Елитна група за момичета (16) | Изток, Редовен сезон
1 Кръг
16-10-2021 Светкавица (16)
Берое Стара Загора (16)
Дечко Стефанов
Търговище
57
79
16-10-2021 Черно море Одесос (16)
Черноморец 2014 (16)
Христо Борисов
Варна
38
95
06-11-2021 Дунав Русе (16)
Чардафон Орловец (16)
Дунав
Русе
82
32
2 Кръг
30-10-2021 Чардафон Орловец (16)
Черно море Одесос (16)
Орловец
Габрово
65
47
30-10-2021 Берое Стара Загора (16)
Дунав Русе (16)
Общинска
Стара Загора
63
45
30-10-2021 Черноморец 2014 (16)
Светкавица (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
49
52
3 Кръг
13-11-2021 Черно море Одесос (16)
Берое Стара Загора (16)
Христо Борисов
Варна
21
83
18-11-2021 Чардафон Орловец (16)
Черноморец 2014 (16)
Орловец
Габрово
32
76
21-11-2021 Дунав Русе (16)
Светкавица (16)
Дунав
Русе
49
41
4 Кръг
27-11-2021 Берое Стара Загора (16)
Чардафон Орловец (16)
Общинска
Стара Загора
120
33
28-11-2021 Светкавица (16)
Черно море Одесос (16)
Дечко Стефанов
Търговище
105
26
03-12-2021 Черноморец 2014 (16)
Дунав Русе (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
49
34
5 Кръг
11-12-2021 Чардафон Орловец (16)
Светкавица (16)
Орловец
Габрово
0
0
12.00
11-12-2021 Черно море Одесос (16)
Дунав Русе (16)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
11-12-2021 Берое Стара Загора (16)
Черноморец 2014 (16)
Общинска
Стара Загора
0
0
12.00
6 Кръг
22-01-2022 Чардафон Орловец (16)
Дунав Русе (16)
Орловец
Габрово
0
0
12.00
22-01-2022 Берое Стара Загора (16)
Светкавица (16)
Общинска
Стара Загора
0
0
12.00
22-01-2022 Черноморец 2014 (16)
Черно море Одесос (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.00
7 Кръг
05-02-2022 Черно море Одесос (16)
Чардафон Орловец (16)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
05-02-2022 Дунав Русе (16)
Берое Стара Загора (16)
Дунав
Русе
0
0
12.00
05-02-2022 Светкавица (16)
Черноморец 2014 (16)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
12.00
8 Кръг
19-02-2022 Светкавица (16)
Дунав Русе (16)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
12.00
19-02-2022 Берое Стара Загора (16)
Черно море Одесос (16)
Общинска
Стара Загора
0
0
12.00
19-02-2022 Черноморец 2014 (16)
Чардафон Орловец (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.00
9 Кръг
05-03-2022 Чардафон Орловец (16)
Берое Стара Загора (16)
Орловец
Габрово
0
0
12.00
05-03-2022 Черно море Одесос (16)
Светкавица (16)
Христо Борисов
Варна
0
0
12.00
05-03-2022 Дунав Русе (16)
Черноморец 2014 (16)
Дунав
Русе
0
0
12.00
10 Кръг
19-03-2022 Дунав Русе (16)
Черно море Одесос (16)
Дунав
Русе
0
0
12.00
19-03-2022 Светкавица (16)
Чардафон Орловец (16)
Дечко Стефанов
Търговище
0
0
12.00
19-03-2022 Черноморец 2014 (16)
Берое Стара Загора (16)
Бойчо Брънзов
Бургас
0
0
12.00

Класирания
Елитна група за момичета (16) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое Стара Загора (16) 2 2 0 183:78 4 2 2 0 162:78 4 4 4 0 345:156 189 8 Поб. 4
2 Черноморец 2014 (16) 2 1 1 98:86 3 2 2 0 171:70 4 4 3 1 269:156 113 7 Поб. 2
3 Светкавица (16) 2 1 1 162:105 3 2 1 1 93:98 3 4 2 2 255:203 52 6 Поб. 1
4 Дунав Русе (16) 2 2 0 131:73 4 2 0 2 79:112 2 4 2 2 210:185 25 6 Заг. 1
5 Чардафон Орловец (16) 2 1 1 97:123 3 2 0 2 65:202 2 4 1 3 162:325 -163 5 Заг. 3
6 Черно море Одесос (16) 2 0 2 59:178 2 2 0 2 73:170 2 4 0 4 132:348 -216 4 Заг. 4

Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".

7dnisportbg
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи