Състави на отборите, финалисти в държавното първенство за девойки


Състави на отборите, финалисти в държавното първенство за девойки
04-06-2008 09:04

Успредно с финалите за юноши във Варна стартират и тези за девойки в град Бургас. Началото е пак в сряда, а отборите също ще бъдат разпределени в две групи по четири. Жребият за тях ще бъде изтеглен същия ден от 9.30 в зала „Бойчо Брънзов” в морския град, а резултатите от него и пълната програма в двете групи ще бъдат поместени веднага след това.
 
Левски Спартак

4. Ирена Колева 03.05.91
5. Цветелина Стойчева 17.5.90
6. Янита Нитова 25.01.92
7. Цветелина Кирова 25.01.90
8. Мария Бойчева 20.05.91
9. Ивета Андреева 07.01.92
10. Цветелина Кременлиева 19.10.90
11. Ивана Пирнарева 07.04.92
12. Радмила Колева 18.11.89
13. Деница Григорова 23.12.89
14. Румяна Давидкова 16.08.90
15. Софи Бояджиева 15.05.91

Старши треньор: Красимира Гогова
Помощник треньор: Калина Попянкова

Дунав Прециз Интер

4. Йоанна Христова 12.06.92
5. Магдалена Атанасова 27.10.90
6. Даниела Петева 02.06.89
7. Мария Байчева 03.05.90
9. Десислава Илчева 29.10.90
10. Десислава Владимирова 13.10.1990
11. Надежда Иванова 24.05.91
12. Мирена Денчева 30.06.91
13. Александра Кънчева 07.03.90
16. Христина Герджикова 02.04.90

Старши треньор: Стефан Стефанов

Славия

4. Кристина Николова 16.10.91
6. Десислава Александрова 02.08.92
7. Теодора Григорова 21.03.92
8. Мила Виденова 20.06.90
9. Памела Дечева 17.07.92
10. Емилия Янчева 21.12.89
12. Анна-Мария Божкова 09.08.90
13. Стефка Николова 14.04.90
14. Ивана Шикилева 30.01.92
15. Даниела Делева 28.12.89

Старши треньор: Борислава Мандур
Помощник треньор: Кирил Куков

Черно море Одесос

4. Рени Петкова 26.03.90
5. Калина Ласкова 20.08.90
6. Валерия Йотова 07.02.90
7. Радина Петкова 21.12.89
8. Антоанета Стойкова 23.11.89
9. Антония Янкова 17.01.92
10. Ралица Ласкова 20.08.90
11. Милица Димитрова 03.07.90
12. Полина Аврамова 04.02.90
13. Станислава Станкова 01.02.90
15. Весела Маринова 30.06.89

Старши треньор: Венцеслав Гечев
Помощник треньор: Светла Жечева

Академик Пловдив

4. Ани Минчева 03.12.89
5. Михаела Душева 14.01.90
6. Пенка Гьокова 21.05.92
7. Силвия Генова 22.04.92
8. Евтимия Караилиева 30.03.94
9. Тони Николова 15.09.90
10. Красимира Янкова 18.01.90
12. Анна Димова 05.08.91
13. Памела Бухалова 24.08.94
15. Ганка Стойкова 30.03.90

Старши треньор: Тодорка Николова

Лукойл Нефтохимик

4. Станислава Мирчева 25.03.93
5. Нурие Мехмед 02.02.92
6. Росица Йовчева 08.02.94
7. Габриела Костова 05.01.94
8. Силвия Ганева 19.09.90
9. Златица Владимирова 21.03.89
10. Светлана Чолакова 14.10.91
11. Аника Стоянова 11.08.90
12. Теодора Желязкова 07.01.92
13. Симона Димитрова 16.05.91
14. Зорница Найденова 23.02.89
15. Славяна Славова 15.03.92

Старши треньор: Нина Николова
Помощник треньор: Петър Боев

НСА

4. Симона Николова 10.01.90
5. Анита Димитрова 12.10.89
7. Михаела Дилова 19.03.90
8. Мария Рангелова 19.05.90
9. Ивон Тодорова 18.06.90
10. Лили-Ана Николова 18.09.90
11. Сандра Иванова 12.07.90
12. Радина Бачева 04.12.90
13. Деница Габровска 07.01.92
14. Ана Стойкова 14.02.89

Старши треньор: Жасмин Цанкова

Рилски спортист

4. Даниела Джоргова 17.05.89
5. Николина Георгиева 30.08.90
6. Вероника Джикова 16.01.90
7. Доли Цанкова 24.04.89
9. Виолина Кочева 05.05.91
10. Станимира Лазарова 26.07.89
11. Катерина Мицанска 08.09.91
13. Христина Иванова 13.05.89
14. Стефка Митева 31.08.89
15. Еми Ушагелова 28.08.89

Старши треньор: Красимира Банова

Коментари
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи