Boys (U 12) Regions | Vitosha and Rila regions |
1 Round |
02-04-2022 |
Balkan (U 12) Slavia (U 12) |
Arena Botevgrad Botevgrad |
105 17 |
|
02-04-2022 |
Rilski Sportist (U 12) BUBA Basketball (U 12) |
Arena Botevgrad Botevgrad |
41 57 |
|
2 Round |
02-04-2022 |
Slavia (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Arena Botevgrad Botevgrad |
21 32 |
|
02-04-2022 |
BUBA Basketball (U 12) Balkan (U 12) |
Arena Botevgrad Botevgrad |
50 74 |
|
3 Round |
10-04-2022 |
Levski (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
50th Middle School Sofia |
43 28 |
|
10-04-2022 |
Champion 2006 (U 12) Balkan (U 12) |
50th Middle School Sofia |
14 56 |
|
4 Round |
10-04-2022 |
Balkan (U 12) Levski (U 12) |
50th Middle School Sofia |
72 50 |
|
10-04-2022 |
Rilski Sportist (U 12) Champion 2006 (U 12) |
50th Middle School Sofia |
40 37 |
|
5 Round |
16-04-2022 |
Slavia (U 12) Balkan (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
8 82 |
|
16-04-2022 |
BUBA Basketball (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
70 52 |
|
6 Round |
16-04-2022 |
BUBA Basketball (U 12) Balkan (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
60 64 |
|
16-04-2022 |
Slavia (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
43 48 |
|
Boys (U 12) Regions | Vitosha region (Spring), Group B |
1 Round |
20-04-2022 |
Lokomotiv Sofia (U 12) CSKA (U 12) |
Triaditsa Sofia |
21 48 |
|
20-04-2022 |
Bankya 78 (U 12) Ahil (U 12) |
Triaditsa Sofia |
33 51 |
|
20-04-2022 |
Sports Talents (U 12) Septemvri (U 12) |
Triaditsa Sofia |
29 45 |
|
2 Round |
05-03-2022 |
Bankya 78 (U 12) CSKA (U 12) |
Septemvri Sofia |
38 43 |
|
05-03-2022 |
Sports Talents (U 12) Ahil (U 12) |
Septemvri Sofia |
10 50 |
|
05-03-2022 |
Septemvri (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
Septemvri Sofia |
45 16 |
|
3 Round |
13-03-2022 |
Ahil (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
58 24 |
|
13-03-2022 |
Septemvri (U 12) CSKA (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
32 45 |
|
13-03-2022 |
Bankya 78 (U 12) Sports Talents (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
49 23 |
|
4 Round |
26-03-2022 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Sports Talents (U 12) |
Triaditsa Sofia |
27 26 |
|
26-03-2022 |
Septemvri (U 12) Bankya 78 (U 12) |
Triaditsa Sofia |
35 40 |
|
26-03-2022 |
Ahil (U 12) CSKA (U 12) |
Triaditsa Sofia |
36 22 |
|
5 Round |
16-04-2022 |
Septemvri (U 12) Ahil (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
24 64 |
|
16-04-2022 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Bankya 78 (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
42 39 |
|
16-04-2022 |
Sports Talents (U 12) CSKA (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
23 59 |
|
Boys (U 12) Regions | Vitosha region (Spring), Group C |
1 Round |
06-03-2022 |
St. George (U 12) Champion 2006 (U 12) -2 |
St. George School Sofia |
22 13 |
|
06-03-2022 |
Lyulin (U 12) Slavia (U 12) -2 |
St. George School Sofia |
35 53 |
|
2 Round |
26-03-2022 |
Lyulin (U 12) Slavia (U 12) -2 |
50th Middle School Sofia |
18 14 |
|
27-03-2022 |
Slavia (U 12) -2 Champion 2006 (U 12) -2 |
50th Middle School Sofia |
16 23 |
|
3 Round |
|
Slavia (U 12) -2 Champion 2006 (U 12) -2 |
|
0 0 |
|
|
St. George (U 12) Slavia (U 12) -2 |
|
0 0 |
|
4 Round |
17-04-2022 |
St. George (U 12) Slavia (U 12) -2 |
Siconco Sofia |
20 0 |
|
17-04-2022 |
Lyulin (U 12) Champion 2006 (U 12) -2 |
Siconco Sofia |
4 44 |
|
Boys (U 12) Regions | Vitosha region, Group A |
1 Round |
05-12-2021 |
BUBA Basketball (U 12) Champion 2006 (U 12) |
Vasil Levski Sofia |
76 38 |
|
05-12-2021 |
Levski (U 12) Slavia (U 12) |
Vasil Levski Sofia |
52 16 |
|
2 Round |
20-02-2022 |
BUBA Basketball (U 12) Slavia (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
91 19 |
|
20-02-2022 |
Champion 2006 (U 12) Levski (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
52 46 |
|
3 Round |
06-11-2021 |
Champion 2006 (U 12) Slavia (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
50 14 |
|
06-11-2021 |
BUBA Basketball (U 12) Levski (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
65 35 |
|
4 Round |
29-01-2022 |
Champion 2006 (U 12) BUBA Basketball (U 12) |
Triaditsa Sofia |
13 51 |
|
29-01-2022 |
Slavia (U 12) Levski (U 12) |
Triaditsa Sofia |
25 62 |
|
5 Round |
28-11-2021 |
Slavia (U 12) BUBA Basketball (U 12) |
St. George School Sofia |
18 64 |
|
28-11-2021 |
Levski (U 12) Champion 2006 (U 12) |
St. George School Sofia |
31 34 |
|
6 Round |
|
Slavia (U 12) Champion 2006 (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
0 0 |
отл. |
16-01-2022 |
Levski (U 12) BUBA Basketball (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
45 93 |
|
Boys (U 12) Regions | Vitosha region, Group B |
1 Round |
28-11-2021 |
Ahil (U 12) Champion 2006 (U 12) -2 |
50th Middle School Sofia |
38 16 |
|
28-11-2021 |
CSKA (U 12) Septemvri (U 12) |
50th Middle School Sofia |
49 12 |
|
28-11-2021 |
Sports Talents (U 12) Slavia 1921 (U 12) |
50th Middle School Sofia |
66 14 |
|
2 Round |
15-01-2022 |
Septemvri (U 12) Ahil (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
29 41 |
|
15-01-2022 |
Champion 2006 (U 12) -2 Slavia 1921 (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
37 10 |
|
20-02-2022 |
Sports Talents (U 12) CSKA (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
27 44 |
|
3 Round |
21-11-2021 |
Ahil (U 12) Sports Talents (U 12) |
Septemvri Sofia |
45 24 |
|
21-11-2021 |
Champion 2006 (U 12) -2 Septemvri (U 12) |
Septemvri Sofia |
8 52 |
|
21-11-2021 |
CSKA (U 12) Slavia 1921 (U 12) |
Septemvri Sofia |
60 10 |
|
4 Round |
|
CSKA (U 12) Ahil (U 12) |
Azbuki SC Sofia |
0 0 |
отл. |
30-01-2022 |
Septemvri (U 12) Slavia 1921 (U 12) |
Azbuki SC Sofia |
80 9 |
|
30-01-2022 |
Sports Talents (U 12) Champion 2006 (U 12) -2 |
Azbuki SC Sofia |
28 24 |
|
5 Round |
19-12-2021 |
CSKA (U 12) Champion 2006 (U 12) -2 |
50th Middle School Sofia |
40 21 |
|
19-12-2021 |
Ahil (U 12) Slavia 1921 (U 12) |
50th Middle School Sofia |
62 7 |
|
19-12-2021 |
Septemvri (U 12) Sports Talents (U 12) |
50th Middle School Sofia |
26 23 |
|
Boys (U 12) Regions | Vitosha region, Group C |
1 Round |
28-11-2021 |
Bankya 78 (U 12) Slavia (U 12) -2 |
St. George School Sofia |
84 2 |
|
28-11-2021 |
St. George (U 12) Lyulin (U 12) |
St. George School Sofia |
31 24 |
|
2 Round |
14-11-2021 |
Lokomotiv Sofia (U 12) St. George (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
36 24 |
|
14-11-2021 |
Bankya 78 (U 12) Lyulin (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
72 9 |
|
3 Round |
05-12-2021 |
Slavia (U 12) -2 Lyulin (U 12) |
Vasil Levski Sofia |
13 22 |
|
05-12-2021 |
Bankya 78 (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
Vasil Levski Sofia |
49 19 |
|
4 Round |
19-12-2021 |
St. George (U 12) Bankya 78 (U 12) |
50th Middle School Sofia |
15 51 |
|
19-12-2021 |
Slavia (U 12) -2 Lokomotiv Sofia (U 12) |
50th Middle School Sofia |
9 59 |
|
5 Round |
23-01-2022 |
Slavia (U 12) -2 St. George (U 12) |
St. George School Sofia |
41 23 |
|
23-01-2022 |
Lyulin (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
St. George School Sofia |
5 55 |
|
Boys (U 12) Regions | Dobrudja region (Spring), 1/5 Place |
1 Round |
20-02-2022 |
Wolves Razgrad (U 12) Cherno More Ticha (U 12) |
Drastar Silistra |
73 40 |
|
20-02-2022 |
Unstoppable (U 12) Dorostol (U 12) |
Drastar Silistra |
30 100 |
|
20-02-2022 |
Cherno More Ticha (U 12) Shumen (U 12) |
Drastar Silistra |
76 30 |
|
20-02-2022 |
Unstoppable (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Drastar Silistra |
23 77 |
|
20-02-2022 |
Dorostol (U 12) Shumen (U 12) |
Drastar Silistra |
110 26 |
|
2 Round |
11-03-2022 |
Shumen (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
20 103 |
|
11-03-2022 |
Dorostol (U 12) Cherno More Ticha (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
56 45 |
|
11-03-2022 |
Shumen (U 12) Unstoppable (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
35 74 |
|
11-03-2022 |
Wolves Razgrad (U 12) Dorostol (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
63 62 |
|
11-03-2022 |
Cherno More Ticha (U 12) Unstoppable (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
53 24 |
|
Boys (U 12) Regions | Dobrudja region (Spring), 6/10 Place |
1 Round |
11-02-2022 |
Cherno More Ticha (U 12) -2 Unstoppable (U 12) -2 |
Hristo Borisov Varna |
68 31 |
|
11-02-2022 |
Dunav Ruse (U 12) Star Basket (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
63 34 |
|
11-02-2022 |
Cherno More Ticha (U 12) -2 Svetkavitsa (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
76 56 |
|
11-02-2022 |
Unstoppable (U 12) -2 Star Basket (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
50 32 |
|
11-02-2022 |
Svetkavitsa (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
62 45 |
|
2 Round |
12-03-2022 |
Star Basket (U 12) Cherno More Ticha (U 12) -2 |
Elin Pelin School Varna |
42 87 |
|
12-03-2022 |
Svetkavitsa (U 12) Unstoppable (U 12) -2 |
Elin Pelin School Varna |
48 26 |
|
12-03-2022 |
Dunav Ruse (U 12) Cherno More Ticha (U 12) -2 |
Elin Pelin School Varna |
37 83 |
|
12-03-2022 |
Star Basket (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Elin Pelin School Varna |
35 57 |
|
12-03-2022 |
Unstoppable (U 12) -2 Dunav Ruse (U 12) |
Elin Pelin School Varna |
38 46 |
|
Boys (U 12) Regions | Dobrudja region (Spring), 11/15 Place |
1 Round |
05-03-2022 |
VarnaBasket (U 12) Spartak Varna (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
52 32 |
|
20-03-2022 |
Chernomorets Balchik (U 12) VarnaBasket (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
18 53 |
|
20-03-2022 |
SportBasket GT (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
33 14 |
|
20-03-2022 |
Vihar 2002 (U 12) Chernomorets Balchik (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
16 18 |
|
20-03-2022 |
Spartak Varna (U 12) SportBasket GT (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
60 10 |
|
2 Round |
|
VarnaBasket (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
0 0 |
отл. |
|
Vihar 2002 (U 12) Spartak Varna (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
0 0 |
отл. |
05-03-2022 |
SportBasket GT (U 12) VarnaBasket (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
19 67 |
|
05-03-2022 |
Spartak Varna (U 12) Chernomorets Balchik (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
49 28 |
|
05-03-2022 |
SportBasket GT (U 12) Chernomorets Balchik (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
12 32 |
|
Boys (U 12) Regions | Dobrudja region, Group A |
1 Round |
23-10-2021 |
Dorostol (U 12) Star Basket (U 12) |
Drastar Silistra |
92 17 |
|
23-10-2021 |
Unstoppable (U 12) Cherno More Ticha (U 12) |
Drastar Silistra |
30 59 |
|
2 Round |
23-10-2021 |
Star Basket (U 12) Unstoppable (U 12) |
Drastar Silistra |
29 77 |
|
23-10-2021 |
Cherno More Ticha (U 12) Dorostol (U 12) |
Drastar Silistra |
64 76 |
|
3 Round |
20-11-2021 |
Star Basket (U 12) Cherno More Ticha (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
18 84 |
|
20-11-2021 |
Unstoppable (U 12) Dorostol (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
24 83 |
|
4 Round |
20-11-2021 |
Dorostol (U 12) Star Basket (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
114 22 |
|
20-11-2021 |
Unstoppable (U 12) Cherno More Ticha (U 12) |
Hristo Borisov Varna |
43 54 |
|
5 Round |
15-12-2021 |
Star Basket (U 12) Unstoppable (U 12) |
Dobrotitsa Dobrich |
36 68 |
|
15-12-2021 |
Cherno More Ticha (U 12) Dorostol (U 12) |
Dobrotitsa Dobrich |
29 56 |
|
6 Round |
15-12-2021 |
Star Basket (U 12) Cherno More Ticha (U 12) |
Dobrotitsa Dobrich |
26 71 |
|
15-12-2021 |
Unstoppable (U 12) Dorostol (U 12) |
Dobrotitsa Dobrich |
26 68 |
|
Boys (U 12) Regions | Dobrudja region, Group B |
1 Round |
05-11-2021 |
Wolves Razgrad (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
76 11 |
|
05-11-2021 |
Cherno More Ticha (U 12) -2 Shumen (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
56 26 |
|
05-11-2021 |
Dunav Ruse (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
24 32 |
|
05-11-2021 |
Cherno More Ticha (U 12) -2 Wolves Razgrad (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
26 73 |
|
05-11-2021 |
Shumen (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Ludogorets Razgrad |
52 25 |
|
2 Round |
08-12-2021 |
Svetkavitsa (U 12) Shumen (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
38 53 |
|
08-12-2021 |
Dunav Ruse (U 12) Cherno More Ticha (U 12) -2 |
Ivan Anguelov Targovishte |
47 81 |
|
08-12-2021 |
Shumen (U 12) Wolves Razgrad (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
15 63 |
|
08-12-2021 |
Svetkavitsa (U 12) Cherno More Ticha (U 12) -2 |
Ivan Anguelov Targovishte |
32 68 |
|
08-12-2021 |
Wolves Razgrad (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
110 10 |
|
Boys (U 12) Regions | Dobrudja region, Group C |
1 Round |
29-10-2021 |
Vihar 2002 (U 12) SportBasket GT (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
20 24 |
|
29-10-2021 |
Unstoppable (U 12) -2 Chernomorets Balchik (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
46 36 |
|
29-10-2021 |
Chernomorets Balchik (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
51 28 |
|
29-10-2021 |
SportBasket GT (U 12) Unstoppable (U 12) -2 |
Vaptsarov General Toshevo |
20 43 |
|
2 Round |
13-11-2021 |
Unstoppable (U 12) -2 Vihar 2002 (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
36 28 |
|
13-11-2021 |
VarnaBasket (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
70 16 |
|
13-11-2021 |
Spartak Varna (U 12) Unstoppable (U 12) -2 |
Vaptsarov General Toshevo |
61 41 |
|
13-11-2021 |
Spartak Varna (U 12) VarnaBasket (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
69 35 |
|
3 Round |
12-12-2021 |
VarnaBasket (U 12) SportBasket GT (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
70 21 |
|
12-12-2021 |
VarnaBasket (U 12) Chernomorets Balchik (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
83 33 |
|
12-12-2021 |
Spartak Varna (U 12) SportBasket GT (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
48 17 |
|
12-12-2021 |
Chernomorets Balchik (U 12) Spartak Varna (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
22 44 |
|
4 Round |
|
Vihar 2002 (U 12) Spartak Varna (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
0 0 |
отл. |
13-11-2021 |
VarnaBasket (U 12) Unstoppable (U 12) -2 |
Vaptsarov General Toshevo |
37 39 |
|
12-12-2021 |
Chernomorets Balchik (U 12) SportBasket GT (U 12) |
Vaptsarov General Toshevo |
59 28 |
|
Boys (U 12) Regions | Zagore region, 1/4 Place |
1 Round |
20-02-2022 |
Sliven Basket (U 12) Dolphin (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
46 31 |
|
20-02-2022 |
Beroe (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
76 36 |
|
2 Round |
20-02-2022 |
Dolphin (U 12) Beroe (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
37 77 |
|
20-02-2022 |
Tundja Yambol (U 12) Sliven Basket (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
48 24 |
|
3 Round |
12-03-2022 |
Tundja Yambol (U 12) Dolphin (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
59 42 |
|
12-03-2022 |
Sliven Basket (U 12) Beroe (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
29 90 |
|
4 Round |
12-03-2022 |
Beroe (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
81 26 |
|
12-03-2022 |
Dolphin (U 12) Sliven Basket (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
66 30 |
|
5 Round |
27-03-2022 |
Sliven Basket (U 12) Beroe (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
26 71 |
|
27-03-2022 |
Dolphin (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
30 52 |
|
6 Round |
27-03-2022 |
Tundja Yambol (U 12) Sliven Basket (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
49 48 |
|
27-03-2022 |
Beroe (U 12) Dolphin (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
89 21 |
|
Boys (U 12) Regions | Zagore region, 5/8 Place |
1 Round |
20-02-2022 |
Vihar Aytos (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Aetos Aytos |
40 45 |
|
20-02-2022 |
Rozova Dolina (U 12) Beroe (U 12) -2 |
Aetos Aytos |
55 45 |
|
2 Round |
20-02-2022 |
Sveti Vlas (U 12) Rozova Dolina (U 12) |
Aetos Aytos |
54 37 |
|
20-02-2022 |
Beroe (U 12) -2 Vihar Aytos (U 12) |
Aetos Aytos |
37 55 |
|
3 Round |
06-03-2022 |
Beroe (U 12) -2 Vihar Aytos (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
40 49 |
|
06-03-2022 |
Vihar Aytos (U 12) Rozova Dolina (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
45 51 |
|
4 Round |
06-03-2022 |
Rozova Dolina (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
39 49 |
|
06-03-2022 |
Sveti Vlas (U 12) Beroe (U 12) -2 |
Obshtinska Stara Zagora |
40 31 |
|
5 Round |
20-03-2022 |
Sveti Vlas (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
60 20 |
|
20-03-2022 |
Rozova Dolina (U 12) Beroe (U 12) -2 |
Boycho Branzov Burgas |
28 40 |
|
6 Round |
20-03-2022 |
Vihar Aytos (U 12) Rozova Dolina (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
36 18 |
|
20-03-2022 |
Beroe (U 12) -2 Sveti Vlas (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
21 52 |
|
Boys (U 12) Regions | Zagore region, 9/12 Place |
1 Round |
20-02-2022 |
Dolphin (U 12) -2 Chernomorets 2014 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
34 33 |
|
20-02-2022 |
Sliven 2010 (U 12) Chernomorets (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
22 41 |
|
2 Round |
20-02-2022 |
Chernomorets 2014 (U 12) Sliven 2010 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
36 33 |
|
20-02-2022 |
Chernomorets (U 12) Dolphin (U 12) -2 |
Boycho Branzov Burgas |
34 37 |
|
3 Round |
06-03-2022 |
Dolphin (U 12) -2 Sliven 2010 (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
46 64 |
|
06-03-2022 |
Chernomorets (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
48 24 |
|
4 Round |
06-03-2022 |
Chernomorets 2014 (U 12) Dolphin (U 12) -2 |
Vasil Levski Sliven |
24 44 |
|
06-03-2022 |
Sliven 2010 (U 12) Chernomorets (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
55 50 |
|
5 Round |
27-03-2022 |
Dolphin (U 12) -2 Chernomorets (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
31 29 |
|
27-03-2022 |
Chernomorets 2014 (U 12) Sliven 2010 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
27 53 |
|
6 Round |
27-03-2022 |
Sliven 2010 (U 12) Dolphin (U 12) -2 |
Boycho Branzov Burgas |
60 43 |
|
27-03-2022 |
Chernomorets (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
52 23 |
|
Boys (U 12) Regions | Zagore region, Group A |
1 Round |
31-10-2021 |
Tundja Yambol (U 12) Sliven 2010 (U 12) |
Diana Yambol |
83 23 |
|
31-10-2021 |
Beroe (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Diana Yambol |
107 22 |
|
31-10-2021 |
Sliven 2010 (U 12) Beroe (U 12) |
Diana Yambol |
26 94 |
|
31-10-2021 |
Vihar Aytos (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Diana Yambol |
12 70 |
|
2 Round |
13-11-2021 |
Sveti Vlas (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
47 31 |
|
13-11-2021 |
Vihar Aytos (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
52 28 |
|
13-11-2021 |
Beroe (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
76 16 |
|
13-11-2021 |
Chernomorets 2014 (U 12) Beroe (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
9 75 |
|
3 Round |
11-12-2021 |
Sliven 2010 (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
62 43 |
|
11-12-2021 |
Tundja Yambol (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
69 27 |
|
11-12-2021 |
Chernomorets 2014 (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
29 77 |
|
11-12-2021 |
Sveti Vlas (U 12) Sliven 2010 (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
65 24 |
|
4 Round |
05-02-2022 |
Vihar Aytos (U 12) Sliven 2010 (U 12) |
Aetos Aytos |
53 37 |
|
05-02-2022 |
Tundja Yambol (U 12) Beroe (U 12) |
Aetos Aytos |
16 68 |
|
19-02-2022 |
Chernomorets 2014 (U 12) Sveti Vlas (U 12) |
Aetos Aytos |
8 47 |
|
Boys (U 12) Regions | Zagore region, Group B |
1 Round |
31-10-2021 |
Beroe (U 12) -2 Dolphin (U 12) -2 |
Obshtinska Stara Zagora |
55 18 |
|
31-10-2021 |
Rozova Dolina (U 12) Dolphin (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
15 101 |
|
31-10-2021 |
Dolphin (U 12) -2 Rozova Dolina (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
34 64 |
|
31-10-2021 |
Dolphin (U 12) Beroe (U 12) -2 |
Obshtinska Stara Zagora |
79 15 |
|
2 Round |
13-11-2021 |
Sliven Basket (U 12) Rozova Dolina (U 12) |
Seuthopolis Kazanlak |
55 9 |
|
13-11-2021 |
Chernomorets (U 12) Beroe (U 12) -2 |
Seuthopolis Kazanlak |
11 49 |
|
13-11-2021 |
Rozova Dolina (U 12) Chernomorets (U 12) |
Seuthopolis Kazanlak |
55 10 |
|
13-11-2021 |
Beroe (U 12) -2 Sliven Basket (U 12) |
Seuthopolis Kazanlak |
18 43 |
|
3 Round |
12-12-2021 |
Dolphin (U 12) Chernomorets (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
84 7 |
|
12-12-2021 |
Dolphin (U 12) -2 Sliven Basket (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
20 74 |
|
12-12-2021 |
Sliven Basket (U 12) Dolphin (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
50 74 |
|
12-12-2021 |
Chernomorets (U 12) Dolphin (U 12) -2 |
Boycho Branzov Burgas |
16 34 |
|
4 Round |
22-01-2022 |
Beroe (U 12) -2 Rozova Dolina (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
41 56 |
|
29-01-2022 |
Dolphin (U 12) Dolphin (U 12) -2 |
Vasil Levski Sliven |
59 9 |
|
10-02-2022 |
Sliven Basket (U 12) Chernomorets (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
20 0 |
|
Boys (U 12) Regions | Moesia region |
1 Round |
15-01-2022 |
Chardafon Orlovets (U 12) Lokomotiv G. O. (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
41 27 |
|
15-01-2022 |
Rositsa Pavlikeni (U 12) Chavdar Troyan (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
31 64 |
|
15-01-2022 |
Chavdar Troyan (U 12) Lokomotiv G. O. (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
44 22 |
|
15-01-2022 |
Rositsa Pavlikeni (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
34 31 |
|
2 Round |
27-11-2021 |
Chavdar Troyan (U 12) Champion Pleven (U 12) |
Chavdar Troyan |
70 26 |
|
27-11-2021 |
Spartak Pleven (U 12) Champion Pleven (U 12) |
Chavdar Troyan |
63 8 |
|
27-11-2021 |
Spartak Pleven (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Chavdar Troyan |
35 19 |
|
27-11-2021 |
Chavdar Troyan (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Chavdar Troyan |
50 21 |
|
3 Round |
05-12-2021 |
Champion Pleven (U 12) Lokomotiv G. O. (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
19 62 |
|
05-12-2021 |
Chardafon Orlovets (U 12) Chavdar Troyan (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
40 66 |
|
05-12-2021 |
Lokomotiv G. O. (U 12) Rositsa Pavlikeni (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
64 24 |
|
4 Round |
05-12-2021 |
Champion Pleven (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
19 35 |
|
05-12-2021 |
Spartak Pleven (U 12) Chavdar Troyan (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
19 42 |
|
05-12-2021 |
Spartak Pleven (U 12) Rositsa Pavlikeni (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
41 52 |
|
5 Round |
20-02-2022 |
Lokomotiv G. O. (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
28 44 |
|
20-02-2022 |
Lokomotiv G. O. (U 12) Champion Pleven (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
48 22 |
|
20-02-2022 |
Spartak Pleven (U 12) Rositsa Pavlikeni (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
50 54 |
|
20-02-2022 |
Champion Pleven (U 12) Rositsa Pavlikeni (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
21 68 |
|
6 Round |
30-01-2022 |
Champion Pleven (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
8 70 |
|
30-01-2022 |
Champion Pleven (U 12) Chavdar Troyan (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
16 61 |
|
7 Round |
30-01-2022 |
Chavdar Troyan (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
59 60 |
|
8 Round |
05-03-2022 |
Lokomotiv G. O. (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
32 19 |
|
05-03-2022 |
Chavdar Troyan (U 12) Rositsa Pavlikeni (U 12) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
55 19 |
|
05-03-2022 |
Lokomotiv G. O. (U 12) Chavdar Troyan (U 12) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
25 45 |
|
05-03-2022 |
Chardafon Orlovets (U 12) Rositsa Pavlikeni (U 12) |
Nikola Petrov Gorna Oryahovitsa |
31 30 |
|
9 Round |
|
Rositsa Pavlikeni (U 12) Lokomotiv G. O. (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
0 0 |
10.00 |
|
Chardafon Orlovets (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
0 0 |
11.30 |
|
Champion Pleven (U 12) Rositsa Pavlikeni (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
0 0 |
13.00 |
|
Lokomotiv G. O. (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
0 0 |
14.30 |
|
Chardafon Orlovets (U 12) Champion Pleven (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
0 0 |
16.00 |
Boys (U 12) Regions | Rila region |
1 Round |
03-04-2022 |
Velbazhd 2002 (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Osogovo Kyustendil |
19 71 |
|
03-04-2022 |
Balkan (U 12) Eurobasket Academic (U 12) |
Osogovo Kyustendil |
117 22 |
|
03-04-2022 |
Minyor 2015 (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Osogovo Kyustendil |
15 60 |
|
03-04-2022 |
Vihren (U 12) Velbazhd 2002 (U 12) |
Osogovo Kyustendil |
70 17 |
|
2 Round |
04-12-2021 |
Minyor 2015 (U 12) Eurobasket Academic (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
34 54 |
|
04-12-2021 |
Rilski Sportist (U 12) Velbazhd 2002 (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
136 7 |
|
04-12-2021 |
Vihren (U 12) Balkan (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
6 108 |
|
04-12-2021 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Minyor 2015 (U 12) |
Boris Gyuderov Pernik |
46 20 |
|
3 Round |
06-02-2022 |
Eurobasket Academic (U 12) Velbazhd 2002 (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
86 13 |
|
06-02-2022 |
Rilski Sportist (U 12) Balkan (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
29 67 |
|
06-02-2022 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Eurobasket Academic (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
40 41 |
|
06-02-2022 |
Balkan (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Skaptopara Blagoevgrad |
70 8 |
|
4 Round |
|
Rilski Sportist (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
|
20 0 |
|
19-02-2022 |
Vihren (U 12) Minyor 2015 (U 12) |
Arena Sandanski Sandanski |
19 51 |
|
19-02-2022 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Velbazhd 2002 (U 12) |
Arena Sandanski Sandanski |
96 9 |
|
19-02-2022 |
Eurobasket Academic (U 12) Vihren (U 12) |
Arena Sandanski Sandanski |
49 28 |
|
5 Round |
13-03-2022 |
Rilski Sportist (U 12) Eurobasket Academic (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
95 6 |
|
13-03-2022 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Vihren (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
49 14 |
|
13-03-2022 |
Velbazhd 2002 (U 12) Balkan (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
4 122 |
|
13-03-2022 |
Vihren (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
7 69 |
|
13-03-2022 |
Balkan (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Arena Samokov Samokov |
84 9 |
|
Boys (U 12) Regions | Rodopi region |
1 Round |
19-02-2022 |
Academic Bultex 99 (U 12) Trakia (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
48 24 |
|
2 Round |
19-02-2022 |
Trakia (U 12) Academic Bultex 99 (U 12) |
Vasil Levski SS Plovdiv |
27 58 |
|