2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004
всички Финали за девойки (19) Финали за девойки (19) | ФИНАЛ Финали за девойки (19) | Мач за 3/4 място Финали за девойки (19) | Полуфинали Финали за девойки (19) | Мачове за 5/8 място Финали за девойки (19) | Група A Финали за девойки (19) | Група B Финали за момичета (16) Финали за момичета (16) | ФИНАЛ Финали за момичета (16) | Мач за 3/4 място Финали за момичета (16) | Полуфинали Финали за момичета (16) | Мачове за 5/8 място Финали за момичета (16) | Група A Финали за момичета (16) | Група B Финали за момичета (14) Финали за момичета (14) | ФИНАЛ Финали за момичета (14) | Мач за 3/4 място Финали за момичета (14) | Полуфинали Финали за момичета (14) | Мачове за 5/8 място Финали за момичета (14) | Група A Финали за момичета (14) | Група B Финали за момичета (12) Финали за момичета (12) | ФИНАЛ Финали за момичета (12) | Мач за 3/4 място Финали за момичета (12) | Полуфинали Финали за момичета (12) | Мачове за 5/8 място Финали за момичета (12) | Мачове за 9/12 място Финали за момичета (12) | Група A Финали за момичета (12) | Група B Квалификации за момичета (16) Квалификации за момичета (16) | Русе Квалификации за момичета (16) | Асеновград Квалификации за момичета (16) | София Квалификации за момичета (16) | Самоков Квалификации за момичета (14) Квалификации за момичета (14) | София Квалификации за момичета (14) | Русе Квалификации за момичета (14) | Самоков Квалификации за момичета (14) | Бургас Квалификации за момичета (12) Квалификации за момичета (12) | София Квалификации за момичета (12) | Търговище Квалификации за момичета (12) | Самоков Квалификации за момичета (12) | Асеновград Региони за девойки (19) Региони за девойки (19) | Витоша и Рила Региони за девойки (19) | Добруджа Региони за девойки (19) | Загоре и Родопи Региони за момичета (16) Региони за момичета (16) | Витоша и Рила Региони за момичета (16) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 1/5 място Региони за момичета (16) | Добруджа и Мизия (Заключителен етап), 6/8 място Региони за момичета (16) | Добруджа Региони за момичета (16) | Загоре и Родопи Региони за момичета (16) | Загоре Региони за момичета (16) | Мизия Региони за момичета (16) | Родопи Региони за момичета (14) Региони за момичета (14) | Витоша и Рила, 1/7 място Региони за момичета (14) | Витоша и Рила, 8/14 място Региони за момичета (14) | Витоша Региони за момичета (14) | Добруджа (Заключителен етап), 1/5 място Региони за момичета (14) | Добруджа (Заключителен етап), 6/10 място Региони за момичета (14) | Добруджа, група A Региони за момичета (14) | Добруджа, група B Региони за момичета (14) | Загоре, 1/3 място Региони за момичета (14) | Загоре, 4/7 място Региони за момичета (14) | Загоре, група A Региони за момичета (14) | Загоре, група B Региони за момичета (14) | Мизия Региони за момичета (14) | Рила Региони за момичета (12) Региони за момичета (12) | Витоша Региони за момичета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/5 място Региони за момичета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 6/10 място Региони за момичета (12) | Добруджа, група A Региони за момичета (12) | Добруджа, група B Региони за момичета (12) | Загоре, 1/4 място Региони за момичета (12) | Загоре, 5/7 място Региони за момичета (12) | Загоре, група A Региони за момичета (12) | Загоре, група B Региони за момичета (12) | Рила, 1/4 място Региони за момичета (12) | Рила, 5/8 място Региони за момичета (12) | Рила Приятелски срещи за момичета (14) Приятелски срещи за момичета (14) | Турнир Ваня Войнова, ФИНАЛ Приятелски срещи за момичета (14) | Турнир Ваня Войнова, Мач за 3/4 място Приятелски срещи за момичета (14) | Турнир Ваня Войнова, Всеки срещу всеки Класирания Региони за девойки (19) | Добруджа
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Дунав Русе (19)
3
3
0
221:74
6
5
3
2
344:309
8
8
6
2
565:383
182
14
Поб. 5
2
Черно море Одесос (19)
3
2
1
211:191
5
4
4
0
349:158
8
7
6
1
560:349
211
13
Заг. 1
3
Чардафон Орловец (19)
4
2
2
261:225
6
4
2
2
230:243
6
8
4
4
491:468
23
12
Заг. 1
4
Доростол (19)
3
2
1
195:171
5
4
2
2
272:196
6
7
4
3
467:367
100
11
Поб. 3
5
Светкавица (19)
6
1
5
313:427
7
2
1
1
162:92
3
8
2
6
475:519
-44
10
Заг. 4
6
Лудогорец (19)
3
0
3
43:296
3
3
0
3
27:246
3
6
0
6
70:542
-472
6
Заг. 6
Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".