Финали за девойки (19) | Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое Стара Загора (19) 2 2 0 161:110 4 1 1 0 90:50 2 3 3 0 251:160 91 6 Поб. 3
2 Шампион 2006 (19) 1 1 0 75:36 2 2 1 1 148:117 3 3 2 1 223:153 70 5 Заг. 1
3 Дунав Русе (19) 2 1 1 109:127 3 1 0 1 36:75 1 3 1 2 145:202 -57 4 Поб. 1
4 Левски (19) 1 0 1 44:76 1 2 0 2 75:147 2 3 0 3 119:223 -104 3 Заг. 3

Финали за девойки (19) | Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (19) 2 2 0 171:80 4 1 1 0 58:57 2 3 3 0 229:137 92 6 Поб. 3
2 Локомотив София (19) 2 1 1 137:106 3 1 1 0 98:41 2 3 2 1 235:147 88 5 Поб. 1
3 Светкавица (19) 1 1 0 77:57 2 2 0 2 86:163 2 3 1 2 163:220 -57 4 Заг. 1
4 Черно море Одесос (19) 1 0 1 41:98 1 2 0 2 99:165 2 3 0 3 140:263 -123 3 Заг. 3

Финали за момичета (16) | Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое Стара Загора (16) 2 2 0 140:104 4 1 1 0 69:48 2 3 3 0 209:152 57 6 Поб. 3
2 Пирин Гоце Делчев (16) 1 1 0 48:36 2 2 1 1 115:113 3 3 2 1 163:149 14 5 Заг. 1
3 Септември 97 (16) 1 0 1 40:65 1 2 1 1 109:120 3 3 1 2 149:185 -36 4 Поб. 1
4 Левски (16) 2 0 2 101:124 2 1 0 1 36:48 1 3 0 3 137:172 -35 3 Заг. 3

Финали за момичета (16) | Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (16) 2 2 0 146:115 4 1 1 0 60:57 2 3 3 0 206:172 34 6 Поб. 3
2 Вълци Разград (16) 1 1 0 78:62 2 2 0 2 121:141 2 3 1 2 199:203 -4 4 Заг. 2
3 Локомотив София (16) 1 1 0 61:56 2 2 0 2 106:128 2 3 1 2 167:184 -17 4 Заг. 1
4 Шампион 2006 (16) 2 1 1 119:116 3 1 0 1 62:78 1 3 1 2 181:194 -13 4 Поб. 1

Финали за момичета (15) | Четвъртфинали
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Шампион 2006 (15) 1 1 0 85:32 2 0 0 0 : 0 1 1 0 85:32 53 2 Поб. 1
2 Пирин Гоце Делчев (15) 1 1 0 57:43 2 0 0 0 : 0 1 1 0 57:43 14 2 Поб. 1
3 Локомотив София (15) 0 0 0 : 0 1 1 0 67:58 2 1 1 0 67:58 9 2 Поб. 1
4 Берое Стара Загора (15) 1 1 0 58:54 2 0 0 0 : 0 1 1 0 58:54 4 2 Поб. 1
5 Рилски спортист (15) 0 0 0 : 0 1 0 1 54:58 1 1 0 1 54:58 -4 1 Заг. 1
6 Черно море Одесос (15) 1 0 1 58:67 1 0 0 0 : 0 1 0 1 58:67 -9 1 Заг. 1
7 Славия (15) 0 0 0 : 0 1 0 1 43:57 1 1 0 1 43:57 -14 1 Заг. 1
8 Спартак Плевен (15) 0 0 0 : 0 1 0 1 32:85 1 1 0 1 32:85 -53 1 Заг. 1

Финали A за момичета (12) | Група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември 97 (12) 2 1 1 106:120 3 1 1 0 52:51 2 3 2 1 158:171 -13 5 Заг. 1
2 Славия (12) 1 1 0 74:73 2 2 1 1 140:137 3 3 2 1 214:210 4 5 Поб. 2
3 Доростол (12) 2 0 2 124:139 2 1 1 0 82:64 2 3 1 2 206:203 3 4 Заг. 2
4 Светкавица (12) 1 0 1 64:82 1 2 1 1 140:116 3 3 1 2 204:198 6 4 Поб. 1

Финали A за момичета (12) | Група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (12) 1 1 0 93:30 2 2 2 0 132:106 4 3 3 0 225:136 89 6 Поб. 3
2 Дунав Русе (12) 2 1 1 116:132 3 1 1 0 106:38 2 3 2 1 222:170 52 5 Заг. 1
3 Тунджа Ямбол (12) 1 0 1 53:61 1 2 1 1 141:109 3 3 1 2 194:170 24 4 Поб. 1
4 Шампион 2006 (12) 2 0 2 84:186 2 1 0 1 30:93 1 3 0 3 114:279 -165 3 Заг. 3

Финали B за момичета (12) | 1/4 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черно море Одесос (12) 1 1 0 52:32 2 2 2 0 158:40 4 3 3 0 210:72 138 6 Поб. 3
2 Тони 7 Сливен (12) 1 1 0 50:25 2 2 1 1 89:91 3 3 2 1 139:116 23 5 Заг. 1
3 Спартак Плевен (12) 2 1 1 72:113 3 1 0 1 25:50 1 3 1 2 97:163 -66 4 Поб. 1
4 Вълци Разград (12) 2 0 2 63:135 2 1 0 1 33:56 1 3 0 3 96:191 -95 3 Заг. 3

Финали B за момичета (12) | 5/8 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Шумен (12) 1 1 0 35:8 2 2 2 0 64:43 4 3 3 0 99:51 48 6 Поб. 3
2 Академик Бултекс 99 (12) 2 1 1 79:77 3 1 1 0 39:11 2 3 2 1 118:88 30 5 Заг. 1
3 Росица Павликени (12) 2 1 1 49:33 3 1 0 1 38:47 1 3 1 2 87:80 7 4 Поб. 1
4 Шампион 2006 (12) -2 1 0 1 11:39 1 2 0 2 16:73 2 3 0 3 27:112 -85 3 Заг. 3

Квалификации за момичета (12) | София
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември 97 (12) 2 2 0 126:70 4 2 2 0 130:73 4 4 4 0 256:143 113 8 Поб. 4
2 Шампион 2006 (12) 2 2 0 125:98 4 2 1 1 114:114 3 4 3 1 239:212 27 7 Заг. 1
3 Спартак Плевен (12) 2 0 2 91:115 2 2 2 0 109:70 4 4 2 2 200:185 15 6 Поб. 1
4 Локомотив София (12) 2 1 1 92:83 3 2 0 2 68:125 2 4 1 3 160:208 -48 5 Заг. 1
5 Шампион Плевен (12) 2 0 2 62:135 2 2 0 2 80:114 2 4 0 4 142:249 -107 4 Заг. 4

Квалификации за момичета (12) | Русе
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав Русе (12) 2 2 0 178:75 4 2 2 0 177:66 4 4 4 0 355:141 214 8 Поб. 4
2 Доростол (12) 2 2 0 157:29 4 2 1 1 102:119 3 4 3 1 259:148 111 7 Заг. 1
3 Берое Стара Загора (12) 3 1 2 139:159 4 1 1 0 70:36 2 4 2 2 209:195 14 6 Поб. 2
4 Вълци Разград (12) 3 1 2 102:213 4 1 0 1 18:81 1 4 1 3 120:294 -174 5 Заг. 3
5 Росица Павликени (12) 0 0 0 : 0 4 0 4 109:274 4 4 0 4 109:274 -165 4 Заг. 4

Квалификации за момичета (12) | Самоков
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (12) 2 2 0 157:70 4 2 2 0 165:53 4 4 4 0 322:123 199 8 Поб. 4
2 Славия (12) 2 2 0 160:52 4 2 1 1 133:90 3 4 3 1 293:142 151 7 Заг. 1
3 НСА (12) 0 0 0 : 0 4 2 2 144:239 6 4 2 2 144:239 -95 6 Заг. 1
4 Черноморец (12) 3 1 2 123:147 4 1 0 1 28:83 1 4 1 3 151:230 -79 5 Поб. 1
5 Асеновец 2005 (12) 3 0 3 79:224 3 1 0 1 23:54 1 4 0 4 102:278 -176 4 Заг. 4

Квалификации за момичета (12) | Сливен
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Светкавица (12) 2 2 0 158:99 4 2 2 0 136:69 4 4 4 0 294:168 126 8 Поб. 4
2 Тунджа Ямбол (12) 2 1 1 133:89 3 2 2 0 127:103 4 4 3 1 260:192 68 7 Поб. 1
3 Черно море Одесос (12) 2 1 1 110:100 3 2 1 1 113:111 3 4 2 2 223:211 12 6 Заг. 1
4 Тони 7 Сливен (12) 2 1 1 112:97 3 2 0 2 89:138 2 4 1 3 201:235 -34 5 Поб. 1
5 Академик Бултекс 99 (12) 2 0 2 57:144 2 2 0 2 64:149 2 4 0 4 121:293 -172 4 Заг. 4

Елитна група за девойки (19) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (19) 5 5 0 363:239 10 5 5 0 347:276 10 10 10 0 710:515 195 20 Поб. 10
2 Шампион 2006 (19) 5 3 2 397:268 8 5 4 1 416:252 9 10 7 3 813:520 293 17 Поб. 1
3 Локомотив София (19) 5 3 2 377:270 8 5 4 1 386:269 9 10 7 3 763:539 224 17 Поб. 3
4 Левски (19) 5 1 4 314:395 6 5 2 3 279:334 7 10 3 7 593:729 -136 13 Поб. 1
5 Септември 97 (19) 5 1 4 257:358 6 5 2 3 303:397 7 10 3 7 560:755 -195 13 Заг. 2
6 Монтана 2003 (19) 5 0 5 252:438 5 5 0 5 237:432 5 10 0 10 489:870 -381 10 Заг. 10

Елитна група за девойки (19) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое Стара Загора (19) 6 6 0 485:259 12 6 6 0 428:312 12 12 12 0 913:571 342 24 Поб. 12
2 Черно море Одесос (19) 6 3 3 310:288 9 6 2 4 323:387 8 12 5 7 633:675 -42 17 Поб. 4
3 Дунав Русе (19) 6 3 3 389:384 9 6 1 5 277:427 7 12 4 8 666:811 -145 16 Заг. 4
4 Светкавица (19) 6 3 3 351:340 9 6 0 6 243:409 6 12 3 9 594:749 -155 14 Заг. 4

I дивизия за девойки (19) | Регион Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Локомотив София (17) 0 0 0 : 0 3 3 0 270:128 6 3 3 0 270:128 142 6 Поб. 3
2 Олимпия баскет (19) 1 0 1 35:101 1 2 1 1 73:129 3 3 1 2 108:230 -122 4 Заг. 1
3 Шампион 2006 (17) 2 1 1 153:105 3 0 0 0 : 0 2 1 1 153:105 48 3 Заг. 1
4 НСА (19) 2 0 2 69:137 2 0 0 0 : 0 2 0 2 69:137 -68 2 Заг. 2

I дивизия за девойки (19) | Региони Мизия, Родопи и Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Асеновец 2005 (19) 3 3 0 175:132 6 3 3 0 273:83 6 6 6 0 448:215 233 12 Поб. 6
2 Вихър Айтос (19) 3 0 3 83:273 3 3 2 1 177:176 5 6 2 4 260:449 -189 8 Поб. 1
3 Чардафон Орловец (19) 3 1 2 176:177 4 3 0 3 132:175 3 6 1 5 308:352 -44 7 Заг. 5

Елитна група за момичета (16) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (16) 5 5 0 332:247 10 5 4 1 355:279 9 10 9 1 687:526 161 19 Поб. 4
2 Пирин Гоце Делчев (16) 5 5 0 278:229 10 5 3 2 320:298 8 10 8 2 598:527 71 18 Поб. 3
3 Шампион 2006 (16) 6 3 3 365:403 9 4 2 2 188:180 6 10 5 5 553:583 -30 15 Поб. 2
4 Септември 97 (16) 5 3 2 293:302 8 5 1 4 262:319 6 10 4 6 555:621 -66 14 Поб. 2
5 Локомотив София (16) 5 0 5 294:330 5 5 2 3 332:310 7 10 2 8 626:640 -14 12 Заг. 2
6 Левски (16) 4 1 3 211:268 5 6 1 5 322:387 7 10 2 8 533:655 -122 12 Заг. 6

Елитна група за момичета (16) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое Стара Загора (16) 6 6 0 449:298 12 6 5 1 446:341 11 12 11 1 895:639 256 23 Поб. 6
2 Вълци Разград (16) 6 6 0 419:328 12 6 4 2 388:370 10 12 10 2 807:698 109 22 Заг. 1
3 Дунав Русе (16) 6 4 2 404:354 10 6 1 5 298:405 7 12 5 7 702:759 -57 17 Заг. 1
4 Черно море Одесос (16) 6 3 3 400:395 9 6 0 6 322:400 6 12 3 9 722:795 -73 15 Поб. 1
5 Черноморец 2014 (16) 6 1 5 340:419 7 6 0 6 340:496 6 12 1 11 680:915 -235 13 Заг. 9

I дивизия за момичета (16) | Региони Витоша, Рила и Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Славия (16) 3 3 0 232:95 6 7 6 1 411:246 13 10 9 1 643:341 302 19 Заг. 1
2 Орфей (16) 6 5 1 382:272 11 4 4 0 304:142 8 10 9 1 686:414 272 19 Поб. 5
3 Академик 17 София (16) 7 3 4 295:373 10 3 1 2 183:167 4 10 4 6 478:540 -62 14 Заг. 1
4 Академик Пловдив жени (16) 4 0 4 129:242 4 6 4 2 297:277 10 10 4 6 426:519 -93 13 Заг. 1
5 Монтана 2003 (16) 4 0 4 105:219 4 6 2 4 269:346 8 10 2 8 374:565 -191 12 Поб. 1
6 НСА (16) 6 0 6 231:417 6 4 2 2 154:196 6 10 2 8 385:613 -228 12 Заг. 4

I дивизия за момичета (16) | Региони Добруджа, Загоре и Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Светкавица (16) 7 7 0 474:263 14 3 2 1 194:180 5 10 9 1 668:443 225 19 Поб. 4
2 Спартак Плевен (16) 7 3 4 380:407 10 3 3 0 214:68 6 10 6 4 594:475 119 16 Заг. 1
3 Шумен (16) 3 3 0 152:76 6 7 2 5 377:406 9 10 5 5 529:482 47 15 Поб. 1
4 Тони 7 Сливен (16) 3 0 3 68:214 3 7 0 7 175:420 7 10 0 10 243:634 -391 10 Заг. 10

Региони за момичета (15) | Витоша и Рила
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Пирин Гоце Делчев (15) 4 4 0 241:162 8 5 4 1 298:267 9 9 8 1 539:429 110 17 Поб. 1
2 Шампион 2006 (15) 6 4 2 392:332 10 3 2 1 152:72 5 9 6 3 544:404 140 15 Поб. 2
3 Локомотив София (15) 5 4 1 304:200 9 4 1 3 234:247 5 9 5 4 538:447 91 14 Поб. 2
4 Рилски спортист (15) 5 4 1 319:253 9 4 1 3 227:257 5 9 5 4 546:510 36 14 Заг. 3
5 Славия (15) 3 0 3 112:161 3 6 1 5 265:386 7 9 1 8 377:547 -170 10 Заг. 7
6 Академик 17 София (15) 2 0 2 40:130 2 3 0 3 62:179 3 5 0 5 102:309 -207 5 Заг. 5

Региони за момичета (15) | Добруджа, Загоре и Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое Стара Загора (15) 4 4 0 342:83 8 3 3 0 221:159 6 7 7 0 563:242 321 14 Поб. 7
2 Черно море Одесос (15) 4 2 2 287:222 6 4 4 0 350:143 8 8 6 2 637:365 272 14 Поб. 5
3 Спартак Плевен (15) 4 1 3 179:251 5 4 1 3 142:265 5 8 2 6 321:516 -195 10 Заг. 3
4 Ънстопабъл (15) 4 0 4 148:314 4 5 1 4 157:389 6 9 1 8 305:703 -398 10 Заг. 8

Елитна група за момичета (14) | Запад, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Рилски спортист (14) 5 5 0 300:128 10 5 4 1 353:202 9 10 9 1 653:330 323 19 Поб. 6
2 Септември 97 (14) 4 3 1 247:168 7 5 4 1 288:237 9 9 7 2 535:405 130 16 Поб. 2
3 Левски (14) 3 2 1 179:152 5 6 4 2 373:318 10 9 6 3 552:470 82 15 Заг. 1
4 Шампион 2006 (14) 6 2 4 291:346 8 3 2 1 149:146 5 9 4 5 440:492 -52 13 Поб. 1
5 Локомотив София (14) 4 0 4 173:275 4 5 2 3 224:299 7 9 2 7 397:574 -177 11 Заг. 1
6 Славия (14) 6 0 6 234:415 6 4 0 4 97:222 4 10 0 10 331:637 -306 9 Заг. 10

Елитна група за момичета (14) | Изток, Редовен сезон
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (14) 5 5 0 370:192 10 5 4 1 364:279 9 10 9 1 734:471 263 19 Поб. 5
2 Черно море Одесос (14) 5 5 0 363:269 10 5 2 3 315:285 7 10 7 3 678:554 124 17 Заг. 1
3 Дунав Русе (14) 5 4 1 360:243 9 5 2 3 254:278 7 10 6 4 614:521 93 16 Заг. 2
4 Светкавица (14) 5 4 1 331:275 9 5 2 3 300:295 7 10 6 4 631:570 61 16 Поб. 2
5 Берое Стара Загора (14) 5 1 4 182:330 6 5 1 4 215:340 6 10 2 8 397:670 -273 12 Поб. 1
6 Асеновец 2005 (14) 5 0 5 233:314 5 5 0 5 175:362 5 10 0 10 408:676 -268 10 Заг. 10

Елитна група за момичета (14) | Квалификационен турнир (Запад)
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември 97 (14) 2 2 0 144:53 4 2 2 0 133:62 4 4 4 0 277:115 162 8 Поб. 4
2 Шампион 2006 (14) 2 1 1 101:87 3 2 2 0 119:78 4 4 3 1 220:165 55 7 Заг. 1
3 Асеновец 2005 (14) 2 1 1 132:96 3 2 1 1 74:106 3 4 2 2 206:202 4 6 Поб. 2
4 Академик 17 София (14) 2 0 2 44:108 2 2 1 1 60:89 3 4 1 3 104:197 -93 5 Заг. 1
5 НСА (14) 2 0 2 55:100 2 2 0 2 58:141 2 4 0 4 113:241 -128 4 Заг. 4

I дивизия за момичета (14) | Изток (Заключителен етап), 1/6 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (14) 3 2 1 191:102 5 2 2 0 160:89 4 5 4 1 351:191 160 9 Поб. 3
2 Чардафон Орловец (14) 3 2 1 249:133 5 2 2 0 163:76 4 5 4 1 412:209 203 9 Поб. 3
3 Черноморец 2014 (14) 3 2 1 126:115 5 2 2 0 136:114 4 5 4 1 262:229 33 9 Поб. 1
4 Сливен баскет (14) 2 1 1 104:130 3 3 1 2 123:134 4 5 2 3 227:264 -37 7 Заг. 1
5 Спартак Плевен (14) 2 1 1 117:110 3 3 0 3 88:265 3 5 1 4 205:375 -170 6 Заг. 3
6 Шумен (14) 2 0 2 57:154 2 3 0 3 74:166 3 5 0 5 131:320 -189 5 Заг. 5

I дивизия за момичета (14) | Изток (Заключителен етап), 7/10 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Ънстопабъл (14) 3 3 0 197:114 6 1 1 0 42:32 2 4 4 0 239:146 93 8 Поб. 4
2 Вихър Айтос (14) 2 1 1 81:64 3 2 1 1 128:90 3 4 2 2 209:154 55 6 Поб. 1
3 Преслав (14) 1 0 1 30:84 1 3 1 2 102:156 4 4 1 3 132:240 -108 5 Заг. 1
4 Спортбаскет ГТ (14) 2 1 1 86:77 3 2 0 2 67:116 2 4 1 3 153:193 -40 5 Заг. 3

I дивизия за момичета (14) | Региони Витоша, Рила и Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Славия (14) -2 2 2 0 139:84 4 4 4 0 275:155 8 6 6 0 414:239 175 12 Поб. 6
2 Монтана 2003 (14) 3 2 1 220:138 5 3 3 0 244:159 6 6 5 1 464:297 167 11 Заг. 1
3 Академик 17 София (14) 4 3 1 227:207 7 2 1 1 114:121 3 6 4 2 341:328 13 10 Поб. 1
4 БК Миньор (14) 4 2 2 242:205 6 2 0 2 97:122 2 6 2 4 339:327 12 8 Заг. 3
5 НСА (14) 3 1 2 131:163 4 3 1 2 138:131 4 6 2 4 269:294 -25 8 Заг. 2
6 Академик Пловдив жени (14) 2 0 2 104:140 2 4 2 2 170:207 6 6 2 4 274:347 -73 8 Поб. 1
7 Академик Бултекс 99 (14) 3 0 3 79:181 3 3 0 3 80:247 3 6 0 6 159:428 -269 6 Заг. 6

I дивизия за момичета (14) | Регион Добруджа
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Доростол (14) 2 2 0 164:29 4 2 2 0 201:31 4 4 4 0 365:60 305 8 Поб. 4
2 Шумен (14) 2 2 0 91:32 4 2 1 1 60:101 3 4 3 1 151:133 18 7 Поб. 3
3 Ънстопабъл (14) 2 0 2 56:136 2 2 2 0 82:37 4 4 2 2 138:173 -35 6 Заг. 2
4 Преслав (14) 2 1 1 49:61 3 2 0 2 23:140 2 4 1 3 72:201 -129 5 Поб. 1
5 Спортбаскет ГТ (14) 2 0 2 25:146 2 2 0 2 38:76 2 4 0 4 63:222 -159 4 Заг. 4

I дивизия за момичета (14) | Регион Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Черноморец 2014 (14) 3 2 1 182:144 5 3 3 0 186:106 6 6 5 1 368:250 118 11 Поб. 1
2 Сливен баскет (14) 3 2 1 169:128 5 3 2 1 161:139 5 6 4 2 330:267 63 10 Поб. 3
3 Вихър Айтос (14) 3 0 3 98:174 3 3 0 3 99:204 3 6 0 6 197:378 -181 6 Заг. 6

I дивизия за момичета (14) | Регион Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Чардафон Орловец (14) 2 2 0 175:54 4 4 4 0 336:94 8 6 6 0 511:148 363 12 Поб. 6
2 Спартак Плевен (14) 4 2 2 211:194 6 2 1 1 113:88 3 6 3 3 324:282 42 9 Заг. 1
3 Шампион Плевен (14) 3 0 3 51:254 3 3 0 3 53:255 3 6 0 6 104:509 -405 6 Заг. 6

Региони за момичета (13) | Запад, 1/5 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември 97 (13) 1 0 1 66:78 1 3 3 0 191:131 6 4 3 1 257:209 48 7 Поб. 3
2 Рилски спортист (13) 2 1 1 115:113 3 2 2 0 141:100 4 4 3 1 256:213 43 7 Поб. 1
3 Левски (13) 1 0 1 38:58 1 3 3 0 181:130 6 4 3 1 219:188 31 7 Заг. 1
4 Асеновец 2005 (13) 4 1 3 190:218 5 0 0 0 : 0 4 1 3 190:218 -28 5 Заг. 1
5 Славия (13) 2 0 2 87:150 2 2 0 2 104:135 2 4 0 4 191:285 -94 4 Заг. 4

Региони за момичета (13) | Изток (Заключителен етап), 1/4 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Светкавица (13) 3 3 0 212:114 6 3 3 0 221:129 6 6 6 0 433:243 190 12 Поб. 6
2 Берое Стара Загора (13) 3 1 2 145:178 4 3 2 1 153:157 5 6 3 3 298:335 -37 9 Заг. 3
3 Дунав Русе (13) 3 1 2 150:139 4 3 1 2 138:196 4 6 2 4 288:335 -47 8 Поб. 2
4 Черно море Одесос (13) 3 0 3 146:203 3 3 1 2 122:171 4 6 1 5 268:374 -106 7 Заг. 2

Региони за момичета (13) | Изток (Заключителен етап), 5/8 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Спартак Плевен (13) 1 1 0 48:28 2 1 1 0 66:55 2 2 2 0 114:83 31 4 Поб. 2
2 Черноморец (13) 1 0 1 55:66 1 1 1 0 20:0 2 2 1 1 75:66 9 3 Поб. 1
3 Тунджа Ямбол (13) 1 1 0 20:0 2 1 0 1 28:48 1 2 1 1 48:48 0 3 Заг. 1
4 Доростол (13) 1 0 1 0:20 1 1 0 1 0:20 1 2 0 2 0:40 -40 0 Заг. 2

Региони за момичета (13) | Витоша
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Левски (13) 2 2 0 167:83 4 2 2 0 164:53 4 4 4 0 331:136 195 8 Поб. 4
2 Септември 97 (13) 2 2 0 159:75 4 2 1 1 120:96 3 4 3 1 279:171 108 7 Заг. 1
3 Славия (13) 2 1 1 51:89 3 2 1 1 106:89 3 4 2 2 157:178 -21 6 Поб. 1
4 Шампион 2006 (13) 2 0 2 50:131 2 2 1 1 75:122 3 4 1 3 125:253 -128 5 Заг. 2
5 Славия 1921 (13) 2 0 2 56:114 2 2 0 2 27:123 2 4 0 4 83:237 -154 3 Заг. 4

Региони за момичета (13) | Добруджа и Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Светкавица (13) 2 2 0 131:72 4 2 2 0 158:61 4 4 4 0 289:133 156 8 Поб. 4
2 Дунав Русе (13) 2 2 0 147:74 4 2 1 1 111:111 3 4 3 1 258:185 73 7 Поб. 2
3 Черно море Одесос (13) 2 2 0 125:104 4 2 0 2 80:148 2 4 2 2 205:252 -47 6 Поб. 1
4 Доростол (13) 2 0 2 92:172 2 2 1 1 120:116 3 4 1 3 212:288 -76 5 Заг. 3
5 Спартак Плевен (13) 2 0 2 72:129 2 2 0 2 82:131 2 4 0 4 154:260 -106 4 Заг. 4

Региони за момичета (13) | Загоре
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое Стара Загора (13) 3 3 0 232:112 6 3 3 0 208:110 6 6 6 0 440:222 218 12 Поб. 6
2 Тунджа Ямбол (13) 3 1 2 140:183 4 3 2 1 160:167 5 6 3 3 300:350 -50 9 Заг. 1
3 Черноморец (13) 3 0 3 128:204 3 3 0 3 131:223 3 6 0 6 259:427 -168 6 Заг. 6

Региони за момичета (13) | Рила и Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Асеновец 2005 (13) 1 1 0 93:13 2 1 1 0 56:40 2 2 2 0 149:53 96 4 Поб. 2
2 Рилски спортист (13) 1 0 1 40:56 1 1 1 0 79:13 2 2 1 1 119:69 50 3 Поб. 1
3 Политехника (13) 1 0 1 13:79 1 1 0 1 13:93 1 2 0 2 26:172 -146 2 Заг. 2

Региони за момичета (12) | Витоша и Рила, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Септември 97 (12) 5 4 1 324:195 9 4 4 0 247:149 8 9 8 1 571:344 227 17 Поб. 2
2 Рилски спортист (12) 5 4 1 327:192 9 5 3 2 295:207 8 10 7 3 622:399 223 17 Заг. 1
3 Шампион 2006 (12) 5 3 2 242:237 8 5 3 2 228:254 8 10 6 4 470:491 -21 16 Заг. 2
4 Славия (12) 4 3 1 269:140 7 5 3 2 283:217 8 9 6 3 552:357 195 15 Поб. 3
5 Локомотив София (12) 5 0 5 143:289 5 5 1 4 169:326 6 10 1 9 312:615 -303 11 Заг. 5
6 НСА (12) 5 0 5 138:315 5 5 1 4 146:290 6 10 1 9 284:605 -321 11 Поб. 1

Региони за момичета (12) | Витоша и Рила, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Славия (12) -2 2 2 0 128:15 4 1 1 0 81:5 2 3 3 0 209:20 189 6 Поб. 3
2 Локомотив София (12) -2 3 2 1 54:113 5 0 0 0 : 0 3 2 1 54:113 -59 5 Заг. 1
3 Рилски спортист (12) -2 1 1 0 50:22 2 2 0 2 30:66 2 3 1 2 80:88 -8 4 Поб. 1
4 Шампион 2006 (12) -2 0 0 0 : 0 3 0 3 39:161 3 3 0 3 39:161 -122 3 Заг. 3

Региони за момичета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/4 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав Русе (12) 4 4 0 265:159 8 2 2 0 132:108 4 6 6 0 397:267 130 12 Поб. 6
2 Доростол (12) 2 2 0 108:94 4 4 2 2 223:215 6 6 4 2 331:309 22 10 Заг. 1
3 Черно море Одесос (12) 4 2 2 219:223 6 2 0 2 94:108 2 6 2 4 313:331 -18 8 Поб. 1
4 Светкавица (12) 2 0 2 99:136 2 4 0 4 163:260 4 6 0 6 262:396 -134 6 Заг. 6

Региони за момичета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 5/11 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Шумен (12) 3 3 0 140:65 6 3 3 0 150:43 6 6 6 0 290:108 182 12 Поб. 6
2 Дунав Русе (12) -2 3 3 0 134:62 6 3 2 1 168:81 5 6 5 1 302:143 159 11 Поб. 4
3 Вълци Разград (12) 3 2 1 111:72 5 3 2 1 109:57 5 6 4 2 220:129 91 10 Заг. 2
4 Ънстопабъл (12) 3 1 2 81:122 4 3 2 1 104:83 5 6 3 3 185:205 -20 9 Заг. 1
5 Акули Шабла (12) 3 2 1 81:90 5 3 0 3 36:120 3 6 2 4 117:210 -93 8 Поб. 1
6 Вихър 2002 (12) 3 0 3 28:164 3 3 1 2 54:113 4 6 1 5 82:277 -195 7 Заг. 1
7 Преслав (12) 3 0 3 68:108 3 3 0 3 62:146 3 6 0 6 130:254 -124 6 Заг. 6

Региони за момичета (12) | Добруджа, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Дунав Русе (12) 2 2 0 141:54 4 2 2 0 107:88 4 4 4 0 248:142 106 8 Поб. 4
2 Доростол (12) 2 0 2 93:103 2 2 2 0 147:66 4 4 2 2 240:169 71 6 Поб. 1
3 Черно море Одесос (12) 2 1 1 107:86 3 2 1 1 112:114 3 4 2 2 219:200 19 6 Заг. 1
4 Светкавица (12) 2 0 2 97:131 2 2 2 0 113:74 4 4 2 2 210:205 5 6 Заг. 1
5 Шумен (12) 2 0 2 33:128 2 2 0 2 23:129 2 4 0 4 56:257 -201 4 Заг. 4

Региони за момичета (12) | Добруджа, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вълци Разград (12) 2 2 0 89:28 4 3 2 1 84:95 5 5 4 1 173:123 50 9 Поб. 4
2 Ънстопабъл (12) 2 2 0 94:53 4 2 2 0 96:37 4 4 4 0 190:90 100 8 Поб. 4
3 Преслав (12) 3 2 1 75:68 5 2 1 1 46:61 3 5 3 2 121:129 -8 8 Заг. 1
4 Дунав Русе (12) -2 2 1 1 60:45 3 3 1 2 85:87 4 5 2 3 145:132 13 7 Поб. 2
5 Вихър 2002 (12) 3 0 3 40:117 3 2 1 1 29:57 3 5 1 4 69:174 -105 6 Заг. 4
6 Акули Шабла (12) 2 0 2 31:46 2 2 0 2 17:52 2 4 0 4 48:98 -50 4 Заг. 4

Региони за момичета (12) | Загоре, 1/4 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (12) 3 3 0 198:85 6 3 3 0 227:97 6 6 6 0 425:182 243 12 Поб. 6
2 Тони 7 Сливен (12) 3 2 1 197:142 5 3 2 1 164:131 5 6 4 2 361:273 88 10 Заг. 1
3 Черноморец (12) 3 0 3 102:211 3 3 2 1 149:128 5 6 2 4 251:339 -88 8 Поб. 1
4 Вихър Айтос (12) 3 0 3 85:185 3 3 0 3 83:226 3 6 0 6 168:411 -243 6 Заг. 6

Региони за момичета (12) | Загоре, 5/7 място
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Берое Стара Загора (12) 3 3 0 153:79 6 3 3 0 201:46 6 6 6 0 354:125 229 12 Поб. 6
2 Черноморец 2014 (12) 3 2 1 85:126 5 3 1 2 94:136 4 6 3 3 179:262 -83 9 Заг. 1
3 Свети Влас (12) 3 0 3 48:154 3 3 0 3 64:104 3 6 0 6 112:258 -146 6 Заг. 6

Региони за момичета (12) | Загоре, група A
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Тунджа Ямбол (12) 3 3 0 218:121 6 3 3 0 237:130 6 6 6 0 455:251 204 12 Поб. 6
2 Тони 7 Сливен (12) 3 2 1 141:135 5 3 0 3 121:218 3 6 2 4 262:353 -91 8 Заг. 1
3 Берое Стара Загора (12) 3 0 3 130:237 3 3 1 2 135:141 4 6 1 5 265:378 -113 7 Заг. 5

Региони за момичета (12) | Загоре, група B
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Вихър Айтос (12) 3 2 1 144:116 5 3 3 0 145:84 6 6 5 1 289:200 89 11 Поб. 1
2 Черноморец (12) 3 3 0 140:58 6 3 2 1 161:131 5 6 5 1 301:189 112 11 Поб. 2
3 Черноморец 2014 (12) 3 1 2 107:136 4 3 1 2 75:117 4 6 2 4 182:253 -71 8 Заг. 1
4 Свети Влас (12) 3 0 3 58:133 3 3 0 3 62:117 3 6 0 6 120:250 -130 6 Заг. 6

Региони за момичета (12) | Мизия
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Росица Павликени (12) 6 5 1 225:179 11 4 2 2 142:141 6 10 7 3 367:320 47 17 Поб. 6
2 Шампион Плевен (12) 5 3 2 212:181 8 5 3 2 185:188 8 10 6 4 397:369 28 16 Поб. 1
3 Спартак Плевен (12) 5 2 3 170:171 7 5 4 1 211:172 9 10 6 4 381:343 38 16 Заг. 1
4 Чардафон Орловец (12) 4 1 3 136:157 5 6 0 6 150:242 6 10 1 9 286:399 -113 11 Заг. 6

Региони за момичета (12) | Рила и Родопи
Домакин Гост Общо
Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Академик Бултекс 99 (12) 5 5 0 304:161 10 5 4 1 319:229 9 10 9 1 623:390 233 19 Поб. 7
2 Асеновец 2005 (12) 5 1 4 229:319 6 5 5 0 315:206 10 10 6 4 544:525 19 16 Поб. 1
3 Рилски спортист (12) -2 5 0 5 206:315 5 5 0 5 161:304 5 10 0 10 367:619 -252 10 Заг. 10

Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".

Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи