Juniors (U 16) Division 1 | Zagore and Moesia regions (Spring), 3/5 Place
1 Round
07-05-2022 Sliven 2010 (U 16)
Chardafon Orlovets (U 16)
Vasil Levski
Sliven
55
75
07-05-2022 Chardafon Orlovets (U 16)
Spartak Pleven (U 16)
Vasil Levski
Sliven
50
52
07-05-2022 Spartak Pleven (U 16)
Sliven 2010 (U 16)
Vasil Levski
Sliven
55
42
Juniors (U 16) Division 1 | Vitosha region
13-11-2021 Lokomotiv Sofia (U 16)
Champion 2006 (U 16)
Lokomotiv
Sofia
95
28
13-11-2021 Ahil (U 16)
Academic 17 Sofia (U 16)
Lokomotiv
Sofia
52
62
2 Round
19-12-2021 Ahil (U 16)
Sports Talents (U 16)
Azbuki SC
Sofia
52
90
19-12-2021 Lokomotiv Sofia (U 16)
Academic 17 Sofia (U 16)
Azbuki SC
Sofia
60
54
3 Round
Lokomotiv Sofia (U 16)
Sports Talents (U 16)
Triaditsa
Sofia
0
0
отл.
16-01-2022 Champion 2006 (U 16)
Academic 17 Sofia (U 16)
Triaditsa
Sofia
46
65
4 Round
05-02-2022 Champion 2006 (U 16)
Sports Talents (U 16)
50th Middle School
Sofia
38
70
05-02-2022 Lokomotiv Sofia (U 16)
Ahil (U 16)
50th Middle School
Sofia
69
66
5 Round
20-02-2022 Academic 17 Sofia (U 16)
Sports Talents (U 16)
50th Middle School
Sofia
39
46
20-02-2022 Champion 2006 (U 16)
Ahil (U 16)
50th Middle School
Sofia
28
76
Juniors (U 16) Division 1 | Dobrudja region (Spring), 1/4 Place
1 Round
28-01-2022 Svetkavitsa (U 16)
Dunav Ruse (U 16) -2
Dechko Stefanov
Targovishte
69
54
28-01-2022 Dorostol (U 16)
Unstoppable (U 16)
Dechko Stefanov
Targovishte
88
47
2 Round
28-01-2022 Dunav Ruse (U 16) -2
Dorostol (U 16)
Dechko Stefanov
Targovishte
33
110
28-01-2022 Unstoppable (U 16)
Svetkavitsa (U 16)
Dechko Stefanov
Targovishte
40
58
3 Round
23-02-2022 Dorostol (U 16)
Unstoppable (U 16)
Dobrotitsa
Dobrich
86
34
23-02-2022 Svetkavitsa (U 16)
Dunav Ruse (U 16) -2
Dobrotitsa
Dobrich
67
35
4 Round
23-02-2022 Dorostol (U 16)
Svetkavitsa (U 16)
Dobrotitsa
Dobrich
93
29
23-02-2022 Dunav Ruse (U 16) -2
Unstoppable (U 16)
Dobrotitsa
Dobrich
57
62
5 Round
19-03-2022 Dunav Ruse (U 16) -2
Dorostol (U 16)
Drastar
Silistra
38
122
19-03-2022 Unstoppable (U 16)
Svetkavitsa (U 16)
Drastar
Silistra
83
62
6 Round
19-03-2022 Dunav Ruse (U 16) -2
Unstoppable (U 16)
Drastar
Silistra
58
80
19-03-2022 Dorostol (U 16)
Svetkavitsa (U 16)
Drastar
Silistra
92
29
Juniors (U 16) Division 1 | Dobrudja region (Spring), 5/7 Place
1 Round
12-02-2022 Dobrich 93 (U 16)
SportBasket GT (U 16)
Vaptsarov
General Toshevo
34
84
12-02-2022 Vihar 2002 (U 16)
Dobrich 93 (U 16)
Vaptsarov
General Toshevo
24
77
12-02-2022 SportBasket GT (U 16)
Vihar 2002 (U 16)
Vaptsarov
General Toshevo
114
28
2 Round
13-03-2022 Dobrich 93 (U 16)
SportBasket GT (U 16)
Vaptsarov
General Toshevo
22
107
13-03-2022 Vihar 2002 (U 16)
Dobrich 93 (U 16)
Vaptsarov
General Toshevo
23
76
13-03-2022 SportBasket GT (U 16)
Vihar 2002 (U 16)
Vaptsarov
General Toshevo
91
30
Juniors (U 16) Division 1 | Dobrudja region, Group A
1 Round
30-10-2021 Unstoppable (U 16)
Dorostol (U 16)
Drastar
Silistra
40
87
30-10-2021 Svetkavitsa (U 16)
Unstoppable (U 16)
Drastar
Silistra
69
45
30-10-2021 Dorostol (U 16)
Svetkavitsa (U 16)
Drastar
Silistra
101
34
2 Round
26-11-2021 Svetkavitsa (U 16)
Unstoppable (U 16)
Dechko Stefanov
Targovishte
46
58
26-11-2021 Unstoppable (U 16)
Dorostol (U 16)
Dechko Stefanov
Targovishte
51
81
26-11-2021 Dorostol (U 16)
Svetkavitsa (U 16)
Dechko Stefanov
Targovishte
88
48
Juniors (U 16) Division 1 | Dobrudja region, Group B
1 Round
24-10-2021 SportBasket GT (U 16)
Vihar 2002 (U 16)
Vaptsarov
General Toshevo
135
27
24-10-2021 Dunav Ruse (U 16) -2
Dobrich 93 (U 16)
Vaptsarov
General Toshevo
118
46
2 Round
24-10-2021 Vihar 2002 (U 16)
Dunav Ruse (U 16) -2
Vaptsarov
General Toshevo
40
110
24-10-2021 Dobrich 93 (U 16)
SportBasket GT (U 16)
Vaptsarov
General Toshevo
25
102
3 Round
19-11-2021 Vihar 2002 (U 16)
Dobrich 93 (U 16)
Vaptsarov
General Toshevo
31
79
19-11-2021 Dunav Ruse (U 16) -2
SportBasket GT (U 16)
Vaptsarov
General Toshevo
99
47
4 Round
19-11-2021 Dunav Ruse (U 16) -2
Dobrich 93 (U 16)
Vaptsarov
General Toshevo
110
50
19-11-2021 SportBasket GT (U 16)
Vihar 2002 (U 16)
Vaptsarov
General Toshevo
96
31
5 Round
11-12-2021 SportBasket GT (U 16)
Dobrich 93 (U 16)
Vaptsarov
General Toshevo
74
39
11-12-2021 Dobrich 93 (U 16)
Vihar 2002 (U 16)
Vaptsarov
General Toshevo
76
34
11-12-2021 Vihar 2002 (U 16)
SportBasket GT (U 16)
Vaptsarov
General Toshevo
19
82
Juniors (U 16) Division 1 | Zagore and Moesia regions
1 Round
01-11-2021 Etar 49 (U 16)
Chardafon Orlovets (U 16)
Ivaylo
Veliko Tarnovo
88
18
01-11-2021 Beroe (U 16)
Spartak Pleven (U 16)
Ivaylo
Veliko Tarnovo
75
68
01-11-2021 Sliven 2010 (U 16)
Etar 49 (U 16)
Ivaylo
Veliko Tarnovo
30
92
01-11-2021 Chardafon Orlovets (U 16)
Beroe (U 16)
Ivaylo
Veliko Tarnovo
38
87
01-11-2021 Spartak Pleven (U 16)
Sliven 2010 (U 16)
Ivaylo
Veliko Tarnovo
87
57
2 Round
28-11-2021 Beroe (U 16)
Sliven 2010 (U 16)
Obshtinska
Stara Zagora
92
36
28-11-2021 Spartak Pleven (U 16)
Chardafon Orlovets (U 16)
Obshtinska
Stara Zagora
62
42
28-11-2021 Beroe (U 16)
Etar 49 (U 16)
Obshtinska
Stara Zagora
70
69
28-11-2021 Sliven 2010 (U 16)
Chardafon Orlovets (U 16)
Obshtinska
Stara Zagora
64
60
28-11-2021 Spartak Pleven (U 16)
Etar 49 (U 16)
Obshtinska
Stara Zagora
56
73
3 Round
19-03-2022 Chardafon Orlovets (U 16)
Spartak Pleven (U 16)
Balkanstroy
Pleven
55
102
19-03-2022 Etar 49 (U 16)
Beroe (U 16)
Balkanstroy
Pleven
62
59
19-03-2022 Chardafon Orlovets (U 16)
Sliven 2010 (U 16)
Balkanstroy
Pleven
65
39
19-03-2022 Spartak Pleven (U 16)
Beroe (U 16)
Balkanstroy
Pleven
55
81
19-03-2022 Etar 49 (U 16)
Sliven 2010 (U 16)
Balkanstroy
Pleven
70
24
4 Round
03-04-2022 Beroe (U 16)
Chardafon Orlovets (U 16)
Orlovets
Gabrovo
69
62
03-04-2022 Sliven 2010 (U 16)
Spartak Pleven (U 16)
Orlovets
Gabrovo
23
57
03-04-2022 Chardafon Orlovets (U 16)
Etar 49 (U 16)
Orlovets
Gabrovo
31
79
03-04-2022 Sliven 2010 (U 16)
Beroe (U 16)
Orlovets
Gabrovo
77
63
03-04-2022 Etar 49 (U 16)
Spartak Pleven (U 16)
Orlovets
Gabrovo
75
37
Juniors (U 16) Division 1 | Rila region, 1/4 Place
1 Round
02-04-2022 Eurobasket Academic (U 16)
Minyor 2015 (U 16)
Skaptopara
Blagoevgrad
45
68
02-04-2022 Balkan (U 16) -2
Vihren (U 16)
Skaptopara
Blagoevgrad
84
40
2 Round
02-04-2022 Eurobasket Academic (U 16)
Vihren (U 16)
Skaptopara
Blagoevgrad
59
48
02-04-2022 Minyor 2015 (U 16)
Balkan (U 16) -2
Skaptopara
Blagoevgrad
44
62
Juniors (U 16) Division 1 | Rila region, 5/7 Place
1 Round
Sportist 1959 Svoge (U 16)
Pravets (U 16)
Ivan Vazov School
Svoge
0
0
отл.
2 Round
Pravets (U 16)
Pirin Blagoevgrad 81 (U 16)
Ivan Vazov School
Svoge
0
0
отл.
3 Round
Pirin Blagoevgrad 81 (U 16)
Sportist 1959 Svoge (U 16)
Ivan Vazov School
Svoge
0
0
отл.
Juniors (U 16) Division 1 | Rila region
1 Round
05-12-2021 Pravets (U 16)
Minyor 2015 (U 16)
Arena Botevgrad
Botevgrad
38
110
05-12-2021 Pirin Blagoevgrad 81 (U 16)
Balkan (U 16) -2
Arena Botevgrad
Botevgrad
47
73
2 Round
05-12-2021 Eurobasket Academic (U 16)
Pravets (U 16)
Arena Botevgrad
Botevgrad
70
37
05-12-2021 Sportist 1959 Svoge (U 16)
Pirin Blagoevgrad 81 (U 16)
Arena Botevgrad
Botevgrad
22
42
3 Round
30-01-2022 Minyor 2015 (U 16)
Vihren (U 16)
Skaptopara
Blagoevgrad
69
22
30-01-2022 Eurobasket Academic (U 16)
Balkan (U 16) -2
Skaptopara
Blagoevgrad
46
70
4 Round
30-01-2022 Pirin Blagoevgrad 81 (U 16)
Pravets (U 16)
Skaptopara
Blagoevgrad
66
43
30-01-2022 Vihren (U 16)
Balkan (U 16) -2
Skaptopara
Blagoevgrad
46
54
5 Round
22-01-2022 Minyor 2015 (U 16)
Sportist 1959 Svoge (U 16)
Boris Gyuderov
Pernik
136
7
22-01-2022 Pravets (U 16)
Vihren (U 16)
Boris Gyuderov
Pernik
0
20
6 Round
22-01-2022 Pirin Blagoevgrad 81 (U 16)
Minyor 2015 (U 16)
Boris Gyuderov
Pernik
30
79
22-01-2022 Sportist 1959 Svoge (U 16)
Vihren (U 16)
Boris Gyuderov
Pernik
0
20
7 Round
05-02-2022 Balkan (U 16) -2
Minyor 2015 (U 16)
Georgi Hristov
Botevgrad
47
71
05-02-2022 Minyor 2015 (U 16)
Eurobasket Academic (U 16)
Georgi Hristov
Botevgrad
76
49
05-02-2022 Eurobasket Academic (U 16)
Sportist 1959 Svoge (U 16)
Georgi Hristov
Botevgrad
71
21
8 Round
19-02-2022 Sportist 1959 Svoge (U 16)
Balkan (U 16) -2
Ivan Vazov School
Svoge
12
107
19-02-2022 Balkan (U 16) -2
Pravets (U 16)
Ivan Vazov School
Svoge
91
49
19-02-2022 Pravets (U 16)
Sportist 1959 Svoge (U 16)
Ivan Vazov School
Svoge
88
46
9 Round
27-02-2022 Vihren (U 16)
Pirin Blagoevgrad 81 (U 16)
Arena Sandanski
Sandanski
48
37
27-02-2022 Pirin Blagoevgrad 81 (U 16)
Eurobasket Academic (U 16)
Arena Sandanski
Sandanski
34
59
27-02-2022 Eurobasket Academic (U 16)
Vihren (U 16)
Arena Sandanski
Sandanski
39
52
Juniors (U 16) Division 1 | Rodopi region
1 Round
06-11-2021 Academic Bultex 99 (U 16) -2
Maritsa Karshiaka 2012 (U 16)
Vasil Levski SS
Plovdiv
65
44
06-11-2021 Maritsa Karshiaka 2012 (U 16)
Haskovo (U 16)
Vasil Levski SS
Plovdiv
42
58
06-11-2021 Haskovo (U 16)
Academic Bultex 99 (U 16) -2
Vasil Levski SS
Plovdiv
42
55
2 Round
21-11-2021 Academic Bultex 99 (U 16) -2
Maritsa Karshiaka 2012 (U 16)
Olympiada
Plovdiv
57
35
21-11-2021 Maritsa Karshiaka 2012 (U 16)
Haskovo (U 16)
Olympiada
Plovdiv
40
70
21-11-2021 Haskovo (U 16)
Academic Bultex 99 (U 16) -2
Olympiada
Plovdiv
74
56
3 Round
19-12-2021 Maritsa Karshiaka 2012 (U 16)
Haskovo (U 16)
Druzhba
Haskovo
45
117
19-12-2021 Academic Bultex 99 (U 16) -2
Maritsa Karshiaka 2012 (U 16)
Druzhba
Haskovo
74
49
19-12-2021 Haskovo (U 16)
Academic Bultex 99 (U 16) -2
Druzhba
Haskovo
66
42
betway
Other News
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи