2023/2024 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004
всички I дивизия за девойки (19) I дивизия за девойки (19) | Запад (Квалификации) I дивизия за девойки (19) | Регион Витоша I дивизия за девойки (19) | Региони Добруджа, Мизия и Родопи I дивизия за момичета (14) I дивизия за момичета (14) | Регион Витоша I дивизия за момичета (14) | Регион Добруджа I дивизия за момичета (14) | Регион Добруджа (Заключителен етап) I дивизия за момичета (14) | Регион Рила I дивизия за момичета (14) | Региони Загоре и Родопи I дивизия за момичета (16) I дивизия за момичета (16) | 1/3 място I дивизия за момичета (16) | Регион Витоша I дивизия за момичета (16) | Регион Рила I дивизия за момичета (16) | Региони Добруджа, Загоре и Мизия Елитна група за девойки (19) Елитна група за девойки (19) | Запад, Редовен сезон Елитна група за девойки (19) | Изток, Редовен сезон Елитна група за момичета (14) Елитна група за момичета (14) | Запад, Редовен сезон Елитна група за момичета (14) | Изток, Редовен сезон Елитна група за момичета (14) | Квалификационен турнир (Изток) Елитна група за момичета (16) Елитна група за момичета (16) | Запад, Редовен сезон Елитна група за момичета (16) | Изток, Редовен сезон Квалификации за момичета (12) Квалификации за момичета (12) | Разград Квалификации за момичета (12) | Самоков Квалификации за момичета (12) | София Квалификации за момичета (12) | Стара Загора Региони за момичета (12) Региони за момичета (12) | Витоша, 1/6 място Региони за момичета (12) | Витоша, 7/9 място Региони за момичета (12) | Витоша, група A Региони за момичета (12) | Витоша, група B Региони за момичета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 1/5 място Региони за момичета (12) | Добруджа (Заключителен етап), 6/8 място Региони за момичета (12) | Добруджа, група A Региони за момичета (12) | Добруджа, група B Региони за момичета (12) | Загоре Региони за момичета (12) | Загоре, 1/4 място Региони за момичета (12) | Загоре, 5/7 място Региони за момичета (12) | Рила и Родопи Финали за девойки (19) Финали за девойки (19) | Група A Финали за девойки (19) | Група B Финали за момичета (12) Финали за момичета (12) | Група A Финали за момичета (12) | Група B Финали за момичета (14) Финали за момичета (14) | Група A Финали за момичета (14) | Група B Финали за момичета (16) Финали за момичета (16) | Група A Финали за момичета (16) | Група B Финали за девойки (19) | Група A
№
Отбор
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
Точ
M
П
З
ГР
+/-
Точ
Пор.
1
Рилски спортист (19)
2
2
0
131:93
4
1
1
0
79:52
2
3
3
0
210:145
65
6
Поб. 3
2
Славия (19)
1
0
1
52:79
1
2
2
0
140:84
4
3
2
1
192:163
29
5
Поб. 2
3
Дунав Русе (19)
2
1
1
123:114
3
1
0
1
43:69
1
3
1
2
166:183
-17
4
Заг. 2
4
Светкавица (19)
1
0
1
34:81
1
2
0
2
105:135
2
3
0
3
139:216
-77
3
Заг. 3
Финали за девойки (19) | Група B
Забележка: Според официалните баскетболни правила на ФИБА, във временното класиране (т.е. преди всички отбори да са изиграли всички срещи в групата си), при равенство в даден момент в точките между два и повече отбори, те се подреждат според пълната голова разлика от всичките им срещи в групата до този момент. Едва в крайното класиране отборите с равни точки вече се подреждат според процедурите на ФИБА, където първи критерий е "активът само от изиграните срещи помежду им".