Обзор на седмицата: Александър Везенков официално се записа в драфта на НБА

27-04-2015 21:03

BGbasket.com продължава с рубриката ”Обзор на седмицата”, в която ви припомняме най-значимите събития в баскетбола от изминалите седем дни. Ето какво се случи през миналата седмица, в която Александър Везенков официално се записа в драфта на НБА, а шампионът на А група от Икономически университет - Варна грабна златото от Купата на БФБ за втора поредна година.

Александър Везенков заяви участие в драфта на НБА

Любо Амиорков се ожени отново, а негов кум стана президентът на БФБ Георги Глушков

Фенербахче детронира Макаби и влезе във Файнъл 4 на Евролига

Гардът на Торонто Лу Уилямс бе избран за най-добър шести играч в НБА

Рилски спортист падна с две точки от Косово в първия финален мач на ЕВРОХОЛД Балканска лига

Пълен запис от мача може да видите ТУК

Брандър Хийт напусна Левски

Българската асоциация на спортните журналисти се събра за първи път от 10 години насам

Рилски спортист - 2 отстрани вицешампиона на А група Академик Благоевград в първия ден от Купата на БФБ

Цедевита победи в петия сблъсък Будучност и се класира на финал в Адриатическата

Уволниха треньора на Оклахома Сити Скот Брук

Олимпиакос отстрани Барселона за Файнъл 4

Левски намери рекламен партньор

Академик Пловдив спечели бронз на Купата на БФБ

Шампионът на А група ИУ Варна грабна Купата на БФБ за втора поредна година

При жените Дунав 8802 спечели първите две срещи срещу Нефтохимик 2010 от финална серия в НБЛ

НАЛБ отново организира турнир за Купата

Рилски спортист победи Балкан в последния кръг и зае трето място в редовното класиране

Всички резултати и новини от НБЛ- мъже може да прочетете ТУК

Голдън Стейт отстрани Ню Орлиънс

След приятелския турнир на Националния отбор за кадети (16) в Румъния ви показахме обширно интервю със старши-треньора Мануел Марков