Juniors (U 14) Elite Division | West, Regular season
1 Round
23-10-2021 Levski (U 14)
CSKA (U 14)
Georgi Hristov
Botevgrad
38
100
23-10-2021 Balkan (U 14)
Slavia (U 14)
Georgi Hristov
Botevgrad
80
67
2 Round
24-10-2021 BUBA Basketball (U 14)
Levski (U 14)
Arena Botevgrad
Botevgrad
85
24
24-10-2021 CSKA (U 14)
Balkan (U 14)
Arena Botevgrad
Botevgrad
82
42
3 Round
20-11-2021 Slavia (U 14)
CSKA (U 14)
Triaditsa
Sofia
47
63
20-11-2021 Balkan (U 14)
BUBA Basketball (U 14)
Triaditsa
Sofia
70
56
4 Round
21-11-2021 BUBA Basketball (U 14)
Slavia (U 14)
Triaditsa
Sofia
48
59
21-11-2021 Balkan (U 14)
Levski (U 14)
Triaditsa
Sofia
67
28
5 Round
CSKA (U 14)
BUBA Basketball (U 14)
Triaditsa
Sofia
0
0
отл.
22-01-2022 Slavia (U 14)
Levski (U 14)
Triaditsa
Sofia
87
30
6 Round
Slavia (U 14)
Balkan (U 14)
Triaditsa
Sofia
0
0
отл.
23-01-2022 CSKA (U 14)
Levski (U 14)
Triaditsa
Sofia
91
39
7 Round
04-02-2022 Balkan (U 14)
CSKA (U 14)
Triaditsa
Sofia
55
88
04-02-2022 Levski (U 14)
BUBA Basketball (U 14)
Triaditsa
Sofia
31
81
8 Round
06-02-2022 CSKA (U 14)
Slavia (U 14)
Triaditsa
Sofia
85
51
06-02-2022 BUBA Basketball (U 14)
Balkan (U 14)
Triaditsa
Sofia
66
64
9 Round
Balkan (U 14)
Levski (U 14)
Triaditsa
Sofia
0
0
Slavia (U 14)
BUBA Basketball (U 14)
Triaditsa
Sofia
0
0
10 Round
BUBA Basketball (U 14)
CSKA (U 14)
Triaditsa
Sofia
0
0
Levski (U 14)
Slavia (U 14)
Triaditsa
Sofia
0
0
Juniors (U 14) Elite Division | East, Regular season
1 Round
08-10-2021 Svetkavitsa (U 14)
Dolphin (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
33
56
16-10-2021 Beroe (U 14)
Spartak Pleven (U 14)
Obshtinska
Stara Zagora
46
52
17-10-2021 Unstoppable (U 14)
Cherno More Ticha (U 14)
Dobrotitsa
Dobrich
49
93
19-12-2021 Dunav 2007 Ruse (U 14)
Shumen (U 14)
Dunav
Ruse
61
74
2 Round
23-10-2021 Cherno More Ticha (U 14)
Dolphin (U 14)
Hristo Borisov
Varna
75
56
24-10-2021 Spartak Pleven (U 14)
Dunav 2007 Ruse (U 14)
Balkanstroy
Pleven
76
74
26-01-2022 Shumen (U 14)
Svetkavitsa (U 14)
Mladost
Shumen
66
53
13-03-2022 Unstoppable (U 14)
Beroe (U 14)
Dobrotitsa
Dobrich
53
77
3 Round
03-11-2021 Svetkavitsa (U 14)
Spartak Pleven (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
59
78
06-11-2021 Beroe (U 14)
Cherno More Ticha (U 14)
Obshtinska
Stara Zagora
56
77
09-11-2021 Dolphin (U 14)
Shumen (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
64
50
13-11-2021 Dunav 2007 Ruse (U 14)
Unstoppable (U 14)
Dunav
Ruse
70
59
4 Round
18-11-2021 Unstoppable (U 14)
Svetkavitsa (U 14)
Dobrotitsa
Dobrich
43
73
20-11-2021 Beroe (U 14)
Dunav 2007 Ruse (U 14)
Obshtinska
Stara Zagora
64
61
20-11-2021 Cherno More Ticha (U 14)
Shumen (U 14)
Hristo Borisov
Varna
51
48
09-01-2022 Spartak Pleven (U 14)
Dolphin (U 14)
Balkanstroy
Pleven
56
71
5 Round
03-12-2021 Shumen (U 14)
Spartak Pleven (U 14)
Mladost
Shumen
76
51
03-12-2021 Dolphin (U 14)
Unstoppable (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
58
43
05-12-2021 Dunav 2007 Ruse (U 14)
Cherno More Ticha (U 14)
Dunav
Ruse
59
87
13-05-2022 Svetkavitsa (U 14)
Beroe (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
51
102
6 Round
16-01-2022 Cherno More Ticha (U 14)
Spartak Pleven (U 14)
Hristo Borisov
Varna
71
43
21-01-2022 Unstoppable (U 14)
Shumen (U 14)
Dobrotitsa
Dobrich
58
75
22-01-2022 Dunav 2007 Ruse (U 14)
Svetkavitsa (U 14)
Dunav
Ruse
78
55
02-05-2022 Beroe (U 14)
Dolphin (U 14)
Obshtinska
Stara Zagora
35
62
7 Round
29-01-2022 Dolphin (U 14)
Dunav 2007 Ruse (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
71
52
03-02-2022 Svetkavitsa (U 14)
Cherno More Ticha (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
52
80
07-04-2022 Spartak Pleven (U 14)
Unstoppable (U 14)
Balkanstroy
Pleven
58
68
13-05-2022 Shumen (U 14)
Beroe (U 14)
Mladost
Shumen
90
66
8 Round
Spartak Pleven (U 14)
Beroe (U 14)
Balkanstroy
Pleven
0
0
отл.
13-02-2022 Shumen (U 14)
Dunav 2007 Ruse (U 14)
Mladost
Shumen
63
67
19-02-2022 Cherno More Ticha (U 14)
Unstoppable (U 14)
Hristo Borisov
Varna
74
43
20-02-2022 Dolphin (U 14)
Svetkavitsa (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
75
48
9 Round
Dolphin (U 14)
Cherno More Ticha (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
0
0
отл.
24-02-2022 Svetkavitsa (U 14)
Shumen (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
57
76
27-02-2022 Beroe (U 14)
Unstoppable (U 14)
Obshtinska
Stara Zagora
79
53
28-02-2022 Dunav 2007 Ruse (U 14)
Spartak Pleven (U 14)
Dunav
Ruse
102
64
10 Round
12-03-2022 Cherno More Ticha (U 14)
Beroe (U 14)
Hristo Borisov
Varna
65
62
12-03-2022 Spartak Pleven (U 14)
Svetkavitsa (U 14)
Balkanstroy
Pleven
73
68
23-03-2022 Shumen (U 14)
Dolphin (U 14)
Mladost
Shumen
61
56
02-05-2022 Unstoppable (U 14)
Dunav 2007 Ruse (U 14)
Dobrotitsa
Dobrich
55
65
11 Round
Shumen (U 14)
Cherno More Ticha (U 14)
Mladost
Shumen
0
0
отл.
28-03-2022 Dolphin (U 14)
Spartak Pleven (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
88
53
15-04-2022 Svetkavitsa (U 14)
Unstoppable (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
50
46
14-05-2022 Dunav 2007 Ruse (U 14)
Beroe (U 14)
Dunav
Ruse
77
65
12 Round
Spartak Pleven (U 14)
Shumen (U 14)
Balkanstroy
Pleven
0
0
отл.
09-04-2022 Cherno More Ticha (U 14)
Dunav 2007 Ruse (U 14)
Hristo Borisov
Varna
69
47
09-04-2022 Beroe (U 14)
Svetkavitsa (U 14)
Obshtinska
Stara Zagora
78
51
06-05-2022 Unstoppable (U 14)
Dolphin (U 14)
Dobrotitsa
Dobrich
46
74
13 Round
21-04-2022 Spartak Pleven (U 14)
Cherno More Ticha (U 14)
Balkanstroy
Pleven
57
72
21-04-2022 Dolphin (U 14)
Beroe (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
61
49
21-04-2022 Svetkavitsa (U 14)
Dunav 2007 Ruse (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
59
77
22-04-2022 Shumen (U 14)
Unstoppable (U 14)
Mladost
Shumen
58
53
14 Round
Unstoppable (U 14)
Spartak Pleven (U 14)
Dobrotitsa
Dobrich
0
0
отл.
Beroe (U 14)
Shumen (U 14)
Obshtinska
Stara Zagora
0
0
отл.
07-05-2022 Dunav 2007 Ruse (U 14)
Dolphin (U 14)
Dunav
Ruse
80
78
14-05-2022 Cherno More Ticha (U 14)
Svetkavitsa (U 14)
Hristo Borisov
Varna
77
55
betway
Other News
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи