Региони за момчета (12) | Витоша, група A |
1 Кръг |
25-10-2020 |
ЦСКА (12) Левски (12) |
Васил Левски София |
87 13 |
|
25-10-2020 |
БУБА баскетбол (12) Славия (12) |
Васил Левски София |
92 26 |
|
2 Кръг |
08-11-2020 |
Левски (12) БУБА баскетбол (12) |
Румен Пейчев София |
10 104 |
|
08-11-2020 |
Славия (12) ЦСКА (12) |
Румен Пейчев София |
25 103 |
|
3 Кръг |
21-11-2020 |
ЦСКА (12) БУБА баскетбол (12) |
Славия София |
80 82 |
|
21-11-2020 |
Славия (12) Левски (12) |
Славия София |
52 49 |
|
4 Кръг |
03-04-2021 |
Славия (12) БУБА баскетбол (12) |
Илия Мирчев София |
29 103 |
|
03-04-2021 |
ЦСКА (12) Левски (12) |
Илия Мирчев София |
110 28 |
|
5 Кръг |
|
БУБА баскетбол (12) Левски (12) |
Васил Левски София |
0 0 |
отл. |
|
ЦСКА (12) Славия (12) |
Васил Левски София |
0 0 |
отл. |
6 Кръг |
25-04-2021 |
Славия (12) Левски (12) |
Васил Левски София |
53 23 |
|
25-04-2021 |
ЦСКА (12) БУБА баскетбол (12) |
Васил Левски София |
52 44 |
|
7 Кръг |
24-01-2021 |
Славия (12) БУБА баскетбол (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
23 106 |
|
24-01-2021 |
ЦСКА (12) Левски (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
114 22 |
|
8 Кръг |
31-01-2021 |
БУБА баскетбол (12) Левски (12) |
Илия Мирчев София |
107 20 |
|
31-01-2021 |
Славия (12) ЦСКА (12) |
Илия Мирчев София |
39 83 |
|
9 Кръг |
06-02-2021 |
Левски (12) Славия (12) |
Васил Левски София |
25 68 |
|
06-02-2021 |
БУБА баскетбол (12) ЦСКА (12) |
Васил Левски София |
49 51 |
|
10 Кръг |
|
ЦСКА (12) Левски (12) |
Румен Пейчев София |
0 0 |
отл. |
|
Славия (12) БУБА баскетбол (12) |
Румен Пейчев София |
0 0 |
отл. |
11 Кръг |
28-02-2021 |
БУБА баскетбол (12) Левски (12) |
Славия София |
92 16 |
|
28-02-2021 |
Славия (12) ЦСКА (12) |
Славия София |
34 73 |
|
12 Кръг |
07-03-2021 |
БУБА баскетбол (12) ЦСКА (12) |
Илия Мирчев София |
89 79 |
|
07-03-2021 |
Славия (12) Левски (12) |
Илия Мирчев София |
49 33 |
|
Региони за момчета (12) | Витоша, група B |
1 Кръг |
18-10-2020 |
Спортни таланти (12) Банкя 78 (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
30 52 |
|
18-10-2020 |
Славия (12) -2 Ахил (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
9 72 |
|
18-10-2020 |
Шампион 2006 (12) Локомотив София (12) |
149-о СУ Иван Хаджийски София |
35 22 |
|
2 Кръг |
|
Банкя 78 (12) Славия (12) -2 |
СЦ Азбуки София |
0 0 |
отл. |
08-11-2020 |
Ахил (12) Шампион 2006 (12) |
СЦ Азбуки София |
53 20 |
|
08-11-2020 |
Септември (12) Спортни таланти (12) |
СЦ Азбуки София |
90 15 |
|
3 Кръг |
|
Банкя 78 (12) Шампион 2006 (12) |
Локомотив София |
0 0 |
отл. |
15-11-2020 |
Славия (12) -2 Септември (12) |
Локомотив София |
10 74 |
|
15-11-2020 |
Локомотив София (12) Ахил (12) |
Локомотив София |
30 62 |
|
4 Кръг |
14-02-2021 |
Банкя 78 (12) Локомотив София (12) |
97-о СУ Братя Миладинови София |
54 16 |
|
14-02-2021 |
Спортни таланти (12) Славия (12) -2 |
97-о СУ Братя Миладинови София |
29 35 |
|
14-02-2021 |
Септември (12) Шампион 2006 (12) |
97-о СУ Братя Миладинови София |
68 13 |
|
5 Кръг |
08-05-2021 |
Спортни таланти (12) Шампион 2006 (12) |
Септември София |
12 61 |
|
08-05-2021 |
Локомотив София (12) Септември (12) |
Септември София |
20 95 |
|
08-05-2021 |
Банкя 78 (12) Ахил (12) |
Септември София |
42 70 |
|
6 Кръг |
28-02-2021 |
Септември (12) Ахил (12) |
50-о ОУ София |
50 33 |
|
28-02-2021 |
Славия (12) -2 Шампион 2006 (12) |
50-о ОУ София |
8 55 |
|
28-02-2021 |
Локомотив София (12) Спортни таланти (12) |
50-о ОУ София |
42 30 |
|
7 Кръг |
17-01-2021 |
Септември (12) Банкя 78 (12) |
Триадица София |
57 30 |
|
17-01-2021 |
Славия (12) -2 Локомотив София (12) |
Триадица София |
16 47 |
|
17-01-2021 |
Ахил (12) Спортни таланти (12) |
Триадица София |
72 19 |
|
8 Кръг |
|
Банкя 78 (12) Спортни таланти (12) |
Славия София |
0 0 |
отл. |
30-01-2021 |
Ахил (12) Славия (12) -2 |
Славия София |
68 13 |
|
30-01-2021 |
Локомотив София (12) Шампион 2006 (12) |
Славия София |
12 46 |
|
9 Кръг |
|
Шампион 2006 (12) Ахил (12) |
Септември София |
0 0 |
отл. |
07-02-2021 |
Славия (12) -2 Банкя 78 (12) |
Септември София |
6 49 |
|
07-02-2021 |
Спортни таланти (12) Септември (12) |
Септември София |
21 92 |
|
10 Кръг |
21-02-2021 |
Септември (12) Славия (12) -2 |
Локомотив София |
90 15 |
|
21-02-2021 |
Ахил (12) Локомотив София (12) |
Локомотив София |
41 37 |
|
21-02-2021 |
Шампион 2006 (12) Банкя 78 (12) |
Локомотив София |
50 27 |
|
11 Кръг |
06-03-2021 |
Локомотив София (12) Банкя 78 (12) |
97-о СУ Братя Миладинови София |
17 46 |
|
06-03-2021 |
Шампион 2006 (12) Септември (12) |
97-о СУ Братя Миладинови София |
11 67 |
|
06-03-2021 |
Славия (12) -2 Спортни таланти (12) |
97-о СУ Братя Миладинови София |
30 23 |
|
12 Кръг |
20-03-2021 |
Ахил (12) Банкя 78 (12) |
СЦ Азбуки София |
64 36 |
|
20-03-2021 |
Шампион 2006 (12) Спортни таланти (12) |
СЦ Азбуки София |
44 24 |
|
20-03-2021 |
Септември (12) Локомотив София (12) |
СЦ Азбуки София |
92 23 |
|
13 Кръг |
27-03-2021 |
Ахил (12) Септември (12) |
50-о ОУ София |
39 63 |
|
27-03-2021 |
Шампион 2006 (12) Славия (12) -2 |
50-о ОУ София |
52 5 |
|
27-03-2021 |
Спортни таланти (12) Локомотив София (12) |
50-о ОУ София |
47 51 |
|
14 Кръг |
15-05-2021 |
Локомотив София (12) Славия (12) -2 |
Септември София |
37 26 |
|
15-05-2021 |
Банкя 78 (12) Септември (12) |
Септември София |
37 99 |
|
15-05-2021 |
Спортни таланти (12) Ахил (12) |
Септември София |
10 85 |
|
Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/5 място |
1 Кръг |
03-04-2021 |
Ънстопабъл (12) Вълци Разград (12) |
Дръстър Силистра |
37 50 |
|
03-04-2021 |
Доростол (12) Черно море Тича (12) |
Дръстър Силистра |
86 45 |
|
03-04-2021 |
Светкавица (12) Ънстопабъл (12) |
Дръстър Силистра |
54 41 |
|
03-04-2021 |
Черно море Тича (12) Вълци Разград (12) |
Дръстър Силистра |
58 54 |
|
03-04-2021 |
Светкавица (12) Доростол (12) |
Дръстър Силистра |
23 64 |
|
2 Кръг |
22-04-2021 |
Вълци Разград (12) Светкавица (12) |
Лудогорец Разград |
59 44 |
|
22-04-2021 |
Ънстопабъл (12) Черно море Тича (12) |
Лудогорец Разград |
33 54 |
|
22-04-2021 |
Вълци Разград (12) Доростол (12) |
Лудогорец Разград |
59 57 |
|
22-04-2021 |
Черно море Тича (12) Светкавица (12) |
Лудогорец Разград |
62 40 |
|
22-04-2021 |
Доростол (12) Ънстопабъл (12) |
Лудогорец Разград |
77 37 |
|
Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 6/10 място |
1 Кръг |
17-03-2021 |
Черно море Тича (12) -2 Варнабаскет (12) |
Христо Борисов Варна |
41 21 |
|
17-03-2021 |
Стар баскет (12) Дунав Русе (12) |
Христо Борисов Варна |
32 44 |
|
17-03-2021 |
Шумен (12) Черно море Тича (12) -2 |
Христо Борисов Варна |
31 49 |
|
17-03-2021 |
Дунав Русе (12) Варнабаскет (12) |
Христо Борисов Варна |
54 27 |
|
17-03-2021 |
Шумен (12) Стар баскет (12) |
Христо Борисов Варна |
52 29 |
|
2 Кръг |
08-04-2021 |
Стар баскет (12) Черно море Тича (12) -2 |
Христо Борисов Варна |
39 56 |
|
08-04-2021 |
Дунав Русе (12) Шумен (12) |
Христо Борисов Варна |
71 14 |
|
08-04-2021 |
Варнабаскет (12) Стар баскет (12) |
Христо Борисов Варна |
18 43 |
|
08-04-2021 |
Черно море Тича (12) -2 Дунав Русе (12) |
Христо Борисов Варна |
29 91 |
|
08-04-2021 |
Варнабаскет (12) Шумен (12) |
Христо Борисов Варна |
16 75 |
|
Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 11/14 място |
1 Кръг |
14-03-2021 |
Вихър 2002 (12) Черноморец Балчик (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
46 48 |
|
14-03-2021 |
Спартак Варна (12) Спортбаскет ГТ (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
68 28 |
|
2 Кръг |
14-03-2021 |
Черноморец Балчик (12) Спартак Варна (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
30 56 |
|
14-03-2021 |
Спортбаскет ГТ (12) Вихър 2002 (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
41 62 |
|
3 Кръг |
02-04-2021 |
Вихър 2002 (12) Спартак Варна (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
35 74 |
|
02-04-2021 |
Спортбаскет ГТ (12) Черноморец Балчик (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
10 67 |
|
4 Кръг |
03-04-2021 |
Спортбаскет ГТ (12) Вихър 2002 (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
24 68 |
|
03-04-2021 |
Спартак Варна (12) Черноморец Балчик (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
76 40 |
|
Региони за момчета (12) | Добруджа, група A |
1 Кръг |
25-10-2020 |
Черно море Тича (12) Ънстопабъл (12) |
Христо Борисов Варна |
56 37 |
|
25-10-2020 |
Доростол (12) Стар баскет (12) |
Христо Борисов Варна |
115 11 |
|
2 Кръг |
25-10-2020 |
Ънстопабъл (12) Доростол (12) |
Христо Борисов Варна |
29 78 |
|
25-10-2020 |
Стар баскет (12) Черно море Тича (12) |
Христо Борисов Варна |
25 97 |
|
3 Кръг |
|
Черно море Тича (12) Доростол (12) |
Христо Борисов Варна |
0 0 |
отл. |
13-11-2020 |
Ънстопабъл (12) Стар баскет (12) |
Христо Борисов Варна |
53 23 |
|
4 Кръг |
13-11-2020 |
Черно море Тича (12) Ънстопабъл (12) |
Христо Борисов Варна |
77 25 |
|
23-01-2021 |
Доростол (12) Стар баскет (12) |
Дръстър Силистра |
77 25 |
|
5 Кръг |
13-11-2020 |
Стар баскет (12) Черно море Тича (12) |
Христо Борисов Варна |
21 68 |
|
23-01-2021 |
Ънстопабъл (12) Доростол (12) |
Дръстър Силистра |
30 101 |
|
6 Кръг |
23-01-2021 |
Ънстопабъл (12) Стар баскет (12) |
Дръстър Силистра |
47 29 |
|
23-01-2021 |
Доростол (12) Черно море Тича (12) |
Дръстър Силистра |
70 54 |
|
Региони за момчета (12) | Добруджа, група B |
1 Кръг |
23-10-2020 |
Вълци Разград (12) Дунав Русе (12) |
Лудогорец Разград |
70 23 |
|
23-10-2020 |
Черно море Тича (12) -2 Светкавица (12) |
Лудогорец Разград |
37 52 |
|
23-10-2020 |
Вълци Разград (12) Шумен (12) |
Лудогорец Разград |
74 22 |
|
23-10-2020 |
Дунав Русе (12) Светкавица (12) |
Лудогорец Разград |
37 38 |
|
23-10-2020 |
Шумен (12) Черно море Тича (12) -2 |
Лудогорец Разград |
47 45 |
|
2 Кръг |
18-11-2020 |
Светкавица (12) Вълци Разград (12) |
Иван Ангелов Търговище |
23 60 |
|
18-11-2020 |
Шумен (12) Дунав Русе (12) |
Иван Ангелов Търговище |
39 45 |
|
18-11-2020 |
Черно море Тича (12) -2 Вълци Разград (12) |
Иван Ангелов Търговище |
17 56 |
|
18-11-2020 |
Светкавица (12) Шумен (12) |
Иван Ангелов Търговище |
55 20 |
|
18-11-2020 |
Дунав Русе (12) Черно море Тича (12) -2 |
Иван Ангелов Търговище |
42 49 |
|
Региони за момчета (12) | Добруджа, група C |
1 Кръг |
24-10-2020 |
Варнабаскет (12) Черноморец Балчик (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
52 32 |
|
24-10-2020 |
Спартак Варна (12) Спортбаскет ГТ (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
61 17 |
|
24-10-2020 |
Варнабаскет (12) Вихър 2002 (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
52 28 |
|
24-10-2020 |
Черноморец Балчик (12) Спортбаскет ГТ (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
49 33 |
|
24-10-2020 |
Вихър 2002 (12) Спартак Варна (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
31 56 |
|
2 Кръг |
21-11-2020 |
Спортбаскет ГТ (12) Варнабаскет (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
24 55 |
|
21-11-2020 |
Спартак Варна (12) Варнабаскет (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
32 44 |
|
21-11-2020 |
Черноморец Балчик (12) Спартак Варна (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
36 59 |
|
30-01-2021 |
Вихър 2002 (12) Черноморец Балчик (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
27 24 |
|
30-01-2021 |
Спортбаскет ГТ (12) Вихър 2002 (12) |
Вапцаров Генерал Тошево |
29 49 |
|
Региони за момчета (12) | Загоре, 1/4 място |
1 Кръг |
20-03-2021 |
Берое (12) Делфин (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
40 41 |
|
20-03-2021 |
Берое (12) -2 Свети Влас (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
38 60 |
|
2 Кръг |
20-03-2021 |
Свети Влас (12) Берое (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
44 79 |
|
20-03-2021 |
Делфин (12) Берое (12) -2 |
Бойчо Брънзов Бургас |
67 21 |
|
3 Кръг |
17-04-2021 |
Берое (12) Берое (12) -2 |
Общинска Стара Загора |
70 23 |
|
17-04-2021 |
Делфин (12) Свети Влас (12) |
Общинска Стара Загора |
59 24 |
|
4 Кръг |
17-04-2021 |
Свети Влас (12) Берое (12) -2 |
Общинска Стара Загора |
47 56 |
|
17-04-2021 |
Делфин (12) Берое (12) |
Общинска Стара Загора |
70 65 |
|
Региони за момчета (12) | Загоре, 5/11 място |
1 Кръг |
13-03-2021 |
Сливен 2010 (12) Вихър Айтос (12) |
Диана Ямбол |
58 28 |
|
13-03-2021 |
Розова долина (12) Сливен баскет (12) |
Диана Ямбол |
35 34 |
|
13-03-2021 |
Тунджа Ямбол (12) Сливен 2010 (12) |
Диана Ямбол |
70 32 |
|
13-03-2021 |
Вихър Айтос (12) Розова долина (12) |
Диана Ямбол |
18 57 |
|
13-03-2021 |
Сливен баскет (12) Тунджа Ямбол (12) |
Диана Ямбол |
40 60 |
|
2 Кръг |
08-05-2021 |
Черноморец 2014 (12) Черноморец (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
51 12 |
|
08-05-2021 |
Розова долина (12) Тунджа Ямбол (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
41 39 |
|
08-05-2021 |
Вихър Айтос (12) Черноморец 2014 (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
32 36 |
|
08-05-2021 |
Черноморец (12) Розова долина (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
19 70 |
|
08-05-2021 |
Тунджа Ямбол (12) Вихър Айтос (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
59 12 |
|
3 Кръг |
18-04-2021 |
Сливен баскет (12) Черноморец (12) |
Васил Левски Сливен |
88 24 |
|
18-04-2021 |
Розова долина (12) Черноморец 2014 (12) |
Васил Левски Сливен |
73 29 |
|
18-04-2021 |
Черноморец (12) Сливен 2010 (12) |
Васил Левски Сливен |
15 65 |
|
18-04-2021 |
Черноморец 2014 (12) Сливен баскет (12) |
Васил Левски Сливен |
25 68 |
|
18-04-2021 |
Сливен 2010 (12) Розова долина (12) |
Васил Левски Сливен |
47 37 |
|
4 Кръг |
15-05-2021 |
Вихър Айтос (12) Сливен баскет (12) |
Аетос Айтос |
11 58 |
|
15-05-2021 |
Тунджа Ямбол (12) Черноморец (12) |
Аетос Айтос |
61 12 |
|
15-05-2021 |
Сливен баскет (12) Сливен 2010 (12) |
Аетос Айтос |
53 41 |
|
15-05-2021 |
Черноморец 2014 (12) Тунджа Ямбол (12) |
Аетос Айтос |
18 53 |
|
15-05-2021 |
Черноморец (12) Вихър Айтос (12) |
Аетос Айтос |
7 35 |
|
15-05-2021 |
Сливен 2010 (12) Черноморец 2014 (12) |
Аетос Айтос |
55 44 |
|
Региони за момчета (12) | Загоре, група A |
1 Кръг |
27-02-2021 |
Розова долина (12) Сливен баскет (12) |
Васил Левски Сливен |
30 50 |
|
27-02-2021 |
Берое (12) Розова долина (12) |
Васил Левски Сливен |
78 13 |
|
27-02-2021 |
Сливен баскет (12) Берое (12) |
Васил Левски Сливен |
33 86 |
|
2 Кръг |
23-01-2021 |
Берое (12) Розова долина (12) |
Общинска Стара Загора |
57 20 |
|
23-01-2021 |
Розова долина (12) Сливен баскет (12) |
Общинска Стара Загора |
47 53 |
|
23-01-2021 |
Сливен баскет (12) Берое (12) |
Общинска Стара Загора |
38 72 |
|
3 Кръг |
13-02-2021 |
Розова долина (12) Берое (12) |
Севтополис Казанлък |
16 78 |
|
13-02-2021 |
Берое (12) Сливен баскет (12) |
Севтополис Казанлък |
63 37 |
|
13-02-2021 |
Сливен баскет (12) Розова долина (12) |
Севтополис Казанлък |
49 33 |
|
Региони за момчета (12) | Загоре, група B |
1 Кръг |
25-10-2020 |
Тунджа Ямбол (12) Сливен 2010 (12) |
Диана Ямбол |
58 42 |
|
25-10-2020 |
Сливен 2010 (12) Берое (12) -2 |
Диана Ямбол |
29 74 |
|
25-10-2020 |
Берое (12) -2 Тунджа Ямбол (12) |
Диана Ямбол |
60 41 |
|
2 Кръг |
22-11-2020 |
Берое (12) -2 Тунджа Ямбол (12) |
Общинска Стара Загора |
48 35 |
|
22-11-2020 |
Тунджа Ямбол (12) Сливен 2010 (12) |
Общинска Стара Загора |
42 56 |
|
22-11-2020 |
Сливен 2010 (12) Берое (12) -2 |
Общинска Стара Загора |
39 50 |
|
3 Кръг |
07-02-2021 |
Сливен 2010 (12) Тунджа Ямбол (12) |
Васил Левски Сливен |
38 44 |
|
07-02-2021 |
Тунджа Ямбол (12) Берое (12) -2 |
Васил Левски Сливен |
36 78 |
|
07-02-2021 |
Берое (12) -2 Сливен 2010 (12) |
Васил Левски Сливен |
77 33 |
|
Региони за момчета (12) | Загоре, група C |
1 Кръг |
25-10-2020 |
Вихър Айтос (12) Черноморец (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
46 19 |
|
25-10-2020 |
Свети Влас (12) Делфин (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
29 77 |
|
25-10-2020 |
Черноморец 2014 (12) Вихър Айтос (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
41 26 |
|
25-10-2020 |
Черноморец (12) Свети Влас (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
7 51 |
|
25-10-2020 |
Делфин (12) Черноморец 2014 (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
86 16 |
|
2 Кръг |
21-11-2020 |
Черноморец 2014 (12) Свети Влас (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
20 59 |
|
21-11-2020 |
Вихър Айтос (12) Делфин (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
14 78 |
|
21-11-2020 |
Черноморец (12) Черноморец 2014 (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
14 34 |
|
21-11-2020 |
Свети Влас (12) Вихър Айтос (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
55 26 |
|
21-11-2020 |
Делфин (12) Черноморец (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
111 2 |
|
3 Кръг |
24-01-2021 |
Свети Влас (12) Делфин (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
26 54 |
|
24-01-2021 |
Вихър Айтос (12) Черноморец 2014 (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
37 30 |
|
24-01-2021 |
Черноморец (12) Свети Влас (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
15 74 |
|
24-01-2021 |
Делфин (12) Вихър Айтос (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
75 7 |
|
24-01-2021 |
Черноморец 2014 (12) Черноморец (12) |
Бойчо Брънзов Бургас |
43 21 |
|
4 Кръг |
13-02-2021 |
Вихър Айтос (12) Свети Влас (12) |
Аетос Айтос |
23 64 |
|
13-02-2021 |
Делфин (12) Черноморец (12) |
Аетос Айтос |
96 4 |
|
13-02-2021 |
Свети Влас (12) Черноморец 2014 (12) |
Аетос Айтос |
71 24 |
|
13-02-2021 |
Черноморец (12) Вихър Айтос (12) |
Аетос Айтос |
11 54 |
|
13-02-2021 |
Черноморец 2014 (12) Делфин (12) |
Аетос Айтос |
16 95 |
|
Региони за момчета (12) | Мизия |
1 Кръг |
31-01-2021 |
Чавдар Троян (12) Шампион Плевен (12) |
Орловец Габрово |
89 12 |
|
31-01-2021 |
Чардафон Орловец (12) Локомотив Г. О. (12) |
Орловец Габрово |
61 15 |
|
31-01-2021 |
Спартак Плевен (12) Шампион Плевен (12) |
Орловец Габрово |
60 11 |
|
31-01-2021 |
Чардафон Орловец (12) Чавдар Троян (12) |
Орловец Габрово |
29 56 |
|
31-01-2021 |
Спартак Плевен (12) Локомотив Г. О. (12) |
Орловец Габрово |
56 21 |
|
2 Кръг |
20-02-2021 |
Чардафон Орловец (12) Шампион Плевен (12) |
Чавдар Троян |
67 18 |
|
20-02-2021 |
Чавдар Троян (12) Локомотив Г. О. (12) |
Чавдар Троян |
74 15 |
|
20-02-2021 |
Чардафон Орловец (12) Спартак Плевен (12) |
Чавдар Троян |
30 51 |
|
20-02-2021 |
Шампион Плевен (12) Локомотив Г. О. (12) |
Чавдар Троян |
38 61 |
|
20-02-2021 |
Чавдар Троян (12) Спартак Плевен (12) |
Чавдар Троян |
54 48 |
|
3 Кръг |
11-04-2021 |
Чавдар Троян (12) Чардафон Орловец (12) |
Балканстрой Плевен |
58 46 |
|
11-04-2021 |
Локомотив Г. О. (12) Спартак Плевен (12) |
Балканстрой Плевен |
18 73 |
|
11-04-2021 |
Шампион Плевен (12) Чавдар Троян (12) |
Балканстрой Плевен |
21 106 |
|
11-04-2021 |
Локомотив Г. О. (12) Чардафон Орловец (12) |
Балканстрой Плевен |
14 55 |
|
11-04-2021 |
Шампион Плевен (12) Спартак Плевен (12) |
Балканстрой Плевен |
13 55 |
|
4 Кръг |
18-04-2021 |
Спартак Плевен (12) Чардафон Орловец (12) |
Никола Петров Горна Оряховица |
59 39 |
|
18-04-2021 |
Локомотив Г. О. (12) Чавдар Троян (12) |
Никола Петров Горна Оряховица |
17 73 |
|
18-04-2021 |
Шампион Плевен (12) Чардафон Орловец (12) |
Никола Петров Горна Оряховица |
25 32 |
|
18-04-2021 |
Спартак Плевен (12) Чавдар Троян (12) |
Никола Петров Горна Оряховица |
51 49 |
|
18-04-2021 |
Локомотив Г. О. (12) Шампион Плевен (12) |
Никола Петров Горна Оряховица |
40 13 |
|
Региони за момчета (12) | Рила, група A |
1 Кръг |
17-10-2020 |
Миньор 2015 (12) Балкан (12) |
ППМГ Екзарх Антим I Видин |
49 59 |
|
17-10-2020 |
Видабаскет (12) Миньор 2015 (12) |
ППМГ Екзарх Антим I Видин |
25 59 |
|
17-10-2020 |
Балкан (12) Видабаскет (12) |
ППМГ Екзарх Антим I Видин |
66 47 |
|
2 Кръг |
04-04-2021 |
Балкан (12) Рилски спортист (12) |
Арена Ботевград Ботевград |
59 58 |
|
04-04-2021 |
Рилски спортист (12) Видабаскет (12) |
Арена Ботевград Ботевград |
20 0 |
|
04-04-2021 |
Видабаскет (12) Балкан (12) |
Арена Ботевград Ботевград |
0 20 |
|
3 Кръг |
07-03-2021 |
Миньор 2015 (12) Рилски спортист (12) |
Борис Гюдеров Перник |
31 64 |
|
07-03-2021 |
Рилски спортист (12) Видабаскет (12) |
Борис Гюдеров Перник |
54 31 |
|
07-03-2021 |
Видабаскет (12) Миньор 2015 (12) |
Борис Гюдеров Перник |
37 63 |
|
4 Кръг |
31-01-2021 |
Рилски спортист (12) Миньор 2015 (12) |
Арена Самоков Самоков |
42 30 |
|
31-01-2021 |
Миньор 2015 (12) Балкан (12) |
Арена Самоков Самоков |
37 45 |
|
31-01-2021 |
Балкан (12) Рилски спортист (12) |
Арена Самоков Самоков |
53 61 |
|
5 Кръг |
17-04-2021 |
Балкан (12) Миньор 2015 (12) |
Георги Христов Ботевград |
69 43 |
|
17-04-2021 |
Видабаскет (12) Рилски спортист (12) |
Георги Христов Ботевград |
25 54 |
|
6 Кръг |
17-04-2021 |
Миньор 2015 (12) Видабаскет (12) |
Георги Христов Ботевград |
51 38 |
|
17-04-2021 |
Рилски спортист (12) Балкан (12) |
Георги Христов Ботевград |
45 71 |
|
7 Кръг |
24-04-2021 |
Миньор 2015 (12) Рилски спортист (12) |
Борис Гюдеров Перник |
63 64 |
|
24-04-2021 |
Видабаскет (12) Балкан (12) |
Борис Гюдеров Перник |
32 72 |
|
8 Кръг |
24-04-2021 |
Рилски спортист (12) Видабаскет (12) |
Борис Гюдеров Перник |
64 55 |
|
24-04-2021 |
Балкан (12) Миньор 2015 (12) |
Борис Гюдеров Перник |
76 74 |
|
9 Кръг |
08-05-2021 |
Рилски спортист (12) Миньор 2015 (12) |
Арена Самоков Самоков |
40 46 |
|
08-05-2021 |
Видабаскет (12) Балкан (12) |
Арена Самоков Самоков |
30 63 |
|
10 Кръг |
08-05-2021 |
Миньор 2015 (12) Видабаскет (12) |
Арена Самоков Самоков |
53 20 |
|
08-05-2021 |
Балкан (12) Рилски спортист (12) |
Арена Самоков Самоков |
40 51 |
|
Региони за момчета (12) | Рила, група B |
1 Кръг |
17-10-2020 |
Миньор 2015 (12) -2 Марек (12) |
Борис Гюдеров Перник |
44 36 |
|
17-10-2020 |
Ботев 2012 (12) Евробаскет Академик (12) |
Борис Гюдеров Перник |
46 31 |
|
17-10-2020 |
Рилски спортист (12) -2 Миньор 2015 (12) -2 |
Борис Гюдеров Перник |
45 13 |
|
17-10-2020 |
Марек (12) Ботев 2012 (12) |
Борис Гюдеров Перник |
7 43 |
|
17-10-2020 |
Евробаскет Академик (12) Велбъжд 2002 (12) |
Борис Гюдеров Перник |
87 7 |
|
2 Кръг |
|
Ботев 2012 (12) Велбъжд 2002 (12) |
|
20 0 |
|
|
Миньор 2015 (12) -2 Велбъжд 2002 (12) |
|
20 0 |
|
27-02-2021 |
Евробаскет Академик (12) Марек (12) |
Скаптопара Благоевград |
39 27 |
|
27-02-2021 |
Марек (12) Рилски спортист (12) -2 |
Скаптопара Благоевград |
55 12 |
|
27-02-2021 |
Рилски спортист (12) -2 Евробаскет Академик (12) |
Скаптопара Благоевград |
46 29 |
|
3 Кръг |
|
Марек (12) Велбъжд 2002 (12) |
|
20 0 |
|
|
Рилски спортист (12) -2 Велбъжд 2002 (12) |
|
20 0 |
|
07-03-2021 |
Рилски спортист (12) -2 Ботев 2012 (12) |
Борис Гюдеров Перник |
40 4 |
|
07-03-2021 |
Ботев 2012 (12) Миньор 2015 (12) -2 |
Борис Гюдеров Перник |
39 18 |
|
07-03-2021 |
Миньор 2015 (12) -2 Евробаскет Академик (12) |
Борис Гюдеров Перник |
23 33 |
|
4 Кръг |
08-05-2021 |
Марек (12) Миньор 2015 (12) -2 |
Спортна зала Дупница |
50 8 |
|
08-05-2021 |
Рилски спортист (12) -2 Евробаскет Академик (12) |
Спортна зала Дупница |
56 35 |
|
08-05-2021 |
Миньор 2015 (12) -2 Ботев 2012 (12) |
Спортна зала Дупница |
30 55 |
|
08-05-2021 |
Евробаскет Академик (12) Марек (12) |
Спортна зала Дупница |
50 53 |
|
08-05-2021 |
Ботев 2012 (12) Рилски спортист (12) -2 |
Спортна зала Дупница |
23 74 |
|
5 Кръг |
15-05-2021 |
Миньор 2015 (12) -2 Евробаскет Академик (12) |
Скаптопара Благоевград |
64 36 |
|
15-05-2021 |
Рилски спортист (12) -2 Марек (12) |
Скаптопара Благоевград |
83 19 |
|
15-05-2021 |
Евробаскет Академик (12) Ботев 2012 (12) |
Скаптопара Благоевград |
42 25 |
|
15-05-2021 |
Рилски спортист (12) -2 Миньор 2015 (12) -2 |
Скаптопара Благоевград |
36 44 |
|
15-05-2021 |
Ботев 2012 (12) Марек (12) |
Скаптопара Благоевград |
47 37 |
|
Региони за момчета (12) | Родопи, 1/4 място |
1 Кръг |
13-03-2021 |
Хасково (12) Марица Кършияка 2012 (12) |
Дружба Хасково |
52 39 |
|
13-03-2021 |
Марица Кършияка 2012 (12) Академик Бултекс 99 (12) |
Дружба Хасково |
41 51 |
|
13-03-2021 |
Академик Бултекс 99 (12) Хасково (12) |
Дружба Хасково |
38 42 |
|
2 Кръг |
18-03-2021 |
Академик Бултекс 99 (12) Атлетик 95 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
68 32 |
|
24-03-2021 |
Атлетик 95 (12) Марица Кършияка 2012 (12) |
Олимпиада Пловдив |
69 77 |
|
3 Кръг |
27-03-2021 |
Хасково (12) Атлетик 95 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
72 37 |
|
4 Кръг |
27-03-2021 |
Марица Кършияка 2012 (12) Атлетик 95 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
84 37 |
|
27-03-2021 |
Хасково (12) Академик Бултекс 99 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
30 53 |
|
Региони за момчета (12) | Родопи, 5/8 място |
1 Кръг |
07-03-2021 |
Перущица (12) Академик Пловдив (12) |
Спортна зала Перущица |
63 15 |
|
07-03-2021 |
Тракия (12) Хебър (12) |
Спортна зала Перущица |
31 68 |
|
2 Кръг |
07-03-2021 |
Академик Пловдив (12) Тракия (12) |
Спортна зала Перущица |
43 31 |
|
07-03-2021 |
Хебър (12) Перущица (12) |
Спортна зала Перущица |
46 49 |
|
3 Кръг |
|
Академик Пловдив (12) Хебър (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
0 0 |
09.30 |
|
Перущица (12) Тракия (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
0 0 |
11.15 |
Региони за момчета (12) | Родопи, група A |
1 Кръг |
31-10-2020 |
Академик Пловдив (12) Марица Кършияка 2012 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
31 103 |
|
31-10-2020 |
Марица Кършияка 2012 (12) Хасково (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
49 50 |
|
31-10-2020 |
Хасково (12) Академик Пловдив (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
71 22 |
|
2 Кръг |
31-01-2021 |
Хасково (12) Академик Пловдив (12) |
Дружба Хасково |
44 24 |
|
31-01-2021 |
Академик Пловдив (12) Марица Кършияка 2012 (12) |
Дружба Хасково |
29 42 |
|
31-01-2021 |
Марица Кършияка 2012 (12) Хасково (12) |
Дружба Хасково |
50 58 |
|
3 Кръг |
14-02-2021 |
Академик Пловдив (12) Марица Кършияка 2012 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
16 76 |
|
14-02-2021 |
Хасково (12) Академик Пловдив (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
71 29 |
|
14-02-2021 |
Марица Кършияка 2012 (12) Хасково (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
56 60 |
|
4 Кръг |
|
Хасково (12) Хебър (12) |
Дружба Хасково |
0 0 |
09.30 |
|
Академик Пловдив (12) Хебър (12) |
Дружба Хасково |
0 0 |
12.00 |
|
Хасково (12) Академик Пловдив (12) |
Дружба Хасково |
0 0 |
14.30 |
5 Кръг |
|
Академик Пловдив (12) Марица Кършияка 2012 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
0 0 |
|
|
Академик Пловдив (12) Хебър (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
0 0 |
|
|
Хебър (12) Марица Кършияка 2012 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
0 0 |
|
Региони за момчета (12) | Родопи, група B |
1 Кръг |
30-10-2020 |
Академик Бултекс 99 (12) Атлетик 95 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
79 16 |
|
30-10-2020 |
Академик Бултекс 99 (12) Тракия (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
105 16 |
|
30-10-2020 |
Атлетик 95 (12) Тракия (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
70 35 |
|
2 Кръг |
30-01-2021 |
Перущица (12) Академик Бултекс 99 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
10 62 |
|
30-01-2021 |
Перущица (12) Атлетик 95 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
33 47 |
|
30-01-2021 |
Академик Бултекс 99 (12) Атлетик 95 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
71 24 |
|
3 Кръг |
13-02-2021 |
Перущица (12) Академик Бултекс 99 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
18 62 |
|
13-02-2021 |
Атлетик 95 (12) Тракия (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
45 24 |
|
4 Кръг |
13-02-2021 |
Перущица (12) Атлетик 95 (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
51 53 |
|
13-02-2021 |
Академик Бултекс 99 (12) Тракия (12) |
СУ Васил Левски Пловдив |
83 2 |
|
5 Кръг |
|
Тракия (12) Перущица (12) |
Спортна зала Перущица |
0 0 |
отл. |
|
Тракия (12) Перущица (12) |
Спортна зала Перущица |
0 0 |
отл. |