Juniors (U 16) Division 1 | FINAL |
1 Round |
27-06-2021 |
Lokomotiv Sofia (U 16) Minyor 2015 (U 16) |
Boris Gyuderov Pernik |
72 43 |
|
Juniors (U 16) Division 1 | 3/4 Place Game |
27-06-2021 |
Svetkavitsa (U 16) Sliven Basket (U 16) |
Boris Gyuderov Pernik |
40 63 |
|
Juniors (U 16) Division 1 | Semifinals |
26-06-2021 |
Lokomotiv Sofia (U 16) Svetkavitsa (U 16) |
Boris Gyuderov Pernik |
74 66 |
|
26-06-2021 |
Sliven Basket (U 16) Minyor 2015 (U 16) |
Boris Gyuderov Pernik |
67 72 |
|
Juniors (U 16) Division 1 | West, 1/5 Place |
15-05-2021 |
Minyor 2015 (U 16) Lokomotiv Sofia (U 16) |
Lokomotiv Sofia |
64 73 |
|
15-05-2021 |
Ahil (U 16) Champion 2006 (U 16) |
Lokomotiv Sofia |
75 42 |
|
15-05-2021 |
Minyor 2015 (U 16) Haskovo (U 16) |
Lokomotiv Sofia |
69 54 |
|
15-05-2021 |
Lokomotiv Sofia (U 16) Ahil (U 16) |
Lokomotiv Sofia |
64 61 |
|
15-05-2021 |
Champion 2006 (U 16) Haskovo (U 16) |
Lokomotiv Sofia |
42 92 |
|
2 Round |
16-05-2021 |
Haskovo (U 16) Ahil (U 16) |
Lokomotiv Sofia |
65 53 |
|
16-05-2021 |
Minyor 2015 (U 16) Champion 2006 (U 16) |
Lokomotiv Sofia |
87 41 |
|
16-05-2021 |
Lokomotiv Sofia (U 16) Haskovo (U 16) |
Lokomotiv Sofia |
89 65 |
|
16-05-2021 |
Ahil (U 16) Minyor 2015 (U 16) |
Lokomotiv Sofia |
59 73 |
|
16-05-2021 |
Champion 2006 (U 16) Lokomotiv Sofia (U 16) |
Lokomotiv Sofia |
43 85 |
|
Juniors (U 16) Division 1 | East, 1/8 Place (Final Tournament) |
1 Round |
05-06-2021 |
Svetkavitsa (U 16) Tundja Yambol (U 16) |
Ivan Anguelov Targovishte |
80 34 |
|
05-06-2021 |
Star Basket (U 16) Sliven Basket (U 16) |
Ivan Anguelov Targovishte |
47 80 |
|
2 Round |
05-06-2021 |
Tundja Yambol (U 16) Star Basket (U 16) |
Ivan Anguelov Targovishte |
58 62 |
|
05-06-2021 |
Sliven Basket (U 16) Svetkavitsa (U 16) |
Ivan Anguelov Targovishte |
70 61 |
|
Juniors (U 16) Division 1 | East, 1/8 Place (Group A) |
1 Round |
29-05-2021 |
Svetkavitsa (U 16) Dolphin (U 16) -2 |
University of Economics Varna |
62 35 |
|
29-05-2021 |
Star Basket (U 16) Rozova Dolina (U 16) |
University of Economics Varna |
63 50 |
|
2 Round |
29-05-2021 |
Rozova Dolina (U 16) Svetkavitsa (U 16) |
University of Economics Varna |
31 51 |
|
29-05-2021 |
Dolphin (U 16) -2 Star Basket (U 16) |
University of Economics Varna |
43 62 |
|
3 Round |
30-05-2021 |
Dolphin (U 16) -2 Rozova Dolina (U 16) |
University of Economics Varna |
44 60 |
|
30-05-2021 |
Star Basket (U 16) Svetkavitsa (U 16) |
University of Economics Varna |
52 62 |
|
Juniors (U 16) Division 1 | East, 1/8 Place (Group B) |
1 Round |
29-05-2021 |
Sliven Basket (U 16) Tundja Yambol (U 16) |
Diana Yambol |
74 46 |
|
29-05-2021 |
Etar 49 (U 16) Beroe (U 16) |
Diana Yambol |
56 35 |
|
2 Round |
29-05-2021 |
Beroe (U 16) Sliven Basket (U 16) |
Diana Yambol |
42 75 |
|
29-05-2021 |
Tundja Yambol (U 16) Etar 49 (U 16) |
Diana Yambol |
57 35 |
|
3 Round |
30-05-2021 |
Etar 49 (U 16) Sliven Basket (U 16) |
Diana Yambol |
53 67 |
|
30-05-2021 |
Tundja Yambol (U 16) Beroe (U 16) |
Diana Yambol |
74 46 |
|
Juniors (U 16) Division 1 | Vitosha region |
1 Round |
18-10-2020 |
Ahil (U 16) Lokomotiv Sofia (U 16) |
50th Middle School Sofia |
59 73 |
|
18-10-2020 |
Sports Talents (U 16) Champion 2006 (U 16) |
50th Middle School Sofia |
51 66 |
|
18-10-2020 |
Academic 17 Sofia (U 16) Bankya 78 (U 16) |
50th Middle School Sofia |
70 71 |
|
2 Round |
01-11-2020 |
Academic 17 Sofia (U 16) Champion 2006 (U 16) |
Lokomotiv Sofia |
46 64 |
|
10-02-2021 |
Ahil (U 16) Bankya 78 (U 16) |
Lokomotiv Sofia |
84 26 |
|
10-02-2021 |
Lokomotiv Sofia (U 16) Sports Talents (U 16) |
Lokomotiv Sofia |
91 39 |
|
3 Round |
|
Bankya 78 (U 16) Lokomotiv Sofia (U 16) |
|
0 0 |
отл. |
15-11-2020 |
Champion 2006 (U 16) Ahil (U 16) |
Triaditsa Sofia |
30 48 |
|
15-11-2020 |
Sports Talents (U 16) Academic 17 Sofia (U 16) |
Triaditsa Sofia |
59 60 |
|
4 Round |
14-02-2021 |
Lokomotiv Sofia (U 16) Academic 17 Sofia (U 16) |
Triaditsa Sofia |
73 38 |
|
14-02-2021 |
Sports Talents (U 16) Ahil (U 16) |
Triaditsa Sofia |
40 60 |
|
14-02-2021 |
Champion 2006 (U 16) Bankya 78 (U 16) |
Triaditsa Sofia |
61 41 |
|
5 Round |
07-03-2021 |
Lokomotiv Sofia (U 16) Champion 2006 (U 16) |
Azbuki SC Sofia |
64 38 |
|
07-03-2021 |
Academic 17 Sofia (U 16) Ahil (U 16) |
Azbuki SC Sofia |
34 81 |
|
07-03-2021 |
Bankya 78 (U 16) Sports Talents (U 16) |
Azbuki SC Sofia |
50 49 |
|
Juniors (U 16) Division 1 | Dobrudja and Moesia regions, 1/4 Place |
1 Round |
11-04-2021 |
Svetkavitsa (U 16) Star Basket (U 16) |
Ivan Anguelov Targovishte |
83 62 |
|
11-04-2021 |
Etar 49 (U 16) Dunav Ruse (U 16) -2 |
Ivan Anguelov Targovishte |
53 56 |
|
2 Round |
11-04-2021 |
Star Basket (U 16) Etar 49 (U 16) |
Ivan Anguelov Targovishte |
54 48 |
|
11-04-2021 |
Dunav Ruse (U 16) -2 Svetkavitsa (U 16) |
Ivan Anguelov Targovishte |
40 89 |
|
3 Round |
09-05-2021 |
Etar 49 (U 16) Svetkavitsa (U 16) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
48 82 |
|
09-05-2021 |
Star Basket (U 16) Dunav Ruse (U 16) -2 |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
54 44 |
|
4 Round |
09-05-2021 |
Etar 49 (U 16) Dunav Ruse (U 16) -2 |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
86 59 |
|
09-05-2021 |
Svetkavitsa (U 16) Star Basket (U 16) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
59 76 |
|
Juniors (U 16) Division 1 | Dobrudja and Moesia regions, 5/7 Place |
1 Round |
10-04-2021 |
Spartak Pleven (U 16) Lokomotiv G. O. (U 16) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
60 45 |
|
10-04-2021 |
Unstoppable (U 16) Spartak Pleven (U 16) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
58 62 |
|
10-04-2021 |
Lokomotiv G. O. (U 16) Unstoppable (U 16) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
54 84 |
|
2 Round |
08-05-2021 |
Spartak Pleven (U 16) Lokomotiv G. O. (U 16) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
87 25 |
|
08-05-2021 |
Unstoppable (U 16) Spartak Pleven (U 16) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
42 65 |
|
08-05-2021 |
Lokomotiv G. O. (U 16) Unstoppable (U 16) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
54 74 |
|
Juniors (U 16) Division 1 | Dobrudja and Moesia regions |
1 Round |
10-10-2020 |
Svetkavitsa (U 16) Dunav Ruse (U 16) -2 |
Ivan Anguelov Targovishte |
56 44 |
|
10-10-2020 |
Star Basket (U 16) Unstoppable (U 16) |
Ivan Anguelov Targovishte |
70 60 |
|
10-10-2020 |
Dunav Ruse (U 16) -2 Star Basket (U 16) |
Ivan Anguelov Targovishte |
65 63 |
|
29-01-2021 |
Unstoppable (U 16) Spartak Pleven (U 16) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
61 88 |
|
29-01-2021 |
Spartak Pleven (U 16) Svetkavitsa (U 16) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
68 70 |
|
2 Round |
30-10-2020 |
Unstoppable (U 16) Etar 49 (U 16) |
Dunav Ruse |
55 81 |
|
30-10-2020 |
Lokomotiv G. O. (U 16) Spartak Pleven (U 16) |
Dunav Ruse |
37 64 |
|
30-10-2020 |
Etar 49 (U 16) Star Basket (U 16) |
Dunav Ruse |
51 49 |
|
30-10-2020 |
Dunav Ruse (U 16) -2 Unstoppable (U 16) |
Dunav Ruse |
60 43 |
|
30-10-2020 |
Lokomotiv G. O. (U 16) Star Basket (U 16) |
Dunav Ruse |
52 59 |
|
30-10-2020 |
Spartak Pleven (U 16) Dunav Ruse (U 16) -2 |
Dunav Ruse |
57 67 |
|
3 Round |
10-10-2020 |
Unstoppable (U 16) Svetkavitsa (U 16) |
Ivan Anguelov Targovishte |
45 91 |
|
29-01-2021 |
Svetkavitsa (U 16) Etar 49 (U 16) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
54 70 |
|
29-01-2021 |
Etar 49 (U 16) Dunav Ruse (U 16) -2 |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
72 36 |
|
29-01-2021 |
Lokomotiv G. O. (U 16) Unstoppable (U 16) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
75 69 |
|
29-01-2021 |
Dunav Ruse (U 16) -2 Lokomotiv G. O. (U 16) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
71 28 |
|
4 Round |
26-02-2021 |
Spartak Pleven (U 16) Etar 49 (U 16) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
61 55 |
|
26-02-2021 |
Svetkavitsa (U 16) Lokomotiv G. O. (U 16) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
65 28 |
|
26-02-2021 |
Star Basket (U 16) Spartak Pleven (U 16) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
49 31 |
|
26-02-2021 |
Etar 49 (U 16) Lokomotiv G. O. (U 16) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
82 26 |
|
26-02-2021 |
Star Basket (U 16) Svetkavitsa (U 16) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
53 51 |
|
Juniors (U 16) Division 1 | Zagore region, 1/3 Place |
1 Round |
11-04-2021 |
Sliven Basket (U 16) Dolphin (U 16) -2 |
Vasil Levski Sliven |
80 41 |
|
11-04-2021 |
Dolphin (U 16) -2 Tundja Yambol (U 16) |
Vasil Levski Sliven |
52 56 |
|
11-04-2021 |
Tundja Yambol (U 16) Sliven Basket (U 16) |
Vasil Levski Sliven |
38 73 |
|
2 Round |
16-05-2021 |
Dolphin (U 16) -2 Tundja Yambol (U 16) |
Boycho Branzov Burgas |
39 53 |
|
16-05-2021 |
Tundja Yambol (U 16) Sliven Basket (U 16) |
Boycho Branzov Burgas |
44 78 |
|
16-05-2021 |
Sliven Basket (U 16) Dolphin (U 16) -2 |
Boycho Branzov Burgas |
80 59 |
|
Juniors (U 16) Division 1 | Zagore region, 4/6 Place |
1 Round |
11-04-2021 |
Rozova Dolina (U 16) Beroe (U 16) |
Seuthopolis Kazanlak |
64 42 |
|
11-04-2021 |
Beroe (U 16) Sliven 2010 (U 16) |
Seuthopolis Kazanlak |
51 68 |
|
11-04-2021 |
Sliven 2010 (U 16) Rozova Dolina (U 16) |
Seuthopolis Kazanlak |
44 66 |
|
2 Round |
09-05-2021 |
Beroe (U 16) Rozova Dolina (U 16) |
Obshtinska Stara Zagora |
37 49 |
|
09-05-2021 |
Rozova Dolina (U 16) Sliven 2010 (U 16) |
Obshtinska Stara Zagora |
55 50 |
|
09-05-2021 |
Sliven 2010 (U 16) Beroe (U 16) |
Obshtinska Stara Zagora |
33 61 |
|
Juniors (U 16) Division 1 | Zagore region, Group A |
1 Round |
14-02-2021 |
Beroe (U 16) Sliven Basket (U 16) |
Obshtinska Stara Zagora |
46 79 |
|
14-02-2021 |
Sliven Basket (U 16) Rozova Dolina (U 16) |
Obshtinska Stara Zagora |
69 42 |
|
14-02-2021 |
Rozova Dolina (U 16) Beroe (U 16) |
Obshtinska Stara Zagora |
51 39 |
|
2 Round |
24-01-2021 |
Rozova Dolina (U 16) Beroe (U 16) |
Seuthopolis Kazanlak |
59 35 |
|
24-01-2021 |
Beroe (U 16) Sliven Basket (U 16) |
Seuthopolis Kazanlak |
37 94 |
|
24-01-2021 |
Sliven Basket (U 16) Rozova Dolina (U 16) |
Seuthopolis Kazanlak |
76 56 |
|
3 Round |
07-03-2021 |
Sliven Basket (U 16) Rozova Dolina (U 16) |
Vasil Levski Sliven |
99 46 |
|
07-03-2021 |
Rozova Dolina (U 16) Beroe (U 16) |
Vasil Levski Sliven |
50 54 |
|
07-03-2021 |
Beroe (U 16) Sliven Basket (U 16) |
Vasil Levski Sliven |
42 109 |
|
Juniors (U 16) Division 1 | Zagore region, Group B |
1 Round |
01-11-2020 |
Tundja Yambol (U 16) Sliven 2010 (U 16) |
Boycho Branzov Burgas |
51 58 |
|
01-11-2020 |
Sliven 2010 (U 16) Dolphin (U 16) -2 |
Boycho Branzov Burgas |
58 61 |
|
01-11-2020 |
Dolphin (U 16) -2 Tundja Yambol (U 16) |
Boycho Branzov Burgas |
38 57 |
|
2 Round |
20-02-2021 |
Dolphin (U 16) -2 Tundja Yambol (U 16) |
Boycho Branzov Burgas |
61 48 |
|
20-02-2021 |
Tundja Yambol (U 16) Sliven 2010 (U 16) |
Boycho Branzov Burgas |
67 48 |
|
20-02-2021 |
Sliven 2010 (U 16) Dolphin (U 16) -2 |
Boycho Branzov Burgas |
46 60 |
|
3 Round |
06-03-2021 |
Sliven 2010 (U 16) Tundja Yambol (U 16) |
Vasil Levski Sliven |
59 61 |
|
06-03-2021 |
Tundja Yambol (U 16) Dolphin (U 16) -2 |
Vasil Levski Sliven |
59 61 |
|
06-03-2021 |
Dolphin (U 16) -2 Sliven 2010 (U 16) |
Vasil Levski Sliven |
35 49 |
|
Juniors (U 16) Division 1 | Rila region |
1 Round |
06-02-2021 |
Minyor 2015 (U 16) Rilski Sportist (U 16) -2 |
Boris Gyuderov Pernik |
69 48 |
|
06-02-2021 |
Pirin Blagoevgrad 81 (U 16) Eurobasket Academic (U 16) |
Boris Gyuderov Pernik |
34 41 |
|
2 Round |
06-02-2021 |
Rilski Sportist (U 16) -2 Velbazhd 2002 (U 16) |
Boris Gyuderov Pernik |
68 49 |
|
06-02-2021 |
Eurobasket Academic (U 16) Minyor 2015 (U 16) |
Boris Gyuderov Pernik |
53 69 |
|
3 Round |
23-01-2021 |
Pirin Blagoevgrad 81 (U 16) Velbazhd 2002 (U 16) |
Skaptopara Blagoevgrad |
31 80 |
|
23-01-2021 |
Eurobasket Academic (U 16) Minyor 2015 (U 16) |
Skaptopara Blagoevgrad |
30 70 |
|
4 Round |
23-01-2021 |
Minyor 2015 (U 16) Pirin Blagoevgrad 81 (U 16) |
Skaptopara Blagoevgrad |
71 31 |
|
23-01-2021 |
Velbazhd 2002 (U 16) Eurobasket Academic (U 16) |
Skaptopara Blagoevgrad |
69 44 |
|
5 Round |
20-02-2021 |
Pirin Blagoevgrad 81 (U 16) Rilski Sportist (U 16) -2 |
Skaptopara Blagoevgrad |
30 78 |
|
20-02-2021 |
Minyor 2015 (U 16) Velbazhd 2002 (U 16) |
Skaptopara Blagoevgrad |
76 51 |
|
6 Round |
20-02-2021 |
Rilski Sportist (U 16) -2 Eurobasket Academic (U 16) |
Skaptopara Blagoevgrad |
76 37 |
|
20-02-2021 |
Velbazhd 2002 (U 16) Pirin Blagoevgrad 81 (U 16) |
Skaptopara Blagoevgrad |
74 41 |
|
7 Round |
18-04-2021 |
Rilski Sportist (U 16) -2 Pirin Blagoevgrad 81 (U 16) |
Arena Samokov Samokov |
72 25 |
|
18-04-2021 |
Eurobasket Academic (U 16) Velbazhd 2002 (U 16) |
Arena Samokov Samokov |
48 49 |
|
8 Round |
18-04-2021 |
Pirin Blagoevgrad 81 (U 16) Minyor 2015 (U 16) |
Arena Samokov Samokov |
22 71 |
|
18-04-2021 |
Velbazhd 2002 (U 16) Rilski Sportist (U 16) -2 |
Arena Samokov Samokov |
27 101 |
|
9 Round |
25-04-2021 |
Rilski Sportist (U 16) -2 Eurobasket Academic (U 16) |
Boris Gyuderov Pernik |
98 34 |
|
25-04-2021 |
Velbazhd 2002 (U 16) Minyor 2015 (U 16) |
Boris Gyuderov Pernik |
47 67 |
|
10 Round |
25-04-2021 |
Eurobasket Academic (U 16) Pirin Blagoevgrad 81 (U 16) |
Boris Gyuderov Pernik |
63 69 |
|
25-04-2021 |
Minyor 2015 (U 16) Rilski Sportist (U 16) -2 |
Boris Gyuderov Pernik |
61 73 |
|
Juniors (U 16) Division 1 | Rodopi region |
1 Round |
07-11-2020 |
Haskovo (U 16) Maritsa Karshiaka 2012 (U 16) |
Druzhba Haskovo |
81 35 |
|
07-11-2020 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 16) Dimitrovgrad 2020 (U 16) |
Druzhba Haskovo |
60 55 |
|
07-11-2020 |
Dimitrovgrad 2020 (U 16) Haskovo (U 16) |
Druzhba Haskovo |
30 81 |
|
2 Round |
30-01-2021 |
Haskovo (U 16) Maritsa Karshiaka 2012 (U 16) |
Druzhba Haskovo |
82 43 |
|
30-01-2021 |
Zlatograd (U 16) Maritsa Karshiaka 2012 (U 16) |
Druzhba Haskovo |
28 103 |
|
30-01-2021 |
Haskovo (U 16) Zlatograd (U 16) |
Druzhba Haskovo |
116 35 |
|
3 Round |
28-02-2021 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 16) Dimitrovgrad 2020 (U 16) |
Sports Hall Perushtitsa |
70 66 |
|
28-02-2021 |
Dimitrovgrad 2020 (U 16) Haskovo (U 16) |
Sports Hall Perushtitsa |
35 77 |
|
28-02-2021 |
Haskovo (U 16) Maritsa Karshiaka 2012 (U 16) |
Sports Hall Perushtitsa |
95 40 |
|
4 Round |
20-03-2021 |
Dimitrovgrad 2020 (U 16) Haskovo (U 16) |
Druzhba Haskovo |
38 106 |
|
20-03-2021 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 16) Dimitrovgrad 2020 (U 16) |
Druzhba Haskovo |
83 56 |
|
20-03-2021 |
Haskovo (U 16) Maritsa Karshiaka 2012 (U 16) |
Druzhba Haskovo |
113 56 |
|
5 Round |
18-04-2021 |
Haskovo (U 16) Maritsa Karshiaka 2012 (U 16) |
Druzhba Haskovo |
107 49 |
|
18-04-2021 |
Zlatograd (U 16) Maritsa Karshiaka 2012 (U 16) |
Druzhba Haskovo |
49 79 |
|
18-04-2021 |
Haskovo (U 16) Zlatograd (U 16) |
Druzhba Haskovo |
103 20 |
|