I дивизия за момчета (14) | ФИНАЛ |
1 Кръг |
03-07-2022 |
Миньор 2015 (14) Свети Влас (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
55 68 |
|
I дивизия за момчета (14) | Мач за 3/4 място |
03-07-2022 |
Тунджа Ямбол (14) Септември (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
70 37 |
|
I дивизия за момчета (14) | Полуфинали |
02-07-2022 |
Миньор 2015 (14) Тунджа Ямбол (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
50 48 |
|
02-07-2022 |
Свети Влас (14) Септември (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
39 34 |
|
I дивизия за момчета (14) | Запад (Квалификации), ФИНАЛ |
30-06-2022 |
Миньор 2015 (14) Септември (14) |
Триадица София |
54 45 |
|
I дивизия за момчета (14) | Запад (Квалификации), Полуфинали |
30-06-2022 |
Миньор 2015 (14) Ахил (14) |
Триадица София |
58 48 |
|
30-06-2022 |
Академик Бултекс 99 (14) Септември (14) |
Триадица София |
37 65 |
|
I дивизия за момчета (14) | Запад (Квалификации), София |
25-06-2022 |
Септември (14) Ахил (14) |
Септември София |
54 75 |
|
2 Кръг |
25-06-2022 |
Ахил (14) Монтана 2003 (14) |
Септември София |
83 58 |
|
3 Кръг |
25-06-2022 |
Монтана 2003 (14) Септември (14) |
Септември София |
52 73 |
|
I дивизия за момчета (14) | Запад (Квалификации), Перник |
1 Кръг |
27-06-2022 |
Миньор 2015 (14) Банкя 78 (14) |
Борис Гюдеров Перник |
69 49 |
|
27-06-2022 |
Академик Бултекс 99 (14) Рилски спортист (14) |
Борис Гюдеров Перник |
60 38 |
|
2 Кръг |
27-06-2022 |
Банкя 78 (14) Академик Бултекс 99 (14) |
Борис Гюдеров Перник |
47 54 |
|
27-06-2022 |
Рилски спортист (14) Миньор 2015 (14) |
Борис Гюдеров Перник |
34 76 |
|
3 Кръг |
28-06-2022 |
Рилски спортист (14) Банкя 78 (14) |
Борис Гюдеров Перник |
47 76 |
|
28-06-2022 |
Миньор 2015 (14) Академик Бултекс 99 (14) |
Борис Гюдеров Перник |
47 56 |
|
I дивизия за момчета (14) | Изток (Заключителен етап), 1/4 място |
1 Кръг |
21-04-2022 |
Стар баскет (14) Вълци Разград (14) |
Лудогорец Разград |
41 125 |
|
21-04-2022 |
Тунджа Ямбол (14) Свети Влас (14) |
Лудогорец Разград |
51 78 |
|
2 Кръг |
21-04-2022 |
Свети Влас (14) Стар баскет (14) |
Лудогорец Разград |
107 54 |
|
21-04-2022 |
Вълци Разград (14) Тунджа Ямбол (14) |
Лудогорец Разград |
81 69 |
|
3 Кръг |
13-03-2022 |
Тунджа Ямбол (14) Свети Влас (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
46 63 |
|
13-03-2022 |
Стар баскет (14) Вълци Разград (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
28 92 |
|
4 Кръг |
13-03-2022 |
Стар баскет (14) Тунджа Ямбол (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
26 77 |
|
13-03-2022 |
Вълци Разград (14) Свети Влас (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
47 73 |
|
5 Кръг |
28-05-2022 |
Свети Влас (14) Стар баскет (14) |
Диана Ямбол |
20 0 |
|
28-05-2022 |
Тунджа Ямбол (14) Вълци Разград (14) |
Диана Ямбол |
94 42 |
|
6 Кръг |
28-05-2022 |
Стар баскет (14) Тунджа Ямбол (14) |
Диана Ямбол |
19 117 |
|
28-05-2022 |
Вълци Разград (14) Свети Влас (14) |
Диана Ямбол |
60 91 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша |
1 Кръг |
20-11-2021 |
Академик 17 София (14) Спортни таланти (14) |
СЦ Азбуки София |
56 60 |
|
20-11-2021 |
Локомотив София (14) Спартак София (14) |
СЦ Азбуки София |
51 23 |
|
20-11-2021 |
Олимпия баскет (14) Банкя 78 (14) |
СЦ Азбуки София |
22 110 |
|
20-11-2021 |
Септември (14) Ахил (14) |
СЦ Азбуки София |
67 53 |
|
2 Кръг |
11-12-2021 |
Спортни таланти (14) Спартак София (14) |
50-о ОУ София |
71 40 |
|
11-12-2021 |
Ахил (14) Локомотив София (14) |
50-о ОУ София |
86 11 |
|
11-12-2021 |
Академик 17 София (14) Олимпия баскет (14) |
50-о ОУ София |
68 31 |
|
11-12-2021 |
Септември (14) Банкя 78 (14) |
50-о ОУ София |
79 67 |
|
3 Кръг |
|
Спартак София (14) Ахил (14) |
ЧСУ Свети Георги София |
0 0 |
отл. |
22-01-2022 |
Локомотив София (14) Банкя 78 (14) |
ЧСУ Свети Георги София |
14 100 |
|
22-01-2022 |
Септември (14) Академик 17 София (14) |
ЧСУ Свети Георги София |
70 24 |
|
22-01-2022 |
Олимпия баскет (14) Спортни таланти (14) |
ЧСУ Свети Георги София |
29 51 |
|
4 Кръг |
12-02-2022 |
Спартак София (14) Банкя 78 (14) |
Септември София |
20 85 |
|
12-02-2022 |
Ахил (14) Спортни таланти (14) |
Септември София |
71 38 |
|
12-02-2022 |
Академик 17 София (14) Локомотив София (14) |
Септември София |
57 32 |
|
12-02-2022 |
Олимпия баскет (14) Септември (14) |
Септември София |
42 85 |
|
5 Кръг |
19-02-2022 |
Спортни таланти (14) Септември (14) |
Локомотив София |
46 74 |
|
19-02-2022 |
Ахил (14) Банкя 78 (14) |
Локомотив София |
69 67 |
|
19-02-2022 |
Локомотив София (14) Олимпия баскет (14) |
Локомотив София |
19 24 |
|
19-02-2022 |
Академик 17 София (14) Спартак София (14) |
Локомотив София |
61 20 |
|
6 Кръг |
19-03-2022 |
Олимпия баскет (14) Спартак София (14) |
ЧСУ Свети Георги София |
34 46 |
|
19-03-2022 |
Спортни таланти (14) Банкя 78 (14) |
ЧСУ Свети Георги София |
67 60 |
|
19-03-2022 |
Академик 17 София (14) Ахил (14) |
ЧСУ Свети Георги София |
28 60 |
|
19-03-2022 |
Локомотив София (14) Септември (14) |
ЧСУ Свети Георги София |
17 75 |
|
7 Кръг |
27-03-2022 |
Спартак София (14) Септември (14) |
Локомотив София |
37 98 |
|
27-03-2022 |
Локомотив София (14) Спортни таланти (14) |
Локомотив София |
22 61 |
|
27-03-2022 |
Академик 17 София (14) Банкя 78 (14) |
Локомотив София |
26 99 |
|
27-03-2022 |
Олимпия баскет (14) Ахил (14) |
Локомотив София |
10 77 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 3/6 място |
1 Кръг |
25-02-2022 |
Вихър 2002 (14) Ънстопабъл (14) -2 |
Вапцаров Генерал Тошево |
19 62 |
|
25-02-2022 |
Варнабаскет (14) Черноморец Балчик (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
36 59 |
|
2 Кръг |
25-02-2022 |
Ънстопабъл (14) -2 Варнабаскет (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
33 39 |
|
25-02-2022 |
Черноморец Балчик (14) Вихър 2002 (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
64 25 |
|
3 Кръг |
25-03-2022 |
Черноморец Балчик (14) Ънстопабъл (14) -2 |
Вапцаров Генерал Тошево |
67 31 |
|
25-03-2022 |
Вихър 2002 (14) Варнабаскет (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
23 74 |
|
4 Кръг |
25-03-2022 |
Черноморец Балчик (14) Варнабаскет (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
80 25 |
|
25-03-2022 |
Ънстопабъл (14) -2 Вихър 2002 (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
48 34 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре (Заключителен етап), 3/5 място |
1 Кръг |
08-05-2022 |
Сливен 2010 (14) Розова долина (14) |
Васил Левски Сливен |
62 35 |
|
08-05-2022 |
Розова долина (14) Делфин (14) -2 |
Васил Левски Сливен |
47 68 |
|
08-05-2022 |
Делфин (14) -2 Сливен 2010 (14) |
Васил Левски Сливен |
46 88 |
|
2 Кръг |
21-05-2022 |
Делфин (14) -2 Сливен 2010 (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
33 48 |
|
21-05-2022 |
Сливен 2010 (14) Розова долина (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
54 32 |
|
21-05-2022 |
Розова долина (14) Делфин (14) -2 |
Бойчо Брънзов Бургас |
42 25 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа |
1 Кръг |
16-10-2021 |
Варнабаскет (14) Вихър 2002 (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
65 25 |
|
16-10-2021 |
Стар баскет (14) Вълци Разград (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
43 103 |
|
16-10-2021 |
Вихър 2002 (14) Вълци Разград (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
13 123 |
|
16-10-2021 |
Варнабаскет (14) Стар баскет (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
34 77 |
|
2 Кръг |
12-11-2021 |
Вихър 2002 (14) Черноморец Балчик (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
18 62 |
|
12-11-2021 |
Ънстопабъл (14) -2 Варнабаскет (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
30 47 |
|
12-11-2021 |
Черноморец Балчик (14) Варнабаскет (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
28 49 |
|
12-11-2021 |
Ънстопабъл (14) -2 Вихър 2002 (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
50 19 |
|
3 Кръг |
03-12-2021 |
Стар баскет (14) Ънстопабъл (14) -2 |
Вапцаров Генерал Тошево |
71 10 |
|
03-12-2021 |
Черноморец Балчик (14) Стар баскет (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
64 65 |
|
03-12-2021 |
Вълци Разград (14) Ънстопабъл (14) -2 |
Вапцаров Генерал Тошево |
79 15 |
|
03-12-2021 |
Вълци Разград (14) Черноморец Балчик (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
88 23 |
|
4 Кръг |
03-12-2021 |
Ънстопабъл (14) -2 Черноморец Балчик (14) |
Вапцаров Генерал Тошево |
31 61 |
|
04-12-2021 |
Вихър 2002 (14) Стар баскет (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
27 119 |
|
04-12-2021 |
Вълци Разград (14) Варнабаскет (14) |
У-ще Елин Пелин Варна |
82 14 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре |
1 Кръг |
23-10-2021 |
Делфин (14) -2 Свети Влас (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
46 77 |
|
23-10-2021 |
Сливен 2010 (14) Розова долина (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
59 12 |
|
23-10-2021 |
Свети Влас (14) Тунджа Ямбол (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
69 50 |
|
23-10-2021 |
Розова долина (14) Делфин (14) -2 |
Бойчо Брънзов Бургас |
17 53 |
|
23-10-2021 |
Тунджа Ямбол (14) Сливен 2010 (14) |
Бойчо Брънзов Бургас |
62 38 |
|
2 Кръг |
21-11-2021 |
Тунджа Ямбол (14) Розова долина (14) |
Севтополис Казанлък |
63 21 |
|
21-11-2021 |
Свети Влас (14) Сливен 2010 (14) |
Севтополис Казанлък |
66 26 |
|
21-11-2021 |
Делфин (14) -2 Тунджа Ямбол (14) |
Севтополис Казанлък |
40 58 |
|
21-11-2021 |
Розова долина (14) Свети Влас (14) |
Севтополис Казанлък |
30 58 |
|
21-11-2021 |
Сливен 2010 (14) Делфин (14) -2 |
Севтополис Казанлък |
60 42 |
|
3 Кръг |
05-12-2021 |
Сливен 2010 (14) Тунджа Ямбол (14) |
Диана Ямбол |
33 89 |
|
05-12-2021 |
Свети Влас (14) Делфин (14) -2 |
Диана Ямбол |
93 32 |
|
05-12-2021 |
Розова долина (14) Сливен 2010 (14) |
Диана Ямбол |
31 43 |
|
05-12-2021 |
Тунджа Ямбол (14) Свети Влас (14) |
Диана Ямбол |
57 53 |
|
05-12-2021 |
Делфин (14) -2 Розова долина (14) |
Диана Ямбол |
28 30 |
|
4 Кръг |
13-02-2022 |
Сливен 2010 (14) Свети Влас (14) |
Васил Левски Сливен |
34 71 |
|
13-02-2022 |
Тунджа Ямбол (14) Делфин (14) -2 |
Васил Левски Сливен |
99 22 |
|
13-02-2022 |
Свети Влас (14) Розова долина (14) |
Васил Левски Сливен |
69 33 |
|
13-02-2022 |
Делфин (14) -2 Сливен 2010 (14) |
Васил Левски Сливен |
38 78 |
|
13-02-2022 |
Розова долина (14) Тунджа Ямбол (14) |
Васил Левски Сливен |
18 86 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Рила, 1/4 място |
1 Кръг |
03-04-2022 |
Монтана 2003 (14) Рилски спортист (14) |
Младост Монтана |
61 51 |
|
03-04-2022 |
Миньор 2015 (14) Чавдар Троян (14) |
Младост Монтана |
78 32 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Рила, 5/8 място |
27-03-2022 |
Правец (14) Марек (14) |
Спортен комплекс Правец |
57 34 |
|
27-03-2022 |
Видабаскет (14) Велбъжд 2002 (14) |
Спортен комплекс Правец |
79 56 |
|
2 Кръг |
27-03-2022 |
Марек (14) Велбъжд 2002 (14) |
Спортен комплекс Правец |
45 54 |
|
27-03-2022 |
Правец (14) Видабаскет (14) |
Спортен комплекс Правец |
46 53 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Рила, група A |
1 Кръг |
13-11-2021 |
Рилски спортист (14) Велбъжд 2002 (14) |
Арена Самоков Самоков |
105 16 |
|
13-11-2021 |
Миньор 2015 (14) Марек (14) |
Арена Самоков Самоков |
103 14 |
|
2 Кръг |
13-11-2021 |
Велбъжд 2002 (14) Миньор 2015 (14) |
Арена Самоков Самоков |
3 97 |
|
13-11-2021 |
Марек (14) Рилски спортист (14) |
Арена Самоков Самоков |
8 89 |
|
3 Кръг |
05-12-2021 |
Миньор 2015 (14) Марек (14) |
Борис Гюдеров Перник |
72 3 |
|
05-12-2021 |
Велбъжд 2002 (14) Рилски спортист (14) |
Борис Гюдеров Перник |
21 83 |
|
4 Кръг |
05-12-2021 |
Марек (14) Велбъжд 2002 (14) |
Борис Гюдеров Перник |
44 29 |
|
05-12-2021 |
Рилски спортист (14) Миньор 2015 (14) |
Борис Гюдеров Перник |
37 69 |
|
5 Кръг |
05-03-2022 |
Миньор 2015 (14) Велбъжд 2002 (14) |
Осогово Кюстендил |
82 18 |
|
05-03-2022 |
Рилски спортист (14) Марек (14) |
Осогово Кюстендил |
83 13 |
|
6 Кръг |
05-03-2022 |
Миньор 2015 (14) Рилски спортист (14) |
Осогово Кюстендил |
69 42 |
|
05-03-2022 |
Марек (14) Велбъжд 2002 (14) |
Осогово Кюстендил |
35 31 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Рила, група B |
1 Кръг |
12-12-2021 |
Чавдар Троян (14) Правец (14) |
Чавдар Троян |
57 39 |
|
12-12-2021 |
Правец (14) Монтана 2003 (14) |
Чавдар Троян |
34 72 |
|
12-12-2021 |
Монтана 2003 (14) Чавдар Троян (14) |
Чавдар Троян |
72 52 |
|
2 Кръг |
04-12-2021 |
Видабаскет (14) Монтана 2003 (14) |
Фестивална Видин |
45 58 |
|
04-12-2021 |
Монтана 2003 (14) Правец (14) |
Фестивална Видин |
55 41 |
|
04-12-2021 |
Правец (14) Видабаскет (14) |
Фестивална Видин |
60 76 |
|
3 Кръг |
13-02-2022 |
Правец (14) Чавдар Троян (14) |
Георги Христов Ботевград |
26 83 |
|
13-02-2022 |
Чавдар Троян (14) Видабаскет (14) |
Георги Христов Ботевград |
54 50 |
|
13-02-2022 |
Видабаскет (14) Правец (14) |
Георги Христов Ботевград |
59 48 |
|
4 Кръг |
26-02-2022 |
Монтана 2003 (14) Видабаскет (14) |
Огоста Монтана |
64 43 |
|
26-02-2022 |
Видабаскет (14) Чавдар Троян (14) |
Огоста Монтана |
50 66 |
|
26-02-2022 |
Чавдар Троян (14) Монтана 2003 (14) |
Огоста Монтана |
53 65 |
|
I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи |
1 Кръг |
30-10-2021 |
Академик Бултекс 99 (14) Марица Кършияка 2012 (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
80 26 |
|
30-10-2021 |
Марица Кършияка 2012 (14) Хебър (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
40 45 |
|
30-10-2021 |
Хебър (14) Академик Бултекс 99 (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
29 118 |
|
2 Кръг |
14-11-2021 |
Академик Бултекс 99 (14) Марица Кършияка 2012 (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
75 34 |
|
14-11-2021 |
Марица Кършияка 2012 (14) Хебър (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
40 48 |
|
14-11-2021 |
Хебър (14) Академик Бултекс 99 (14) |
СУ Васил Левски Пловдив |
23 66 |
|
3 Кръг |
27-11-2021 |
Академик Бултекс 99 (14) Марица Кършияка 2012 (14) |
Олимпиада Пловдив |
85 32 |
|
27-11-2021 |
Марица Кършияка 2012 (14) Хебър (14) |
Олимпиада Пловдив |
73 55 |
|
27-11-2021 |
Хебър (14) Академик Бултекс 99 (14) |
Олимпиада Пловдив |
18 107 |
|