Региони за момчета (12) | Витоша и Рила |
1 Кръг |
02-04-2022 |
Балкан (12) Славия (12) |
Арена Ботевград Ботевград |
105 17 |
|
02-04-2022 |
Рилски спортист (12) БУБА баскетбол (12) |
Арена Ботевград Ботевград |
41 57 |
|
2 Кръг |
02-04-2022 |
Славия (12) Рилски спортист (12) |
Арена Ботевград Ботевград |
21 32 |
|
02-04-2022 |
БУБА баскетбол (12) Балкан (12) |
Арена Ботевград Ботевград |
50 74 |
|
3 Кръг |
10-04-2022 |
Левски (12) Рилски спортист (12) |
50-о ОУ София |
43 28 |
|
10-04-2022 |
Шампион 2006 (12) Балкан (12) |
50-о ОУ София |
14 56 |
|
4 Кръг |
10-04-2022 |
Балкан (12) Левски (12) |
50-о ОУ София |
72 50 |
|
10-04-2022 |
Рилски спортист (12) Шампион 2006 (12) |
50-о ОУ София |
40 37 |
|
5 Кръг |
16-04-2022 |
Славия (12) Балкан (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
8 82 |
|
16-04-2022 |
БУБА баскетбол (12) Рилски спортист (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
70 52 |
|
6 Кръг |
16-04-2022 |
БУБА баскетбол (12) Балкан (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
60 64 |
|
16-04-2022 |
Славия (12) Рилски спортист (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
43 48 |
|
Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група B |
1 Кръг |
20-04-2022 |
Локомотив София (12) ЦСКА (12) |
Триадица София |
21 48 |
|
20-04-2022 |
Банкя 78 (12) Ахил (12) |
Триадица София |
33 51 |
|
20-04-2022 |
Спортни таланти (12) Септември (12) |
Триадица София |
29 45 |
|
2 Кръг |
05-03-2022 |
Банкя 78 (12) ЦСКА (12) |
Септември София |
38 43 |
|
05-03-2022 |
Спортни таланти (12) Ахил (12) |
Септември София |
10 50 |
|
05-03-2022 |
Септември (12) Локомотив София (12) |
Септември София |
45 16 |
|
3 Кръг |
13-03-2022 |
Ахил (12) Локомотив София (12) |
Локомотив София |
58 24 |
|
13-03-2022 |
Септември (12) ЦСКА (12) |
Локомотив София |
32 45 |
|
13-03-2022 |
Банкя 78 (12) Спортни таланти (12) |
Локомотив София |
49 23 |
|
4 Кръг |
26-03-2022 |
Локомотив София (12) Спортни таланти (12) |
Триадица София |
27 26 |
|
26-03-2022 |
Септември (12) Банкя 78 (12) |
Триадица София |
35 40 |
|
26-03-2022 |
Ахил (12) ЦСКА (12) |
Триадица София |
36 22 |
|
5 Кръг |
16-04-2022 |
Септември (12) Ахил (12) |
Локомотив София |
24 64 |
|
16-04-2022 |
Локомотив София (12) Банкя 78 (12) |
Локомотив София |
42 39 |
|
16-04-2022 |
Спортни таланти (12) ЦСКА (12) |
Локомотив София |
23 59 |
|
Региони за момчета (12) | Витоша (Пролетен полусезон), група C |
1 Кръг |
06-03-2022 |
Свети Георги (12) Шампион 2006 (12) -2 |
ЧСУ Свети Георги София |
22 13 |
|
06-03-2022 |
Люлин (12) Славия (12) -2 |
ЧСУ Свети Георги София |
35 53 |
|
2 Кръг |
26-03-2022 |
Люлин (12) Славия (12) -2 |
50-о ОУ София |
18 14 |
|
27-03-2022 |
Славия (12) -2 Шампион 2006 (12) -2 |
50-о ОУ София |
16 23 |
|
3 Кръг |
|
Славия (12) -2 Шампион 2006 (12) -2 |
|
0 0 |
|
|
Свети Георги (12) Славия (12) -2 |
|
0 0 |
|
4 Кръг |
17-04-2022 |
Свети Георги (12) Славия (12) -2 |
Сиконко София |
20 0 |
|
17-04-2022 |
Люлин (12) Шампион 2006 (12) -2 |
