Juniors (U 14) Division 1 | FINAL |
1 Round |
04-07-2021 |
Minyor 2015 (U 14) Dorostol (U 14) |
Drastar Silistra |
26 101 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | 3/4 Place Game |
04-07-2021 |
Spartak Pleven (U 14) Ahil (U 14) |
Drastar Silistra |
56 58 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Semifinals |
03-07-2021 |
Minyor 2015 (U 14) Spartak Pleven (U 14) |
Drastar Silistra |
67 58 |
|
03-07-2021 |
Dorostol (U 14) Ahil (U 14) |
Drastar Silistra |
99 72 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | West, 1/4 Place |
29-06-2021 |
Ahil (U 14) Eurobasket Academic (U 14) |
50th Middle School Sofia |
79 37 |
|
29-06-2021 |
Champion 2006 (U 14) Minyor 2015 (U 14) |
50th Middle School Sofia |
51 65 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | West, 1/8 Place |
23-05-2021 |
Ahil (U 14) Bankya 78 (U 14) |
50th Middle School Sofia |
100 49 |
|
23-05-2021 |
Vihren (U 14) Champion 2006 (U 14) |
50th Middle School Sofia |
51 66 |
|
24-05-2021 |
Minyor 2015 (U 14) Septemvri (U 14) |
Triaditsa Sofia |
76 31 |
|
24-05-2021 |
Academic 17 Sofia (U 14) Eurobasket Academic (U 14) |
Triaditsa Sofia |
52 59 |
|
2 Round |
23-05-2021 |
Bankya 78 (U 14) Vihren (U 14) |
50th Middle School Sofia |
62 92 |
|
23-05-2021 |
Champion 2006 (U 14) Ahil (U 14) |
50th Middle School Sofia |
49 61 |
|
24-05-2021 |
Eurobasket Academic (U 14) Minyor 2015 (U 14) |
Triaditsa Sofia |
33 70 |
|
24-05-2021 |
Septemvri (U 14) Academic 17 Sofia (U 14) |
Triaditsa Sofia |
59 61 |
|
3 Round |
20-06-2021 |
Bankya 78 (U 14) Champion 2006 (U 14) |
50th Middle School Sofia |
40 63 |
|
20-06-2021 |
Ahil (U 14) Vihren (U 14) |
50th Middle School Sofia |
68 76 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | East, 1/8 Place (Final Tournament) |
1 Round |
29-06-2021 |
Dorostol (U 14) Svetkavitsa (U 14) |
Mladost Shumen |
87 61 |
|
29-06-2021 |
Spartak Pleven (U 14) Unstoppable (U 14) |
Mladost Shumen |
64 57 |
|
2 Round |
29-06-2021 |
Dorostol (U 14) Spartak Pleven (U 14) |
Mladost Shumen |
81 41 |
|
29-06-2021 |
Svetkavitsa (U 14) Unstoppable (U 14) |
Mladost Shumen |
86 48 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | East, 1/8 Place (Group A) |
1 Round |
19-06-2021 |
Spartak Pleven (U 14) Chavdar Troyan (U 14) |
Balkanstroy Pleven |
93 49 |
|
19-06-2021 |
Dunav 2007 Ruse (U 14) Svetkavitsa (U 14) |
Balkanstroy Pleven |
53 74 |
|
2 Round |
19-06-2021 |
Chavdar Troyan (U 14) Dunav 2007 Ruse (U 14) |
Balkanstroy Pleven |
50 56 |
|
19-06-2021 |
Svetkavitsa (U 14) Spartak Pleven (U 14) |
Balkanstroy Pleven |
70 81 |
|
3 Round |
20-06-2021 |
Svetkavitsa (U 14) Chavdar Troyan (U 14) |
Balkanstroy Pleven |
78 45 |
|
20-06-2021 |
Spartak Pleven (U 14) Dunav 2007 Ruse (U 14) |
Balkanstroy Pleven |
58 51 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | East, 1/8 Place (Group B) |
1 Round |
21-06-2021 |
Dorostol (U 14) Vihar Aytos (U 14) |
Drastar Silistra |
106 47 |
|
21-06-2021 |
Unstoppable (U 14) Sveti Vlas (U 14) |
Drastar Silistra |
58 43 |
|
2 Round |
21-06-2021 |
Vihar Aytos (U 14) Unstoppable (U 14) |
Drastar Silistra |
56 61 |
|
21-06-2021 |
Sveti Vlas (U 14) Dorostol (U 14) |
Drastar Silistra |
22 99 |
|
3 Round |
22-06-2021 |
Sveti Vlas (U 14) Vihar Aytos (U 14) |
Drastar Silistra |
49 52 |
|
22-06-2021 |
Dorostol (U 14) Unstoppable (U 14) |
Drastar Silistra |
90 41 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Vitosha region |
1 Round |
13-02-2021 |
Avatar (U 14) Ahil (U 14) |
Vasil Levski Sofia |
39 69 |
|
13-02-2021 |
Sports Talents (U 14) Septemvri (U 14) |
Vasil Levski Sofia |
38 67 |
|
13-02-2021 |
Academic 17 Sofia (U 14) Olympia Basket (U 14) |
Vasil Levski Sofia |
94 13 |
|
13-02-2021 |
Bankya 78 (U 14) Champion 2006 (U 14) |
Vasil Levski Sofia |
37 34 |
|
2 Round |
16-01-2021 |
Septemvri (U 14) Bankya 78 (U 14) |
Azbuki SC Sofia |
25 37 |
|
16-01-2021 |
Champion 2006 (U 14) Academic 17 Sofia (U 14) |
Azbuki SC Sofia |
44 38 |
|
16-01-2021 |
Ahil (U 14) Olympia Basket (U 14) |
Azbuki SC Sofia |
55 14 |
|
16-01-2021 |
Sports Talents (U 14) Avatar (U 14) |
Azbuki SC Sofia |
59 36 |
|
3 Round |
|
Champion 2006 (U 14) Olympia Basket (U 14) |
Academic Sofia |
0 0 |
отл. |
22-11-2020 |
Septemvri (U 14) Academic 17 Sofia (U 14) |
50th Middle School Sofia |
51 69 |
|
27-02-2021 |
Sports Talents (U 14) Ahil (U 14) |
50th Middle School Sofia |
32 94 |
|
27-02-2021 |
Avatar (U 14) Bankya 78 (U 14) |
50th Middle School Sofia |
45 59 |
|
4 Round |
13-03-2021 |
Champion 2006 (U 14) Ahil (U 14) |
Academic Sofia |
50 62 |
|
13-03-2021 |
Sports Talents (U 14) Bankya 78 (U 14) |
Academic Sofia |
44 85 |
|
13-03-2021 |
Avatar (U 14) Academic 17 Sofia (U 14) |
Academic Sofia |
55 64 |
|
13-03-2021 |
Septemvri (U 14) Olympia Basket (U 14) |
Academic Sofia |
86 6 |
|
5 Round |
20-02-2021 |
Bankya 78 (U 14) Ahil (U 14) |
Septemvri Sofia |
54 84 |
|
20-02-2021 |
Champion 2006 (U 14) Septemvri (U 14) |
Septemvri Sofia |
61 42 |
|
20-02-2021 |
Sports Talents (U 14) Academic 17 Sofia (U 14) |
Septemvri Sofia |
42 69 |
|
20-02-2021 |
Avatar (U 14) Olympia Basket (U 14) |
Septemvri Sofia |
42 20 |
|
6 Round |
21-03-2021 |
Ahil (U 14) Septemvri (U 14) |
97th High School Bratya Miladinovi Sofia |
66 54 |
|
21-03-2021 |
Avatar (U 14) Champion 2006 (U 14) |
97th High School Bratya Miladinovi Sofia |
29 79 |
|
21-03-2021 |
Sports Talents (U 14) Olympia Basket (U 14) |
97th High School Bratya Miladinovi Sofia |
69 18 |
|
21-03-2021 |
Academic 17 Sofia (U 14) Bankya 78 (U 14) |
97th High School Bratya Miladinovi Sofia |
73 55 |
|
7 Round |
28-03-2021 |
Champion 2006 (U 14) Sports Talents (U 14) |
Septemvri Sofia |
71 45 |
|
28-03-2021 |
Septemvri (U 14) Avatar (U 14) |
Septemvri Sofia |
62 33 |
|
28-03-2021 |
Bankya 78 (U 14) Olympia Basket (U 14) |
Septemvri Sofia |
67 22 |
|
28-03-2021 |
Academic 17 Sofia (U 14) Ahil (U 14) |
Septemvri Sofia |
66 76 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Dobrudja region (Spring), 1/5 Place |
1 Round |
|
Svetkavitsa (U 14) Star Basket (U 14) |
Drastar Silistra |
0 0 |
отл. |
|
Star Basket (U 14) Dorostol (U 14) |
Drastar Silistra |
0 0 |
отл. |
25-04-2021 |
Dunav Ruse (U 14) Dorostol (U 14) |
Drastar Silistra |
21 128 |
|
25-04-2021 |
Svetkavitsa (U 14) Unstoppable (U 14) |
Drastar Silistra |
60 61 |
|
25-04-2021 |
Unstoppable (U 14) Dunav Ruse (U 14) |
Drastar Silistra |
88 34 |
|
2 Round |
|
Dunav Ruse (U 14) Svetkavitsa (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
0 0 |
отл. |
|
Dorostol (U 14) Unstoppable (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
0 0 |
отл. |
|
Star Basket (U 14) Dunav Ruse (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
0 0 |
отл. |
|
Dorostol (U 14) Svetkavitsa (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
0 0 |
отл. |
|
Unstoppable (U 14) Star Basket (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
0 0 |
отл. |
Juniors (U 14) Division 1 | Dobrudja region (Spring), 6/8 Place |
1 Round |
27-03-2021 |
Unstoppable (U 14) -2 Chernomorets Balchik (U 14) |
Dobrotitsa Dobrich |
35 43 |
|
27-03-2021 |
Chernomorets Balchik (U 14) Wolves Razgrad (U 14) |
Dobrotitsa Dobrich |
27 74 |
|
27-03-2021 |
Wolves Razgrad (U 14) Unstoppable (U 14) -2 |
Dobrotitsa Dobrich |
60 7 |
|
2 Round |
27-04-2021 |
Wolves Razgrad (U 14) Unstoppable (U 14) -2 |
Dobrotitsa Dobrich |
55 16 |
|
27-04-2021 |
Chernomorets Balchik (U 14) Wolves Razgrad (U 14) |
Dobrotitsa Dobrich |
47 75 |
|
27-04-2021 |
Unstoppable (U 14) -2 Chernomorets Balchik (U 14) |
Dobrotitsa Dobrich |
60 49 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Dobrudja region (Spring), 9/11 Place |
1 Round |
20-03-2021 |
SportBasket GT (U 14) VarnaBasket (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
72 46 |
|
20-03-2021 |
VarnaBasket (U 14) Vihar 2002 (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
46 58 |
|
20-03-2021 |
Vihar 2002 (U 14) SportBasket GT (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
20 120 |
|
2 Round |
17-04-2021 |
SportBasket GT (U 14) VarnaBasket (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
56 31 |
|
17-04-2021 |
VarnaBasket (U 14) Vihar 2002 (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
60 36 |
|
17-04-2021 |
Vihar 2002 (U 14) SportBasket GT (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
48 70 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Dobrudja region, Group A |
1 Round |
14-11-2020 |
Star Basket (U 14) Unstoppable (U 14) |
Drastar Silistra |
78 47 |
|
14-11-2020 |
Dorostol (U 14) Wolves Razgrad (U 14) |
Drastar Silistra |
110 24 |
|
14-11-2020 |
Star Basket (U 14) Svetkavitsa (U 14) |
Drastar Silistra |
54 65 |
|
14-11-2020 |
Unstoppable (U 14) Wolves Razgrad (U 14) |
Drastar Silistra |
65 36 |
|
14-11-2020 |
Svetkavitsa (U 14) Dorostol (U 14) |
Drastar Silistra |
52 87 |
|
2 Round |
21-02-2021 |
Wolves Razgrad (U 14) Star Basket (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
49 56 |
|
21-02-2021 |
Svetkavitsa (U 14) Unstoppable (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
68 40 |
|
21-02-2021 |
Dorostol (U 14) Star Basket (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
98 29 |
|
21-02-2021 |
Wolves Razgrad (U 14) Svetkavitsa (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
29 92 |
|
21-02-2021 |
Unstoppable (U 14) Dorostol (U 14) |
Ivan Anguelov Targovishte |
31 79 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Dobrudja region, Group B |
1 Round |
24-01-2021 |
Dunav Ruse (U 14) SportBasket GT (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
74 45 |
|
06-02-2021 |
VarnaBasket (U 14) Chernomorets Balchik (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
38 82 |
|
06-02-2021 |
Vihar 2002 (U 14) Unstoppable (U 14) -2 |
Vaptsarov General Toshevo |
30 85 |
|
20-02-2021 |
Chernomorets Balchik (U 14) Vihar 2002 (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
66 39 |
|
20-02-2021 |
Unstoppable (U 14) -2 Dunav Ruse (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
66 90 |
|
2 Round |
07-11-2020 |
SportBasket GT (U 14) Chernomorets Balchik (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
42 65 |
|
06-02-2021 |
VarnaBasket (U 14) Unstoppable (U 14) -2 |
Vaptsarov General Toshevo |
24 72 |
|
06-02-2021 |
SportBasket GT (U 14) VarnaBasket (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
87 37 |
|
20-02-2021 |
Chernomorets Balchik (U 14) Dunav Ruse (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
48 78 |
|
20-02-2021 |
Dunav Ruse (U 14) Vihar 2002 (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
97 40 |
|
3 Round |
07-11-2020 |
Unstoppable (U 14) -2 Chernomorets Balchik (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
47 53 |
|
07-11-2020 |
Unstoppable (U 14) -2 SportBasket GT (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
42 38 |
|
24-01-2021 |
SportBasket GT (U 14) Vihar 2002 (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
62 42 |
|
24-01-2021 |
VarnaBasket (U 14) Dunav Ruse (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
26 100 |
|
24-01-2021 |
Vihar 2002 (U 14) VarnaBasket (U 14) |
Vaptsarov General Toshevo |
52 47 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Zagore and Rodopi regions, 1/4 Place |
1 Round |
21-03-2021 |
Sliven 2010 (U 14) Haskovo (U 14) |
Druzhba Haskovo |
36 90 |
|
21-03-2021 |
Sveti Vlas (U 14) Academic Plovdiv (U 14) -2 |
Druzhba Haskovo |
72 42 |
|
2 Round |
21-03-2021 |
Haskovo (U 14) Sveti Vlas (U 14) |
Druzhba Haskovo |
80 42 |
|
21-03-2021 |
Academic Plovdiv (U 14) -2 Sliven 2010 (U 14) |
Druzhba Haskovo |
45 74 |
|
3 Round |
15-05-2021 |
Sveti Vlas (U 14) Sliven 2010 (U 14) |
Boycho Branzov Burgas |
63 32 |
|
15-05-2021 |
Haskovo (U 14) Academic Plovdiv (U 14) -2 |
Boycho Branzov Burgas |
61 33 |
|
4 Round |
15-05-2021 |
Sliven 2010 (U 14) Academic Plovdiv (U 14) -2 |
Boycho Branzov Burgas |
53 50 |
|
15-05-2021 |
Sveti Vlas (U 14) Haskovo (U 14) |
Boycho Branzov Burgas |
44 55 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Zagore and Rodopi regions, 5/7 Place |
1 Round |
24-04-2021 |
Vihar Aytos (U 14) Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) |
Aetos Aytos |
101 35 |
|
24-04-2021 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) Hebar (U 14) |
Aetos Aytos |
77 54 |
|
24-04-2021 |
Hebar (U 14) Vihar Aytos (U 14) |
Aetos Aytos |
21 111 |
|
2 Round |
08-05-2021 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) Hebar (U 14) |
Sports Hall Perushtitsa |
46 39 |
|
08-05-2021 |
Hebar (U 14) Vihar Aytos (U 14) |
Sports Hall Perushtitsa |
17 113 |
|
08-05-2021 |
Vihar Aytos (U 14) Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) |
Sports Hall Perushtitsa |
103 12 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Zagore region |
1 Round |
14-11-2020 |
Sliven 2010 (U 14) Vihar Aytos (U 14) |
Vasil Levski Sliven |
72 21 |
|
14-11-2020 |
Vihar Aytos (U 14) Sveti Vlas (U 14) |
Vasil Levski Sliven |
37 70 |
|
14-11-2020 |
Sveti Vlas (U 14) Sliven 2010 (U 14) |
Vasil Levski Sliven |
31 55 |
|
2 Round |
28-02-2021 |
Sveti Vlas (U 14) Vihar Aytos (U 14) |
Boycho Branzov Burgas |
58 50 |
|
28-02-2021 |
Vihar Aytos (U 14) Sliven 2010 (U 14) |
Boycho Branzov Burgas |
81 44 |
|
28-02-2021 |
Sliven 2010 (U 14) Sveti Vlas (U 14) |
Boycho Branzov Burgas |
39 63 |
|
3 Round |
06-02-2021 |
Vihar Aytos (U 14) Sveti Vlas (U 14) |
Aetos Aytos |
54 50 |
|
06-02-2021 |
Sveti Vlas (U 14) Sliven 2010 (U 14) |
Aetos Aytos |
44 62 |
|
06-02-2021 |
Sliven 2010 (U 14) Vihar Aytos (U 14) |
Aetos Aytos |
74 90 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Moesia region |
1 Round |
24-10-2020 |
Etar 49 (U 14) Champion Pleven (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
95 9 |
|
24-10-2020 |
Chavdar Troyan (U 14) Spartak Pleven (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
38 69 |
|
24-10-2020 |
Dunav 2007 Ruse (U 14) Rakovski (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
74 13 |
|
2 Round |
24-10-2020 |
Spartak Pleven (U 14) Champion Pleven (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
133 12 |
|
24-10-2020 |
Chavdar Troyan (U 14) Rakovski (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
75 20 |
|
24-10-2020 |
Etar 49 (U 14) Dunav 2007 Ruse (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
44 49 |
|
3 Round |
30-01-2021 |
Dunav 2007 Ruse (U 14) Etar 49 (U 14) |
Dunav Ruse |
71 51 |
|
30-01-2021 |
Dunav 2007 Ruse (U 14) Chavdar Troyan (U 14) |
Dunav Ruse |
63 30 |
|
21-02-2021 |
Etar 49 (U 14) Rakovski (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
99 23 |
|
21-02-2021 |
Chavdar Troyan (U 14) Rakovski (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
89 32 |
|
4 Round |
07-02-2021 |
Rakovski (U 14) Spartak Pleven (U 14) |
Dan Kolov Sevlievo |
12 94 |
|
07-02-2021 |
Champion Pleven (U 14) Dunav 2007 Ruse (U 14) |
Dan Kolov Sevlievo |
16 98 |
|
07-02-2021 |
Rakovski (U 14) Champion Pleven (U 14) |
Dan Kolov Sevlievo |
39 28 |
|
07-02-2021 |
Spartak Pleven (U 14) Dunav 2007 Ruse (U 14) |
Dan Kolov Sevlievo |
52 48 |
|
5 Round |
14-02-2021 |
Chavdar Troyan (U 14) Etar 49 (U 14) |
Balkanstroy Pleven |
63 60 |
|
14-02-2021 |
Spartak Pleven (U 14) Champion Pleven (U 14) |
Balkanstroy Pleven |
109 7 |
|
14-02-2021 |
Spartak Pleven (U 14) Etar 49 (U 14) |
Balkanstroy Pleven |
70 42 |
|
14-02-2021 |
Chavdar Troyan (U 14) Champion Pleven (U 14) |
Balkanstroy Pleven |
82 26 |
|
6 Round |
30-01-2021 |
Etar 49 (U 14) Chavdar Troyan (U 14) |
Dunav Ruse |
49 72 |
|
21-02-2021 |
Champion Pleven (U 14) Spartak Pleven (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
7 84 |
|
21-02-2021 |
Etar 49 (U 14) Spartak Pleven (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
39 86 |
|
21-02-2021 |
Champion Pleven (U 14) Chavdar Troyan (U 14) |
Ivaylo Veliko Tarnovo |
24 116 |
|
7 Round |
28-02-2021 |
Rakovski (U 14) Chavdar Troyan (U 14) |
Chavdar Troyan |
17 65 |
|
28-02-2021 |
Etar 49 (U 14) Dunav 2007 Ruse (U 14) |
Chavdar Troyan |
21 52 |
|
28-02-2021 |
Rakovski (U 14) Etar 49 (U 14) |
Chavdar Troyan |
28 56 |
|
28-02-2021 |
Chavdar Troyan (U 14) Dunav 2007 Ruse (U 14) |
Chavdar Troyan |
50 46 |
|
8 Round |
07-03-2021 |
Dunav 2007 Ruse (U 14) Spartak Pleven (U 14) |
Dunav Ruse |
56 57 |
|
07-03-2021 |
Champion Pleven (U 14) Rakovski (U 14) |
Dunav Ruse |
28 39 |
|
07-03-2021 |
Spartak Pleven (U 14) Rakovski (U 14) |
Dunav Ruse |
90 17 |
|
07-03-2021 |
Dunav 2007 Ruse (U 14) Champion Pleven (U 14) |
Dunav Ruse |
82 25 |
|
9 Round |
17-04-2021 |
Spartak Pleven (U 14) Chavdar Troyan (U 14) |
Balkanstroy Pleven |
87 56 |
|
17-04-2021 |
Champion Pleven (U 14) Etar 49 (U 14) |
Balkanstroy Pleven |
28 65 |
|
17-04-2021 |
Rakovski (U 14) Dunav 2007 Ruse (U 14) |
Balkanstroy Pleven |
28 75 |
|
10 Round |
17-04-2021 |
Etar 49 (U 14) Chavdar Troyan (U 14) |
Balkanstroy Pleven |
67 58 |
|
17-04-2021 |
Champion Pleven (U 14) Rakovski (U 14) |
Balkanstroy Pleven |
20 0 |
|
17-04-2021 |
Spartak Pleven (U 14) Dunav 2007 Ruse (U 14) |
Balkanstroy Pleven |
75 66 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Rila region |
1 Round |
27-02-2021 |
Eurobasket Academic (U 14) Vihren (U 14) |
Skaptopara Blagoevgrad |
43 32 |
|
27-02-2021 |
Vihren (U 14) Minyor 2015 (U 14) |
Skaptopara Blagoevgrad |
47 52 |
|
27-02-2021 |
Minyor 2015 (U 14) Eurobasket Academic (U 14) |
Skaptopara Blagoevgrad |
50 40 |
|
2 Round |
29-05-2021 |
Minyor 2015 (U 14) Sportist 1959 Svoge (U 14) |
Boris Gyuderov Pernik |
83 30 |
|
29-05-2021 |
Sportist 1959 Svoge (U 14) Eurobasket Academic (U 14) |
Boris Gyuderov Pernik |
23 64 |
|
29-05-2021 |
Eurobasket Academic (U 14) Minyor 2015 (U 14) |
Boris Gyuderov Pernik |
33 79 |
|
3 Round |
13-03-2021 |
Sportist 1959 Svoge (U 14) Minyor 2015 (U 14) |
Ivan Vazov School Svoge |
12 90 |
|
13-03-2021 |
Minyor 2015 (U 14) Vihren (U 14) |
Ivan Vazov School Svoge |
64 50 |
|
13-03-2021 |
Vihren (U 14) Sportist 1959 Svoge (U 14) |
Ivan Vazov School Svoge |
56 21 |
|
4 Round |
16-05-2021 |
Vihren (U 14) Eurobasket Academic (U 14) |
Arena Sandanski Sandanski |
34 61 |
|
16-05-2021 |
Eurobasket Academic (U 14) Sportist 1959 Svoge (U 14) |
Arena Sandanski Sandanski |
32 17 |
|
16-05-2021 |
Sportist 1959 Svoge (U 14) Vihren (U 14) |
Arena Sandanski Sandanski |
13 56 |
|
Juniors (U 14) Division 1 | Rodopi region |
1 Round |
24-10-2020 |
Hebar (U 14) Haskovo (U 14) |
Druzhba Haskovo |
17 94 |
|
07-02-2021 |
Academic Plovdiv (U 14) -2 Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
62 52 |
|
2 Round |
24-10-2020 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) Hebar (U 14) |
Druzhba Haskovo |
62 48 |
|
24-10-2020 |
Haskovo (U 14) Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) |
Druzhba Haskovo |
140 23 |
|
3 Round |
08-11-2020 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) Hebar (U 14) |
Sports Hall Perushtitsa |
64 39 |
|
08-11-2020 |
Hebar (U 14) Academic Plovdiv (U 14) -2 |
Sports Hall Perushtitsa |
29 77 |
|
4 Round |
08-11-2020 |
Haskovo (U 14) Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) |
Sports Hall Perushtitsa |
112 32 |
|
08-11-2020 |
Academic Plovdiv (U 14) -2 Haskovo (U 14) |
Sports Hall Perushtitsa |
39 66 |
|
5 Round |
23-01-2021 |
Hebar (U 14) Academic Plovdiv (U 14) -2 |
Vasil Levski SS Plovdiv |
18 69 |
|
23-01-2021 |
Hebar (U 14) Haskovo (U 14) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
5 107 |
|
6 Round |
23-01-2021 |
Academic Plovdiv (U 14) -2 Haskovo (U 14) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
33 91 |
|
07-02-2021 |
Academic Plovdiv (U 14) -2 Maritsa Karshiaka 2012 (U 14) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
83 40 |
|