Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон
1 Кръг
18-10-2019 Рилски спортист (19)
Академик София (19)
Арена Самоков
Самоков
78
86
19-10-2019 Левски (19)
Спортни таланти (19)
Триадица
София
68
78
19-10-2019 Шампион 2006 (19)
БУБА баскетбол (19)
Триадица
София
41
75
19-10-2019 Ахил (19)
ЦСКА (19)
Триадица
София
66
80
2 Кръг
28-10-2019 БУБА баскетбол (19)
Ахил (19)
Триадица
София
68
57
28-10-2019 Шампион 2006 (19)
Рилски спортист (19)
Триадица
София
89
105
28-10-2019 Спортни таланти (19)
Академик София (19)
Триадица
София
74
88
28-10-2019 ЦСКА (19)
Левски (19)
Триадица
София
75
79
3 Кръг
04-11-2019 Левски (19)
Шампион 2006 (19)
Триадица
София
74
67
04-11-2019 Ахил (19)
Академик София (19)
Триадица
София
37
71
04-11-2019 Спортни таланти (19)
Рилски спортист (19)
Триадица
София
74
79
04-11-2019 ЦСКА (19)
БУБА баскетбол (19)
Триадица
София
44
79
4 Кръг
09-11-2019 Спортни таланти (19)
Ахил (19)
Триадица
София
76
49
09-11-2019 Академик София (19)
Левски (19)
Спортен комплекс
Правец
108
79
09-11-2019 ЦСКА (19)
Шампион 2006 (19)
Триадица
София
46
72
09-11-2019 БУБА баскетбол (19)
Рилски спортист (19)
Триадица
София
87
61
5 Кръг
23-11-2019 Академик София (19)
БУБА баскетбол (19)
Спортен комплекс
Правец
94
86
23-11-2019 Шампион 2006 (19)
Спортни таланти (19)
Триадица
София
74
78
23-11-2019 Ахил (19)
Левски (19)
Триадица
София
67
64
23-11-2019 Рилски спортист (19)
ЦСКА (19)
Арена Самоков
Самоков
66
83
6 Кръг
30-11-2019 Левски (19)
БУБА баскетбол (19)
Триадица
София
67
65
30-11-2019 Рилски спортист (19)
Ахил (19)
Арена Самоков
Самоков
84
64
03-12-2019 Спортни таланти (19)
ЦСКА (19)
Триадица
София
75
70
04-12-2019 Шампион 2006 (19)
Академик София (19)
Триадица
София
81
93
7 Кръг
07-12-2019 Шампион 2006 (19)
Ахил (19)
Триадица
София
0
0
09.00
07-12-2019 БУБА баскетбол (19)
Спортни таланти (19)
Триадица
София
0
0
14.15
07-12-2019 Рилски спортист (19)
Левски (19)
Арена Самоков
Самоков
0
0
16.00
14-12-2019 Академик София (19)
ЦСКА (19)
Спортен комплекс
Правец
0
0
8 Кръг
18-01-2020 Академик София (19)
Рилски спортист (19)
Спортен комплекс
Правец
0
0
18-01-2020 Спортни таланти (19)
Левски (19)
Триадица
София
0
0
10.00
18-01-2020 БУБА баскетбол (19)
Шампион 2006 (19)
Триадица
София
0
0
11.45
18-01-2020 ЦСКА (19)
Ахил (19)
Триадица
София
0
0
13.30
9 Кръг
25-01-2020 Академик София (19)
Спортни таланти (19)
Спортен комплекс
Правец
0
0
25-01-2020 Ахил (19)
БУБА баскетбол (19)
Триадица
София
0
0
10.00
25-01-2020 Левски (19)
ЦСКА (19)
Триадица
София
0
0
11.45
25-01-2020 Рилски спортист (19)
Шампион 2006 (19)
Арена Самоков
Самоков
0
0
14.00
10 Кръг
05-02-2020 Академик София (19)
Шампион 2006 (19)
Спортен комплекс
Правец
0
0
05-02-2020 ЦСКА (19)
Спортни таланти (19)
Триадица
София
0
0
10.00
05-02-2020 БУБА баскетбол (19)
Левски (19)
Триадица
София
0
0
11.45
05-02-2020 Рилски спортист (19)
Ахил (19)
Арена Самоков
Самоков
0
0
14.00
11 Кръг
15-02-2020 Спортни таланти (19)
БУБА баскетбол (19)
Триадица
София
0
0
09.00
15-02-2020 ЦСКА (19)
Академик София (19)
Триадица
София
0
0
10.45
15-02-2020 Левски (19)
Рилски спортист (19)
Триадица
София
0
0
12.30
15-02-2020 Ахил (19)
Шампион 2006 (19)
Триадица
София
0
0
14.15
12 Кръг
29-02-2020 Академик София (19)
Ахил (19)
Спортен комплекс
Правец
0
0
29-02-2020 БУБА баскетбол (19)
ЦСКА (19)
Триадица
София
0
0
10.00
29-02-2020 Шампион 2006 (19)
Левски (19)
Триадица
София
0
0
12.00
29-02-2020 Рилски спортист (19)
Спортни таланти (19)
Арена Самоков
Самоков
0
0
14.30
13 Кръг
14-03-2020 Спортни таланти (19)
Шампион 2006 (19)
Триадица
София
0
0
09.00
14-03-2020 БУБА баскетбол (19)
Академик София (19)
Триадица
София
0
0
10.45
14-03-2020 ЦСКА (19)
Рилски спортист (19)
Триадица
София
0
0
12.30
14-03-2020 Ахил (19)
Левски (19)
Триадица
София
0
0
14.15
14 Кръг
21-03-2020 Шампион 2006 (19)
ЦСКА (19)
Триадица
София
0
0
09.00
21-03-2020 Левски (19)
Академик София (19)
Триадица
София
0
0
10.45
21-03-2020 Ахил (19)
Спортни таланти (19)
Триадица
София
0
0
12.30
21-03-2020 Рилски спортист (19)
БУБА баскетбол (19)
Арена Самоков
Самоков
0
0
14.30
Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
1 Кръг
16-10-2019 Шумен (19)
Доростол (19)
Младост
Шумен
67
81
16-10-2019 Тунджа Ямбол (19)
Черноморец (19)
Диана
Ямбол
113
55
17-10-2019 Черно море Тича (19)
Берое (19)
Христо Борисов
Варна
96
64
2 Кръг
20-10-2019 Доростол (19)
Тунджа Ямбол (19)
Дръстър
Силистра
62
79
20-10-2019 Черноморец (19)
Черно море Тича (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
63
88
24-10-2019 Берое (19)
Шумен (19)
Общинска
Стара Загора
75
58
3 Кръг
28-10-2019 Черно море Тича (19)
Тунджа Ямбол (19)
Христо Борисов
Варна
84
83
31-10-2019 Берое (19)
Доростол (19)
Общинска
Стара Загора
71
58
26-11-2019 Шумен (19)
Черноморец (19)
Младост
Шумен
66
74
4 Кръг
08-11-2019 Тунджа Ямбол (19)
Шумен (19)
Диана
Ямбол
115
59
09-11-2019 Доростол (19)
Черно море Тича (19)
Дръстър
Силистра
60
74
10-11-2019 Черноморец (19)
Берое (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
72
74
5 Кръг
22-11-2019 Шумен (19)
Черно море Тича (19)
Младост
Шумен
38
112
23-11-2019 Черноморец (19)
Доростол (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
75
86
24-11-2019 Берое (19)
Тунджа Ямбол (19)
Общинска
Стара Загора
71
91
6 Кръг
01-12-2019 Черноморец (19)
Тунджа Ямбол (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
48
86
01-12-2019 Берое (19)
Черно море Тича (19)
Общинска
Стара Загора
61
96
07-12-2019 Доростол (19)
Шумен (19)
Дръстър
Силистра
0
0
12.00
7 Кръг
04-12-2019 Шумен (19)
Берое (19)
Младост
Шумен
55
96
08-12-2019 Тунджа Ямбол (19)
Доростол (19)
Диана
Ямбол
0
0
13.00
08-12-2019 Черно море Тича (19)
Черноморец (19)
Христо Борисов
Варна
0
0
13.00
8 Кръг
12-12-2019 Черноморец (19)
Шумен (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
13.00
14-12-2019 Доростол (19)
Берое (19)
Дръстър
Силистра
0
0
13.00
15-12-2019 Тунджа Ямбол (19)
Черно море Тича (19)
Диана
Ямбол
0
0
13.00
Елитна група за юноши (19) | Квалификационен мач (Запад)
1 Кръг
15-10-2019 Ахил (19)
Славия (19)
Триадица
София
66
58
Други новини