I дивизия за момчета (16) | ФИНАЛ |
1 Кръг |
26-06-2022 |
Миньор 2015 (16) Доростол (16) |
Дръстър Силистра |
59 91 |
|
I дивизия за момчета (16) | Мач за 3/4 място |
26-06-2022 |
Етър 49 (16) Локомотив София (16) |
Дръстър Силистра |
73 77 |
|
I дивизия за момчета (16) | Полуфинали |
25-06-2022 |
Миньор 2015 (16) Етър 49 (16) |
Дръстър Силистра |
67 48 |
|
25-06-2022 |
Доростол (16) Локомотив София (16) |
Дръстър Силистра |
110 39 |
|
I дивизия за момчета (16) | Запад, 1/2 място |
23-06-2022 |
Локомотив София (16) Миньор 2015 (16) |
Триадица София |
30 58 |
|
I дивизия за момчета (16) | Запад (Квалификации), София |
18-06-2022 |
Спортни таланти (16) Евробаскет Академик (16) |
СЦ Азбуки София |
66 51 |
|
18-06-2022 |
Локомотив София (16) Вихрен (16) |
СЦ Азбуки София |
55 53 |
|
2 Кръг |
18-06-2022 |
Евробаскет Академик (16) Локомотив София (16) |
СЦ Азбуки София |
68 70 |
|
18-06-2022 |
Вихрен (16) Спортни таланти (16) |
СЦ Азбуки София |
34 65 |
|
3 Кръг |
19-06-2022 |
Вихрен (16) Евробаскет Академик (16) |
СЦ Азбуки София |
30 50 |
|
19-06-2022 |
Локомотив София (16) Спортни таланти (16) |
СЦ Азбуки София |
55 46 |
|
I дивизия за момчета (16) | Запад (Квалификации), Хасково |
1 Кръг |
22-06-2022 |
Хасково (16) Академик Бултекс 99 (16) -2 |
Дружба Хасково |
66 64 |
|
2 Кръг |
22-06-2022 |
Академик Бултекс 99 (16) -2 Миньор 2015 (16) |
Дружба Хасково |
54 67 |
|
3 Кръг |
22-06-2022 |
Миньор 2015 (16) Хасково (16) |
Дружба Хасково |
90 56 |
|
I дивизия за момчета (16) | Изток (Заключителен етап), 1/4 място |
1 Кръг |
|
Етър 49 (16) Берое (16) |
|
20 0 |
|
|
Доростол (16) Ънстопабъл (16) |
|
20 0 |
|
2 Кръг |
05-06-2022 |
Ънстопабъл (16) Етър 49 (16) |
Иван Ангелов Търговище |
45 70 |
|
05-06-2022 |
Доростол (16) Берое (16) |
Иван Ангелов Търговище |
95 29 |
|
3 Кръг |
05-06-2022 |
Берое (16) Ънстопабъл (16) |
Иван Ангелов Търговище |
81 55 |
|
05-06-2022 |
Етър 49 (16) Доростол (16) |
Иван Ангелов Търговище |
43 72 |
|
I дивизия за момчета (16) | Региони Загоре и Мизия (Заключителен етап), 3/5 място |
1 Кръг |
07-05-2022 |
Сливен 2010 (16) Чардафон Орловец (16) |
Васил Левски Сливен |
55 75 |
|
07-05-2022 |
Чардафон Орловец (16) Спартак Плевен (16) |
Васил Левски Сливен |
50 52 |
|
07-05-2022 |
Спартак Плевен (16) Сливен 2010 (16) |
Васил Левски Сливен |
55 42 |
|
I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша |
13-11-2021 |
Локомотив София (16) Шампион 2006 (16) |
Локомотив София |
95 28 |
|
13-11-2021 |
Ахил (16) Академик 17 София (16) |
Локомотив София |
52 62 |
|
2 Кръг |
19-12-2021 |
Ахил (16) Спортни таланти (16) |
СЦ Азбуки София |
52 90 |
|
19-12-2021 |
Локомотив София (16) Академик 17 София (16) |
СЦ Азбуки София |
60 54 |
|
3 Кръг |
|
Локомотив София (16) Спортни таланти (16) |
Триадица София |
0 0 |
отл. |
16-01-2022 |
Шампион 2006 (16) Академик 17 София (16) |
Триадица София |
46 65 |
|
4 Кръг |
05-02-2022 |
Шампион 2006 (16) Спортни таланти (16) |
50-о ОУ София |
38 70 |
|
05-02-2022 |
Локомотив София (16) Ахил (16) |
50-о ОУ София |
69 66 |
|
5 Кръг |
20-02-2022 |
Академик 17 София (16) Спортни таланти (16) |
50-о ОУ София |
39 46 |
|
20-02-2022 |
Шампион 2006 (16) Ахил (16) |
50-о ОУ София |
28 76 |
|
I дивизия за момчета (16) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 1/4 място |
1 Кръг |
28-01-2022 |
Светкавица (16) Дунав Русе (16) -2 |
Иван Ангелов Търговище |
69 54 |
|
28-01-2022 |
Доростол (16) Ънстопабъл (16) |
Иван Ангелов Търговище |
88 47 |
|
2 Кръг |
28-01-2022 |
Дунав Русе (16) -2 Доростол (16) |
Иван Ангелов Търговище |
33 110 |
|
28-01-2022 |
Ънстопабъл (16) Светкавица (16) |
Иван Ангелов Търговище |
40 58 |
|
3 Кръг |
23-02-2022 |
Доростол (16) Ънстопабъл (16) |
Добротица Добрич |
86 34 |
|
23-02-2022 |
Светкавица (16) Дунав Русе (16) -2 |
Добротица Добрич |
67 35 |
|
4 Кръг |
23-02-2022 |
Доростол (16) Светкавица (16) |
Добротица Добрич |
93 29 |
|
23-02-2022 |
Дунав Русе (16) -2 Ънстопабъл (16) |
Добротица Добрич |
57 62 |
|
5 Кръг |
19-03-2022 |
Дунав Русе (16) -2 Доростол (16) |
Дръстър Силистра |
38 122 |
|
19-03-2022 |
Ънстопабъл (16) Светкавица (16) |
Дръстър Силистра |
83 62 |
|
6 Кръг |
19-03-2022 |
Дунав Русе (16) -2 Ънстопабъл (16) |
Дръстър Силистра |
58 80 |
|
19-03-2022 |
Доростол (16) Светкавица (16) |
Дръстър Силистра |
92 29 |
|
I дивизия за момчета (16) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 5/7 място |
1 Кръг |
12-02-2022 |
Добрич 93 (16) Спортбаскет ГТ (16) |
Вапцаров Генерал Тошево |
34 84 |
|
12-02-2022 |
Вихър 2002 (16) Добрич 93 (16) |
Вапцаров Генерал Тошево |
24 77 |
|
12-02-2022 |
Спортбаскет ГТ (16) Вихър 2002 (16) |
Вапцаров Генерал Тошево |
114 28 |
|
2 Кръг |
13-03-2022 |
Добрич 93 (16) Спортбаскет ГТ (16) |
Вапцаров Генерал Тошево |
22 107 |
|
13-03-2022 |
Вихър 2002 (16) Добрич 93 (16) |
Вапцаров Генерал Тошево |
23 76 |
|
13-03-2022 |
Спортбаскет ГТ (16) Вихър 2002 (16) |
Вапцаров Генерал Тошево |
91 30 |
|
I дивизия за момчета (16) | Добруджа, група A |
1 Кръг |
30-10-2021 |
Ънстопабъл (16) Доростол (16) |
Дръстър Силистра |
40 87 |
|
30-10-2021 |
Светкавица (16) Ънстопабъл (16) |
Дръстър Силистра |
69 45 |
|
30-10-2021 |
Доростол (16) Светкавица (16) |
Дръстър Силистра |
101 34 |
|
2 Кръг |
26-11-2021 |
Светкавица (16) Ънстопабъл (16) |
Иван Ангелов Търговище |
46 58 |
|
26-11-2021 |
Ънстопабъл (16) Доростол (16) |
Иван Ангелов Търговище |
51 81 |
|
26-11-2021 |
Доростол (16) Светкавица (16) |
Иван Ангелов Търговище |
88 48 |
|
I дивизия за момчета (16) | Добруджа, група B |
1 Кръг |
24-10-2021 |
Спортбаскет ГТ (16) Вихър 2002 (16) |
Вапцаров Генерал Тошево |
135 27 |
|
24-10-2021 |
Дунав Русе (16) -2 Добрич 93 (16) |
Вапцаров Генерал Тошево |
118 46 |
|
2 Кръг |
24-10-2021 |
Вихър 2002 (16) Дунав Русе (16) -2 |
Вапцаров Генерал Тошево |
40 110 |
|
24-10-2021 |
Добрич 93 (16) Спортбаскет ГТ (16) |
Вапцаров Генерал Тошево |
25 102 |
|
3 Кръг |
19-11-2021 |
Вихър 2002 (16) Добрич 93 (16) |
Вапцаров Генерал Тошево |
31 79 |
|
19-11-2021 |
Дунав Русе (16) -2 Спортбаскет ГТ (16) |
Вапцаров Генерал Тошево |
99 47 |
|
4 Кръг |
19-11-2021 |
Дунав Русе (16) -2 Добрич 93 (16) |
Вапцаров Генерал Тошево |
110 50 |
|
19-11-2021 |
Спортбаскет ГТ (16) Вихър 2002 (16) |
Вапцаров Генерал Тошево |
96 31 |
|
5 Кръг |
11-12-2021 |
Спортбаскет ГТ (16) Добрич 93 (16) |
Вапцаров Генерал Тошево |
74 39 |
|
11-12-2021 |
Добрич 93 (16) Вихър 2002 (16) |
Вапцаров Генерал Тошево |
76 34 |
|
11-12-2021 |
Вихър 2002 (16) Спортбаскет ГТ (16) |
Вапцаров Генерал Тошево |
19 82 |
|
I дивизия за момчета (16) | Региони Загоре и Мизия |
1 Кръг |
01-11-2021 |
Етър 49 (16) Чардафон Орловец (16) |
Ивайло Велико Търново |
88 18 |
|
01-11-2021 |
Берое (16) Спартак Плевен (16) |
Ивайло Велико Търново |
75 68 |
|
01-11-2021 |
Сливен 2010 (16) Етър 49 (16) |
Ивайло Велико Търново |
30 92 |
|
01-11-2021 |
Чардафон Орловец (16) Берое (16) |
Ивайло Велико Търново |
38 87 |
|
01-11-2021 |
Спартак Плевен (16) Сливен 2010 (16) |
Ивайло Велико Търново |
87 57 |
|
2 Кръг |
28-11-2021 |
Берое (16) Сливен 2010 (16) |
Общинска Стара Загора |
92 36 |
|
28-11-2021 |
Спартак Плевен (16) Чардафон Орловец (16) |
Общинска Стара Загора |
62 42 |
|
28-11-2021 |
Берое (16) Етър 49 (16) |
Общинска Стара Загора |
70 69 |
|
28-11-2021 |
Сливен 2010 (16) Чардафон Орловец (16) |
Общинска Стара Загора |
64 60 |
|
28-11-2021 |
Спартак Плевен (16) Етър 49 (16) |
Общинска Стара Загора |
56 73 |
|
3 Кръг |
19-03-2022 |
Чардафон Орловец (16) Спартак Плевен (16) |
Балканстрой Плевен |
55 102 |
|
19-03-2022 |
Етър 49 (16) Берое (16) |
Балканстрой Плевен |
62 59 |
|
19-03-2022 |
Чардафон Орловец (16) Сливен 2010 (16) |
Балканстрой Плевен |
65 39 |
|
19-03-2022 |
Спартак Плевен (16) Берое (16) |
Балканстрой Плевен |
55 81 |
|
19-03-2022 |
Етър 49 (16) Сливен 2010 (16) |
Балканстрой Плевен |
70 24 |
|
4 Кръг |
03-04-2022 |
Берое (16) Чардафон Орловец (16) |
Орловец Габрово |
69 62 |
|
03-04-2022 |
Сливен 2010 (16) Спартак Плевен (16) |
Орловец Габрово |
23 57 |
|
03-04-2022 |
Чардафон Орловец (16) Етър 49 (16) |
Орловец Габрово |
31 79 |
|
03-04-2022 |
Сливен 2010 (16) Берое (16) |
Орловец Габрово |
77 63 |
|
03-04-2022 |
Етър 49 (16) Спартак Плевен (16) |
Орловец Габрово |
75 37 |
|
I дивизия за момчета (16) | Регион Рила, 1/4 място |
1 Кръг |
02-04-2022 |
Евробаскет Академик (16) Миньор 2015 (16) |
Скаптопара Благоевград |
45 68 |
|
02-04-2022 |
Балкан (16) -2 Вихрен (16) |
Скаптопара Благоевград |
84 40 |
|
2 Кръг |
02-04-2022 |
Евробаскет Академик (16) Вихрен (16) |
Скаптопара Благоевград |
59 48 |
|
02-04-2022 |
Миньор 2015 (16) Балкан (16) -2 |
Скаптопара Благоевград |
44 62 |
|
I дивизия за момчета (16) | Регион Рила, 5/7 място |
1 Кръг |
|
Спортист 1959 Своге (16) Правец (16) |
СОУ Иван Вазов Своге |
0 0 |
отл. |
2 Кръг |
|
Правец (16) Пирин Благоевград 81 (16) |
СОУ Иван Вазов Своге |
0 0 |
отл. |
3 Кръг |
|
Пирин Благоевград 81 (16) Спортист 1959 Своге (16) |
СОУ Иван Вазов Своге |
0 0 |
отл. |
I дивизия за момчета (16) | Регион Рила |
1 Кръг |
05-12-2021 |
Правец (16) Миньор 2015 (16) |
Арена Ботевград Ботевград |
38 110 |
|
05-12-2021 |
Пирин Благоевград 81 (16) Балкан (16) -2 |
Арена Ботевград Ботевград |
47 73 |
|
2 Кръг |
05-12-2021 |
Евробаскет Академик (16) Правец (16) |
Арена Ботевград Ботевград |
70 37 |
|
05-12-2021 |
Спортист 1959 Своге (16) Пирин Благоевград 81 (16) |
Арена Ботевград Ботевград |
22 42 |
|
3 Кръг |
30-01-2022 |
Миньор 2015 (16) Вихрен (16) |
Скаптопара Благоевград |
69 22 |
|
30-01-2022 |
Евробаскет Академик (16) Балкан (16) -2 |
Скаптопара Благоевград |
46 70 |
|
4 Кръг |
30-01-2022 |
Пирин Благоевград 81 (16) Правец (16) |
Скаптопара Благоевград |
66 43 |
|
30-01-2022 |
Вихрен (16) Балкан (16) -2 |
Скаптопара Благоевград |
46 54 |
|
5 Кръг |
22-01-2022 |
Миньор 2015 (16) Спортист 1959 Своге (16) |
Борис Гюдеров Перник |
136 7 |
|
22-01-2022 |
Правец (16) Вихрен (16) |
Борис Гюдеров Перник |
0 20 |
|
6 Кръг |
22-01-2022 |
Пирин Благоевград 81 (16) Миньор 2015 (16) |
Борис Гюдеров Перник |
30 79 |
|
22-01-2022 |
Спортист 1959 Своге (16) Вихрен (16) |
Борис Гюдеров Перник |
0 20 |
|
7 Кръг |
05-02-2022 |
Балкан (16) -2 Миньор 2015 (16) |
Георги Христов Ботевград |
47 71 |
|
05-02-2022 |
Миньор 2015 (16) Евробаскет Академик (16) |
Георги Христов Ботевград |
76 49 |
|
05-02-2022 |
Евробаскет Академик (16) Спортист 1959 Своге (16) |
Георги Христов Ботевград |
71 21 |
|
8 Кръг |
19-02-2022 |
Спортист 1959 Своге (16) Балкан (16) -2 |
СОУ Иван Вазов Своге |
12 107 |
|
19-02-2022 |
Балкан (16) -2 Правец (16) |
СОУ Иван Вазов Своге |
91 49 |
|
19-02-2022 |
Правец (16) Спортист 1959 Своге (16) |
СОУ Иван Вазов Своге |
88 46 |
|
9 Кръг |
27-02-2022 |
Вихрен (16) Пирин Благоевград 81 (16) |
Арена Сандански Сандански |
48 37 |
|
27-02-2022 |
Пирин Благоевград 81 (16) Евробаскет Академик (16) |
Арена Сандански Сандански |
34 59 |
|
27-02-2022 |
Евробаскет Академик (16) Вихрен (16) |
Арена Сандански Сандански |
39 52 |
|
I дивизия за момчета (16) | Регион Родопи |
1 Кръг |
06-11-2021 |
Академик Бултекс 99 (16) -2 Марица Кършияка 2012 (16) |
СУ Васил Левски Пловдив |
65 44 |
|
06-11-2021 |
Марица Кършияка 2012 (16) Хасково (16) |
СУ Васил Левски Пловдив |
42 58 |
|
06-11-2021 |
Хасково (16) Академик Бултекс 99 (16) -2 |
СУ Васил Левски Пловдив |
42 55 |
|
2 Кръг |
21-11-2021 |
Академик Бултекс 99 (16) -2 Марица Кършияка 2012 (16) |
Олимпиада Пловдив |
57 35 |
|
21-11-2021 |
Марица Кършияка 2012 (16) Хасково (16) |
Олимпиада Пловдив |
40 70 |
|
21-11-2021 |
Хасково (16) Академик Бултекс 99 (16) -2 |
Олимпиада Пловдив |
74 56 |
|
3 Кръг |
19-12-2021 |
Марица Кършияка 2012 (16) Хасково (16) |
Дружба Хасково |
45 117 |
|
19-12-2021 |
Академик Бултекс 99 (16) -2 Марица Кършияка 2012 (16) |
Дружба Хасково |
74 49 |
|
19-12-2021 |
Хасково (16) Академик Бултекс 99 (16) -2 |
Дружба Хасково |
66 42 |
|