2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004
всички Финали за юноши (19) Финали за юноши (19) | ФИНАЛ Финали за юноши (19) | Мач за 3/4 място Финали за юноши (19) | Полуфинали Финали за юноши (19) | Мачове за 5/8 място Финали за юноши (19) | Група A Финали за юноши (19) | Група B Финали A за юноши (17) Финали A за юноши (17) | ФИНАЛ Финали A за юноши (17) | Мач за 3/4 място Финали A за юноши (17) | Полуфинали Финали A за юноши (17) | Мачове за 5/8 място Финали A за юноши (17) | Четвъртфинали Финали B за юноши (17) Финали B за юноши (17) | ФИНАЛ Финали B за юноши (17) | Мач за 3/4 място Финали B за юноши (17) | Полуфинали Финали за момчета (16) Финали за момчета (16) | ФИНАЛ Финали за момчета (16) | Мач за 3/4 място Финали за момчета (16) | Полуфинали Финали за момчета (16) | Мачове за 5/8 място Финали за момчета (16) | Група A Финали за момчета (16) | Група B Финали за момчета (15) Финали за момчета (15) | ФИНАЛ Финали за момчета (15) | Мач за 3/4 място Финали за момчета (15) | Полуфинали Финали за момчета (15) | Мачове за 5/8 място Финали за момчета (15) | Четвъртфинали Финали за момчета (14) Финали за момчета (14) | ФИНАЛ Финали за момчета (14) | Мач за 3/4 място Финали за момчета (14) | Полуфинали Финали за момчета (14) | Мачове за 5/8 място Финали за момчета (14) | Група A Финали за момчета (14) | Група B Финали за момчета (13) Финали за момчета (13) | ФИНАЛ Финали за момчета (13) | Мач за 3/4 място Финали за момчета (13) | Полуфинали Финали за момчета (13) | Мачове за 5/8 място Финали за момчета (13) | Четвъртфинали Финали за момчета (12) Финали за момчета (12) | ФИНАЛ Финали за момчета (12) | Мач за 3/4 място Финали за момчета (12) | Полуфинали Финали за момчета (12) | Мачове за 5/8 място Финали за момчета (12) | Мачове за 9/12 място Финали за момчета (12) | Група A Финали за момчета (12) | Група B Купа БФБ за юноши (19) Купа БФБ за юноши (19) | ФИНАЛ Купа БФБ за юноши (19) | Мач за 3/4 място Купа БФБ за юноши (19) | Полуфинали Купа БФБ за момчета (16) Купа БФБ за момчета (16) | ФИНАЛ Купа БФБ за момчета (16) | Мач за 3/4 място Купа БФБ за момчета (16) | Полуфинали Купа БФБ за момчета (14) Купа БФБ за момчета (14) | ФИНАЛ Купа БФБ за момчета (14) | Мач за 3/4 място Купа БФБ за момчета (14) | Полуфинали Квалификации за момчета (12) Квалификации за момчета (12) | София Квалификации за момчета (12) | Варна Квалификации за момчета (12) | Самоков Квалификации за момчета (12) | Бургас Квалификации за момчета (12) | Горна Оряховица Квалификации за момчета (12) | Пловдив Елитна група за юноши (19) Елитна група за юноши (19) | Баражи за Финалите Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад), Група A Елитна група за юноши (19) | Квалификационен турнир (Запад), Група B I дивизия за юноши (19) I дивизия за юноши (19) | ФИНАЛ I дивизия за юноши (19) | Мач за 3/4 място I дивизия за юноши (19) | Полуфинали I дивизия за юноши (19) | Запад, 1/3 място I дивизия за юноши (19) | Запад (Квалификации) I дивизия за юноши (19) | Изток (Заключителен етап), 1/4 място I дивизия за юноши (19) | Регион Витоша I дивизия за юноши (19) | Регион Добруджа I дивизия за юноши (19) | Регион Рила I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи, 1/3 място I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи, 4/6 място I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи Региони за юноши (17) Региони за юноши (17) | Запад, 1/8 място Региони за юноши (17) | Изток (Заключителен етап), 1/6 място Региони за юноши (17) | Изток (Заключителен етап), 7/11 място Региони за юноши (17) | Запад, група A Региони за юноши (17) | Запад, група B Региони за юноши (17) | Добруджа Региони за юноши (17) | Загоре Региони за юноши (17) | Мизия Елитна група за момчета (16) Елитна група за момчета (16) | Баражи за Финалите Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон Елитна група за момчета (16) | Изток, Редовен сезон Елитна група за момчета (16) | Квалификационен турнир (Запад) Елитна група за момчета (16) | Квалификационен турнир (Изток) I дивизия за момчета (16) I дивизия за момчета (16) | ФИНАЛ I дивизия за момчета (16) | Мач за 3/4 място I дивизия за момчета (16) | Полуфинали I дивизия за момчета (16) | Запад (Квалификации) I дивизия за момчета (16) | Изток (Заключителен етап), 1/5 място I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша I дивизия за момчета (16) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 3/5 място I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре (Заключителен етап), 1/2 място I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Загоре, група A I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Загоре, група B I дивизия за момчета (16) | Регион Мизия I дивизия за момчета (16) | Регион Рила ЕМБЛ Южноевропейскa зона, момчета (16) ЕМБЛ Южноевропейскa зона, момчета (16) | Група C Региони за момчета (15) Региони за момчета (15) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място Региони за момчета (15) | Витоша и Рила, група A Региони за момчета (15) | Витоша и Рила, група B Региони за момчета (15) | Витоша и Рила (Квалификационен турнир) Региони за момчета (15) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/8 място Региони за момчета (15) | Добруджа Региони за момчета (15) | Загоре (Заключителен етап), 3/5 място Региони за момчета (15) | Загоре Региони за момчета (15) | Мизия Елитна група за момчета (14) Елитна група за момчета (14) | Баражи за Финалите Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон Елитна група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон Елитна група за момчета (14) | Квалификационен турнир (Изток) I дивизия за момчета (14) I дивизия за момчета (14) | ФИНАЛ I дивизия за момчета (14) | Мач за 3/4 място I дивизия за момчета (14) | Полуфинали I дивизия за момчета (14) | Запад (Квалификации) I дивизия за момчета (14) | Изток (Заключителен етап), 1/6 място I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша, 1/6 място I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша, група A I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша, група B I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 5/9 място I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа (Заключителен етап), 5/7 място I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа, група A I дивизия за момчета (14) | Регион Добруджа, група B I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре (Заключителен етап), 3/5 място I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре I дивизия за момчета (14) | Регион Мизия I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи, 1/3 място I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи, 4/6 място I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи Региони за момчета (13) Региони за момчета (13) | Запад, 1/6 място Региони за момчета (13) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място Региони за момчета (13) | Витоша Региони за момчета (13) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/10 място Региони за момчета (13) | Добруджа Региони за момчета (13) | Загоре (Заключителен етап), 3/6 място Региони за момчета (13) | Загоре Региони за момчета (13) | Мизия Региони за момчета (13) | Рила и Родопи Региони за момчета (12) Региони за момчета (12) | Витоша, група A Региони за момчета (12) | Витоша, група B Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/3 място Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 4/7 място Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 8/10 място Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 11/14 място Региони за момчета (12) | Добруджа, група A Региони за момчета (12) | Добруджа, група B Региони за момчета (12) | Добруджа, група C Региони за момчета (12) | Загоре, 1/4 място Региони за момчета (12) | Загоре, 5/9 място Региони за момчета (12) | Загоре, група A Региони за момчета (12) | Загоре, група B Региони за момчета (12) | Мизия Региони за момчета (12) | Рила, 1/4 място Региони за момчета (12) | Рила, 5/7 място Региони за момчета (12) | Рила Региони за момчета (12) | Родопи, 1/4 място Региони за момчета (12) | Родопи, 5/7 място Региони за момчета (12) | Родопи, група A Региони за момчета (12) | Родопи, група B Приятелски срещи за момчета (12) Приятелски срещи за момчета (12) | БУБА Къп Класирания Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Левски (19)
7
6
1
636:446
13
7
6
1
677:542
13
14
12
2
1313:988
325
26
Поб. 3
2
Балкан (19)
7
6
1
637:498
13
7
5
2
504:429
12
14
11
3
1141:927
214
25
Поб. 3
3
Рилски спортист (19)
7
5
2
508:477
12
7
4
3
588:524
11
14
9
5
1096:1001
95
23
Поб. 3
4
ЦСКА (19)
7
5
2
611:523
12
7
3
4
543:497
10
14
8
6
1154:1020
134
22
Поб. 1
5
БУБА баскетбол (19)
7
3
4
553:493
10
7
4
3
604:529
11
14
7
7
1157:1022
135
21
Заг. 3
6
Академик Бултекс 99 (19)
7
4
3
526:519
11
7
3
4
603:600
10
14
7
7
1129:1119
10
21
Заг. 1
7
Септември (19)
7
1
6
453:548
8
7
1
6
366:569
8
14
2
12
819:1117
-298
16
Заг. 4
8
3.6.9. БК (19)
7
0
7
339:650
7
7
0
7
269:573
7
14
0
14
608:1223
-615
13
Заг. 14
Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".