Торо отново силен, но Олд Старс 22 паднаха за трети път поред

03-11-2014 11:55

Здраво дерби се изигра в НАЛБ

Кучетата от Младост надиграха Олд Старс 22 и Стефан Георгиев с 99-92 в пореден мач от НАЛБ. Бившият капитан на Левски изигра пореден много силен двубой, но това се оказа недостатъчно.

Двата отбора бяха равностойни дълго време, като преди последната част Олд Старс водеха с 6 точки. В решителните минути обаче Кучетата използваха това, че имат по-дълга скамейка и сразиха съперника.

Климент Велков завърши с 30 точки за победителите, а с 21 бе Марио Александров.

Поредният си много силен мач за Олд Старс 22 пък изигра Стефан Георгиев. Торо бе на терена без смяна и доминираше в подкошието. За 40 минути той завърши с невероятните 54 точки и 22 борби, но те се оказаха недостатъчни за крайна победа.

Това бе трета загуба поред за Олд Старс 22, които не познават успеха от началото на сезона. Кучетата от Младост пък вече са с баланс 3-1 и са на добра позиция в подреждането.

Тагове: НАЛБ, Стефан Георгиев