Финали за момичета (12) | ФИНАЛ
1 Кръг
13-06-2021 Берое Стара Загора (12)
Черно море Одесос (12)
Триадица
София
78
29
Финали за момичета (12) | Мач за 3/4 място
13-06-2021 Рилски спортист (12)
Пирин Гоце Делчев (12)
Триадица
София
37
41
Финали за момичета (12) | Полуфинали
12-06-2021 Берое Стара Загора (12)
Рилски спортист (12)
НСА
София
83
41
12-06-2021 Черно море Одесос (12)
Пирин Гоце Делчев (12)
НСА
София
47
45
Финали за момичета (12) | Мачове за 5/8 място
12-06-2021 Локомотив София (12)
Славия (12)
НСА
София
50
26
12-06-2021 Светкавица (12)
Дунав Русе (12)
Сиконко
София
44
35
2 Кръг
13-06-2021 Светкавица (12)
Локомотив София (12)
Триадица
София
53
41
13-06-2021 Дунав Русе (12)
Славия (12)
Сиконко
София
32
48
Финали за момичета (12) | Мачове за 9/12 място
1 Кръг
12-06-2021 Вълци Разград (12)
Черноморец 2014 (12)
Сиконко
София
54
40
12-06-2021 Асеновец 2005 (12)
Септември 97 (12)
Сиконко
София
23
49
2 Кръг
13-06-2021 Черноморец 2014 (12)
Асеновец 2005 (12)
Сиконко
София
47
30
13-06-2021 Вълци Разград (12)
Септември 97 (12)
Сиконко
София
45
48
Финали за момичета (12) | Група A
1 Кръг
09-06-2021 Светкавица (12)
Пирин Гоце Делчев (12)
Триадица
София
45
59
09-06-2021 Славия (12)
Берое Стара Загора (12)
Триадица
София
15
71
09-06-2021 Вълци Разград (12)
Септември 97 (12)
Триадица
София
47
25
2 Кръг
10-06-2021 Пирин Гоце Делчев (12)
Славия (12)
Сиконко
София
45
40
10-06-2021 Септември 97 (12)
Светкавица (12)
Сиконко
София
29
58
10-06-2021 Берое Стара Загора (12)
Вълци Разград (12)
Сиконко
София
76
33
3 Кръг
10-06-2021 Септември 97 (12)
Пирин Гоце Делчев (12)
Сиконко
София
34
64
10-06-2021 Вълци Разград (12)
Славия (12)
Сиконко
София
42
47
10-06-2021 Светкавица (12)
Берое Стара Загора (12)
Сиконко
София
15
70
4 Кръг
11-06-2021 Пирин Гоце Делчев (12)
Вълци Разград (12)
НСА
София
49
29
11-06-2021 Берое Стара Загора (12)
Септември 97 (12)
НСА
София
71
22
11-06-2021 Славия (12)
Светкавица (12)
НСА
София
23
66
5 Кръг
11-06-2021 Берое Стара Загора (12)
Пирин Гоце Делчев (12)
НСА
София
98
23
11-06-2021 Светкавица (12)
Вълци Разград (12)
НСА
София
52
44
11-06-2021 Септември 97 (12)
Славия (12)
НСА
София
52
63
Финали за момичета (12) | Група B
1 Кръг
09-06-2021 Дунав Русе (12)
Черно море Одесос (12)
Сиконко
София
40
44
09-06-2021 Асеновец 2005 (12)
Локомотив София (12)
Сиконко
София
29
49
09-06-2021 Рилски спортист (12)
Черноморец 2014 (12)
Сиконко
София
53
31
2 Кръг
10-06-2021 Черно море Одесос (12)
Асеновец 2005 (12)
Триадица
София
72
16
10-06-2021 Черноморец 2014 (12)
Дунав Русе (12)
Триадица
София
32
38
10-06-2021 Локомотив София (12)
Рилски спортист (12)
Триадица
София
40
52
3 Кръг
10-06-2021 Черноморец 2014 (12)
Черно море Одесос (12)
Триадица
София
25
71
10-06-2021 Рилски спортист (12)
Асеновец 2005 (12)
Триадица
София
59
16
10-06-2021 Дунав Русе (12)
Локомотив София (12)
Триадица
София
41
42
4 Кръг
11-06-2021 Черно море Одесос (12)
Рилски спортист (12)
Сиконко
София
54
52
11-06-2021 Локомотив София (12)
Черноморец 2014 (12)
Сиконко
София
67
46
11-06-2021 Асеновец 2005 (12)
Дунав Русе (12)
Сиконко
София
27
38
5 Кръг
11-06-2021 Локомотив София (12)
Черно море Одесос (12)
Сиконко
София
55
70
11-06-2021 Дунав Русе (12)
Рилски спортист (12)
Сиконко
София
32
54
11-06-2021 Черноморец 2014 (12)
Асеновец 2005 (12)
Сиконко
София
38
46
7dnisportbg
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи