Монтана взе победа номер 4 от Септември (фотогалерия)

(сн: BGbasket.com, Тони Тончев)
10-11-2018 19:02 | BGbasket.com

Монтана 2003 взе очаквана четвърта победа в женската А група, след 74:54 при гостуването си на Септември 97 в София.

Стефан Михайлов очаквано даде възможност за повече изява на младите в състава си, но Монтана подходи много концентрирано, за да си върне ритъма след загубата в Адриатическата лига през седмицата.

ФОТОГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА СЕПТЕМВРИ 97 - МОНТАНА 2003

Септември от своя страна изигра пореден добър двубой, прогресирайки с изминаването на кръговете в шампионата.

Домакините дори спечелиха последната четвърт с 20:11, след като преди това имаха пасив от над 30 точки.

Дебора Филипова се отличи с 20 точки за Монтана, Димана Георгиева завърши с 15, а Радостина Димитрова с 13.

Илияна Георгиева отчете дабъл-дабъл за Септември с 15 точки и 11 борби в актива си.

В следващия кръг Септември гостува на Шампион, а Монтана приема Славия. Кръгът обаче е чак на 1 декември, след двубоите на националния тим.