2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004
всички I дивизия за момчета (14) I дивизия за момчета (14) | Квалификации за Финална четворка, Запад I дивизия за момчета (14) | Квалификации за Финална четворка, Изток I дивизия за момчета (14) | Регион Витоша I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре I дивизия за момчета (14) | Регион Загоре, 4/6 място I дивизия за момчета (14) | Регион Рила I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи, 4/7 място I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия, 1/5 място I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия, 6/10 място I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия, група A I дивизия за момчета (14) | Региони Добруджа и Мизия, група B I дивизия за момчета (14) | Региони Загоре и Родопи (1/6 място), група A I дивизия за момчета (14) | Региони Загоре и Родопи (1/6 място), група B I дивизия за момчета (16) I дивизия за момчета (16) | Квалификации за Финална четворка, Благоевград I дивизия за момчета (16) | Квалификации за Финална четворка, Силистра I дивизия за момчета (16) | Квалификации за Финална четворка, София I дивизия за момчета (16) | Регион Витоша I дивизия за момчета (16) | Регион Загоре I дивизия за момчета (16) | Регион Рила I дивизия за момчета (16) | Регион Родопи I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия, 1/4 място I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Мизия, 5/7 място I дивизия за момчета (16) | Региони Загоре и Родопи, 1/4 място I дивизия за момчета (16) | Региони Загоре и Родопи, 5/7 място I дивизия за юноши (19) I дивизия за юноши (19) | Квалификации за Финална четворка, Запад I дивизия за юноши (19) | Квалификации за Финална четворка, Изток I дивизия за юноши (19) | Регион Витоша I дивизия за юноши (19) | Регион Добруджа, група A I дивизия за юноши (19) | Регион Добруджа, група B I дивизия за юноши (19) | Регион Мизия I дивизия за юноши (19) | Регион Рила I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Мизия, 1/7 място I дивизия за юноши (19) | Региони Добруджа и Мизия, 8/11 място Елитна група за момчета (14) Елитна група за момчета (14) | Запад, Редовен сезон Елитна група за момчета (14) | Изток (Заключителен етап) Елитна група за момчета (14) | Североизток, Редовен сезон Елитна група за момчета (14) | Югоизток, Редовен сезон Елитна група за момчета (16) Елитна група за момчета (16) | Запад, Редовен сезон Елитна група за момчета (16) | Изток (Заключителен етап) Елитна група за момчета (16) | Североизток, Редовен сезон Елитна група за момчета (16) | Югоизток, Редовен сезон Елитна група за юноши (19) Елитна група за юноши (19) | Запад, Редовен сезон Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон Елитна група за юноши (19) | Квалификационен мач (Запад) ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (14) | Редовен сезон, Група C ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (15) | Редовен сезон, Група C ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) | Редовен сезон, Група A ЕМБЛ Централноевропейскa зона, момчета (16) | Редовен сезон, Група B Квалификации за момчета (12) Квалификации за момчета (12) | Ботевград Квалификации за момчета (12) | Варна Квалификации за момчета (12) | Плевен Квалификации за момчета (12) | Пловдив Квалификации за момчета (12) | София Квалификации за момчета (12) | Стара Загора Квалификации за момчета (13) Квалификации за момчета (13) | София Квалификации за момчета (13) | Ямбол Приятелски срещи за момчета (12) | БУБА Къп Приятелски срещи за момчета (14) | Турнир София Къп 2020 Приятелски срещи за юноши (19) | Черноморски игри Региони за момчета (12) Региони за момчета (12) | Витоша, група A Региони за момчета (12) | Витоша, група B Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/7 място Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 13/16 място Региони за момчета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 8/12 място Региони за момчета (12) | Добруджа, група A Региони за момчета (12) | Добруджа, група B Региони за момчета (12) | Добруджа, група C Региони за момчета (12) | Загоре, 1/4 място Региони за момчета (12) | Загоре, 5/8 място Региони за момчета (12) | Загоре, 9/12 място Региони за момчета (12) | Загоре, група A Региони за момчета (12) | Загоре, група B Региони за момчета (12) | Мизия Региони за момчета (12) | Мизия, 1/4 място Региони за момчета (12) | Мизия, 5/7 място Региони за момчета (12) | Рила Региони за момчета (12) | Рила, 1/4 място Региони за момчета (12) | Рила, 5/7 място Региони за момчета (12) | Родопи Региони за момчета (12) | Родопи, 1/4 място Региони за момчета (12) | Родопи, 5/7 място Региони за момчета (13) Региони за момчета (13) | Запад, група A Региони за момчета (13) | Запад, група B Региони за момчета (13) | Изток (Заключителен етап), 1/7 място Региони за момчета (13) | Изток (Заключителен етап), 8/10 място Региони за момчета (13) | Изток, група A Региони за момчета (13) | Изток, група B Финали за момчета (12) Финали за момчета (12) | Група A Финали за момчета (12) | Група B Финали за момчета (13) Финали за момчета (13) | Група A Финали за момчета (13) | Група B Финали за момчета (14) Финали за момчета (14) | Група A Финали за момчета (14) | Група B Финали за момчета (16) Финали за момчета (16) | Група A Финали за момчета (16) | Група B Финали за юноши (19) Финали за юноши (19) | Група A Финали за юноши (19) | Група B Финали за момчета (16) | Група A
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Балкан (16)
2
2
0
157:89
4
3
3
0
264:175
6
5
5
0
421:264
157
10
Поб. 5
2
Академик Бултекс 99 (16)
3
2
1
243:191
5
2
2
0
146:121
4
5
4
1
389:312
77
9
Поб. 1
3
Левски (16)
2
1
1
156:166
3
3
2
1
230:206
5
5
3
2
386:372
14
8
Поб. 2
4
Делфин (16)
3
2
1
195:208
5
2
0
2
76:194
2
5
2
3
271:402
-131
7
Заг. 1
5
Дунав Русе (16)
2
0
2
110:151
2
3
1
2
210:213
4
5
1
4
320:364
-44
6
Заг. 2
6
Септември (16)
3
0
3
195:245
3
2
0
2
124:147
2
5
0
5
319:392
-73
5
Заг. 5
Финали за момчета (16) | Група B
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
БУБА баскетбол (16)
2
2
0
142:125
4
3
2
1
214:216
5
5
4
1
356:341
15
9
Поб. 1
2
Черно море Тича (16)
2
2
0
158:96
4
3
2
1
195:157
5
5
4
1
353:253
100
9
Заг. 1
3
ЦСКА (16)
3
2
1
200:188
5
2
1
1
137:138
3
5
3
2
337:326
11
8
Поб. 2
4
Несебър (16)
3
1
2
204:228
4
2
1
1
122:136
3
5
2
3
326:364
-38
7
Заг. 2
5
Рилски спортист (16)
3
1
2
201:211
4
2
0
2
109:151
2
5
1
4
310:362
-52
6
Заг. 1
6
Славия (16)
2
1
1
132:103
3
3
0
3
174:239
3
5
1
4
306:342
-36
6
Поб. 1
Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".