Boys (U 12) Regions | Vitosha region, Group A |
1 Round |
25-10-2020 |
CSKA (U 12) Levski (U 12) |
Vasil Levski Sofia |
87 13 |
|
25-10-2020 |
BUBA Basketball (U 12) Slavia (U 12) |
Vasil Levski Sofia |
92 26 |
|
2 Round |
08-11-2020 |
Levski (U 12) BUBA Basketball (U 12) |
Rumen Peychev Sofia |
10 104 |
|
08-11-2020 |
Slavia (U 12) CSKA (U 12) |
Rumen Peychev Sofia |
25 103 |
|
3 Round |
21-11-2020 |
CSKA (U 12) BUBA Basketball (U 12) |
Slavia Sofia |
80 82 |
|
21-11-2020 |
Slavia (U 12) Levski (U 12) |
Slavia Sofia |
52 49 |
|
4 Round |
03-04-2021 |
Slavia (U 12) BUBA Basketball (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
29 103 |
|
03-04-2021 |
CSKA (U 12) Levski (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
110 28 |
|
5 Round |
|
BUBA Basketball (U 12) Levski (U 12) |
Vasil Levski Sofia |
0 0 |
отл. |
|
CSKA (U 12) Slavia (U 12) |
Vasil Levski Sofia |
0 0 |
отл. |
6 Round |
25-04-2021 |
Slavia (U 12) Levski (U 12) |
Vasil Levski Sofia |
53 23 |
|
25-04-2021 |
CSKA (U 12) BUBA Basketball (U 12) |
Vasil Levski Sofia |
52 44 |
|
7 Round |
24-01-2021 |
Slavia (U 12) BUBA Basketball (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
23 106 |
|
24-01-2021 |
CSKA (U 12) Levski (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
114 22 |
|
8 Round |
31-01-2021 |
BUBA Basketball (U 12) Levski (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
107 20 |
|
31-01-2021 |
Slavia (U 12) CSKA (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
39 83 |
|
9 Round |
06-02-2021 |
Levski (U 12) Slavia (U 12) |
Vasil Levski Sofia |
25 68 |
|
06-02-2021 |
BUBA Basketball (U 12) CSKA (U 12) |
Vasil Levski Sofia |
49 51 |
|
10 Round |
|
CSKA (U 12) Levski (U 12) |
Rumen Peychev Sofia |
0 0 |
отл. |
|
Slavia (U 12) BUBA Basketball (U 12) |
Rumen Peychev Sofia |
0 0 |
отл. |
11 Round |
28-02-2021 |
BUBA Basketball (U 12) Levski (U 12) |
Slavia Sofia |
92 16 |
|
28-02-2021 |
Slavia (U 12) CSKA (U 12) |
Slavia Sofia |
34 73 |
|
12 Round |
07-03-2021 |
BUBA Basketball (U 12) CSKA (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
89 79 |
|
07-03-2021 |
Slavia (U 12) Levski (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
49 33 |
|
Boys (U 12) Regions | Vitosha region, Group B |
1 Round |
18-10-2020 |
Sports Talents (U 12) Bankya 78 (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
30 52 |
|
18-10-2020 |
Slavia (U 12) -2 Ahil (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
9 72 |
|
18-10-2020 |
Champion 2006 (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
35 22 |
|
2 Round |
|
Bankya 78 (U 12) Slavia (U 12) -2 |
Azbuki SC Sofia |
0 0 |
отл. |
08-11-2020 |
Ahil (U 12) Champion 2006 (U 12) |
Azbuki SC Sofia |
53 20 |
|
08-11-2020 |
Septemvri (U 12) Sports Talents (U 12) |
Azbuki SC Sofia |
90 15 |
|
3 Round |
|
Bankya 78 (U 12) Champion 2006 (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
0 0 |
отл. |
15-11-2020 |
Slavia (U 12) -2 Septemvri (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
10 74 |
|
15-11-2020 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Ahil (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
30 62 |
|
4 Round |
14-02-2021 |
Bankya 78 (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
97th High School Bratya Miladinovi Sofia |
54 16 |
|
14-02-2021 |
Sports Talents (U 12) Slavia (U 12) -2 |
97th High School Bratya Miladinovi Sofia |
29 35 |
|
14-02-2021 |
Septemvri (U 12) Champion 2006 (U 12) |
97th High School Bratya Miladinovi Sofia |
68 13 |
|
5 Round |
08-05-2021 |
Sports Talents (U 12) Champion 2006 (U 12) |
Septemvri Sofia |
12 61 |
|
08-05-2021 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Septemvri (U 12) |
Septemvri Sofia |
20 95 |
|
08-05-2021 |
Bankya 78 (U 12) Ahil (U 12) |
Septemvri Sofia |
42 70 |
|
6 Round |
28-02-2021 |
Septemvri (U 12) Ahil (U 12) |
50th Middle School Sofia |
50 33 |
|
28-02-2021 |
Slavia (U 12) -2 Champion 2006 (U 12) |
50th Middle School Sofia |
8 55 |
|
28-02-2021 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Sports Talents (U 12) |
50th Middle School Sofia |
42 30 |
|
7 Round |
17-01-2021 |
Septemvri (U 12) Bankya 78 (U 12) |
Triaditsa Sofia |
57 30 |
|
17-01-2021 |
Slavia (U 12) -2 Lokomotiv Sofia (U 12) |
Triaditsa Sofia |
16 47 |
|
17-01-2021 |
Ahil (U 12) Sports Talents (U 12) |
Triaditsa Sofia |
72 19 |
|
8 Round |
|
Bankya 78 (U 12) Sports Talents (U 12) |
Slavia Sofia |
0 0 |
отл. |
30-01-2021 |
Ahil (U 12) Slavia (U 12) -2 |
Slavia Sofia |
68 13 |
|
30-01-2021 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Champion 2006 (U 12) |
Slavia Sofia |
12 46 |
|
9 Round |
|
Champion 2006 (U 12) Ahil (U 12) |
Septemvri Sofia |
0 0 |
отл. |
07-02-2021 |
Slavia (U 12) -2 Bankya 78 (U 12) |
Septemvri Sofia |
6 49 |
|
07-02-2021 |
Sports Talents (U 12) Septemvri (U 12) |
Septemvri Sofia |
21 92 |
|
10 Round |
21-02-2021 |
Septemvri (U 12) Slavia (U 12) -2 |
Lokomotiv Sofia |
90 15 |
|
21-02-2021 |
Ahil (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
41 37 |
|
21-02-2021 |
Champion 2006 (U 12) Bankya 78 (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
50 27 |
|
11 Round |
06-03-2021 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Bankya 78 (U 12) |
97th High School Bratya Miladinovi Sofia |
17 46 |
|
06-03-2021 |
Champion 2006 (U 12) Septemvri (U 12) |
97th High School Bratya Miladinovi Sofia |
11 67 |
|
06-03-2021 |
Slavia (U 12) -2 Sports Talents (U 12) |
97th High School Bratya Miladinovi Sofia |
30 23 |
|
12 Round |
20-03-2021 |
Ahil (U 12) Bankya 78 (U 12) |
Azbuki SC Sofia |
64 36 |
|
20-03-2021 |
Champion 2006 (U 12) Sports Talents (U 12) |
Azbuki SC Sofia |
44 24 |
|
20-03-2021 |
Septemvri (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
Azbuki SC Sofia |
92 23 |
|
13 Round |
27-03-2021 |
Ahil (U 12) Septemvri (U 12) |
50th Middle School Sofia |
39 63 |
|
27-03-2021 |
Champion 2006 (U 12) Slavia (U 12) -2 |
50th Middle School Sofia |
52 5 |
|
27-03-2021 |
Sports Talents (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
50th Middle School Sofia |
47 51 |
|
14 Round |
15-05-2021 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Slavia (U 12) -2 |
Septemvri Sofia |
37 26 |
|
15-05-2021 |
Bankya 78 (U 12) Septemvri (U 12) |
Septemvri Sofia |
37 99 |
|
15-05-2021 |
Sports Talents (U 12) Ahil (U 12) |
Septemvri Sofia |
10 85 |
|
Boys (U 12) Regions | Dobrudja region (Spring), 1/5 Place |
1 Round |
03-04-2021 |
Unstoppable (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Drastar Silistra |
37 50 |
|
03-04-2021 |
Dorostol (U 12) Cherno More Ticha (U 12) |
Drastar Silistra |
86 45 |
|
03-04-2021 |
Svetkavitsa (U 12) Unstoppable (U 12) |
Drastar Silistra |
54 41 |
|
03-04-2021 |
Cherno More Ticha (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Drastar Silistra |
58 54 |
|
03-04-2021 |
Svetkavitsa (U 12) Dorostol (U 12) |
Drastar Silistra |
23 64 |
|
2 Round |
22-04-2021 |
Wolves Razgrad (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
59 44 |
|
22-04-2021 |
Unstoppable (U 12) Cherno More Ticha (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
33 54 |
|
22-04-2021 |
Wolves Razgrad (U 12) Dorostol (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
59 57 |
|
22-04-2021 |
Cherno More Ticha (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
62 40 |
|
22-04-2021 |
Dorostol (U 12) Unstoppable (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
77 37 |
|
Boys (U 12) Regions | Dobrudja region (Spring), 6/10 Place |
1 Round |
17-03-2021 |
Cherno More Ticha (U 12) -2 VarnaBasket (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
41 21 |
|
17-03-2021 |
Star Basket (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
32 44 |
|
17-03-2021 |
Shumen (U 12) Cherno More Ticha (U 12) -2 |
Hristo Borisov Varna |
31 49 |
|
17-03-2021 |
Dunav Ruse (U 12) VarnaBasket (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
54 27 |
|
17-03-2021 |
Shumen (U 12) Star Basket (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
52 29 |
|
2 Round |
08-04-2021 |
Star Basket (U 12) Cherno More Ticha (U 12) -2 |
Hristo Borisov Varna |
39 56 |
|
08-04-2021 |
Dunav Ruse (U 12) Shumen (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
71 14 |
|
08-04-2021 |
VarnaBasket (U 12) Star Basket (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
18 43 |
|
08-04-2021 |
Cherno More Ticha (U 12) -2 Dunav Ruse (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
29 91 |
|
08-04-2021 |
VarnaBasket (U 12) Shumen (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
16 75 |
|
Boys (U 12) Regions | Dobrudja region (Spring), 11/14 Place |
1 Round |
14-03-2021 |
Vihar 2002 (U 12) Chernomorets Balchik (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
46 48 |
|
14-03-2021 |
Spartak Varna (U 12) SportBasket GT (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
68 28 |
|
2 Round |
14-03-2021 |
Chernomorets Balchik (U 12) Spartak Varna (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
30 56 |
|
14-03-2021 |
SportBasket GT (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
41 62 |
|
3 Round |
02-04-2021 |
Vihar 2002 (U 12) Spartak Varna (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
35 74 |
|
02-04-2021 |
SportBasket GT (U 12) Chernomorets Balchik (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
10 67 |
|
4 Round |
03-04-2021 |
SportBasket GT (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
24 68 |
|
03-04-2021 |
Spartak Varna (U 12) Chernomorets Balchik (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
76 40 |
|
Boys (U 12) Regions | Dobrudja region, Group A |
1 Round |
25-10-2020 |
Cherno More Ticha (U 12) Unstoppable (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
56 37 |
|
25-10-2020 |
Dorostol (U 12) Star Basket (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
115 11 |
|
2 Round |
25-10-2020 |
Unstoppable (U 12) Dorostol (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
29 78 |
|
25-10-2020 |
Star Basket (U 12) Cherno More Ticha (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
25 97 |
|
3 Round |
|
Cherno More Ticha (U 12) Dorostol (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
0 0 |
отл. |
13-11-2020 |
Unstoppable (U 12) Star Basket (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
53 23 |
|
4 Round |
13-11-2020 |
Cherno More Ticha (U 12) Unstoppable (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
77 25 |
|
23-01-2021 |
Dorostol (U 12) Star Basket (U 12) |
Drastar Silistra |
77 25 |
|
5 Round |
13-11-2020 |
Star Basket (U 12) Cherno More Ticha (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
21 68 |
|
23-01-2021 |
Unstoppable (U 12) Dorostol (U 12) |
Drastar Silistra |
30 101 |
|
6 Round |
23-01-2021 |
Unstoppable (U 12) Star Basket (U 12) |
Drastar Silistra |
47 29 |
|
23-01-2021 |
Dorostol (U 12) Cherno More Ticha (U 12) |
Drastar Silistra |
70 54 |
|
Boys (U 12) Regions | Dobrudja region, Group B |
1 Round |
23-10-2020 |
Wolves Razgrad (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
70 23 |
|
23-10-2020 |
Cherno More Ticha (U 12) -2 Svetkavitsa (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
37 52 |
|
23-10-2020 |
Wolves Razgrad (U 12) Shumen (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
74 22 |
|
23-10-2020 |
Dunav Ruse (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
37 38 |
|
23-10-2020 |
Shumen (U 12) Cherno More Ticha (U 12) -2 |
Ludogorets Razgrad |
47 45 |
|
2 Round |
18-11-2020 |
Svetkavitsa (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
23 60 |
|
18-11-2020 |
Shumen (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
39 45 |
|
18-11-2020 |
Cherno More Ticha (U 12) -2 Wolves Razgrad (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
17 56 |
|
18-11-2020 |
Svetkavitsa (U 12) Shumen (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
55 20 |
|
18-11-2020 |
Dunav Ruse (U 12) Cherno More Ticha (U 12) -2 |
Ivan Anguelov Targovishte |
42 49 |
|
Boys (U 12) Regions | Dobrudja region, Group C |
1 Round |
24-10-2020 |
VarnaBasket (U 12) Chernomorets Balchik (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
52 32 |
|
24-10-2020 |
Spartak Varna (U 12) SportBasket GT (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
61 17 |
|
24-10-2020 |
VarnaBasket (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
52 28 |
|
24-10-2020 |
Chernomorets Balchik (U 12) SportBasket GT (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
49 33 |
|
24-10-2020 |
Vihar 2002 (U 12) Spartak Varna (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
31 56 |
|
2 Round |
21-11-2020 |
SportBasket GT (U 12) VarnaBasket (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
24 55 |
|
21-11-2020 |
Spartak Varna (U 12) VarnaBasket (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
32 44 |
|
21-11-2020 |
Chernomorets Balchik (U 12) Spartak Varna (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
36 59 |
|
30-01-2021 |
Vihar 2002 (U 12) Chernomorets Balchik (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
27 24 |
|
30-01-2021 |
SportBasket GT (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
29 49 |
|
Boys (U 12) Regions | Zagore region, 1/4 Place |
1 Round |
20-03-2021 |
Beroe (U 12) Dolphin (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
40 41 |
|
20-03-2021 |
Beroe (U 12) -2 Sveti Vlas (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
38 60 |
|
2 Round |
20-03-2021 |
Sveti Vlas (U 12) Beroe (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
44 79 |
|
20-03-2021 |
Dolphin (U 12) Beroe (U 12) -2 |
Boycho Branzov Burgas |
67 21 |
|
3 Round |
17-04-2021 |
Beroe (U 12) Beroe (U 12) -2 |
Obshtinska Stara Zagora |
70 23 |
|
17-04-2021 |
Dolphin (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
59 24 |
|
4 Round |
17-04-2021 |
Sveti Vlas (U 12) Beroe (U 12) -2 |
Obshtinska Stara Zagora |
47 56 |
|
17-04-2021 |
Dolphin (U 12) Beroe (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
70 65 |
|
Boys (U 12) Regions | Zagore region, 5/11 Place |
1 Round |
13-03-2021 |
Sliven 2010 (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Diana Yambol |
58 28 |
|
13-03-2021 |
Rozova Dolina (U 12) Sliven Basket (U 12) |
Diana Yambol |
35 34 |
|
13-03-2021 |
Tundja Yambol (U 12) Sliven 2010 (U 12) |
Diana Yambol |
70 32 |
|
13-03-2021 |
Vihar Aytos (U 12) Rozova Dolina (U 12) |
Diana Yambol |
18 57 |
|
13-03-2021 |
Sliven Basket (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Diana Yambol |
40 60 |
|
2 Round |
08-05-2021 |
Chernomorets 2014 (U 12) Chernomorets (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
51 12 |
|
08-05-2021 |
Rozova Dolina (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
41 39 |
|
08-05-2021 |
Vihar Aytos (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
32 36 |
|
08-05-2021 |
Chernomorets (U 12) Rozova Dolina (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
19 70 |
|
08-05-2021 |
Tundja Yambol (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
59 12 |
|
3 Round |
18-04-2021 |
Sliven Basket (U 12) Chernomorets (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
88 24 |
|
18-04-2021 |
Rozova Dolina (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
73 29 |
|
18-04-2021 |
Chernomorets (U 12) Sliven 2010 (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
15 65 |
|
18-04-2021 |
Chernomorets 2014 (U 12) Sliven Basket (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
25 68 |
|
18-04-2021 |
Sliven 2010 (U 12) Rozova Dolina (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
47 37 |
|
4 Round |
15-05-2021 |
Vihar Aytos (U 12) Sliven Basket (U 12) |
Aetos Aytos |
11 58 |
|
15-05-2021 |
Tundja Yambol (U 12) Chernomorets (U 12) |
Aetos Aytos |
61 12 |
|
15-05-2021 |
Sliven Basket (U 12) Sliven 2010 (U 12) |
Aetos Aytos |
53 41 |
|
15-05-2021 |
Chernomorets 2014 (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Aetos Aytos |
18 53 |
|
15-05-2021 |
Chernomorets (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Aetos Aytos |
7 35 |
|
15-05-2021 |
Sliven 2010 (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Aetos Aytos |
55 44 |
|
Boys (U 12) Regions | Zagore region, Group A |
1 Round |
27-02-2021 |
Rozova Dolina (U 12) Sliven Basket (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
30 50 |
|
27-02-2021 |
Beroe (U 12) Rozova Dolina (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
78 13 |
|
27-02-2021 |
Sliven Basket (U 12) Beroe (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
33 86 |
|
2 Round |
23-01-2021 |
Beroe (U 12) Rozova Dolina (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
57 20 |
|
23-01-2021 |
Rozova Dolina (U 12) Sliven Basket (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
47 53 |
|
23-01-2021 |
Sliven Basket (U 12) Beroe (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
38 72 |
|
3 Round |
13-02-2021 |
Rozova Dolina (U 12) Beroe (U 12) |
Seuthopolis Kazanlak |
16 78 |
|
13-02-2021 |
Beroe (U 12) Sliven Basket (U 12) |
Seuthopolis Kazanlak |
63 37 |
|
13-02-2021 |
Sliven Basket (U 12) Rozova Dolina (U 12) |
Seuthopolis Kazanlak |
49 33 |
|
Boys (U 12) Regions | Zagore region, Group B |
1 Round |
25-10-2020 |
Tundja Yambol (U 12) Sliven 2010 (U 12) |
Diana Yambol |
58 42 |
|
25-10-2020 |
Sliven 2010 (U 12) Beroe (U 12) -2 |
Diana Yambol |
29 74 |
|
25-10-2020 |
Beroe (U 12) -2 Tundja Yambol (U 12) |
Diana Yambol |
60 41 |
|
2 Round |
22-11-2020 |
Beroe (U 12) -2 Tundja Yambol (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
48 35 |
|
22-11-2020 |
Tundja Yambol (U 12) Sliven 2010 (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
42 56 |
|
22-11-2020 |
Sliven 2010 (U 12) Beroe (U 12) -2 |
Obshtinska Stara Zagora |
39 50 |
|
3 Round |
07-02-2021 |
Sliven 2010 (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
38 44 |
|
07-02-2021 |
Tundja Yambol (U 12) Beroe (U 12) -2 |
Vasil Levski Sliven |
36 78 |
|
07-02-2021 |
Beroe (U 12) -2 Sliven 2010 (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
77 33 |
|
Boys (U 12) Regions | Zagore region, Group C |
1 Round |
25-10-2020 |
Vihar Aytos (U 12) Chernomorets (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
46 19 |
|
25-10-2020 |
Sveti Vlas (U 12) Dolphin (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
29 77 |
|
25-10-2020 |
Chernomorets 2014 (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
41 26 |
|
25-10-2020 |
Chernomorets (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
7 51 |
|
25-10-2020 |
Dolphin (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
86 16 |
|
2 Round |
21-11-2020 |
Chernomorets 2014 (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
20 59 |
|
21-11-2020 |
Vihar Aytos (U 12) Dolphin (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
14 78 |
|
21-11-2020 |
Chernomorets (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
14 34 |
|
21-11-2020 |
Sveti Vlas (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
55 26 |
|
21-11-2020 |
Dolphin (U 12) Chernomorets (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
111 2 |
|
3 Round |
24-01-2021 |
Sveti Vlas (U 12) Dolphin (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
26 54 |
|
24-01-2021 |
Vihar Aytos (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
37 30 |
|
24-01-2021 |
Chernomorets (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
15 74 |
|
24-01-2021 |
Dolphin (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
75 7 |
|
24-01-2021 |
Chernomorets 2014 (U 12) Chernomorets (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
43 21 |
|
4 Round |
13-02-2021 |
Vihar Aytos (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Aetos Aytos |
23 64 |
|
13-02-2021 |
Dolphin (U 12) Chernomorets (U 12) |
Aetos Aytos |
96 4 |
|
13-02-2021 |
Sveti Vlas (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Aetos Aytos |
71 24 |
|
13-02-2021 |
Chernomorets (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Aetos Aytos |
11 54 |
|
13-02-2021 |
Chernomorets 2014 (U 12) Dolphin (U 12) |
Aetos Aytos |
16 95 |
|
Boys (U 12) Regions | Moesia region |
1 Round |
31-01-2021 |
Chavdar Troyan (U 12) Champion Pleven (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
89 12 |
|
31-01-2021 |
Chardafon Orlovets (U 12) Lokomotiv G. O. (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
61 15 |
|
31-01-2021 |
Spartak Pleven (U 12) Champion Pleven (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
60 11 |
|
31-01-2021 |
Chardafon Orlovets (U 12) Chavdar Troyan (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
29 56 |
|
31-01-2021 |
Spartak Pleven (U 12) Lokomotiv G. O. (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
56 21 |
|
2 Round |
20-02-2021 |
Chardafon Orlovets (U 12) Champion Pleven (U 12) |
Chavdar Troyan |
67 18 |
|
20-02-2021 |
Chavdar Troyan (U 12) Lokomotiv G. O. (U 12) |
Chavdar Troyan |
74 15 |
|
20-02-2021 |
Chardafon Orlovets (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Chavdar Troyan |
30 51 |
|
20-02-2021 |
Champion Pleven (U 12) Lokomotiv G. O. (U 12) |
Chavdar Troyan |
38 61 |
|
20-02-2021 |
Chavdar Troyan (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Chavdar Troyan |
54 48 |
|
3 Round |
11-04-2021 |
Chavdar Troyan (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
58 46 |
|
11-04-2021 |
Lokomotiv G. O. (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
18 73 |
|
11-04-2021 |
Champion Pleven (U 12) Chavdar Troyan (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
21 106 |
|
11-04-2021 |
Lokomotiv G. O. (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
14 55 |
|
11-04-2021 |
Champion Pleven (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
13 55 |
|
4 Round |
18-04-2021 |
Spartak Pleven (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
59 39 |
|
18-04-2021 |
Lokomotiv G. O. (U 12) Chavdar Troyan (U 12) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
17 73 |
|
18-04-2021 |
Champion Pleven (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
25 32 |
|
18-04-2021 |
Spartak Pleven (U 12) Chavdar Troyan (U 12) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
51 49 |
|
18-04-2021 |
Lokomotiv G. O. (U 12) Champion Pleven (U 12) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
40 13 |
|
Boys (U 12) Regions | Rila region, Group A |
1 Round |
17-10-2020 |
Minyor 2015 (U 12) Balkan (U 12) |
Exarch Anthim I School Vidin |
49 59 |
|
17-10-2020 |
Vidabasket (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Exarch Anthim I School Vidin |
25 59 |
|
17-10-2020 |
Balkan (U 12) Vidabasket (U 12) |
Exarch Anthim I School Vidin |
66 47 |
|
2 Round |
04-04-2021 |
Balkan (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Arena Botevgrad Botevgrad |
59 58 |
|
04-04-2021 |
Rilski Sportist (U 12) Vidabasket (U 12) |
Arena Botevgrad Botevgrad |
20 0 |
|
04-04-2021 |
Vidabasket (U 12) Balkan (U 12) |
Arena Botevgrad Botevgrad |
0 20 |
|
3 Round |
07-03-2021 |
Minyor 2015 (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
31 64 |
|
07-03-2021 |
Rilski Sportist (U 12) Vidabasket (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
54 31 |
|
07-03-2021 |
Vidabasket (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
37 63 |
|
4 Round |
31-01-2021 |
Rilski Sportist (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
42 30 |
|
31-01-2021 |
Minyor 2015 (U 12) Balkan (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
37 45 |
|
31-01-2021 |
Balkan (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
53 61 |
|
5 Round |
17-04-2021 |
Balkan (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Georgi Hristov Botevgrad |
69 43 |
|
17-04-2021 |
Vidabasket (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Georgi Hristov Botevgrad |
25 54 |
|
6 Round |
17-04-2021 |
Minyor 2015 (U 12) Vidabasket (U 12) |
Georgi Hristov Botevgrad |
51 38 |
|
17-04-2021 |
Rilski Sportist (U 12) Balkan (U 12) |
Georgi Hristov Botevgrad |
45 71 |
|
7 Round |
24-04-2021 |
Minyor 2015 (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
63 64 |
|
24-04-2021 |
Vidabasket (U 12) Balkan (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
32 72 |
|
8 Round |
24-04-2021 |
Rilski Sportist (U 12) Vidabasket (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
64 55 |
|
24-04-2021 |
Balkan (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
76 74 |
|
9 Round |
08-05-2021 |
Rilski Sportist (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
40 46 |
|
08-05-2021 |
Vidabasket (U 12) Balkan (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
30 63 |
|
10 Round |
08-05-2021 |
Minyor 2015 (U 12) Vidabasket (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
53 20 |
|
08-05-2021 |
Balkan (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
40 51 |
|
Boys (U 12) Regions | Rila region, Group B |
1 Round |
17-10-2020 |
Minyor 2015 (U 12) -2 Marek (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
44 36 |
|
17-10-2020 |
Botev 2012 (U 12) Eurobasket Academic (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
46 31 |
|
17-10-2020 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Minyor 2015 (U 12) -2 |
Boris Gyuderov Pernik |
45 13 |
|
17-10-2020 |
Marek (U 12) Botev 2012 (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
7 43 |
|
17-10-2020 |
Eurobasket Academic (U 12) Velbazhd 2002 (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
87 7 |
|
2 Round |
|
Botev 2012 (U 12) Velbazhd 2002 (U 12) |
|
20 0 |
|
|
Minyor 2015 (U 12) -2 Velbazhd 2002 (U 12) |
|
20 0 |
|
27-02-2021 |
Eurobasket Academic (U 12) Marek (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
39 27 |
|
27-02-2021 |
Marek (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Skaptopara Blagoevgrad |
55 12 |
|
27-02-2021 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Eurobasket Academic (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
46 29 |
|
3 Round |
|
Marek (U 12) Velbazhd 2002 (U 12) |
|
20 0 |
|
|
Rilski Sportist (U 12) -2 Velbazhd 2002 (U 12) |
|
20 0 |
|
07-03-2021 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Botev 2012 (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
40 4 |
|
07-03-2021 |
Botev 2012 (U 12) Minyor 2015 (U 12) -2 |
Boris Gyuderov Pernik |
39 18 |
|
07-03-2021 |
Minyor 2015 (U 12) -2 Eurobasket Academic (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
23 33 |
|
4 Round |
08-05-2021 |
Marek (U 12) Minyor 2015 (U 12) -2 |
Sports Hall Dupnitsa |
50 8 |
|
08-05-2021 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Eurobasket Academic (U 12) |
Sports Hall Dupnitsa |
56 35 |
|
08-05-2021 |
Minyor 2015 (U 12) -2 Botev 2012 (U 12) |
Sports Hall Dupnitsa |
30 55 |
|
08-05-2021 |
Eurobasket Academic (U 12) Marek (U 12) |
Sports Hall Dupnitsa |
50 53 |
|
08-05-2021 |
Botev 2012 (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Sports Hall Dupnitsa |
23 74 |
|
5 Round |
15-05-2021 |
Minyor 2015 (U 12) -2 Eurobasket Academic (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
64 36 |
|
15-05-2021 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Marek (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
83 19 |
|
15-05-2021 |
Eurobasket Academic (U 12) Botev 2012 (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
42 25 |
|
15-05-2021 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Minyor 2015 (U 12) -2 |
Skaptopara Blagoevgrad |
36 44 |
|
15-05-2021 |
Botev 2012 (U 12) Marek (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
47 37 |
|
Boys (U 12) Regions | Rodopi region, 1/4 Place |
1 Round |
13-03-2021 |
Haskovo (U 12) Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) |
Druzhba Haskovo |
52 39 |
|
13-03-2021 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) Academic Bultex 99 (U 12) |
Druzhba Haskovo |
41 51 |
|
13-03-2021 |
Academic Bultex 99 (U 12) Haskovo (U 12) |
Druzhba Haskovo |
38 42 |
|
2 Round |
18-03-2021 |
Academic Bultex 99 (U 12) Athletic 95 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
68 32 |
|
24-03-2021 |
Athletic 95 (U 12) Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) |
Olympiada Plovdiv |
69 77 |
|
3 Round |
27-03-2021 |
Haskovo (U 12) Athletic 95 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
72 37 |
|
4 Round |
27-03-2021 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) Athletic 95 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
84 37 |
|
27-03-2021 |
Haskovo (U 12) Academic Bultex 99 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
30 53 |
|
Boys (U 12) Regions | Rodopi region, 5/8 Place |
1 Round |
07-03-2021 |
Perushtitsa (U 12) Academic Plovdiv (U 12) -2 |
Sports Hall Perushtitsa |
63 15 |
|
07-03-2021 |
Trakia (U 12) Hebar (U 12) |
Sports Hall Perushtitsa |
31 68 |
|
2 Round |
07-03-2021 |
Academic Plovdiv (U 12) -2 Trakia (U 12) |
Sports Hall Perushtitsa |
43 31 |
|
07-03-2021 |
Hebar (U 12) Perushtitsa (U 12) |
Sports Hall Perushtitsa |
46 49 |
|
3 Round |
|
Academic Plovdiv (U 12) -2 Hebar (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
0 0 |
09.30 |
|
Perushtitsa (U 12) Trakia (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
0 0 |
11.15 |
Boys (U 12) Regions | Rodopi region, Group A |
1 Round |
31-10-2020 |
Academic Plovdiv (U 12) -2 Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
31 103 |
|
31-10-2020 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) Haskovo (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
49 50 |
|
31-10-2020 |
Haskovo (U 12) Academic Plovdiv (U 12) -2 |
Vasil Levski SS Plovdiv |
71 22 |
|
2 Round |
31-01-2021 |
Haskovo (U 12) Academic Plovdiv (U 12) -2 |
Druzhba Haskovo |
44 24 |
|
31-01-2021 |
Academic Plovdiv (U 12) -2 Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) |
Druzhba Haskovo |
29 42 |
|
31-01-2021 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) Haskovo (U 12) |
Druzhba Haskovo |
50 58 |
|
3 Round |
14-02-2021 |
Academic Plovdiv (U 12) -2 Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
16 76 |
|
14-02-2021 |
Haskovo (U 12) Academic Plovdiv (U 12) -2 |
Vasil Levski SS Plovdiv |
71 29 |
|
14-02-2021 |
Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) Haskovo (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
56 60 |
|
4 Round |
|
Haskovo (U 12) Hebar (U 12) |
Druzhba Haskovo |
0 0 |
09.30 |
|
Academic Plovdiv (U 12) -2 Hebar (U 12) |
Druzhba Haskovo |
0 0 |
12.00 |
|
Haskovo (U 12) Academic Plovdiv (U 12) -2 |
Druzhba Haskovo |
0 0 |
14.30 |
5 Round |
|
Academic Plovdiv (U 12) -2 Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
0 0 |
|
|
Academic Plovdiv (U 12) -2 Hebar (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
0 0 |
|
|
Hebar (U 12) Maritsa Karshiaka 2012 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
0 0 |
|
Boys (U 12) Regions | Rodopi region, Group B |
1 Round |
30-10-2020 |
Academic Bultex 99 (U 12) Athletic 95 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
79 16 |
|
30-10-2020 |
Academic Bultex 99 (U 12) Trakia (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
105 16 |
|
30-10-2020 |
Athletic 95 (U 12) Trakia (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
70 35 |
|
2 Round |
30-01-2021 |
Perushtitsa (U 12) Academic Bultex 99 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
10 62 |
|
30-01-2021 |
Perushtitsa (U 12) Athletic 95 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
33 47 |
|
30-01-2021 |
Academic Bultex 99 (U 12) Athletic 95 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
71 24 |
|
3 Round |
13-02-2021 |
Perushtitsa (U 12) Academic Bultex 99 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
18 62 |
|
13-02-2021 |
Athletic 95 (U 12) Trakia (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
45 24 |
|
4 Round |
13-02-2021 |
Perushtitsa (U 12) Athletic 95 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
51 53 |
|
13-02-2021 |
Academic Bultex 99 (U 12) Trakia (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
83 2 |
|
5 Round |
|
Trakia (U 12) Perushtitsa (U 12) |
Sports Hall Perushtitsa |
0 0 |
отл. |
|
Trakia (U 12) Perushtitsa (U 12) |
Sports Hall Perushtitsa |
0 0 |
отл. |