Иван Лилов: Не ни достигна концентрация, Спартак ни надбори

26-01-2023 22:06 | Деляна Кадиева

Баскетболистът на Ямбол Иван Лилов коментира пред BGbasket.com загубата на отбора си от Спартак Плевен като гост в 17-ия кръг от НБЛ:

„Не ни достигнаха пропуснатите наказателни удари – това е липса на концентрация. Изпуснахме и борбите в нападение – отборът на Плевен ни надбори тотално. В последните минути не успяхме да вземем някои ситуации и това реши мача.

Поздравявам Спартак. Феновете в Плевен заслужават да гледат такъв красив баскетбол – днес се получи доста интересен мач. Не се предаваме, играем нелош баскетбол, просто не успяваме да поддържаме 35-40 минути. В последната част успяха да ни победят с разлика и да ни вземат мача.

Излизаме да се борим срещу Балкан – те също бяха в скъсен състав в последния мач. Надявам се да се получи добър мач за феновете в Ботевград, защото те са най-добрите в България.“

Тагове: Иван Лилов, Ямбол, НБЛ - мъже