Boys (U 13) Regions | West, 1/3 Place
1 Round
15-05-2022 BUBA Basketball (U 13)
Balkan (U 13)
Georgi Hristov
Botevgrad
73
67
2 Round
15-05-2022 Minyor 2015 (U 13)
Balkan (U 13)
Georgi Hristov
Botevgrad
79
56
3 Round
15-05-2022 BUBA Basketball (U 13)
Minyor 2015 (U 13)
Georgi Hristov
Botevgrad
64
73
Boys (U 13) Regions | West, 4/6 Place
1 Round
24-05-2022 CSKA (U 13)
Septemvri (U 13)
Septemvri
Sofia
0
0
09.00
2 Round
24-05-2022 CSKA (U 13)
Academic Bultex 99 (U 13)
Septemvri
Sofia
0
0
11.30
3 Round
24-05-2022 Academic Bultex 99 (U 13)
Septemvri (U 13)
Septemvri
Sofia
0
0
14.00
Boys (U 13) Regions | West (Qualifications), Sofia
1 Round
07-05-2022 BUBA Basketball (U 13)
CSKA (U 13)
Vasil Levski
Sofia
76
60
07-05-2022 BUBA Basketball (U 13)
Hebar (U 13)
Vasil Levski
Sofia
120
14
2 Round
07-05-2022 CSKA (U 13)
Slavia (U 13)
Vasil Levski
Sofia
78
39
07-05-2022 Slavia (U 13)
Hebar (U 13)
Vasil Levski
Sofia
73
14
3 Round
08-05-2022 CSKA (U 13)
Hebar (U 13)
Vasil Levski
Sofia
20
0
08-05-2022 BUBA Basketball (U 13)
Slavia (U 13)
Vasil Levski
Sofia
80
40
Boys (U 13) Regions | West (Qualifications), Plovdiv
1 Round
08-05-2022 Academic Bultex 99 (U 13)
Rilski Sportist (U 13)
Vasil Levski SS
Plovdiv
45
38
2 Round
08-05-2022 Rilski Sportist (U 13)
Balkan (U 13)
Vasil Levski SS
Plovdiv
38
57
3 Round
08-05-2022 Balkan (U 13)
Academic Bultex 99 (U 13)
Vasil Levski SS
Plovdiv
80
48
Boys (U 13) Regions | West (Qualifications), Pernik
1 Round
08-05-2022 Minyor 2015 (U 13)
Septemvri (U 13)
Boris Gyuderov
Pernik
67
54
2 Round
08-05-2022 Septemvri (U 13)
Haskovo (U 13)
Boris Gyuderov
Pernik
63
38
3 Round
08-05-2022 Haskovo (U 13)
Minyor 2015 (U 13)
Boris Gyuderov
Pernik
56
75
Boys (U 13) Regions | East (Spring), 1/7 Place
1 Round
19-02-2022 Cherno More Ticha (U 13)
Wolves Razgrad (U 13)
Drastar
Silistra
37
79
19-02-2022 Dorostol (U 13)
Spartak Pleven (U 13)
Drastar
Silistra
84
34
19-02-2022 Wolves Razgrad (U 13)
Chavdar Troyan (U 13)
Drastar
Silistra
108
47
19-02-2022 Spartak Pleven (U 13)
Cherno More Ticha (U 13)
Drastar
Silistra
53
60
19-02-2022 Chavdar Troyan (U 13)
Dorostol (U 13)
Drastar
Silistra
34
98
2 Round
12-02-2022 Beroe (U 13)
Dorostol (U 13)
Boycho Branzov
Burgas
37
75
12-02-2022 Dolphin (U 13)
Wolves Razgrad (U 13)
Boycho Branzov
Burgas
73
59
12-02-2022 Dorostol (U 13)
Cherno More Ticha (U 13)
Boycho Branzov
Burgas
71
54
12-02-2022 Wolves Razgrad (U 13)
Beroe (U 13)
Boycho Branzov
Burgas
88
43
12-02-2022 Cherno More Ticha (U 13)
Dolphin (U 13)
Boycho Branzov
Burgas
45
63
3 Round
06-03-2022 Chavdar Troyan (U 13)
Spartak Pleven (U 13)
Chavdar
Troyan
76
68
06-03-2022 Dolphin (U 13)
Beroe (U 13)
Chavdar
Troyan
78
81
06-03-2022 Chavdar Troyan (U 13)
Cherno More Ticha (U 13)
Chavdar
Troyan
44
78
06-03-2022 Spartak Pleven (U 13)
Dolphin (U 13)
Chavdar
Troyan
53
75
06-03-2022 Cherno More Ticha (U 13)
Beroe (U 13)
Chavdar
Troyan
65
64
4 Round
26-03-2022 Spartak Pleven (U 13)
Wolves Razgrad (U 13)
Dechko Stefanov
Targovishte
33
63
26-03-2022 Beroe (U 13)
Chavdar Troyan (U 13)
Dechko Stefanov
Targovishte
57
40
26-03-2022 Dorostol (U 13)
Dolphin (U 13)
Dechko Stefanov
Targovishte
57
36
26-03-2022 Beroe (U 13)
Spartak Pleven (U 13)
Dechko Stefanov
Targovishte
59
51
26-03-2022 Dolphin (U 13)
Chavdar Troyan (U 13)
Dechko Stefanov
Targovishte
85
29
26-03-2022 Wolves Razgrad (U 13)
Dorostol (U 13)
Dechko Stefanov
Targovishte
69
52
Boys (U 13) Regions | Vitosha region
1 Round
30-10-2021 Lokomotiv Sofia (U 13)
Septemvri (U 13)
Lokomotiv
Sofia
8
98
30-10-2021 CSKA (U 13)
Slavia (U 13)
Lokomotiv
Sofia
75
40
30-10-2021 Champion 2006 (U 13)
BUBA Basketball (U 13)
Lokomotiv
Sofia
12
85
2 Round
04-12-2021 CSKA (U 13)
BUBA Basketball (U 13)
Septemvri
Sofia
56
64
04-12-2021 Champion 2006 (U 13)
Septemvri (U 13)
Septemvri
Sofia
29
70
04-12-2021 Lokomotiv Sofia (U 13)
Slavia (U 13)
Septemvri
Sofia
12
73
3 Round
18-12-2021 CSKA (U 13)
Lokomotiv Sofia (U 13)
Vasil Levski
Sofia
82
10
18-12-2021 Champion 2006 (U 13)
Slavia (U 13)
Vasil Levski
Sofia
30
42
18-12-2021 BUBA Basketball (U 13)
Septemvri (U 13)
Vasil Levski
Sofia
66
47
4 Round
05-02-2022 BUBA Basketball (U 13)
Lokomotiv Sofia (U 13)
50th Middle School
Sofia
98
27
05-02-2022 CSKA (U 13)
Champion 2006 (U 13)
50th Middle School
Sofia
78
30
05-02-2022 Septemvri (U 13)
Slavia (U 13)
50th Middle School
Sofia
69
23
5 Round
26-02-2022 Lokomotiv Sofia (U 13)
Champion 2006 (U 13)
Triaditsa
Sofia
22
56
26-02-2022 Septemvri (U 13)
CSKA (U 13)
Triaditsa
Sofia
65
75
26-02-2022 Slavia (U 13)
BUBA Basketball (U 13)
Triaditsa
Sofia
33
84
Boys (U 13) Regions | Dobrudja region
1 Round
07-11-2021 Dorostol (U 13)
Wolves Razgrad (U 13)
Drastar
Silistra
65
44
07-11-2021 Dunav Ruse (U 13)
Shumen (U 13)
Drastar
Silistra
60
53
07-11-2021 Wolves Razgrad (U 13)
Cherno More Ticha (U 13)
Drastar
Silistra
62
30
07-11-2021 Dorostol (U 13)
Dunav Ruse (U 13)
Drastar
Silistra
76
26
07-11-2021 Shumen (U 13)
Cherno More Ticha (U 13)
Drastar
Silistra
28
91
2 Round
04-12-2021 Wolves Razgrad (U 13)
Shumen (U 13)
Hristo Borisov
Varna
112
34
04-12-2021 Cherno More Ticha (U 13)
Dorostol (U 13)
Hristo Borisov
Varna
42
80
04-12-2021 Dunav Ruse (U 13)
Wolves Razgrad (U 13)
Hristo Borisov
Varna
32
99
04-12-2021 Shumen (U 13)
Dorostol (U 13)
Hristo Borisov
Varna
21
105
04-12-2021 Cherno More Ticha (U 13)
Dunav Ruse (U 13)
Hristo Borisov
Varna
78
48
Boys (U 13) Regions | Zagore region
1 Round
24-10-2021 Vihar 2002 (U 13)
Dolphin (U 13)
Boycho Branzov
Burgas
10
114
24-10-2021 Beroe (U 13)
Sliven Basket (U 13)
Boycho Branzov
Burgas
64
38
24-10-2021 Rozova Dolina (U 13)
Vihar 2002 (U 13)
Boycho Branzov
Burgas
52
6
24-10-2021 Dolphin (U 13)
Beroe (U 13)
Boycho Branzov
Burgas
67
46
24-10-2021 Sliven Basket (U 13)
Rozova Dolina (U 13)
Boycho Branzov
Burgas
47
29
2 Round
07-11-2021 Rozova Dolina (U 13)
Beroe (U 13)
Obshtinska
Stara Zagora
34
54
07-11-2021 Sliven Basket (U 13)
Dolphin (U 13)
Obshtinska
Stara Zagora
40
95
07-11-2021 Beroe (U 13)
Vihar 2002 (U 13)
Obshtinska
Stara Zagora
72
19
07-11-2021 Dolphin (U 13)
Rozova Dolina (U 13)
Obshtinska
Stara Zagora
76
25
07-11-2021 Vihar 2002 (U 13)
Sliven Basket (U 13)
Obshtinska
Stara Zagora
15
64
3 Round
28-11-2021 Beroe (U 13)
Rozova Dolina (U 13)
Seuthopolis
Kazanlak
62
15
28-11-2021 Sliven Basket (U 13)
Vihar 2002 (U 13)
Seuthopolis
Kazanlak
64
32
28-11-2021 Rozova Dolina (U 13)
Dolphin (U 13)
Seuthopolis
Kazanlak
28
76
28-11-2021 Vihar 2002 (U 13)
Beroe (U 13)
Seuthopolis
Kazanlak
17
87
28-11-2021 Dolphin (U 13)
Sliven Basket (U 13)
Seuthopolis
Kazanlak
67
30
4 Round
18-12-2021 Dolphin (U 13)
Vihar 2002 (U 13)
Aetos
Aytos
99
12
18-12-2021 Sliven Basket (U 13)
Beroe (U 13)
Aetos
Aytos
51
63
18-12-2021 Vihar 2002 (U 13)
Rozova Dolina (U 13)
Aetos
Aytos
16
61
18-12-2021 Beroe (U 13)
Dolphin (U 13)
Aetos
Aytos
40
60
18-12-2021 Rozova Dolina (U 13)
Sliven Basket (U 13)
Aetos
Aytos
43
41
Boys (U 13) Regions | Moesia region
1 Round
30-10-2021 Chardafon Orlovets (U 13)
Lokomotiv G. O. (U 13)
Orlovets
Gabrovo
57
10
30-10-2021 Spartak Pleven (U 13)
Chavdar Troyan (U 13)
Orlovets
Gabrovo
47
61
2 Round
30-10-2021 Chavdar Troyan (U 13)
Lokomotiv G. O. (U 13)
Orlovets
Gabrovo
69
19
30-10-2021 Spartak Pleven (U 13)
Chardafon Orlovets (U 13)
Orlovets
Gabrovo
63
37
3 Round
06-11-2021 Chavdar Troyan (U 13)
Chardafon Orlovets (U 13)
Dan Kolov
Sevlievo
57
52
06-11-2021 Etar 49 (U 13)
Rakovski (U 13)
Dan Kolov
Sevlievo
59
52
4 Round
06-11-2021 Etar 49 (U 13)
Chardafon Orlovets (U 13)
Dan Kolov
Sevlievo
35
47
06-11-2021 Chavdar Troyan (U 13)
Rakovski (U 13)
Dan Kolov
Sevlievo
87
37
5 Round
21-11-2021 Rakovski (U 13)
Spartak Pleven (U 13)
Balkanstroy
Pleven
10
102
21-11-2021 Lokomotiv G. O. (U 13)
Etar 49 (U 13)
Balkanstroy
Pleven
46
82
6 Round
21-11-2021 Rakovski (U 13)
Lokomotiv G. O. (U 13)
Balkanstroy
Pleven
30
59
21-11-2021 Etar 49 (U 13)
Spartak Pleven (U 13)
Balkanstroy
Pleven
30
75
7 Round
08-01-2022 Chavdar Troyan (U 13)
Etar 49 (U 13)
Ivaylo
Veliko Tarnovo
73
49
08-01-2022 Chardafon Orlovets (U 13)
Rakovski (U 13)
Ivaylo
Veliko Tarnovo
91
18
08-01-2022 Spartak Pleven (U 13)
Lokomotiv G. O. (U 13)
Ivaylo
Veliko Tarnovo
97
13
8 Round
08-01-2022 Rakovski (U 13)
Chavdar Troyan (U 13)
Ivaylo
Veliko Tarnovo
37
88
08-01-2022 Etar 49 (U 13)
Spartak Pleven (U 13)
Ivaylo
Veliko Tarnovo
42
73
08-01-2022 Chardafon Orlovets (U 13)
Lokomotiv G. O. (U 13)
Ivaylo
Veliko Tarnovo
67
20
Boys (U 13) Regions | Rila region
2 Round
17-04-2022 Minyor 2015 (U 13)
Rilski Sportist (U 13)
Boris Gyuderov
Pernik
63
55
3 Round
12-02-2022 Balkan (U 13)
Minyor 2015 (U 13)
Georgi Hristov
Botevgrad
48
62
12-02-2022 Minyor 2015 (U 13)
Vidabasket (U 13)
Georgi Hristov
Botevgrad
73
27
12-02-2022 Vidabasket (U 13)
Balkan (U 13)
Georgi Hristov
Botevgrad
33
64
4 Round
26-02-2022 Rilski Sportist (U 13)
Minyor 2015 (U 13)
Arena Samokov
Samokov
27
57
26-02-2022 Minyor 2015 (U 13)
Balkan (U 13)
Arena Samokov
Samokov
58
51
26-02-2022 Balkan (U 13)
Rilski Sportist (U 13)
Arena Samokov
Samokov
59
50
5 Round
09-04-2022 Balkan (U 13)
Rilski Sportist (U 13)
Georgi Hristov
Botevgrad
49
36
09-04-2022 Vidabasket (U 13)
Minyor 2015 (U 13)
Georgi Hristov
Botevgrad
30
67
09-04-2022 Rilski Sportist (U 13)
Vidabasket (U 13)
Georgi Hristov
Botevgrad
50
52
6 Round
19-03-2022 Rilski Sportist (U 13)
Vidabasket (U 13)
Georgi Hristov
Botevgrad
65
25
19-03-2022 Vidabasket (U 13)
Balkan (U 13)
Georgi Hristov
Botevgrad
39
75
Boys (U 13) Regions | Rodopi region
1 Round
20-11-2021 Academic Bultex 99 (U 13)
Hebar (U 13)
Vasil Levski SS
Plovdiv
104
21
20-11-2021 Hebar (U 13)
Haskovo (U 13)
Vasil Levski SS
Plovdiv
21
82
20-11-2021 Haskovo (U 13)
Academic Bultex 99 (U 13)
Vasil Levski SS
Plovdiv
36
55
2 Round
05-12-2021 Academic Bultex 99 (U 13)
Hebar (U 13)
Vasil Levski SS
Plovdiv
110
8
05-12-2021 Hebar (U 13)
Haskovo (U 13)
Vasil Levski SS
Plovdiv
5
75
05-12-2021 Haskovo (U 13)
Academic Bultex 99 (U 13)
Vasil Levski SS
Plovdiv
50
62
3 Round
12-02-2022 Haskovo (U 13)
Academic Bultex 99 (U 13)
Druzhba
Haskovo
46
31
12-02-2022 Academic Bultex 99 (U 13)
Hebar (U 13)
Druzhba
Haskovo
95
16
12-02-2022 Hebar (U 13)
Haskovo (U 13)
Druzhba
Haskovo
12
75
betway
Other News
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи