Juniors (U 14) Division 1 | West (Qualifications), Sofia
1 Round
25-06-2022 Septemvri (U 14)
Ahil (U 14)
Septemvri
Sofia
54
75
2 Round
25-06-2022 Ahil (U 14)
Montana 2003 (U 14)
Septemvri
Sofia
83
58
3 Round
25-06-2022 Montana 2003 (U 14)
Septemvri (U 14)
Septemvri
Sofia
52
73
Juniors (U 14) Division 1 | West (Qualifications), Pernik
1 Round
27-06-2022 Minyor 2015 (U 14)
Bankya 78 (U 14)
Boris Gyuderov
Pernik
0
0
10.00
27-06-2022 Academic Bultex 99 (U 14)
Rilski Sportist (U 14)
Boris Gyuderov
Pernik
0
0
12.00
2 Round
27-06-2022 Bankya 78 (U 14)
Academic Bultex 99 (U 14)
Boris Gyuderov
Pernik
0
0
15.00
27-06-2022 Rilski Sportist (U 14)
Minyor 2015 (U 14)
Boris Gyuderov
Pernik
0
0
17.00
3 Round
28-06-2022 Rilski Sportist (U 14)
Bankya 78 (U 14)
Boris Gyuderov
Pernik
0
0
10.00
28-06-2022 Minyor 2015 (U 14)
Academic Bultex 99 (U 14)
Boris Gyuderov
Pernik
0
0
12.00
Juniors (U 14) Division 1 | East (Spring), 1/4 Place
1 Round
21-04-2022 Star Basket (U 14)
Wolves Razgrad (U 14)
Ludogorets
Razgrad
41
125
21-04-2022 Tundja Yambol (U 14)
Sveti Vlas (U 14)
Ludogorets
Razgrad
51
78
2 Round
21-04-2022 Sveti Vlas (U 14)
Star Basket (U 14)
Ludogorets
Razgrad
107
54
21-04-2022 Wolves Razgrad (U 14)
Tundja Yambol (U 14)
Ludogorets
Razgrad
81
69
3 Round
13-03-2022 Tundja Yambol (U 14)
Sveti Vlas (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
46
63
13-03-2022 Star Basket (U 14)
Wolves Razgrad (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
28
92
4 Round
13-03-2022 Star Basket (U 14)
Tundja Yambol (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
26
77
13-03-2022 Wolves Razgrad (U 14)
Sveti Vlas (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
47
73
5 Round
28-05-2022 Sveti Vlas (U 14)
Star Basket (U 14)
Diana
Yambol
20
0
28-05-2022 Tundja Yambol (U 14)
Wolves Razgrad (U 14)
Diana
Yambol
94
42
6 Round
28-05-2022 Star Basket (U 14)
Tundja Yambol (U 14)
Diana
Yambol
19
117
28-05-2022 Wolves Razgrad (U 14)
Sveti Vlas (U 14)
Diana
Yambol
60
91
Juniors (U 14) Division 1 | Vitosha region
1 Round
20-11-2021 Academic 17 Sofia (U 14)
Sports Talents (U 14)
Azbuki SC
Sofia
56
60
20-11-2021 Lokomotiv Sofia (U 14)
Spartak Sofia (U 14)
Azbuki SC
Sofia
51
23
20-11-2021 Olympia Basket (U 14)
Bankya 78 (U 14)
Azbuki SC
Sofia
22
110
20-11-2021 Septemvri (U 14)
Ahil (U 14)
Azbuki SC
Sofia
67
53
2 Round
11-12-2021 Sports Talents (U 14)
Spartak Sofia (U 14)
50th Middle School
Sofia
71
40
11-12-2021 Ahil (U 14)
Lokomotiv Sofia (U 14)
50th Middle School
Sofia
86
11
11-12-2021 Academic 17 Sofia (U 14)
Olympia Basket (U 14)
50th Middle School
Sofia
68
31
11-12-2021 Septemvri (U 14)
Bankya 78 (U 14)
50th Middle School
Sofia
79
67
3 Round
Spartak Sofia (U 14)
Ahil (U 14)
St. George School
Sofia
0
0
отл.
22-01-2022 Lokomotiv Sofia (U 14)
Bankya 78 (U 14)
St. George School
Sofia
14
100
22-01-2022 Septemvri (U 14)
Academic 17 Sofia (U 14)
St. George School
Sofia
70
24
22-01-2022 Olympia Basket (U 14)
Sports Talents (U 14)
St. George School
Sofia
29
51
4 Round
12-02-2022 Spartak Sofia (U 14)
Bankya 78 (U 14)
Septemvri
Sofia
20
85
12-02-2022 Ahil (U 14)
Sports Talents (U 14)
Septemvri
Sofia
71
38
12-02-2022 Academic 17 Sofia (U 14)
Lokomotiv Sofia (U 14)
Septemvri
Sofia
57
32
12-02-2022 Olympia Basket (U 14)
Septemvri (U 14)
Septemvri
Sofia
42
85
5 Round
19-02-2022 Sports Talents (U 14)
Septemvri (U 14)
Lokomotiv
Sofia
46
74
19-02-2022 Ahil (U 14)
Bankya 78 (U 14)
Lokomotiv
Sofia
69
67
19-02-2022 Lokomotiv Sofia (U 14)
Olympia Basket (U 14)
Lokomotiv
Sofia
19
24
19-02-2022 Academic 17 Sofia (U 14)
Spartak Sofia (U 14)
Lokomotiv
Sofia
61
20
6 Round
19-03-2022 Olympia Basket (U 14)
Spartak Sofia (U 14)
St. George School
Sofia
34
46
19-03-2022 Sports Talents (U 14)
Bankya 78 (U 14)
St. George School
Sofia
67
60
19-03-2022 Academic 17 Sofia (U 14)
Ahil (U 14)
St. George School
Sofia
28
60
19-03-2022 Lokomotiv Sofia (U 14)
Septemvri (U 14)
St. George School
Sofia
17
75
7 Round
27-03-2022 Spartak Sofia (U 14)
Septemvri (U 14)
Lokomotiv
Sofia
37
98
27-03-2022 Lokomotiv Sofia (U 14)
Sports Talents (U 14)
Lokomotiv
Sofia
22
61
27-03-2022 Academic 17 Sofia (U 14)
Bankya 78 (U 14)
Lokomotiv
Sofia
26
99
27-03-2022 Olympia Basket (U 14)
Ahil (U 14)
Lokomotiv
Sofia
10
77
Juniors (U 14) Division 1 | Dobrudja region (Spring), 3/6 Place
1 Round
25-02-2022 Vihar 2002 (U 14)
Unstoppable (U 14) -2
Vaptsarov
General Toshevo
19
62
25-02-2022 VarnaBasket (U 14)
Chernomorets Balchik (U 14)
Vaptsarov
General Toshevo
36
59
2 Round
25-02-2022 Unstoppable (U 14) -2
VarnaBasket (U 14)
Vaptsarov
General Toshevo
33
39
25-02-2022 Chernomorets Balchik (U 14)
Vihar 2002 (U 14)
Vaptsarov
General Toshevo
64
25
3 Round
25-03-2021 Chernomorets Balchik (U 14)
Unstoppable (U 14) -2
Vaptsarov
General Toshevo
0
0
09.00
25-03-2021 Vihar 2002 (U 14)
VarnaBasket (U 14)
Vaptsarov
General Toshevo
0
0
10.45
Juniors (U 14) Division 1 | Zagore region (Spring), 3/5 Place
1 Round
08-05-2022 Sliven 2010 (U 14)
Rozova Dolina (U 14)
Vasil Levski
Sliven
62
35
08-05-2022 Rozova Dolina (U 14)
Dolphin (U 14) -2
Vasil Levski
Sliven
47
68
08-05-2022 Dolphin (U 14) -2
Sliven 2010 (U 14)
Vasil Levski
Sliven
46
88
2 Round
Rozova Dolina (U 14)
Dolphin (U 14) -2
Boycho Branzov
Burgas
0
0
21-05-2022 Dolphin (U 14) -2
Sliven 2010 (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
33
48
21-05-2022 Sliven 2010 (U 14)
Rozova Dolina (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
54
32
Juniors (U 14) Division 1 | Dobrudja region
1 Round
16-10-2021 VarnaBasket (U 14)
Vihar 2002 (U 14)
Elin Pelin School
Varna
65
25
16-10-2021 Star Basket (U 14)
Wolves Razgrad (U 14)
Elin Pelin School
Varna
43
103
16-10-2021 Vihar 2002 (U 14)
Wolves Razgrad (U 14)
Elin Pelin School
Varna
13
123
16-10-2021 VarnaBasket (U 14)
Star Basket (U 14)
Elin Pelin School
Varna
34
77
2 Round
12-11-2021 Vihar 2002 (U 14)
Chernomorets Balchik (U 14)
Vaptsarov
General Toshevo
18
62
12-11-2021 Unstoppable (U 14) -2
VarnaBasket (U 14)
Vaptsarov
General Toshevo
30
47
12-11-2021 Chernomorets Balchik (U 14)
VarnaBasket (U 14)
Vaptsarov
General Toshevo
28
49
12-11-2021 Unstoppable (U 14) -2
Vihar 2002 (U 14)
Vaptsarov
General Toshevo
50
19
3 Round
03-12-2021 Star Basket (U 14)
Unstoppable (U 14) -2
Vaptsarov
General Toshevo
71
10
03-12-2021 Chernomorets Balchik (U 14)
Star Basket (U 14)
Vaptsarov
General Toshevo
64
65
03-12-2021 Wolves Razgrad (U 14)
Unstoppable (U 14) -2
Vaptsarov
General Toshevo
79
15
03-12-2021 Wolves Razgrad (U 14)
Chernomorets Balchik (U 14)
Vaptsarov
General Toshevo
88
23
4 Round
03-12-2021 Unstoppable (U 14) -2
Chernomorets Balchik (U 14)
Vaptsarov
General Toshevo
31
61
04-12-2021 Vihar 2002 (U 14)
Star Basket (U 14)
Elin Pelin School
Varna
27
119
04-12-2021 Wolves Razgrad (U 14)
VarnaBasket (U 14)
Elin Pelin School
Varna
82
14
Juniors (U 14) Division 1 | Zagore region
1 Round
23-10-2021 Dolphin (U 14) -2
Sveti Vlas (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
46
77
23-10-2021 Sliven 2010 (U 14)
Rozova Dolina (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
59
12
23-10-2021 Sveti Vlas (U 14)
Tundja Yambol (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
69
50
23-10-2021 Rozova Dolina (U 14)
Dolphin (U 14) -2
Boycho Branzov
Burgas
17
53
23-10-2021 Tundja Yambol (U 14)
Sliven 2010 (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
62
38
2 Round
21-11-2021 Tundja Yambol (U 14)
Rozova Dolina (U 14)
Seuthopolis
Kazanlak
63
21
21-11-2021 Sveti Vlas (U 14)
Sliven 2010 (U 14)
Seuthopolis
Kazanlak
66
26
21-11-2021 Dolphin (U 14) -2
Tundja Yambol (U 14)
Seuthopolis
Kazanlak
40
58
21-11-2021 Rozova Dolina (U 14)
Sveti Vlas (U 14)
Seuthopolis
Kazanlak
30
58
21-11-2021 Sliven 2010 (U 14)
Dolphin (U 14) -2
Seuthopolis
Kazanlak
60
42
3 Round
05-12-2021 Sliven 2010 (U 14)
Tundja Yambol (U 14)
Diana
Yambol
33
89
05-12-2021 Sveti Vlas (U 14)
Dolphin (U 14) -2
Diana
Yambol
93
32
05-12-2021 Rozova Dolina (U 14)
Sliven 2010 (U 14)
Diana
Yambol
31
43
05-12-2021 Tundja Yambol (U 14)
Sveti Vlas (U 14)
Diana
Yambol
57
53
05-12-2021 Dolphin (U 14) -2
Rozova Dolina (U 14)
Diana
Yambol
28
30
4 Round
13-02-2022 Sliven 2010 (U 14)
Sveti Vlas (U 14)
Vasil Levski
Sliven
34
71
13-02-2022 Tundja Yambol (U 14)
Dolphin (U 14) -2
Vasil Levski
Sliven
99
22
13-02-2022 Sveti Vlas (U 14)
Rozova Dolina (U 14)
Vasil Levski
Sliven
69
33
13-02-2022 Dolphin (U 14) -2
Sliven 2010 (U 14)
Vasil Levski
Sliven
38
78
13-02-2022 Rozova Dolina (U 14)
Tundja Yambol (U 14)
Vasil Levski
Sliven
18
86
Juniors (U 14) Division 1 | Rila region, 1/4 Place
1 Round
03-04-2022 Montana 2003 (U 14)
Rilski Sportist (U 14)
Mladost
Montana
61
51
03-04-2022 Minyor 2015 (U 14)
Chavdar Troyan (U 14)
Mladost
Montana
78
32
Juniors (U 14) Division 1 | Rila region, 5/8 Place
27-03-2022 Pravets (U 14)
Marek (U 14)
Sports Complex
Pravets
57
34
27-03-2022 Vidabasket (U 14)
Velbazhd 2002 (U 14)
Sports Complex
Pravets
79
56
2 Round
27-03-2022 Marek (U 14)
Velbazhd 2002 (U 14)
Sports Complex
Pravets
45
54
27-03-2022 Pravets (U 14)
Vidabasket (U 14)
Sports Complex
Pravets
46
53
Juniors (U 14) Division 1 | Rila region, Group A
1 Round
13-11-2021 Rilski Sportist (U 14)
Velbazhd 2002 (U 14)
Arena Samokov
Samokov
105
16
13-11-2021 Minyor 2015 (U 14)
Marek (U 14)
Arena Samokov
Samokov
103
14
2 Round
13-11-2021 Velbazhd 2002 (U 14)
Minyor 2015 (U 14)
Arena Samokov
Samokov
3
97
13-11-2021 Marek (U 14)
Rilski Sportist (U 14)
Arena Samokov
Samokov
8
89
3 Round
05-12-2021 Minyor 2015 (U 14)
Marek (U 14)
Boris Gyuderov
Pernik
72
3
05-12-2021 Velbazhd 2002 (U 14)
Rilski Sportist (U 14)
Boris Gyuderov
Pernik
21
83
4 Round
05-12-2021 Marek (U 14)
Velbazhd 2002 (U 14)
Boris Gyuderov
Pernik
44
29
05-12-2021 Rilski Sportist (U 14)
Minyor 2015 (U 14)
Boris Gyuderov
Pernik
37
69
5 Round
05-03-2022 Minyor 2015 (U 14)
Velbazhd 2002 (U 14)
Osogovo
Kyustendil
82
18
05-03-2022 Rilski Sportist (U 14)
Marek (U 14)
Osogovo
Kyustendil
83
13
6 Round
05-03-2022 Minyor 2015 (U 14)
Rilski Sportist (U 14)
Osogovo
Kyustendil
69
42
05-03-2022 Marek (U 14)
Velbazhd 2002 (U 14)
Osogovo
Kyustendil
35
31
Juniors (U 14) Division 1 | Rila region, Group B
1 Round
12-12-2021 Chavdar Troyan (U 14)
Pravets (U 14)
Chavdar
Troyan
57
39
12-12-2021 Pravets (U 14)
Montana 2003 (U 14)
Chavdar
Troyan
34
72
12-12-2021 Montana 2003 (U 14)
Chavdar Troyan (U 14)
Chavdar
Troyan
72
52
2 Round
04-12-2021 Vidabasket (U 14)
Montana 2003 (U 14)
Festivalna
Vidin
45
58
04-12-2021 Montana 2003 (U 14)
Pravets (U 14)
Festivalna
Vidin
55
41
04-12-2021 Pravets (U 14)
Vidabasket (U 14)
Festivalna
Vidin
60
76
3 Round
13-02-2022 Pravets (U 14)
Chavdar Troyan (U 14)
Georgi Hristov
Botevgrad
26
83
13-02-2022 Chavdar Troyan (U 14)
Vidabasket (U 14)
Georgi Hristov
Botevgrad
54
50
13-02-2022 Vidabasket (U 14)
Pravets (U 14)
Georgi Hristov
Botevgrad
59
48
4 Round
26-02-2022 Montana 2003 (U 14)
Vidabasket (U 14)
Ogosta
Montana
64
43
26-02-2022 Vidabasket (U 14)
Chavdar Troyan (U 14)
Ogosta
Montana
50
66
26-02-2022 Chavdar Troyan (U 14)
Montana 2003 (U 14)
Ogosta
Montana
53
65
Juniors (U 14) Division 1 | Rodopi region
1 Round
30-10-2021 Academic Bultex 99 (U 14)
Maritsa Karshiaka 2012 (U 14)
Vasil Levski SS
Plovdiv
80
26
30-10-2021 Maritsa Karshiaka 2012 (U 14)
Hebar (U 14)
Vasil Levski SS
Plovdiv
40
45
30-10-2021 Hebar (U 14)
Academic Bultex 99 (U 14)
Vasil Levski SS
Plovdiv
29
118
2 Round
14-11-2021 Academic Bultex 99 (U 14)
Maritsa Karshiaka 2012 (U 14)
Vasil Levski SS
Plovdiv
75
34
14-11-2021 Maritsa Karshiaka 2012 (U 14)
Hebar (U 14)
Vasil Levski SS
Plovdiv
40
48
14-11-2021 Hebar (U 14)
Academic Bultex 99 (U 14)
Vasil Levski SS
Plovdiv
23
66
3 Round
27-11-2021 Academic Bultex 99 (U 14)
Maritsa Karshiaka 2012 (U 14)
Olympiada
Plovdiv
85
32
27-11-2021 Maritsa Karshiaka 2012 (U 14)
Hebar (U 14)
Olympiada
Plovdiv
73
55
27-11-2021 Hebar (U 14)
Academic Bultex 99 (U 14)
Olympiada
Plovdiv
18
107
betway
Other News
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи