07-10-2022
ББЛ Б група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Левски Б
Спортни таланти
Триадица
София
19.30
Олд Мамбас
София Викингс
Триадица
София
21.30
Евролига | Редовен сезон
Анадолу Ефес
Цървена Звезда
Синан Ердем Доум
Истанбул
20.30
Алба Берлин
Партизан
Мерцедес Бенц Арена
Берлин
21.00
Виртус Болоня
Монако
ПалаДоца
Болоня
21.30
Барселона
Олимпиакос
Палау Блауграна
Барселона
21.30
08-10-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Левски
Рилски спортист
Универсиада
София
19.00
Черноморец
Шумен
Бойчо Брънзов
Бургас
19.00
ББЛ Б група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Политехника Б
ТНС
ЧСУ Свети Георги
София
14.00
Йънг бойс София
Евробаскет
ЧСУ Свети Георги
София
16.00
Carppopolis
Лъвовете 2013
ЧСУ Свети Георги
София
18.00
A група (жени) | Редовен сезон
Локомотив София
Берое Стара Загора
Триадица
София
14.00
Рилски спортист
Академик Пловдив жени
Арена Самоков
Самоков
16.00
Монтана 2003
Шампион 2006
Младост
Монтана
18.00
Региони за юноши (17) | Витоша, Рила и Родопи, група B
Рилски спортист (17)
Академик Бултекс 99 (17)
Арена Самоков
Самоков
11.00
Балкан (17)
Миньор 2015 (17)
Арена Самоков
Самоков
13.15
Региони за момчета (15) | Витоша и Рила
Миньор 2015 (15)
Спартак София (15)
Георги Христов
Ботевград
09.30
Монтана 2003 (15)
БУБА баскетбол (15)
Георги Христов
Ботевград
11.15
Велбъжд 2002 (15)
Славия (15)
Георги Христов
Ботевград
13.00
Балкан (15)
ЦСКА (15)
Георги Христов
Ботевград
14.45
Елитна група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон
Шумен (14)
Делфин (14)
Младост
Шумен
12.00
Черно море Тича (14)
Доростол (14)
Христо Борисов
Варна
13.00
Дунав Русе (14)
Спартак Плевен (14)
Дунав
Русе
13.00
I дивизия за момчета (14) | Регион Родопи
Хебър (14)
Академик Бултекс 99 (14)
СУ Васил Левски
Пловдив
10.00
Марица Кършияка 2012 (14)
Златоград (14)
СУ Васил Левски
Пловдив
11.45
Хебър (14)
Златоград (14)
СУ Васил Левски
Пловдив
14.00
Елитна група за момичета (16) | Запад, Редовен сезон
Рилски спортист (16)
Шампион 2006 (16)
Арена Самоков
Самоков
09.00
Локомотив София (16)
Пирин Гоце Делчев (16)
Локомотив
София
13.00
Левски (16)
Септември 97 (16)
Илия Мирчев
София
14.45
Елитна група за момичета (14) | Запад, Редовен сезон
Локомотив София (14)
Пирин Гоце Делчев (14)
Локомотив
София
11.00
Левски (14)
Септември 97 (14)
Илия Мирчев
София
13.00
Елитна група за момичета (14) | Изток, Редовен сезон
Дунав Русе (14)
Вълци Разград (14)
Дунав
Русе
15.00
Региони за момичета (12) | Витоша и Рила, група A
Локомотив София (12) -2
Славия 1921 (12)
НСА
София
09.00
НСА (12)
Монтана 2003 (12)
НСА
София
10.30
Септември 97 (12) -2
Рилски спортист (12)
НСА
София
12.00
09-10-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Черно море Тича
Ямбол
Христо Борисов
Варна
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Спартак Сандански
Правец
ЧСУ Свети Георги
София
18.30
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Изток
Светкавица
ИУ
Икономически университет
Варна
12.00
Черно море Тича -2
Шоутайм
Икономически университет
Варна
14.00
Шумен -2
Ънстопабъл
Икономически университет
Варна
16.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Юг
Академик Пловдив -2
3.6.9. БК
Дружба
Хасково
12.00
Пловдив Мамбас
Вихър Айтос
Дружба
Хасково
14.00
Локомотив Пловдив
Хебър
Дружба
Хасково
16.00
Раковски
Хасково
Дружба
Хасково
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Център
Локомотив Г. О.
Дунав Русе
Дунав
Русе
14.00
Видабаскет
Чавдар Троян
Дунав
Русе
16.00
ББЛ Б група (мъже) | Редовен сезон, Запад
Ахил
Титан Пропъртис
ЧСУ Свети Георги
София
16.30
Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
Доростол (19)
Чардафон Орловец (19)
Дръстър
Силистра
12.00
I дивизия за юноши (19) | Регион Родопи
Димитровград 2020 (19)
Хасково (19)
Младост
Димитровград
09.00
Хасково (19)
Марица Кършияка 2012 (19)
Младост
Димитровград
11.00
Марица Кършияка 2012 (19)
Димитровград 2020 (19)
Младост
Димитровград
13.00
Региони за юноши (17) | Витоша, Рила и Родопи, група A
БУБА баскетбол (17)
Спортни таланти (17)
Васил Левски
София
09.00
Славия (17)
Септември (17)
Васил Левски
София
10.45
I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Загоре, група B
Черноморец Балчик (16)
Добрич 93 (16)
Вапцаров
Генерал Тошево
09.00
Вихър 2002 (16)
Ънстопабъл (16) -2
Вапцаров
Генерал Тошево
10.45
Добрич 93 (16)
Вихър 2002 (16)
Вапцаров
Генерал Тошево
13.00
Ънстопабъл (16) -2
Черноморец Балчик (16)
Вапцаров
Генерал Тошево
14.45
Елитна група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон
Берое (14)
Вълци Разград (14)
Общинска
Стара Загора
11.00
Елитна група за девойки (19) | Запад, Редовен сезон
Шампион 2006 (19)
Левски (19)
Септември
София
09.00
НСА (19)
Локомотив София (19)
Септември
София
11.00
Рилски спортист (19)
Славия (19)
Арена Самоков
Самоков
12.00
Септември 97 (19)
Монтана 2003 (19)
Септември
София
13.00
Елитна група за девойки (19) | Изток, Редовен сезон
Светкавица (19)
Черно море Одесос (19)
Дечко Стефанов
Търговище
11.00
Берое Стара Загора (19)
Черноморец 2014 (19)
Общинска
Стара Загора
15.00
Елитна група за момичета (14) | Запад, Редовен сезон
Рилски спортист (14)
Славия (14)
Арена Самоков
Самоков
Елитна група за момичета (14) | Изток, Редовен сезон
Берое Стара Загора (14)
Черно море Одесос (14)
Общинска
Стара Загора
13.00
Светкавица (14)
Черноморец (14)
Дечко Стефанов
Търговище
13.00
Спартак Плевен (14)
Черноморец 2014 (14)
Балканстрой
Плевен
13.30
10-10-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
ЦСКА
Спартак Плевен
ЦСКА
София
19.00
Берое
Академик Пловдив
Общинска
Стара Загора
19.00
12-10-2022
Купа ФИБА Европа | Първа фаза, група D
БК Опава
Керавнос
Хала Опава
Опава
19.00
Патриоти Левице
Балкан
Градска сп. зала
Левице
21.00
Купа ФИБА Европа | Първа фаза, група E
Рилски спортист
Кангурус Мехелен
Арена Самоков
Самоков
Шоле
Орадя
Ла Мейере
Шоле
13-10-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Шумен
ЦСКА
Арена Шумен
Шумен
18.00
15-10-2022
Ямбол
Берое
Диана
Ямбол
18.00
Рилски спортист
Балкан
Арена Самоков
Самоков
19.00
A група (жени) | Редовен сезон
Локомотив София
Академик Пловдив жени
Триадица
София
Шампион 2006
Рилски спортист
Триадица
София
16.00
Берое Стара Загора
Монтана 2003
Общинска
Стара Загора
18.00
Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
Делфин (19)
Дунав Русе (19)
Бойчо Брънзов
Бургас
12.30
16-10-2022
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Юг
Хебър
Хасково
Вихър Айтос
Раковски
3.6.9. БК
Пловдив Мамбас
Локомотив Пловдив
Академик Пловдив -2
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Център
Чардафон Орловец
Видабаскет
Чавдар
Троян
14.00
Чавдар Троян
Локомотив Г. О.
Чавдар
Троян
16.00
Елитна група за момчета (16) | Изток, Редовен сезон
Шумен (16)
Берое (16)
Младост, ДКС
Варна
12.00
Черно море Тича (16)
Тунджа Ямбол (16)
Христо Борисов
Варна
12.00
Ънстопабъл (16)
Делфин (16)
Добротица
Добрич
12.00
Доростол (16)
Стар баскет (16)
Дръстър
Силистра
12.00
17-10-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Академик Пловдив
Черноморец
СИЛА
Пловдив
19.00
Спартак Плевен
Левски
Балканстрой
Плевен
19.00
19-10-2022
A група (жени) | Редовен сезон
Академик Пловдив жени
Берое Стара Загора
Олимпиада
Пловдив
15.00
Купа ФИБА Европа | Първа фаза, група D
Керавнос
Патриоти Левице
Костас Папаелинас
Никозия
Балкан
БК Опава
Арена Ботевград
Ботевград
19.00
Купа ФИБА Европа | Първа фаза, група E
Орадя
Рилски спортист
Арена Антонио Алексе
Орадя
19.00
Кангурус Мехелен
Шоле
21.30
22-10-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Черно море Тича
Шумен
Христо Борисов
Варна
18.00
ЦСКА
Балкан
ЦСКА
София
19.00
Черноморец
Рилски спортист
Бойчо Брънзов
Бургас
19.00
A група (жени) | Редовен сезон
Рилски спортист
Монтана 2003
Арена Самоков
Самоков
Локомотив София
Шампион 2006
Триадица
София
I дивизия за момчета (16) | Региони Добруджа и Загоре, група A
Светкавица (16)
Сливен 2010 (16)
Дечко Стефанов
Търговище
10.00
Сливен 2010 (16)
Вихър Айтос (16)
Дечко Стефанов
Търговище
12.30
Вихър Айтос (16)
Светкавица (16)
Дечко Стефанов
Търговище
15.00
Елитна група за момчета (14) | Изток, Редовен сезон
Доростол (14)
Вълци Разград (14)
Дръстър
Силистра
12.00
Черно море Тича (14)
Шумен (14)
Христо Борисов
Варна
12.00
Спартак Плевен (14)
Берое (14)
Балканстрой
Плевен
12.00
Делфин (14)
Дунав Русе (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
12.00
23-10-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Берое
Спартак Плевен
Общинска
Стара Загора
18.00
Елитна група за юноши (19) | Изток, Редовен сезон
Черно море Тича (19)
Доростол (19)
Христо Борисов
Варна
12.00
Чардафон Орловец (19)
Делфин (19)
Орловец
Габрово
12.00
Елитна група за момичета (14) | Изток, Редовен сезон
Черно море Одесос (14)
Черноморец 2014 (14)
Христо Борисов
Варна
12.00
Берое Стара Загора (14)
Дунав Русе (14)
Общинска
Стара Загора
12.00
Черноморец (14)
Спартак Плевен (14)
Бойчо Брънзов
Бургас
12.00
Вълци Разград (14)
Светкавица (14)
Лудогорец
Разград
13.00
24-10-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Ямбол
Академик Пловдив
Диана
Ямбол
19.00
26-10-2022
Купа ФИБА Европа | Първа фаза, група D
БК Опава
Патриоти Левице
Хала Опава
Опава
19.00
Балкан
Керавнос
Арена Ботевград
Ботевград
19.00
Купа ФИБА Европа | Първа фаза, група E
Рилски спортист
Шоле
Арена Самоков
Самоков
Орадя
Кангурус Мехелен
Арена Антонио Алексе
Орадя
19.00
27-10-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Шумен
Берое
Арена Шумен
Шумен
18.00
29-10-2022
Черно море Тича
Академик Пловдив
Христо Борисов
Варна
18.00
Рилски спортист
ЦСКА
Арена Самоков
Самоков
19.00
A група (жени) | Редовен сезон
Шампион 2006
Академик Пловдив жени
Триадица
София
16.00
Берое Стара Загора
Рилски спортист
Общинска
Стара Загора
18.00
Монтана 2003
Локомотив София
Младост
Монтана
18.00
30-10-2022
Национална баскетболна лига (мъже) | Редовен сезон
Балкан
Левски
Арена Ботевград
Ботевград
18.00
31-10-2022
Спартак Плевен
Черноморец
Балканстрой
Плевен
19.00
betway
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи
s