Girls (U 14) Elite Division | West, Regular season
1 Round
13-11-2021 Septemvri 97 (U 14)
Levski (U 14)
Arena Samokov
Samokov
42
57
13-11-2021 Rilski Sportist (U 14)
Pirin Gotse Delchev (U 14)
Arena Samokov
Samokov
52
35
2 Round
14-11-2021 Pirin Gotse Delchev (U 14)
Septemvri 97 (U 14)
Arena Samokov
Samokov
75
27
14-11-2021 Lokomotiv Sofia (U 14)
Rilski Sportist (U 14)
Arena Samokov
Samokov
48
54
3 Round
11-12-2021 Septemvri 97 (U 14)
Lokomotiv Sofia (U 14)
Triaditsa
Sofia
0
0
11-12-2021 Pirin Gotse Delchev (U 14)
Levski (U 14)
Triaditsa
Sofia
0
0
4 Round
12-12-2021 Lokomotiv Sofia (U 14)
Levski (U 14)
Triaditsa
Sofia
0
0
12-12-2021 Septemvri 97 (U 14)
Rilski Sportist (U 14)
Triaditsa
Sofia
0
0
5 Round
29-01-2022 Pirin Gotse Delchev (U 14)
Lokomotiv Sofia (U 14)
Triaditsa
Sofia
0
0
29-01-2022 Rilski Sportist (U 14)
Levski (U 14)
Triaditsa
Sofia
0
0
6 Round
30-01-2022 Septemvri 97 (U 14)
Levski (U 14)
Triaditsa
Sofia
0
0
30-01-2022 Rilski Sportist (U 14)
Pirin Gotse Delchev (U 14)
Triaditsa
Sofia
0
0
7 Round
26-02-2022 Septemvri 97 (U 14)
Pirin Gotse Delchev (U 14)
Nevrokop Arena
Gotse Delchev
0
0
26-02-2022 Rilski Sportist (U 14)
Lokomotiv Sofia (U 14)
Nevrokop Arena
Gotse Delchev
0
0
8 Round
27-02-2022 Lokomotiv Sofia (U 14)
Septemvri 97 (U 14)
Nevrokop Arena
Gotse Delchev
0
0
27-02-2022 Pirin Gotse Delchev (U 14)
Levski (U 14)
Nevrokop Arena
Gotse Delchev
0
0
9 Round
19-03-2022 Levski (U 14)
Lokomotiv Sofia (U 14)
Triaditsa
Sofia
0
0
19-03-2022 Rilski Sportist (U 14)
Septemvri 97 (U 14)
Triaditsa
Sofia
0
0
10 Round
20-03-2022 Lokomotiv Sofia (U 14)
Rilski Sportist (U 14)
Triaditsa
Sofia
0
0
20-03-2022 Pirin Gotse Delchev (U 14)
Levski (U 14)
Triaditsa
Sofia
0
0
Girls (U 14) Elite Division | East, Regular season
1 Round
Spartak Pleven (U 14)
Cherno More Odessos (U 14)
Balkanstroy
Pleven
0
0
отл.
24-10-2021 Beroe Stara Zagora (U 14)
Chernomorets (U 14)
Obshtinska
Stara Zagora
102
22
24-10-2021 Dunav Ruse (U 14)
Svetkavitsa (U 14)
Dunav
Ruse
46
75
29-10-2021 Chernomorets 2014 (U 14)
Wolves Razgrad (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
53
46
2 Round
06-11-2021 Svetkavitsa (U 14)
Wolves Razgrad (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
88
54
06-11-2021 Spartak Pleven (U 14)
Beroe Stara Zagora (U 14)
Balkanstroy
Pleven
24
74
07-11-2021 Chernomorets (U 14)
Dunav Ruse (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
55
51
12-12-2021 Cherno More Odessos (U 14)
Chernomorets 2014 (U 14)
Hristo Borisov
Varna
0
0
13.00
3 Round
20-11-2021 Dunav Ruse (U 14)
Spartak Pleven (U 14)
Dunav
Ruse
46
37
20-11-2021 Wolves Razgrad (U 14)
Chernomorets (U 14)
Ludogorets
Razgrad
114
38
20-11-2021 Beroe Stara Zagora (U 14)
Cherno More Odessos (U 14)
Obshtinska
Stara Zagora
81
33
26-11-2021 Chernomorets 2014 (U 14)
Svetkavitsa (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
48
56
4 Round
03-12-2021 Cherno More Odessos (U 14)
Svetkavitsa (U 14)
Hristo Borisov
Varna
67
72
04-12-2021 Chernomorets (U 14)
Chernomorets 2014 (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
40
79
05-12-2021 Spartak Pleven (U 14)
Wolves Razgrad (U 14)
Balkanstroy
Pleven
45
76
05-12-2021 Beroe Stara Zagora (U 14)
Dunav Ruse (U 14)
Obshtinska
Stara Zagora
100
21
5 Round
18-12-2021 Svetkavitsa (U 14)
Chernomorets (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
0
0
12.00
18-12-2021 Dunav Ruse (U 14)
Cherno More Odessos (U 14)
Dunav
Ruse
0
0
12.00
18-12-2021 Wolves Razgrad (U 14)
Beroe Stara Zagora (U 14)
Ludogorets
Razgrad
0
0
12.00
28-01-2022 Chernomorets 2014 (U 14)
Spartak Pleven (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
0
0
13.00
6 Round
15-01-2022 Beroe Stara Zagora (U 14)
Chernomorets 2014 (U 14)
Obshtinska
Stara Zagora
0
0
12.00
15-01-2022 Cherno More Odessos (U 14)
Chernomorets (U 14)
Hristo Borisov
Varna
0
0
12.00
15-01-2022 Dunav Ruse (U 14)
Wolves Razgrad (U 14)
Dunav
Ruse
0
0
12.00
15-01-2022 Spartak Pleven (U 14)
Svetkavitsa (U 14)
Balkanstroy
Pleven
0
0
12.00
7 Round
29-01-2022 Chernomorets 2014 (U 14)
Dunav Ruse (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
0
0
11.00
29-01-2022 Svetkavitsa (U 14)
Beroe Stara Zagora (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
0
0
12.00
29-01-2022 Wolves Razgrad (U 14)
Cherno More Odessos (U 14)
Ludogorets
Razgrad
0
0
12.00
29-01-2022 Chernomorets (U 14)
Spartak Pleven (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
0
0
13.00
8 Round
12-02-2022 Cherno More Odessos (U 14)
Spartak Pleven (U 14)
Hristo Borisov
Varna
0
0
12.00
12-02-2022 Svetkavitsa (U 14)
Dunav Ruse (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
0
0
12.00
12-02-2022 Wolves Razgrad (U 14)
Chernomorets 2014 (U 14)
Ludogorets
Razgrad
0
0
12.00
12-02-2022 Chernomorets (U 14)
Beroe Stara Zagora (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
0
0
12.00
9 Round
26-02-2022 Beroe Stara Zagora (U 14)
Spartak Pleven (U 14)
Obshtinska
Stara Zagora
0
0
12.00
26-02-2022 Dunav Ruse (U 14)
Chernomorets (U 14)
Dunav
Ruse
0
0
12.00
26-02-2022 Chernomorets 2014 (U 14)
Cherno More Odessos (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
0
0
12.00
26-02-2022 Wolves Razgrad (U 14)
Svetkavitsa (U 14)
Ludogorets
Razgrad
0
0
12.00
10 Round
12-03-2022 Cherno More Odessos (U 14)
Beroe Stara Zagora (U 14)
Hristo Borisov
Varna
0
0
12.00
12-03-2022 Svetkavitsa (U 14)
Chernomorets 2014 (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
0
0
12.00
12-03-2022 Spartak Pleven (U 14)
Dunav Ruse (U 14)
Balkanstroy
Pleven
0
0
12.00
12-03-2022 Chernomorets (U 14)
Wolves Razgrad (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
0
0
12.00
11 Round
26-03-2022 Svetkavitsa (U 14)
Cherno More Odessos (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
0
0
12.00
26-03-2022 Dunav Ruse (U 14)
Beroe Stara Zagora (U 14)
Dunav
Ruse
0
0
12.00
26-03-2022 Chernomorets 2014 (U 14)
Chernomorets (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
0
0
12.00
26-03-2022 Wolves Razgrad (U 14)
Spartak Pleven (U 14)
Ludogorets
Razgrad
0
0
12.00
12 Round
09-04-2022 Beroe Stara Zagora (U 14)
Wolves Razgrad (U 14)
Obshtinska
Stara Zagora
0
0
12.00
09-04-2022 Cherno More Odessos (U 14)
Dunav Ruse (U 14)
Hristo Borisov
Varna
0
0
12.00
09-04-2022 Spartak Pleven (U 14)
Chernomorets 2014 (U 14)
Balkanstroy
Pleven
0
0
12.00
09-04-2022 Chernomorets (U 14)
Svetkavitsa (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
0
0
12.00
13 Round
23-04-2022 Chernomorets (U 14)
Cherno More Odessos (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
0
0
11.00
23-04-2022 Svetkavitsa (U 14)
Spartak Pleven (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
0
0
12.00
23-04-2022 Wolves Razgrad (U 14)
Dunav Ruse (U 14)
Ludogorets
Razgrad
0
0
12.00
23-04-2022 Chernomorets 2014 (U 14)
Beroe Stara Zagora (U 14)
Boycho Branzov
Burgas
0
0
13.00
14 Round
07-05-2022 Beroe Stara Zagora (U 14)
Svetkavitsa (U 14)
Obshtinska
Stara Zagora
0
0
12.00
07-05-2022 Cherno More Odessos (U 14)
Wolves Razgrad (U 14)
Hristo Borisov
Varna
0
0
12.00
07-05-2022 Dunav Ruse (U 14)
Chernomorets 2014 (U 14)
Dunav
Ruse
0
0
12.00
07-05-2022 Spartak Pleven (U 14)
Chernomorets (U 14)
Balkanstroy
Pleven
0
0
12.00
Girls (U 14) Elite Division | Qualifying Tournament (East)
1 Round
09-10-2021 Wolves Razgrad (U 14)
Cherno More Odessos (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
57
42
09-10-2021 Spartak Pleven (U 14)
Chernomorets (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
56
42
09-10-2021 Lokomotiv St. Z. (U 14)
Wolves Razgrad (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
31
61
09-10-2021 Cherno More Odessos (U 14)
Spartak Pleven (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
45
32
09-10-2021 Chernomorets (U 14)
Lokomotiv St. Z. (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
47
39
2 Round
10-10-2021 Lokomotiv St. Z. (U 14)
Spartak Pleven (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
25
29
10-10-2021 Wolves Razgrad (U 14)
Chernomorets (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
51
41
10-10-2021 Cherno More Odessos (U 14)
Lokomotiv St. Z. (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
57
24
10-10-2021 Spartak Pleven (U 14)
Wolves Razgrad (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
24
65
10-10-2021 Chernomorets (U 14)
Cherno More Odessos (U 14)
Dechko Stefanov
Targovishte
34
50
7dnisportbg
Other News
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи