Елитна група за момчета (16) | Баражи за Финалите
1 Кръг
12-06-2021 Славия (16)
Черно море Тича (16)
Дан Колов
Севлиево
70
88
13-06-2021 Шумен (16)
Рилски спортист (16)
Младост
Шумен
84
70
2 Кръг
13-06-2021 Черно море Тича (16)
Славия (16)
Дан Колов
Севлиево
66
58
17-06-2021 Рилски спортист (16)
Шумен (16)
Триадица
София
58
71
Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон
1 Кръг
17-10-2020 Рилски спортист (16)
БУБА баскетбол (16)
Арена Самоков
Самоков
55
72
18-10-2020 ЦСКА (16)
Балкан (16)
Триадица
София
39
79
18-10-2020 Септември (16)
Левски (16)
Триадица
София
26
61
2 Кръг
01-11-2020 Левски (16)
Рилски спортист (16)
Триадица
София
86
41
21-02-2021 Балкан (16)
БУБА баскетбол (16)
Арена Ботевград
Ботевград
76
64
16-05-2021 Славия (16)
Септември (16)
Триадица
София
73
50
3 Кръг
15-11-2020 ЦСКА (16)
БУБА баскетбол (16)
Триадица
София
37
73
15-11-2020 Левски (16)
Балкан (16)
Триадица
София
61
75
15-11-2020 Рилски спортист (16)
Славия (16)
Арена Самоков
Самоков
67
51
4 Кръг
17-02-2021 Септември (16)
Рилски спортист (16)
ЧСУ Свети Георги
София
68
65
17-02-2021 Левски (16)
ЦСКА (16)
ЧСУ Свети Георги
София
75
42
29-05-2021 Балкан (16)
Славия (16)
Арена Ботевград
Ботевград
65
50
5 Кръг
25-04-2021 Септември (16)
Балкан (16)
ЧСУ Свети Георги
София
48
52
25-04-2021 ЦСКА (16)
Славия (16)
ЧСУ Свети Георги
София
66
60
25-04-2021 БУБА баскетбол (16)
Левски (16)
ЧСУ Свети Георги
София
89
69
6 Кръг
14-01-2021 Славия (16)
БУБА баскетбол (16)
ЧСУ Свети Георги
София
46
81
14-01-2021 Септември (16)
ЦСКА (16)
ЧСУ Свети Георги
София
45
56
17-01-2021 Рилски спортист (16)
Балкан (16)
Арена Самоков
Самоков
41
101
7 Кръг
31-01-2021 ЦСКА (16)
Рилски спортист (16)
Триадица
София
65
59
31-01-2021 Левски (16)
Славия (16)
Триадица
София
64
52
31-01-2021 БУБА баскетбол (16)
Септември (16)
Триадица
София
98
40
8 Кръг
03-03-2021 Балкан (16)
ЦСКА (16)
Арена Ботевград
Ботевград
62
48
03-03-2021 БУБА баскетбол (16)
Рилски спортист (16)
Триадица
София
82
60
03-03-2021 Левски (16)
Септември (16)
Триадица
София
77
68
9 Кръг
13-02-2021 Рилски спортист (16)
Левски (16)
Арена Самоков
Самоков
58
72
14-02-2021 Септември (16)
Славия (16)
Триадица
София
61
46
14-02-2021 БУБА баскетбол (16)
Балкан (16)
Триадица
София
66
62
10 Кръг
28-02-2021 БУБА баскетбол (16)
ЦСКА (16)
Триадица
София
75
40
28-02-2021 Балкан (16)
Левски (16)
Арена Ботевград
Ботевград
106
55
28-02-2021 Славия (16)
Рилски спортист (16)
Триадица
София
36
62
11 Кръг
14-03-2021 Левски (16)
ЦСКА (16)
Триадица
София
56
46
14-03-2021 Славия (16)
Балкан (16)
Триадица
София
31
78
08-06-2021 Рилски спортист (16)
Септември (16)
Арена Самоков
Самоков
48
58
12 Кръг
27-03-2021 Балкан (16)
Септември (16)
Арена Ботевград
Ботевград
96
33
28-03-2021 Славия (16)
ЦСКА (16)
Триадица
София
53
60
16-05-2021 Левски (16)
БУБА баскетбол (16)
Триадица
София
71
77
13 Кръг
03-04-2021 Балкан (16)
Рилски спортист (16)
Арена Ботевград
Ботевград
101
64
04-04-2021 БУБА баскетбол (16)
Славия (16)
Триадица
София
101
72
04-04-2021 ЦСКА (16)
Септември (16)
Триадица
София
48
45
14 Кръг
18-04-2021 Славия (16)
Левски (16)
Триадица
София
55
79
18-04-2021 Септември (16)
БУБА баскетбол (16)
Триадица
София
69
120
28-05-2021 Рилски спортист (16)
ЦСКА (16)
Арена Самоков
Самоков
58
47
Елитна група за момчета (16) | Изток (Заключителен етап)
1 Кръг
23-04-2021 Дунав Русе (16)
Делфин (16)
Дунав
Русе
95
52
23-04-2021 Доростол (16)
Черноморец (16)
Дунав
Русе
111
18
13-05-2021 Чавдар Троян (16)
Черно море Тича (16)
Чавдар
Троян
72
77
13-05-2021 Академик Бултекс 99 (16)
Шумен (16)
Чавдар
Троян
74
70
2 Кръг
24-04-2021 Делфин (16)
Доростол (16)
Дунав
Русе
45
88
24-04-2021 Черноморец (16)
Дунав Русе (16)
Дунав
Русе
37
81
14-05-2021 Черно море Тича (16)
Академик Бултекс 99 (16)
Чавдар
Троян
67
73
14-05-2021 Шумен (16)
Чавдар Троян (16)
Чавдар
Троян
57
81
3 Кръг
22-05-2021 Доростол (16)
Чавдар Троян (16)
Дръстър
Силистра
56
48
22-05-2021 Дунав Русе (16)
Академик Бултекс 99 (16)
Дръстър
Силистра
92
39
24-05-2021 Делфин (16)
Шумен (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
64
44
24-05-2021 Черноморец (16)
Черно море Тича (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
59
113
4 Кръг
23-05-2021 Чавдар Троян (16)
Дунав Русе (16)
Дръстър
Силистра
51
77
23-05-2021 Академик Бултекс 99 (16)
Доростол (16)
Дръстър
Силистра
53
94
25-05-2021 Шумен (16)
Черноморец (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
82
53
25-05-2021 Черно море Тича (16)
Делфин (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
73
79
Елитна група за момчета (16) | Североизток, Редовен сезон
1 Кръг
24-10-2020 Дунав Русе (16)
Доростол (16)
Дунав
Русе
71
59
25-10-2020 Черно море Тича (16)
Шумен (16)
Христо Борисов
Варна
82
62
2 Кръг
01-11-2020 Доростол (16)
Черно море Тича (16)
Дръстър
Силистра
70
64
01-11-2020 Дунав Русе (16)
Шумен (16)
Дунав
Русе
103
30
3 Кръг
24-01-2021 Шумен (16)
Доростол (16)
Младост
Шумен
43
78
24-01-2021 Дунав Русе (16)
Черно море Тича (16)
Дунав
Русе
78
71
4 Кръг
30-01-2021 Доростол (16)
Дунав Русе (16)
Дръстър
Силистра
57
56
31-01-2021 Шумен (16)
Черно море Тича (16)
Младост
Шумен
45
89
5 Кръг
07-02-2021 Шумен (16)
Дунав Русе (16)
Младост
Шумен
55
96
07-02-2021 Черно море Тича (16)
Доростол (16)
Христо Борисов
Варна
66
56
6 Кръг
13-02-2021 Доростол (16)
Шумен (16)
Дръстър
Силистра
67
34
14-02-2021 Черно море Тича (16)
Дунав Русе (16)
Христо Борисов
Варна
78
65
7 Кръг
28-02-2021 Шумен (16)
Черно море Тича (16)
Младост
Шумен
70
92
09-04-2021 Дунав Русе (16)
Доростол (16)
Дунав
Русе
80
59
8 Кръг
05-03-2021 Дунав Русе (16)
Шумен (16)
Дунав
Русе
77
59
07-04-2021 Черно море Тича (16)
Доростол (16)
Христо Борисов
Варна
63
78
9 Кръг
14-03-2021 Черно море Тича (16)
Дунав Русе (16)
Христо Борисов
Варна
65
76
03-04-2021 Доростол (16)
Шумен (16)
Дръстър
Силистра
81
50
Елитна група за момчета (16) | Югоизток, Редовен сезон
1 Кръг
25-10-2020 Академик Бултекс 99 (16)
Черноморец (16)
СИЛА
Пловдив
98
34
13-02-2021 Делфин (16)
Чавдар Троян (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
50
60
2 Кръг
30-10-2020 Академик Бултекс 99 (16)
Чавдар Троян (16)
СИЛА
Пловдив
78
71
01-11-2020 Черноморец (16)
Делфин (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
24
94
3 Кръг
07-11-2020 Академик Бултекс 99 (16)
Делфин (16)
СУ Васил Левски
Пловдив
69
63
08-11-2020 Чавдар Троян (16)
Черноморец (16)
Чавдар
Троян
108
46
4 Кръг
22-11-2020 Черноморец (16)
Академик Бултекс 99 (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
46
103
26-11-2020 Чавдар Троян (16)
Делфин (16)
Чавдар
Троян
60
46
5 Кръг
24-02-2021 Делфин (16)
Черноморец (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
83
31
24-02-2021 Чавдар Троян (16)
Академик Бултекс 99 (16)
Чавдар
Троян
77
45
6 Кръг
12-02-2021 Черноморец (16)
Чавдар Троян (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
29
95
17-02-2021 Делфин (16)
Академик Бултекс 99 (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
55
34
7 Кръг
03-03-2021 Чавдар Троян (16)
Делфин (16)
Чавдар
Троян
90
68
23-03-2021 Академик Бултекс 99 (16)
Черноморец (16)
СУ Васил Левски
Пловдив
20
0
8 Кръг
10-03-2021 Делфин (16)
Черноморец (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
111
16
10-03-2021 Чавдар Троян (16)
Академик Бултекс 99 (16)
Чавдар
Троян
68
55
9 Кръг
17-03-2021 Черноморец (16)
Чавдар Троян (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
38
73
25-03-2021 Академик Бултекс 99 (16)
Делфин (16)
СИЛА
Пловдив
55
84
7dnisportbg
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи