Адриатическа лига (жени) | ФИНАЛ
1 Кръг
20-03-2022 Будучност
Цинкарна Целе
Бемакс Арена
Подгорица
51
58
Статистика
Адриатическа лига (жени) | Мач за 3/4 място
20-03-2022 Монтана 2003
Орлови
Бемакс Арена
Подгорица
63
72
Статистика
Адриатическа лига (жени) | Полуфинали
19-03-2022 Цинкарна Целе
Орлови
Бемакс Арена
Подгорица
74
58
Статистика
19-03-2022 Будучност
Монтана 2003
Бемакс Арена
Подгорица
102
45
Статистика
Адриатическа лига (жени) | Суперлига (Топ 8)
05-01-2022 Войводина 021
Монтана 2003
Петроварадин
Нови Сад
75
67
Статистика
05-01-2022 Цинкарна Целе
Триглав
Гимназия Целе център
Целе
69
45
Статистика
05-01-2022 Будучност
Бадел 1862
Бемакс Арена
Подгорица
69
64
Статистика
09-02-2022 Орлови
Пламен Пожега
Обиличево
Баня Лука
77
63
Статистика
2 Кръг
12-01-2022 Пламен Пожега
Войводина 021
Томислав Пирц
Пожега
68
81
Статистика
28-01-2022 Цинкарна Целе
Будучност
Гимназия Целе център
Целе
75
67
Статистика
07-02-2022 Монтана 2003
Триглав
Хала Йезеро
Крагуевац
64
52
Статистика
23-02-2022 Орлови
Бадел 1862
Обиличево
Баня Лука
66
56
Статистика
3 Кръг
19-01-2022 Войводина 021
Бадел 1862
Петроварадин
Нови Сад
79
55
Статистика
19-01-2022 Орлови
Цинкарна Целе
Обиличево
Баня Лука
73
84
Статистика
19-01-2022 Триглав
Пламен Пожега
Планина
Кран
102
81
Статистика
04-03-2022 Будучност
Монтана 2003
Бемакс Арена
Подгорица
76
57
Статистика
4 Кръг
25-01-2022 Бадел 1862
Триглав
Независна Македония
Скопие
69
44
Статистика
26-01-2022 Монтана 2003
Орлови
Младост
Монтана
75
71
Статистика
30-01-2022 Цинкарна Целе
Войводина 021
Гимназия Целе център
Целе
82
71
Статистика
30-01-2022 Пламен Пожега
Будучност
Бемакс Арена
Подгорица
77
112
Статистика
5 Кръг
02-02-2022 Триглав
Цинкарна Целе
Планина
Кран
50
68
Статистика
03-02-2022 Монтана 2003
Войводина 021
Младост
Монтана
74
59
Статистика
03-02-2022 Пламен Пожега
Орлови
Томислав Пирц
Пожега
77
84
Статистика
03-02-2022 Бадел 1862
Будучност
Независна Македония
Скопие
59
67
Статистика
6 Кръг
08-02-2022 Триглав
Монтана 2003
Хала Йезеро
Крагуевац
82
87
Статистика
15-02-2022 Будучност
Цинкарна Целе
Бемакс Арена
Подгорица
70
59
Статистика
16-02-2022 Бадел 1862
Орлови
Независна Македония
Скопие
65
70
Статистика
08-03-2022 Войводина 021
Пламен Пожега
Петроварадин
Нови Сад
96
50
Статистика
7 Кръг
09-02-2022 Бадел 1862
Войводина 021
Независна Македония
Скопие
59
80
Статистика
23-02-2022 Монтана 2003
Будучност
Младост
Монтана
58
68
Статистика
26-02-2022 Цинкарна Целе
Орлови
Гимназия Целе център
Целе
89
61
Статистика
15-03-2022 Пламен Пожега
Триглав
Томислав Пирц
Пожега
82
67
8 Кръг
31-01-2022 Будучност
Пламен Пожега
Бемакс Арена
Подгорица
90
55
Статистика
23-02-2022 Войводина 021
Цинкарна Целе
Петроварадин
Нови Сад
62
63
Статистика
25-02-2022 Триглав
Бадел 1862
Планина
Кран
77
50
Статистика
02-03-2022 Орлови
Монтана 2003
Обиличево
Баня Лука
86
79
Статистика
Адриатическа лига (жени) | Мачове за 9/10 място
1 Кръг
03-03-2022 Партизан 1953
Баскет Кам
Ранко Жеравица
Белград
86
71
2 Кръг
16-03-2022 Баскет Кам
Партизан 1953
Кирил и Методий
Македонска Каменица
113
95
Адриатическа лига (жени) | Първа фаза, група A
1 Кръг
29-09-2021 Орлови
Феникс
Обиличево
Баня Лука
20
0
29-09-2021 Баскет Кам
Войводина 021
СРЦ Кале
Скопие
48
100
30-09-2021 Будучност
Триглав
Бемакс Арена
Подгорица
87
51
2 Кръг
06-10-2021 Феникс
Триглав
Обиличево
Баня Лука
0
20
06-10-2021 Войводина 021
Будучност
Петроварадин
Нови Сад
58
81
06-11-2021 Баскет Кам
Орлови
Кирил и Методий
Македонска Каменица
59
65
3 Кръг
13-10-2021 Будучност
Феникс
Бемакс Арена
Подгорица
20
0
13-10-2021 Орлови
Войводина 021
Обиличево
Баня Лука
67
58
Статистика
13-10-2021 Триглав
Баскет Кам
Планина
Кран
82
54
4 Кръг
20-10-2021 Войводина 021
Феникс
Петроварадин
Нови Сад
20
0
20-10-2021 Орлови
Триглав
Обиличево
Баня Лука
61
60
08-12-2021 Баскет Кам
Будучност
Бемакс Арена
Подгорица
61
87
5 Кръг
27-10-2021 Феникс
Баскет Кам
Обиличево
Баня Лука
0
20
27-10-2021 Триглав
Войводина 021
Планина
Кран
61
68
28-10-2021 Будучност
Орлови
Бемакс Арена
Подгорица
81
40
6 Кръг
03-11-2021 Феникс
Орлови
Обиличево
Баня Лука
0
20
03-11-2021 Триглав
Будучност
Планина
Кран
49
81
11-11-2021 Войводина 021
Баскет Кам
Петроварадин
Нови Сад
86
57
7 Кръг
24-11-2021 Триглав
Феникс
Планина
Кран
20
0
24-11-2021 Орлови
Баскет Кам
Обиличево
Баня Лука
77
49
24-11-2021 Будучност
Войводина 021
Бемакс Арена
Подгорица
79
56
8 Кръг
30-11-2021 Баскет Кам
Триглав
Кирил и Методий
Македонска Каменица
74
78
01-12-2021 Феникс
Будучност
Обиличево
Баня Лука
0
20
01-12-2021 Войводина 021
Орлови
Петроварадин
Нови Сад
59
61
Статистика
9 Кръг
08-12-2021 Феникс
Войводина 021
Обиличево
Баня Лука
0
20
08-12-2021 Триглав
Орлови
Планина
Кран
66
53
09-12-2021 Будучност
Баскет Кам
Бемакс Арена
Подгорица
83
46
10 Кръг
15-12-2021 Баскет Кам
Феникс
Кирил и Методий
Македонска Каменица
20
0
15-12-2021 Войводина 021
Триглав
Петроварадин
Нови Сад
71
51
15-12-2021 Орлови
Будучност
Обиличево
Баня Лука
74
79
Адриатическа лига (жени) | Първа фаза, група B
1 Кръг
29-09-2021 Партизан 1953
Цинкарна Целе
Ранко Жеравица
Белград
65
79
Статистика
29-09-2021 Бадел 1862
Монтана 2003
Независна Македония
Скопие
74
77
Статистика
15-11-2021 РМУ Бановичи
Пламен Пожега
СКЦ Бановичи
Бановичи
66
95
Статистика
2 Кръг
06-10-2021 Монтана 2003
РМУ Бановичи
Младост
Монтана
100
45
Статистика
06-10-2021 Бадел 1862
Цинкарна Целе
Независна Македония
Скопие
59
92
Статистика
07-10-2021 Пламен Пожега
Партизан 1953
Томислав Пирц
Пожега
87
84
Статистика
3 Кръг
13-10-2021 РМУ Бановичи
Бадел 1862
СКЦ Бановичи
Бановичи
57
70
Статистика
13-10-2021 Партизан 1953
Монтана 2003
Ранко Жеравица
Белград
66
81
Статистика
13-10-2021 Цинкарна Целе
Пламен Пожега
Гимназия Целе център
Целе
114
65
Статистика
4 Кръг
20-10-2021 Монтана 2003
Цинкарна Целе
Младост
Монтана
77
74
Статистика
21-10-2021 РМУ Бановичи
Партизан 1953
СКЦ Бановичи
Бановичи
58
96
Статистика
21-10-2021 Бадел 1862
Пламен Пожега
Независна Македония
Скопие
60
84
Статистика
5 Кръг
27-10-2021 Партизан 1953
Бадел 1862
Ранко Жеравица
Белград
70
73
Статистика
27-10-2021 Цинкарна Целе
РМУ Бановичи
Гимназия Целе център
Целе
122
50
Статистика
27-10-2021 Пламен Пожега
Монтана 2003
Томислав Пирц
Пожега
82
77
Статистика
6 Кръг
03-11-2021 Монтана 2003
Бадел 1862
Младост
Монтана
81
63
Статистика
03-11-2021 Пламен Пожега
РМУ Бановичи
Томислав Пирц
Пожега
101
53
Статистика
21-12-2021 Цинкарна Целе
Партизан 1953
Гимназия Целе център
Целе
105
57
Статистика
7 Кръг
07-10-2021 РМУ Бановичи
Монтана 2003
Младост
Монтана
39
99
Статистика
24-11-2021 Партизан 1953
Пламен Пожега
Ранко Жеравица
Белград
67
78
Статистика
25-11-2021 Цинкарна Целе
Бадел 1862
Гимназия Целе център
Целе
98
59
8 Кръг
01-12-2021 Монтана 2003
Партизан 1953
Младост
Монтана
81
68
Статистика
01-12-2021 Пламен Пожега
Цинкарна Целе
Томислав Пирц
Пожега
73
80
Статистика
01-12-2021 Бадел 1862
РМУ Бановичи
Независна Македония
Скопие
85
55
Статистика
9 Кръг
08-12-2021 Пламен Пожега
Бадел 1862
Томислав Пирц
Пожега
94
63
Статистика
08-12-2021 Цинкарна Целе
Монтана 2003
Гимназия Целе център
Целе
77
51
Статистика
08-12-2021 Партизан 1953
РМУ Бановичи
Ранко Жеравица
Белград
80
58
10 Кръг
15-12-2021 Монтана 2003
Пламен Пожега
Младост
Монтана
89
84
Статистика
15-12-2021 РМУ Бановичи
Цинкарна Целе
СКЦ Бановичи
Бановичи
46
106
Статистика
15-12-2021 Бадел 1862
Партизан 1953
Независна Македония
Скопие
58
46
Статистика
betway
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи