола Петров Горна Оряховица |
58 62 |
|
10-04-2021 |
Локомотив Г. О. (16) Ънстопабъл (16) |
Никола Петров Горна Оряховица |
54 84 |
|
2 Кръг |
08-05-2021 |
Спартак Плевен (16) Локомотив Г. О. (16) |
Никола Петров Горна Оряховица |
87 25 |
|
08-05-2021 |
Ънстопабъл (16) Спартак Плевен (16) |
Никола Петров Горна Оряховица |
42 65 |
|
08-05-2021 |
Локомотив Г. О. (16) Ънстопабъл (16) |
Никола Петров Горна Оряховица |
54 74 |
|
I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия |
1 Кръг |
10-10-2020 |
Светкавица (16) Дунав Русе (16) -2 |
Иван Ангелов Търговище |
56 44 |
|
10-10-2020 |
Стар баскет (16) Ънстопабъл (16) |
Иван Ангелов Търговище |
70 60 |
|
10-10-2020 |
Дунав Русе (16) -2 Стар баскет (16) |
Иван Ангелов Търговище |
65 63 |
|
29-01-2021 |
Ънстопабъл (16) Спартак Плевен (16) |
Ивайло Велико Търново |
61 88 |
|
29-01-2021 |
Спартак Плевен (16) Светкавица (16) |
Ивайло Велико Търново |
68 70 |
|
2 Кръг |
30-10-2020 |
Ънстопабъл (16) Етър 49 (16) |
Дунав Русе |
55 81 |
|
30-10-2020 |
Локомотив Г. О. (16) Спартак Плевен (16) |
Дунав Русе |
37 64 |
|
30-10-2020 |
Етър 49 (16) Стар баскет (16) |
Дунав Русе |
51 49 |
|
30-10-2020 |
Дунав Русе (16) -2 Ънстопабъл (16) |
Дунав Русе |
60 43 |
|
30-10-2020 |
Локомотив Г. О. (16) Стар баскет (16) |
Дунав Русе |
52 59 |
|
30-10-2020 |
Спартак Плевен (16) Дунав Русе (16) -2 |
Дунав Русе |
57 67 |
|
3 Кръг |
10-10-2020 |
Ънстопабъл (16) Светкавица (16) |
Иван Ангелов Търговище |
45 91 |
|
29-01-2021 |
Светкавица (16) Етър 49 (16) |
Ивайло Велико Търново |
54 70 |
|
29-01-2021 |
Етър 49 (16) Дунав Русе (16) -2 |
Ивайло Велико Търново |
72 36 |
|
29-01-2021 |
Локомотив Г. О. (16) Ънстопабъл (16) |
Ивайло Велико Търново |
75 69 |
|
29-01-2021 |
Дунав Русе (16) -2 Локомотив Г. О. (16) |
Ивайло Велико Търново |
71 28 |
|
4 Кръг |
26-02-2021 |
Спартак Плевен (16) Етър 49 (16) |
Никола Петров Горна Оряховица |
61 55 |
|
26-02-2021 |
Светкавица (16) Локомотив Г. О. (16) |
Никола Петров Горна Оряховица |
65 28 |
|
26-02-2021 |
Стар баскет (16) Спартак Плевен (16) |
Никола Петров Горна Оряховица |
49 31 |
|
26-02-2021 |
Етър 49 (16) Локомотив Г. О. (16) |
Никола Петров Горна Оряховица |
82 26 |
|
26-02-2021 |
Стар баскет (16) Светкавица (16) |
Никола Петров Горна Оряховица |
53 51 |
|
I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре, 1/3 място |
1 Кръг |
11-04-2021 |
Сливен баскет (16) Делфин (16) -2 |
Васил Левски Сливен |
80 41 |
|
11-04-2021 |
Делфин (16) -2 Тунджа Ямбол (16) |
Васил Левски Сливен |
52 56 |
|
11-04-2021 |
Тунджа Ямбол (16) Сливен баскет (16) |
Васил Левски Сливен |
38 73 |
|
2 Кръг |
16-05-2021 |
Делфин (16) -2 Тунджа Ямбол (16) |
Бойчо Брънзов Бургас |
39 53 |
|
16-05-2021 |
Тунджа Ямбол (16) Сливен баскет (16) |
Бойчо Брънзов Бургас |
44 78 |
|
16-05-2021 |
Сливен баскет (16) Делфин (16) -2 |
Бойчо Брънзов Бургас |
80 59 |
|
I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре, 4/6 място |
1 Кръг |
11-04-2021 |
Розова долина (16) Берое (16) |
Севтополис Казанлък |
64 42 |
|
11-04-2021 |
Берое (16) Сливен 2010 (16) |
Севтополис Казанлък |
51 68 |
|
11-04-2021 |
Сливен 2010 (16) Розова долина (16) |
Севтополис Казанлък |
44 66 |
|
2 Кръг |
09-05-2021 |
Берое (16) Розова долина (16) |
Общинска Стара Загора |
37 49 |
|
09-05-2021 |
Розова долина (16) Сливен 2010 (16) |
Общинска Стара Загора |
55 50 |
|
09-05-2021 |
Сливен 2010 (16) Берое (16) |
Общинска Стара Загора |
33 61 |
|
I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре, група A |
1 Кръг |
14-02-2021 |
Берое (16) Сливен баскет (16) |
Общинска Стара Загора |
46 79 |
|
14-02-2021 |
Сливен баскет (16) Розова долина (16) |
Общинска Стара Загора |
69 42 |
|
14-02-2021 |
Розова долина (16) Берое (16) |
Общинска Стара Загора |
51 39 |
|
2 Кръг |
24-01-2021 |
Розова долина (16) Берое (16) |
Севтополис Казанлък |
59 35 |
|
24-01-2021 |
Берое (16) Сливен баскет (16) |
Севтополис Казанлък |
37 94 |
|
24-01-2021 |
Сливен баскет (16) Розова долина (16) |
Севтополис Казанлък |
76 56 |
|
3 Кръг |
07-03-2021 |
Сливен баскет (16) Розова долина (16) |
Васил Левски Сливен |
99 46 |
|
07-03-2021 |
Розова долина (16) Берое (16) |
Васил Левски Сливен |
50 54 |
|
07-03-2021 |
Берое (16) Сливен баскет (16) |
Васил Левски Сливен |
42 109 |
|
I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре, група B |
1 Кръг |
01-11-2020 |
Тунджа Ямбол (16) Сливен 2010 (16) |
Бойчо Брънзов Бургас |
51 58 |
|
01-11-2020 |
Сливен 2010 (16) Делфин (16) -2 |
Бойчо Брънзов Бургас |
58 61 |
|
01-11-2020 |
Делфин (16) -2 Тунджа Ямбол (16) |
Бойчо Брънзов Бургас |
38 57 |
|
2 Кръг |
20-02-2021 |
Делфин (16) -2 Тунджа Ямбол (16) |
Бойчо Брънзов Бургас |
61 48 |
|
20-02-2021 |
Тунджа Ямбол (16) Сливен 2010 (16) |
Бойчо Брънзов Бургас |
67 48 |
|
20-02-2021 |
Сливен 2010 (16) Делфин (16) -2 |
Бойчо Брънзов Бургас |
46 60 |
|
3 Кръг |
06-03-2021 |
Сливен 2010 (16) Тунджа Ямбол (16) |
Васил Левски Сливен |
59 61 |
|
06-03-2021 |
Тунджа Ямбол (16) Делфин (16) -2 |
Васил Левски Сливен |
59 61 |
|
06-03-2021 |
Делфин (16) -2 Сливен 2010 (16) |
Васил Левски Сливен |
35 49 |
|
I дивизия за момчета (16) | Регион Рила |
1 Кръг |
06-02-2021 |
Миньор 2015 (16) Рилски спортист (16) -2 |
Борис Гюдеров Перник |
69 48 |
|
06-02-2021 |
Пирин Благоевград 81 (16) Евробаскет Академик (16) |
Борис Гюдеров Перник |
34 41 |
|
2 Кръг |
06-02-2021 |
Рилски спортист (16) -2 Велбъжд 2002 (16) |
Борис Гюдеров Перник |
68 49 |
|
06-02-2021 |
Евробаскет Академик (16) Миньор 2015 (16) |
Борис Гюдеров Перник |
53 69 |
|
3 Кръг |
23-01-2021 |
Пирин Благоевград 81 (16) Велбъжд 2002 (16) |
Скаптопара Благоевград |
31 80 |
|
23-01-2021 |
Евробаскет Академик (16) Миньор 2015 (16) |
Скаптопара Благоевград |
30 70 |
|
4 Кръг |
23-01-2021 |
Миньор 2015 (16) Пирин Благоевград 81 (16) |
Скаптопара Благоевград |
71 31 |
|
23-01-2021 |
Велбъжд 2002 (16) Евробаскет Академик (16) |
Скаптопара Благоевград |
69 44 |
|
5 Кръг |
20-02-2021 |
Пирин Благоевград 81 (16) Рилски спортист (16) -2 |
Скаптопара Благоевград |
30 78 |
|
20-02-2021 |
Миньор 2015 (16) Велбъжд 2002 (16) |
Скаптопара Благоевград |
76 51 |
|
6 Кръг |
20-02-2021 |
Рилски спортист (16) -2 Евробаскет Академик (16) |
Скаптопара Благоевград |
76 37 |
|
20-02-2021 |
Велбъжд 2002 (16) Пирин Благоевград 81 (16) |
Скаптопара Благоевград |
74 41 |
|
7 Кръг |
18-04-2021 |
Рилски спортист (16) -2 Пирин Благоевград 81 (16) |
Арена Самоков Самоков |
72 25 |
|
18-04-2021 |
Евробаскет Академик (16) Велбъжд 2002 (16) |
Арена Самоков Самоков |
48 49 |
|
8 Кръг |
18-04-2021 |
Пирин Благоевград 81 (16) Миньор 2015 (16) |
Арена Самоков Самоков |
22 71 |
|
18-04-2021 |
Велбъжд 2002 (16) Рилски спортист (16) -2 |
Арена Самоков Самоков |
27 101 |
|
9 Кръг |
25-04-2021 |
Рилски спортист (16) -2 Евробаскет Академик (16) |
Борис Гюдеров Перник |
98 34 |
|
25-04-2021 |
Велбъжд 2002 (16) Миньор 2015 (16) |
Борис Гюдеров Перник |
47 67 |
|
10 Кръг |
25-04-2021 |
Евробаскет Академик (16) Пирин Благоевград 81 (16) |
Борис Гюдеров Перник |
63 69 |
|
25-04-2021 |
Миньор 2015 (16) Рилски спортист (16) -2 |
Борис Гюдеров Перник |
61 73 |
|
I дивизия за момчета (16) | Регион Родопи |
1 Кръг |
07-11-2020 |
Хасково (16) Марица Кършияка 2012 (16) |
Дружба Хасково |
81 35 |
|
07-11-2020 |
Марица Кършияка 2012 (16) Димитровград 2020 (16) |
Дружба Хасково |
60 55 |
|
07-11-2020 |
Димитровград 2020 (16) Хасково (16) |
Дружба Хасково |
30 81 |
|
2 Кръг |
30-01-2021 |
Хасково (16) Марица Кършияка 2012 (16) |
Дружба Хасково |
82 43 |
|
30-01-2021 |
Златоград (16) Марица Кършияка 2012 (16) |
Дружба Хасково |
28 103 |
|
30-01-2021 |
Хасково (16) Златоград (16) |
Дружба Хасково |
116 35 |
|
3 Кръг |
28-02-2021 |
Марица Кършияка 2012 (16) Димитровград 2020 (16) |
Спортна зала Перущица |
70 66 |
|
28-02-2021 |
Димитровград 2020 (16) Хасково (16) |
Спортна зала Перущица |
35 77 |
|
28-02-2021 |
Хасково (16) Марица Кършияка 2012 (16) |
Спортна зала Перущица |
95 40 |
|
4 Кръг |
20-03-2021 |
Димитровград 2020 (16) Хасково (16) |
Дружба Хасково |
38 106 |
|
20-03-2021 |
Марица Кършияка 2012 (16) Димитровград 2020 (16) |
Дружба Хасково |
83 56 |
|
20-03-2021 |
Хасково (16) Марица Кършияка 2012 (16) |
Дружба Хасково |
113 56 |
|
5 Кръг |
18-04-2021 |
Хасково (16) Марица Кършияка 2012 (16) |
Дружба Хасково |
107 49 |
|
18-04-2021 |
Златоград (16) Марица Кършияка 2012 (16) |
Дружба Хасково |
49 79 |
|
18-04-2021 |
Хасково (16) Златоград (16) |
Дружба Хасково |
103 20 |
|