Girls (U 12) Regions | Vitosha and Rila regions, 1/6 Place |
1 Round |
11-03-2023 |
Rilski Sportist (U 12) Septemvri 97 (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
79 40 |
|
11-03-2023 |
Asenovets 2005 (U 12) NSA (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
44 25 |
|
11-03-2023 |
Levski (U 12) Montana 2003 (U 12) |
Arena Samokov Samokov |
68 31 |
|
2 Round |
01-04-2023 |
NSA (U 12) Levski (U 12) |
Septemvri Sofia |
40 84 |
|
01-04-2023 |
Septemvri 97 (U 12) Montana 2003 (U 12) |
Septemvri Sofia |
78 39 |
|
01-04-2023 |
Asenovets 2005 (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Septemvri Sofia |
44 43 |
|
3 Round |
22-04-2023 |
NSA (U 12) Septemvri 97 (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
20 66 |
|
22-04-2023 |
Levski (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
52 47 |
|
22-04-2023 |
Asenovets 2005 (U 12) Montana 2003 (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
52 27 |
|
Girls (U 12) Regions | Vitosha and Rila regions, 7/13 Place |
1 Round |
23-04-2023 |
Champion 2006 (U 12) Slavia (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
22 68 |
|
23-04-2023 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Septemvri 97 (U 12) -2 |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
58 14 |
|
23-04-2023 |
Slavia 1921 (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) -2 |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
36 52 |
|
2 Round |
29-04-2023 |
Septemvri 97 (U 12) -2 Rilski Sportist (U 12) -2 |
Septemvri Sofia |
36 45 |
|
29-04-2023 |
Champion 2006 (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) -2 |
50th Middle School Sofia |
67 11 |
|
29-04-2023 |
Slavia (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Septemvri Sofia |
86 18 |
|
29-04-2023 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Slavia (U 12) |
50th Middle School Sofia |
51 28 |
|
Girls (U 12) Regions | Vitosha and Rila regions, Group A |
1 Round |
08-10-2022 |
Lokomotiv Sofia (U 12) -2 Slavia (U 12) |
NSA Sofia |
4 69 |
|
08-10-2022 |
NSA (U 12) Montana 2003 (U 12) |
NSA Sofia |
34 52 |
|
08-10-2022 |
Rilski Sportist (U 12) Septemvri 97 (U 12) -2 |
NSA Sofia |
54 5 |
|
2 Round |
05-11-2022 |
Montana 2003 (U 12) Slavia (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
63 22 |
|
05-11-2022 |
Rilski Sportist (U 12) NSA (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
54 22 |
|
05-11-2022 |
Septemvri 97 (U 12) -2 Lokomotiv Sofia (U 12) -2 |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
48 18 |
|
3 Round |
26-11-2022 |
NSA (U 12) Slavia (U 12) |
Septemvri Sofia |
78 31 |
|
26-11-2022 |
Septemvri 97 (U 12) -2 Montana 2003 (U 12) |
Septemvri Sofia |
13 66 |
|
26-11-2022 |
Lokomotiv Sofia (U 12) -2 Rilski Sportist (U 12) |
Septemvri Sofia |
10 88 |
|
4 Round |
14-01-2023 |
Montana 2003 (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) -2 |
Lokomotiv Sofia |
54 14 |
|
14-01-2023 |
Septemvri 97 (U 12) -2 NSA (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
15 72 |
|
14-01-2023 |
Slavia (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
4 86 |
|
5 Round |
25-02-2023 |
Septemvri 97 (U 12) -2 Slavia (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
9 63 |
|
25-02-2023 |
Lokomotiv Sofia (U 12) -2 NSA (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
20 66 |
|
25-02-2023 |
Montana 2003 (U 12) Rilski Sportist (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
35 58 |
|
Girls (U 12) Regions | Vitosha and Rila regions, Group B |
1 Round |
15-10-2022 |
Levski (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
Lokomotiv Sofia |
79 4 |
|
15-10-2022 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Champion 2006 (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
20 40 |
|
15-10-2022 |
Slavia 1921 (U 12) Septemvri 97 (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
20 67 |
|
2 Round |
12-11-2022 |
Septemvri 97 (U 12) Levski (U 12) |
50th Middle School Sofia |
34 57 |
|
12-11-2022 |
Champion 2006 (U 12) Slavia 1921 (U 12) |
50th Middle School Sofia |
23 47 |
|
12-11-2022 |
Asenovets 2005 (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
50th Middle School Sofia |
108 4 |
|
3 Round |
03-12-2022 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Septemvri 97 (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
10 85 |
|
03-12-2022 |
Slavia 1921 (U 12) Asenovets 2005 (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
20 73 |
|
03-12-2022 |
Levski (U 12) Champion 2006 (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
20 0 |
|
4 Round |
28-01-2023 |
Champion 2006 (U 12) Rilski Sportist (U 12) -2 |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
15 24 |
|
28-01-2023 |
Lokomotiv Sofia (U 12) Slavia 1921 (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
32 34 |
|
26-02-2023 |
Asenovets 2005 (U 12) Levski (U 12) |
Ilia Mirchev Sofia |
38 55 |
|
5 Round |
01-02-2023 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Asenovets 2005 (U 12) |
Triaditsa Sofia |
9 99 |
|
01-02-2023 |
Levski (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
Triaditsa Sofia |
85 12 |
|
01-02-2023 |
Septemvri 97 (U 12) Champion 2006 (U 12) |
Triaditsa Sofia |
60 6 |
|
6 Round |
28-01-2023 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Slavia 1921 (U 12) |
149th High School Ivan Hadjiyski Sofia |
10 40 |
|
02-02-2023 |
Champion 2006 (U 12) Asenovets 2005 (U 12) |
Triaditsa Sofia |
4 82 |
|
02-02-2023 |
Septemvri 97 (U 12) Lokomotiv Sofia (U 12) |
Triaditsa Sofia |
57 8 |
|
7 Round |
21-01-2023 |
Asenovets 2005 (U 12) Septemvri 97 (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
48 22 |
|
21-01-2023 |
Slavia 1921 (U 12) Levski (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
17 51 |
|
25-02-2023 |
Rilski Sportist (U 12) -2 Lokomotiv Sofia (U 12) |
Lokomotiv Sofia |
20 35 |
|
Girls (U 12) Regions | Dobrudja region (Spring), 1/4 Place |
1 Round |
18-02-2023 |
Dorostol (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
31 62 |
|
18-02-2023 |
Dunav Ruse (U 12) Cherno More Odessos (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
61 25 |
|
2 Round |
18-02-2023 |
Cherno More Odessos (U 12) Dorostol (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
50 58 |
|
18-02-2023 |
Dunav Ruse (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
43 55 |
|
3 Round |
11-03-2023 |
Cherno More Odessos (U 12) Dorostol (U 12) |
Lokomotiv Varna |
73 48 |
|
25-03-2023 |
Dunav Ruse (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Dunav Ruse |
41 57 |
|
4 Round |
11-03-2023 |
Svetkavitsa (U 12) Cherno More Odessos (U 12) |
Lokomotiv Varna |
0 20 |
|
11-03-2023 |
Dorostol (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Lokomotiv Varna |
46 62 |
|
5 Round |
09-04-2023 |
Dorostol (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Dunav Ruse |
40 70 |
|
09-04-2023 |
Svetkavitsa (U 12) Cherno More Odessos (U 12) |
Dunav Ruse |
63 39 |
|
6 Round |
09-04-2023 |
Dorostol (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Dunav Ruse |
63 85 |
|
09-04-2023 |
Dunav Ruse (U 12) Cherno More Odessos (U 12) |
Dunav Ruse |
53 40 |
|
Girls (U 12) Regions | Dobrudja region (Spring), 5/10 Place |
1 Round |
22-01-2023 |
Unstoppable (U 12) Spartak Varna (U 12) |
Mladost Shumen |
57 8 |
|
22-01-2023 |
Vihar 2002 (U 12) Svetkavitsa (U 12) -2 |
Mladost Shumen |
13 46 |
|
22-01-2023 |
Shumen (U 12) Unstoppable (U 12) |
Mladost Shumen |
24 23 |
|
22-01-2023 |
Preslav (U 12) Spartak Varna (U 12) |
Mladost Shumen |
13 12 |
|
22-01-2023 |
Shumen (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Mladost Shumen |
51 12 |
|
2 Round |
04-03-2023 |
Preslav (U 12) Unstoppable (U 12) |
Dobrotitsa Dobrich |
9 59 |
|
04-03-2023 |
Svetkavitsa (U 12) -2 Shumen (U 12) |
Dobrotitsa Dobrich |
17 40 |
|
04-03-2023 |
Vihar 2002 (U 12) Preslav (U 12) |
Dobrotitsa Dobrich |
18 23 |
|
04-03-2023 |
Unstoppable (U 12) Svetkavitsa (U 12) -2 |
Dobrotitsa Dobrich |
59 18 |
|
04-03-2023 |
Spartak Varna (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Dobrotitsa Dobrich |
34 23 |
|
3 Round |
24-03-2023 |
Preslav (U 12) Shumen (U 12) |
Obshtinska Veliki Preslav |
13 48 |
|
24-03-2023 |
Spartak Varna (U 12) Svetkavitsa (U 12) -2 |
Obshtinska Veliki Preslav |
21 37 |
|
24-03-2023 |
Vihar 2002 (U 12) Unstoppable (U 12) |
Obshtinska Veliki Preslav |
7 74 |
|
24-03-2023 |
Svetkavitsa (U 12) -2 Preslav (U 12) |
Obshtinska Veliki Preslav |
20 27 |
|
24-03-2023 |
Shumen (U 12) Spartak Varna (U 12) |
Obshtinska Veliki Preslav |
43 21 |
|
Girls (U 12) Regions | Dobrudja region, Group A |
1 Round |
19-11-2022 |
Unstoppable (U 12) Cherno More Odessos (U 12) |
Lokomotiv Varna |
8 59 |
|
19-11-2022 |
Vihar 2002 (U 12) Svetkavitsa (U 12) -2 |
Lokomotiv Varna |
12 66 |
|
19-11-2022 |
Dorostol (U 12) Unstoppable (U 12) |
Lokomotiv Varna |
63 19 |
|
19-11-2022 |
Svetkavitsa (U 12) -2 Cherno More Odessos (U 12) |
Lokomotiv Varna |
4 114 |
|
19-11-2022 |
Vihar 2002 (U 12) Dorostol (U 12) |
Lokomotiv Varna |
2 89 |
|
2 Round |
17-12-2022 |
Unstoppable (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Drastar Silistra |
84 6 |
|
17-12-2022 |
Dorostol (U 12) Svetkavitsa (U 12) -2 |
Drastar Silistra |
62 17 |
|
17-12-2022 |
Cherno More Odessos (U 12) Vihar 2002 (U 12) |
Drastar Silistra |
143 2 |
|
17-12-2022 |
Svetkavitsa (U 12) -2 Unstoppable (U 12) |
Drastar Silistra |
15 45 |
|
17-12-2022 |
Cherno More Odessos (U 12) Dorostol (U 12) |
Drastar Silistra |
82 35 |
|
Girls (U 12) Regions | Dobrudja region, Group B |
1 Round |
09-11-2022 |
Dunav Ruse (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Dunav Ruse |
33 58 |
|
09-11-2022 |
Svetkavitsa (U 12) Shumen (U 12) |
Dunav Ruse |
71 14 |
|
09-11-2022 |
Shumen (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Dunav Ruse |
16 58 |
|
2 Round |
14-12-2022 |
Svetkavitsa (U 12) Shumen (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
66 13 |
|
14-12-2022 |
Shumen (U 12) Dunav Ruse (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
7 50 |
|
14-12-2022 |
Dunav Ruse (U 12) Svetkavitsa (U 12) |
Ivan Anguelov Targovishte |
18 63 |
|
Girls (U 12) Regions | Zagore region, 1/3 Place |
1 Round |
11-02-2023 |
Tony 7 Sliven (U 12) Chernomorets (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
70 46 |
|
11-02-2023 |
Chernomorets (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
29 100 |
|
11-02-2023 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Tony 7 Sliven (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
86 28 |
|
2 Round |
05-03-2023 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Tony 7 Sliven (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
79 24 |
|
05-03-2023 |
Tony 7 Sliven (U 12) Chernomorets (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
49 44 |
|
05-03-2023 |
Chernomorets (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
13 79 |
|
3 Round |
09-04-2023 |
Chernomorets (U 12) Tony 7 Sliven (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
44 39 |
|
09-04-2023 |
Tony 7 Sliven (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
14 92 |
|
09-04-2023 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Chernomorets (U 12) |
Nikola Stanchev Burgas |
93 23 |
|
Girls (U 12) Regions | Zagore region, 4/6 Place |
1 Round |
11-02-2023 |
Tundja Yambol (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Diana Yambol |
94 24 |
|
11-02-2023 |
Vihar Aytos (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Diana Yambol |
76 22 |
|
11-02-2023 |
Chernomorets 2014 (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Diana Yambol |
17 76 |
|
2 Round |
25-02-2023 |
Vihar Aytos (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Aetos Aytos |
34 45 |
|
25-02-2023 |
Tundja Yambol (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Aetos Aytos |
75 8 |
|
25-02-2023 |
Chernomorets 2014 (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Aetos Aytos |
28 53 |
|
3 Round |
12-03-2023 |
Chernomorets 2014 (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
20 50 |
|
12-03-2023 |
Vihar Aytos (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
25 59 |
|
12-03-2023 |
Tundja Yambol (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
65 10 |
|
Girls (U 12) Regions | Zagore region, Group A |
1 Round |
16-10-2022 |
Tony 7 Sliven (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
69 18 |
|
16-10-2022 |
Tundja Yambol (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
36 62 |
|
16-10-2022 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Tony 7 Sliven (U 12) |
Vasil Levski Sliven |
63 27 |
|
2 Round |
12-11-2022 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Tony 7 Sliven (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
63 18 |
|
12-11-2022 |
Tony 7 Sliven (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
82 23 |
|
12-11-2022 |
Tundja Yambol (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Obshtinska Stara Zagora |
23 91 |
|
3 Round |
11-12-2022 |
Tundja Yambol (U 12) Tony 7 Sliven (U 12) |
Diana Yambol |
36 58 |
|
11-12-2022 |
Tony 7 Sliven (U 12) Beroe Stara Zagora (U 12) |
Diana Yambol |
26 54 |
|
11-12-2022 |
Beroe Stara Zagora (U 12) Tundja Yambol (U 12) |
Diana Yambol |
74 22 |
|
Girls (U 12) Regions | Zagore region, Group B |
1 Round |
16-10-2022 |
Chernomorets 2014 (U 12) Chernomorets (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
2 71 |
|
16-10-2022 |
Chernomorets (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
33 25 |
|
16-10-2022 |
Vihar Aytos (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
45 18 |
|
2 Round |
12-11-2022 |
Chernomorets (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
75 6 |
|
12-11-2022 |
Chernomorets 2014 (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
13 60 |
|
12-11-2022 |
Vihar Aytos (U 12) Chernomorets (U 12) |
Boycho Branzov Burgas |
42 77 |
|
3 Round |
10-12-2022 |
Vihar Aytos (U 12) Chernomorets (U 12) |
Aetos Aytos |
28 44 |
|
10-12-2022 |
Chernomorets (U 12) Chernomorets 2014 (U 12) |
Aetos Aytos |
51 9 |
|
10-12-2022 |
Chernomorets 2014 (U 12) Vihar Aytos (U 12) |
Aetos Aytos |
19 50 |
|
Girls (U 12) Regions | Moesia region |
1 Round |
06-11-2022 |
Spartak Pleven (U 12) Champion Pleven (U 14) |
Balkanstroy Pleven |
75 7 |
|
06-11-2022 |
Rositsa Pavlikeni (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
49 75 |
|
06-11-2022 |
Zograf Tryavna (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
9 101 |
|
06-11-2022 |
Spartak Pleven (U 12) Rositsa Pavlikeni (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
65 10 |
|
06-11-2022 |
Champion Pleven (U 14) Zograf Tryavna (U 12) |
Balkanstroy Pleven |
46 31 |
|
2 Round |
20-11-2022 |
Rositsa Pavlikeni (U 12) Champion Pleven (U 14) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
45 3 |
|
20-11-2022 |
Spartak Pleven (U 12) Zograf Tryavna (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
66 5 |
|
20-11-2022 |
Chardafon Orlovets (U 12) Champion Pleven (U 14) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
76 5 |
|
20-11-2022 |
Zograf Tryavna (U 12) Rositsa Pavlikeni (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
8 64 |
|
20-11-2022 |
Spartak Pleven (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
65 39 |
|
3 Round |
17-12-2022 |
Chardafon Orlovets (U 12) Zograf Tryavna (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
100 8 |
|
17-12-2022 |
Champion Pleven (U 14) Spartak Pleven (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
2 93 |
|
17-12-2022 |
Rositsa Pavlikeni (U 12) Spartak Pleven (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
13 54 |
|
17-12-2022 |
Zograf Tryavna (U 12) Champion Pleven (U 14) |
Orlovets Gabrovo |
9 47 |
|
17-12-2022 |
Chardafon Orlovets (U 12) Rositsa Pavlikeni (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
41 19 |
|
4 Round |
29-01-2023 |
Spartak Pleven (U 12) Zograf Tryavna (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
62 6 |
|
29-01-2023 |
Champion Pleven (U 14) Chardafon Orlovets (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
3 49 |
|
29-01-2023 |
Rositsa Pavlikeni (U 12) Zograf Tryavna (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
42 6 |
|
29-01-2023 |
Spartak Pleven (U 12) Chardafon Orlovets (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
54 15 |
|
29-01-2023 |
Champion Pleven (U 14) Rositsa Pavlikeni (U 12) |
Jordan Petrov Grafa Pavlikeni |
14 26 |
|
5 Round |
26-03-2023 |
Chardafon Orlovets (U 12) Zograf Tryavna (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
110 3 |
|
26-03-2023 |
Rositsa Pavlikeni (U 12) Champion Pleven (U 14) |
Orlovets Gabrovo |
37 25 |
|
26-03-2023 |
Zograf Tryavna (U 12) Rositsa Pavlikeni (U 12) |
Orlovets Gabrovo |
5 62 |
|
26-03-2023 |
Chardafon Orlovets (U 12) Champion Pleven (U 14) |
Orlovets Gabrovo |
62 16 |
|