Сиконко София |
4 44 |
|
Региони за момчета (12) | Витоша, група A |
1 Кръг |
05-12-2021 |
БУБА баскетбол (12) Шампион 2006 (12) |
Васил Левски София |
76 38 |
|
05-12-2021 |
Левски (12) Славия (12) |
Васил Левски София |
52 16 |
|
2 Кръг |
20-02-2022 |
БУБА баскетбол (12) Славия (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
91 19 |
|
20-02-2022 |
Шампион 2006 (12) Левски (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
52 46 |
|
3 Кръг |
06-11-2021 |
Шампион 2006 (12) Славия (12) |
Илия Мирчев София |
50 14 |
|
06-11-2021 |
БУБА баскетбол (12) Левски (12) |
Илия Мирчев София |
65 35 |
|
4 Кръг |
29-01-2022 |
Шампион 2006 (12) БУБА баскетбол (12) |
Триадица София |
13 51 |
|
29-01-2022 |
Славия (12) Левски (12) |
Триадица София |
25 62 |
|
5 Кръг |
28-11-2021 |
Славия (12) БУБА баскетбол (12) |
ЧСУ Свети Георги София |
18 64 |
|
28-11-2021 |
Левски (12) Шампион 2006 (12) |
ЧСУ Свети Георги София |
31 34 |
|
6 Кръг |
|
Славия (12) Шампион 2006 (12) |
Илия Мирчев София |
0 0 |
отл. |
16-01-2022 |
Левски (12) БУБА баскетбол (12) |
Илия Мирчев София |
45 93 |
|
Региони за момчета (12) | Витоша, група B |
1 Кръг |
28-11-2021 |
Ахил (12) Шампион 2006 (12) -2 |
50-о ОУ София |
38 16 |
|
28-11-2021 |
ЦСКА (12) Септември (12) |
50-о ОУ София |
49 12 |
|
28-11-2021 |
Спортни таланти (12) Славия 1921 (12) |
50-о ОУ София |
66 14 |
|
2 Кръг |
15-01-2022 |
Септември (12) Ахил (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
29 41 |
|
15-01-2022 |
Шампион 2006 (12) -2 Славия 1921 (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
37 10 |
|
20-02-2022 |
Спортни таланти (12) ЦСКА (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
27 44 |
|
3 Кръг |
21-11-2021 |
Ахил (12) Спортни таланти (12) |
Септември София |
45 24 |
|
21-11-2021 |
Шампион 2006 (12) -2 Септември (12) |
Септември София |
8 52 |
|
21-11-2021 |
ЦСКА (12) Славия 1921 (12) |
Септември София |
60 10 |
|
4 Кръг |
|
ЦСКА (12) Ахил (12) |
СЦ Азбуки София |
0 0 |
отл. |
30-01-2022 |
Септември (12) Славия 1921 (12) |
СЦ Азбуки София |
80 9 |
|
30-01-2022 |
Спортни таланти (12) Шампион 2006 (12) -2 |
СЦ Азбуки София |
28 24 |
|
5 Кръг |
19-12-2021 |
ЦСКА (12) Шампион 2006 (12) -2 |
50-о ОУ София |
40 21 |
|
19-12-2021 |
Ахил (12) Славия 1921 (12) |
50-о ОУ София |
62 7 |
|
19-12-2021 |
Септември (12) Спортни таланти (12) |
50-о ОУ София |
26 23 |
|
Региони за момчета (12) | Витоша, група C |
1 Кръг |
28-11-2021 |
Банкя 78 (12) Славия (12) -2 |
ЧСУ Свети Георги София |
84 2 |
|
28-11-2021 |
Свети Георги (12) Люлин (12) |
ЧСУ Свети Георги София |
31 24 |
|
2 Кръг |
14-11-2021 |
Локомотив София (12) Свети Георги (12) |
Локомотив София |
36 24 |
|
14-11-2021 |
Банкя 78 (12) Люлин (12) |
Локомотив София |
72 9 |
|
3 Кръг |
05-12-2021 |
Славия (12) -2 Люлин (12) |
Васил Левски София |
13 22 |
|
05-12-2021 |
Банкя 78 (12) Локомотив София (12) |
Васил Левски София |
49 19 |
|
4 Кръг |
19-12-2021 |
Свети Георги (12) Банкя 78 (12) |
50-о ОУ София |
15 51 |
|
19-12-2021 |
Славия (12) -2 Локомотив София (12) |
50-о ОУ София |
9 59 |
|
5 Кръг |
23-01-2022 |
Славия (12) -2 Свети Георги (12) |
ЧСУ Свети Георги София |
41 23 |
|
23-01-2022 |
Люлин (12) Локомотив София (12) |
ЧСУ Свети Георги София |
5 55 |
|
Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/5 място |
1 Кръг |
20-02-2022 |
Вълци Разград (12) Черно море Тича (12) |
Дръстър Силистра |
73 40 |
|
20-02-2022 |
Ънстопабъл (12) Доростол (12) |
Дръстър Силистра |
30 100 |
|
20-02-2022 |
Черно море Тича (12) Шумен (12) |
Дръстър Силистра |
76 30 |
|
20-02-2022 |
Ънстопабъл (12) Вълци Разград (12) |
Дръстър Силистра |
23 77 |
|
20-02-2022 |
Доростол (12) Шумен (12) |
Дръстър Силистра |
110 26 |
|
2 Кръг |
11-03-2022 |
Шумен (12) Вълци Разград (12) |
Лудогорец Разград |
20 103 |
|
11-03-2022 |
Доростол (12) Черно море Тича (12) |
Лудогорец Разград |
56 45 |
|
11-03-2022 |
Шумен (12) Ънстопабъл (12) |
Лудогорец Разград |
35 74 |
|
11-03-2022 |
Вълци Разград (12) Доростол (12) |
Лудогорец Разград |
63 62 |
|
11-03-2022 |
Черно море Тича (12) Ънстопабъл (12) |
Лудогорец Разград |
53 24 |
|
Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 6/10 място |
1 Кръг |
11-02-2022 |
Черно море Тича (12) -2 Ънстопабъл (12) -2 |
Христо Борисов Варна |
68 31 |
|
11-02-2022 |
Дунав Русе (12) Стар баскет (12) |
Христо Борисов Варна |
63 34 |
|
11-02-2022 |
Черно море Тича (12) -2 Светкавица (12) |
Христо Борисов Варна |
76 56 |
|
11-02-2022 |
Ънстопабъл (12) -2 Стар баскет (12) |
Христо Борисов Варна |
50 32 |
|
11-02-2022 |
Светкавица (12) Дунав Русе (12) |
Христо Борисов Варна |
62 45 |
|
2 Кръг |
12-03-2022 |
Стар баскет (12) Черно море Тича (12) -2 |
У-ще Елин Пелин Варна |
42 87 |
|
12-03-2022 |
Светкавица (12) Ънстопабъл (12) -2 |
У-ще Елин Пелин Варна |
48 26 |
|
12-03-2022 |
Дунав Русе (12) Черно море Тича (12) -2 |
У-ще Елин Пелин Варна |
37 83 |
|
12-03-2022 |
Стар баскет (12) Светкавица (12) |
У-ще Елин Пелин Варна |
35 57 |
|
12-03-2022 |
Ънстопабъл (12) -2 Дунав Русе (12) |
У-ще Елин Пелин Варна |
38 46 |
|
Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 11/15 място |
1 Кръг |
05-03-2022 |
Варнабаскет (12) Спартак Варна (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
52 32 |
|
20-03-2022 |
Черноморец Балчик (12) Варнабаскет (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
18 53 |
|
20-03-2022 |
Спортбаскет ГТ (12) Вихър 2002 (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
33 14 |
|
20-03-2022 |
Вихър 2002 (12) Черноморец Балчик (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
16 18 |
|
20-03-2022 |
Спартак Варна (12) Спортбаскет ГТ (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
60 10 |
|
2 Кръг |
|
Варнабаскет (12) Вихър 2002 (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
0 0 |
отл. |
|
Вихър 2002 (12) Спартак Варна (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
0 0 |
отл. |
05-03-2022 |
Спортбаскет ГТ (12) Варнабаскет (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
19 67 |
|
05-03-2022 |
Спартак Варна (12) Черноморец Балчик (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
49 28 |
|
05-03-2022 |
Спортбаскет ГТ (12) Черноморец Балчик (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
12 32 |
|
Региони за момчета (12) | Добруджа, група A |
1 Кръг |
23-10-2021 |
Доростол (12) Стар баскет (12) |
Дръстър Силистра |
92 17 |
|
23-10-2021 |
Ънстопабъл (12) Черно море Тича (12) |
Дръстър Силистра |
30 59 |
|
2 Кръг |
23-10-2021 |
Стар баскет (12) Ънстопабъл (12) |
Дръстър Силистра |
29 77 |
|
23-10-2021 |
Черно море Тича (12) Доростол (12) |
Дръстър Силистра |
64 76 |
|
3 Кръг |
20-11-2021 |
Стар баскет (12) Черно море Тича (12) |
Христо Борисов Варна |
18 84 |
|
20-11-2021 |
Ънстопабъл (12) Доростол (12) |
Христо Борисов Варна |
24 83 |
|
4 Кръг |
20-11-2021 |
Доростол (12) Стар баскет (12) |
Христо Борисов Варна |
114 22 |
|
20-11-2021 |
Ънстопабъл (12) Черно море Тича (12) |
Христо Борисов Варна |
43 54 |
|
5 Кръг |
15-12-2021 |
Стар баскет (12) Ънстопабъл (12) |
Добротица Добрич |
36 68 |
|
15-12-2021 |
Черно море Тича (12) Доростол (12) |
Добротица Добрич |
29 56 |
|
6 Кръг |
15-12-2021 |
Стар баскет (12) Черно море Тича (12) |
Добротица Добрич |
26 71 |
|
15-12-2021 |
Ънстопабъл (12) Доростол (12) |
Добротица Добрич |
26 68 |
|
Региони за момчета (12) | Добруджа, група B |
1 Кръг |
05-11-2021 |
Вълци Разград (12) Светкавица (12) |
Лудогорец Разград |
76 11 |
|
05-11-2021 |
Черно море Тича (12) -2 Шумен (12) |
Лудогорец Разград |
56 26 |
|
05-11-2021 |
Дунав Русе (12) Светкавица (12) |
Лудогорец Разград |
24 32 |
|
05-11-2021 |
Черно море Тича (12) -2 Вълци Разград (12) |
Лудогорец Разград |
26 73 |
|
05-11-2021 |
Шумен (12) Дунав Русе (12) |
Лудогорец Разград |
52 25 |
|
2 Кръг |
08-12-2021 |
Светкавица (12) Шумен (12) |
Иван Ангелов Търговище |
38 53 |
|
08-12-2021 |
Дунав Русе (12) Черно море Тича (12) -2 |
Иван Ангелов Търговище |
47 81 |
|
08-12-2021 |
Шумен (12) Вълци Разград (12) |
Иван Ангелов Търговище |
15 63 |
|
08-12-2021 |
Светкавица (12) Черно море Тича (12) -2 |
Иван Ангелов Търговище |
32 68 |
|
08-12-2021 |
Вълци Разград (12) Дунав Русе (12) |
Иван Ангелов Търговище |
110 10 |
|
Региони за момчета (12) | Добруджа, група C |
1 Кръг |
29-10-2021 |
Вихър 2002 (12) Спортбаскет ГТ (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
20 24 |
|
29-10-2021 |
Ънстопабъл (12) -2 Черноморец Балчик (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
46 36 |
|
29-10-2021 |
Черноморец Балчик (12) Вихър 2002 (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
51 28 |
|
29-10-2021 |
Спортбаскет ГТ (12) Ънстопабъл (12) -2 |
Вапцаров Генерал Тошево |
20 43 |
|
2 Кръг |
13-11-2021 |
Ънстопабъл (12) -2 Вихър 2002 (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
36 28 |
|
13-11-2021 |
Варнабаскет (12) Вихър 2002 (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
70 16 |
|
13-11-2021 |
Спартак Варна (12) Ънстопабъл (12) -2 |
Вапцаров Генерал Тошево |
61 41 |
|
13-11-2021 |
Спартак Варна (12) Варнабаскет (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
69 35 |
|
3 Кръг |
12-12-2021 |
Варнабаскет (12) Спортбаскет ГТ (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
70 21 |
|
12-12-2021 |
Варнабаскет (12) Черноморец Балчик (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
83 33 |
|
12-12-2021 |
Спартак Варна (12) Спортбаскет ГТ (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
48 17 |
|
12-12-2021 |
Черноморец Балчик (12) Спартак Варна (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
22 44 |
|
4 Кръг |
|
Вихър 2002 (12) Спартак Варна (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
0 0 |
отл. |
13-11-2021 |
Варнабаскет (12) Ънстопабъл (12) -2 |
Вапцаров Генерал Тошево |
37 39 |
|
12-12-2021 |
Черноморец Балчик (12) Спортбаскет ГТ (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
59 28 |
|
Региони за момчета (12) | Загоре, 1/4 място |
1 Кръг |
20-02-2022 |
Сливен баскет (12) Делфин (12) |
Васил Левски Сливен |
46 31 |
|
20-02-2022 |
Берое (12) Тунджа Ямбол (12) |
Васил Левски Сливен |
76 36 |
|
2 Кръг |
20-02-2022 |
Делфин (12) Берое (12) |
Васил Левски Сливен |
37 77 |
|
20-02-2022 |
Тунджа Ямбол (12) Сливен баскет (12) |
Васил Левски Сливен |
48 24 |
|
3 Кръг |
12-03-2022 |
Тунджа Ямбол (12) Делфин (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
59 42 |
|
12-03-2022 |
Сливен баскет (12) Берое (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
29 90 |
|
4 Кръг |
12-03-2022 |
Берое (12) Тунджа Ямбол (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
81 26 |
|
12-03-2022 |
Делфин (12) Сливен баскет (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
66 30 |
|
5 Кръг |
27-03-2022 |
Сливен баскет (12) Берое (12) |
Общинска Стара Загора |
26 71 |
|
27-03-2022 |
Делфин (12) Тунджа Ямбол (12) |
Общинска Стара Загора |
30 52 |
|
6 Кръг |
27-03-2022 |
Тунджа Ямбол (12) Сливен баскет (12) |
Общинска Стара Загора |
49 48 |
|
27-03-2022 |
Берое (12) Делфин (12) |
Общинска Стара Загора |
89 21 |
|
Региони за момчета (12) | Загоре, 5/8 място |
1 Кръг |
20-02-2022 |
Вихър Айтос (12) Свети Влас (12) |
Аетос Айтос |
40 45 |
|
20-02-2022 |
Розова долина (12) Берое (12) -2 |
Аетос Айтос |
55 45 |
|
2 Кръг |
20-02-2022 |
Свети Влас (12) Розова долина (12) |
Аетос Айтос |
54 37 |
|
20-02-2022 |
Берое (12) -2 Вихър Айтос (12) |
Аетос Айтос |
37 55 |
|
3 Кръг |
06-03-2022 |
Берое (12) -2 Вихър Айтос (12) |
Общинска Стара Загора |
40 49 |
|
06-03-2022 |
Вихър Айтос (12) Розова долина (12) |
Общинска Стара Загора |
45 51 |
|
4 Кръг |
06-03-2022 |
Розова долина (12) Свети Влас (12) |
Общинска Стара Загора |
39 49 |
|
06-03-2022 |
Свети Влас (12) Берое (12) -2 |
Общинска Стара Загора |
40 31 |
|
5 Кръг |
20-03-2022 |
Свети Влас (12) Вихър Айтос (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
60 20 |
|
20-03-2022 |
Розова долина (12) Берое (12) -2 |
Бойчо Брънзов Бургас |
28 40 |
|
6 Кръг |
20-03-2022 |
Вихър Айтос (12) Розова долина (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
36 18 |
|
20-03-2022 |
Берое (12) -2 Свети Влас (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
21 52 |
|
Региони за момчета (12) | Загоре, 9/12 място |
1 Кръг |
20-02-2022 |
Делфин (12) -2 Черноморец 2014 (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
34 33 |
|
20-02-2022 |
Сливен 2010 (12) Черноморец (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
22 41 |
|
2 Кръг |
20-02-2022 |
Черноморец 2014 (12) Сливен 2010 (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
36 33 |
|
20-02-2022 |
Черноморец (12) Делфин (12) -2 |
Бойчо Брънзов Бургас |
34 37 |
|
3 Кръг |
06-03-2022 |
Делфин (12) -2 Сливен 2010 (12) |
Васил Левски Сливен |
46 64 |
|
06-03-2022 |
Черноморец (12) Черноморец 2014 (12) |
Васил Левски Сливен |
48 24 |
|
4 Кръг |
06-03-2022 |
Черноморец 2014 (12) Делфин (12) -2 |
Васил Левски Сливен |
24 44 |
|
06-03-2022 |
Сливен 2010 (12) Черноморец (12) |
Васил Левски Сливен |
55 50 |
|
5 Кръг |
27-03-2022 |
Делфин (12) -2 Черноморец (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
31 29 |
|
27-03-2022 |
Черноморец 2014 (12) Сливен 2010 (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
27 53 |
|
6 Кръг |
27-03-2022 |
Сливен 2010 (12) Делфин (12) -2 |
Бойчо Брънзов Бургас |
60 43 |
|
27-03-2022 |
Черноморец (12) Черноморец 2014 (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
52 23 |
|
Региони за момчета (12) | Загоре, група A |
1 Кръг |
31-10-2021 |
Тунджа Ямбол (12) Сливен 2010 (12) |
Диана Ямбол |
83 23 |
|
31-10-2021 |
Берое (12) Вихър Айтос (12) |
Диана Ямбол |
107 22 |
|
31-10-2021 |
Сливен 2010 (12) Берое (12) |
Диана Ямбол |
26 94 |
|
31-10-2021 |
Вихър Айтос (12) Тунджа Ямбол (12) |
Диана Ямбол |
12 70 |
|
2 Кръг |
13-11-2021 |
Свети Влас (12) Вихър Айтос (12) |
Общинска Стара Загора |
47 31 |
|
13-11-2021 |
Вихър Айтос (12) Черноморец 2014 (12) |
Общинска Стара Загора |
52 28 |
|
13-11-2021 |
Берое (12) Свети Влас (12) |
Общинска Стара Загора |
76 16 |
|
13-11-2021 |
Черноморец 2014 (12) Берое (12) |
Общинска Стара Загора |
9 75 |
|
3 Кръг |
11-12-2021 |
Сливен 2010 (12) Черноморец 2014 (12) |
Васил Левски Сливен |
62 43 |
|
11-12-2021 |
Тунджа Ямбол (12) Свети Влас (12) |
Васил Левски Сливен |
69 27 |
|
11-12-2021 |
Черноморец 2014 (12) Тунджа Ямбол (12) |
Васил Левски Сливен |
29 77 |
|
11-12-2021 |
Свети Влас (12) Сливен 2010 (12) |
Васил Левски Сливен |
65 24 |
|
4 Кръг |
05-02-2022 |
Вихър Айтос (12) Сливен 2010 (12) |
Аетос Айтос |
53 37 |
|
05-02-2022 |
Тунджа Ямбол (12) Берое (12) |
Аетос Айтос |
16 68 |
|
19-02-2022 |
Черноморец 2014 (12) Свети Влас (12) |
Аетос Айтос |
8 47 |
|
Региони за момчета (12) | Загоре, група B |
1 Кръг |
31-10-2021 |
Берое (12) -2 Делфин (12) -2 |
Общинска Стара Загора |
55 18 |
|
31-10-2021 |
Розова долина (12) Делфин (12) |
Общинска Стара Загора |
15 101 |
|
31-10-2021 |
Делфин (12) -2 Розова долина (12) |
Общинска Стара Загора |
34 64 |
|
31-10-2021 |
Делфин (12) Берое (12) -2 |
Общинска Стара Загора |
79 15 |
|
2 Кръг |
13-11-2021 |
Сливен баскет (12) Розова долина (12) |
Севтополис Казанлък |
55 9 |
|
13-11-2021 |
Черноморец (12) Берое (12) -2 |
Севтополис Казанлък |
11 49 |
|
13-11-2021 |
Розова долина (12) Черноморец (12) |
Севтополис Казанлък |
55 10 |
|
13-11-2021 |
Берое (12) -2 Сливен баскет (12) |
Севтополис Казанлък |
18 43 |
|
3 Кръг |
12-12-2021 |
Делфин (12) Черноморец (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
84 7 |
|
12-12-2021 |
Делфин (12) -2 Сливен баскет (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
20 74 |
|
12-12-2021 |
Сливен баскет (12) Делфин (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
50 74 |
|
12-12-2021 |
Черноморец (12) Делфин (12) -2 |
Бойчо Брънзов Бургас |
16 34 |
|
4 Кръг |
22-01-2022 |
Берое (12) -2 Розова долина (12) |
Васил Левски Сливен |
41 56 |
|
29-01-2022 |
Делфин (12) Делфин (12) -2 |
Васил Левски Сливен |
59 9 |
|
10-02-2022 |
Сливен баскет (12) Черноморец (12) |
Васил Левски Сливен |
20 0 |
|
Региони за момчета (12) | Мизия |
1 Кръг |
15-01-2022 |
Чардафон Орловец (12) Локомотив Г. О. (12) |
Орловец Габрово |
41 27 |
|
15-01-2022 |
Росица Павликени (12) Чавдар Троян (12) |
Орловец Габрово |
31 64 |
|
15-01-2022 |
Чавдар Троян (12) Локомотив Г. О. (12) |
Орловец Габрово |
44 22 |
|
15-01-2022 |
Росица Павликени (12) Чардафон Орловец (12) |
Орловец Габрово |
34 31 |
|
2 Кръг |
27-11-2021 |
Чавдар Троян (12) Шампион Плевен (12) |
Чавдар Троян |
70 26 |
|
27-11-2021 |
Спартак Плевен (12) Шампион Плевен (12) |
Чавдар Троян |
63 8 |
|
27-11-2021 |
Спартак Плевен (12) Чардафон Орловец (12) |
Чавдар Троян |
35 19 |
|
27-11-2021 |
Чавдар Троян (12) Чардафон Орловец (12) |
Чавдар Троян |
50 21 |
|
3 Кръг |
05-12-2021 |
Шампион Плевен (12) Локомотив Г. О. (12) |
Йордан Петров Графа Павликени |
19 62 |
|
05-12-2021 |
Чардафон Орловец (12) Чавдар Троян (12) |
Йордан Петров Графа Павликени |
40 66 |
|
05-12-2021 |
Локомотив Г. О. (12) Росица Павликени (12) |
Йордан Петров Графа Павликени |
64 24 |
|
4 Кръг |
05-12-2021 |
Шампион Плевен (12) Чардафон Орловец (12) |
Йордан Петров Графа Павликени |
19 35 |
|
05-12-2021 |
Спартак Плевен (12) Чавдар Троян (12) |
Йордан Петров Графа Павликени |
19 42 |
|
05-12-2021 |
Спартак Плевен (12) Росица Павликени (12) |
Йордан Петров Графа Павликени |
41 52 |
|
5 Кръг |
20-02-2022 |
Локомотив Г. О. (12) Спартак Плевен (12) |
Йордан Петров Графа Павликени |
28 44 |
|
20-02-2022 |
Локомотив Г. О. (12) Шампион Плевен (12) |
Йордан Петров Графа Павликени |
48 22 |
|
20-02-2022 |
Спартак Плевен (12) Росица Павликени (12) |
Йордан Петров Графа Павликени |
50 54 |
|
20-02-2022 |
Шампион Плевен (12) Росица Павликени (12) |
Йордан Петров Графа Павликени |
21 68 |
|
6 Кръг |
30-01-2022 |
Шампион Плевен (12) Спартак Плевен (12) |
Балканстрой Плевен |
8 70 |
|
30-01-2022 |
Шампион Плевен (12) Чавдар Троян (12) |
Балканстрой Плевен |
16 61 |
|
7 Кръг |
30-01-2022 |
Чавдар Троян (12) Спартак Плевен (12) |
Орловец Габрово |
59 60 |
|
8 Кръг |
05-03-2022 |
Локомотив Г. О. (12) Чардафон Орловец (12) |
Никола Петров Горна Оряховица |
32 19 |
|
05-03-2022 |
Чавдар Троян (12) Росица Павликени (12) |
Никола Петров Горна Оряховица |
55 19 |
|
05-03-2022 |
Локомотив Г. О. (12) Чавдар Троян (12) |
Никола Петров Горна Оряховица |
25 45 |
|
05-03-2022 |
Чардафон Орловец (12) Росица Павликени (12) |
Никола Петров Горна Оряховица |
31 30 |
|
9 Кръг |
|
Росица Павликени (12) Локомотив Г. О. (12) |
Орловец Габрово |
0 0 |
10.00 |
|
Чардафон Орловец (12) Спартак Плевен (12) |
Орловец Габрово |
0 0 |
11.30 |
|
Шампион Плевен (12) Росица Павликени (12) |
Орловец Габрово |
0 0 |
13.00 |
|
Локомотив Г. О. (12) Спартак Плевен (12) |
Орловец Габрово |
0 0 |
14.30 |
|
Чардафон Орловец (12) Шампион Плевен (12) |
Орловец Габрово |
0 0 |
16.00 |
Региони за момчета (12) | Рила |
1 Кръг |
03-04-2022 |
Велбъжд 2002 (12) Миньор 2015 (12) |
Осогово Кюстендил |
19 71 |
|
03-04-2022 |
Балкан (12) Евробаскет Академик (12) |
Осогово Кюстендил |
117 22 |
|
03-04-2022 |
Миньор 2015 (12) Рилски спортист (12) |
Осогово Кюстендил |
15 60 |
|
03-04-2022 |
Вихрен (12) Велбъжд 2002 (12) |
Осогово Кюстендил |
70 17 |
|
2 Кръг |
04-12-2021 |
Миньор 2015 (12) Евробаскет Академик (12) |
Борис Гюдеров Перник |
34 54 |
|
04-12-2021 |
Рилски спортист (12) Велбъжд 2002 (12) |
Борис Гюдеров Перник |
136 7 |
|
04-12-2021 |
Вихрен (12) Балкан (12) |
Борис Гюдеров Перник |
6 108 |
|
04-12-2021 |
Рилски спортист (12) -2 Миньор 2015 (12) |
Борис Гюдеров Перник |
46 20 |
|
3 Кръг |
06-02-2022 |
Евробаскет Академик (12) Велбъжд 2002 (12) |
Скаптопара Благоевград |
86 13 |
|
06-02-2022 |
Рилски спортист (12) Балкан (12) |
Скаптопара Благоевград |
29 67 |
|
06-02-2022 |
Рилски спортист (12) -2 Евробаскет Академик (12) |
Скаптопара Благоевград |
40 41 |
|
06-02-2022 |
Балкан (12) Миньор 2015 (12) |
Скаптопара Благоевград |
70 8 |
|
4 Кръг |
|
Рилски спортист (12) Рилски спортист (12) -2 |
|
20 0 |
|
19-02-2022 |
Вихрен (12) Миньор 2015 (12) |
Арена Сандански Сандански |
19 51 |
|
19-02-2022 |
Рилски спортист (12) -2 Велбъжд 2002 (12) |
Арена Сандански Сандански |
96 9 |
|
19-02-2022 |
Евробаскет Академик (12) Вихрен (12) |
Арена Сандански Сандански |
49 28 |
|
5 Кръг |
13-03-2022 |
Рилски спортист (12) Евробаскет Академик (12) |
Арена Самоков Самоков |
95 6 |
|
13-03-2022 |
Рилски спортист (12) -2 Вихрен (12) |
Арена Самоков Самоков |
49 14 |
|
13-03-2022 |
Велбъжд 2002 (12) Балкан (12) |
Арена Самоков Самоков |
4 122 |
|
13-03-2022 |
Вихрен (12) Рилски спортист (12) |
Арена Самоков Самоков |
7 69 |
|
13-03-2022 |
Балкан (12) Рилски спортист (12) -2 |
Арена Самоков Самоков |
84 9 |
|
Региони за момчета (12) | Родопи |
1 Кръг |
19-02-2022 |
Академик Бултекс 99 (12) Тракия (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
48 24 |
|
2 Кръг |
19-02-2022 |
Тракия (12) Академик Бултекс 99 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
27 58 |
|